PDA

Pogledaj cijelu verziju : SW: RotS DVD



Om3G@
23-12-2005, 02:59
e, ovako, svoj primjerak RotS DVD-a sam kupio u Algoritmu... posto posjedujem surround kod kuce i sve SW filmove oridjidji. Ovak, mene brine obrada ovog filma. Continental Film je podbacio u potpunosti...
Naime, kada u pocetnom izborniku odaberete hrvatske titlove i 5.1 zvuk, surround uopce ne radi, ni pod ž. Nakon jedno sat vremena pokusavanja namjestanja ubacio sam ponovo DVD i u pocetnom izborniku nisam bio hrvatske titlove, vec sam samo odabrao surround. Tada je surround proradio, a da bih dobio hrvatske titlove morao sam nakon pocetka filma pritisnuti tipku za menu pa sam u glavnom meniju odabrao hrvatske titlove...
Uglavnom, poanta mog posta je u tome da je film obradjen kao najvece smece, a ne kao da je rijec o jednom od najvecih filmova na svijetu... Osim toga, platio sam 165 kuna da bih uzivao, a ne morao sat vremena terorizirati svoju pamet kako to da ne radi surround...
Ovako, posto zivim u Osijeku i kupio sam film u Algoritmu, zanima me ako netko slucajno ima RotS oriđiđi i provjeri ima li tih problema. Mozda je stvar u tome sto je to Osijek a ne Zagreb pa sam dobio neku falš kopiju:(

M@nkey
23-12-2005, 08:17
Naš osiječki Algoritam zabušava na veliko :cry: