PDA

Pogledaj cijelu verziju : Aliens vs. Predator 3



Stranica : [1] 2 3

Deadwalker
21-05-2009, 08:54
Dakle, rijec je o nastavku jednog od legendi fps zanra na pc-u. Svi smo voljeli i jedinicu i dvojku i bili su to posebni gusti setati po onim sumama kao predator i tamaniti ljude i aliene(barem s moje strane, hehe).
Uglavnom, nezna se jos puno o igri, al moram vas razvesiliti podatkom da su prva 3 sluzbena ingame screenaSvisoke rezolucije dostupna na netu, pa obavezno bacite oko na sljedece linkove:

screen 1 (http://pc.gamespy.com/dor/objects/14322167/aliens-vs-predator/images/aliens-vs-predator-20090520115338074.html?page=mediaFull)
screen 2 (http://pc.gamespy.com/dor/objects/14322167/aliens-vs-predator/images/aliens-vs-predator-20090520115333856.html?page=mediaFull)
screen 3 (http://pc.gamespy.com/dor/objects/14322167/aliens-vs-predator/images/aliens-vs-predator-20090520115329747.html?page=mediaFull)

E stvarno neznam koji ce to engine goniti ovu igru, ili da li su ovo fotosopirane slike, al ono, ovo sve skupa izgleda, kak bi se reklo, j e b e n i c a :pray: :pray:
Najavljeno je također da ce vrlo brzo i sluzbeni trailer stoga, stay tuned 8)

Vasi cijenjeni komentari?

EDIT:

CAUTION!!!

TEASER TRAILER (http://www.gametrailers.com/video/teaser-trailer-aliens-vs/49479)

Grim
21-05-2009, 09:05
OMG kak jebeno izgleda, prelijepa grafika, a onaj screen gdje si predator me najvise zanima... predatori ftw ...

Raz
21-05-2009, 09:06
Ah, kako odlično izgleda :pray: :pray:

Hidraulicar Kreso
21-05-2009, 09:10
predobro izgleda, mislim da je unreal 3 engine, ako se ne varam. Jako mi sliči na njega, ali igranje sa alienom će biti prava uživancija.

Deadwalker
21-05-2009, 09:13
meni to nekako vise lici na CryEngine 2. Obratite pozornost na 3 screen(teksture vojnika i njegove krvi).

Hidraulicar Kreso
21-05-2009, 09:14
može biti, ali na prvom screenu mi se čini zbog blur efekata da je u3 engine, oni su jako izraženi u tom engineu.

tigerija
21-05-2009, 09:22
E da, ja zaboravio otvorit temu več prije na ovu temu.
Aliens vs. Predator , 2010—PC, PlayStation 3, Xbox 360, by Rebellion.
Isto bude izašao valjda Aliens: Colonial Marines 2010, bio je za 2002 ali je otkazan... u međuvremenu je izašao onaj za PSP -.-' a to mi nije bilo ovog žanra...
Javi kad če trailer, meni su to bile legendarne igrice, u igraonici smo to prali ko ludi :D. I kasnije sam preko neta igrao AvP2: AJL, to je modifikacija igre pretvoreči bzvzzni avp2, i onaj totalno mnei jadni primal hunt u realističnu igru prema filmovima. Da barem sad ovaj naprave tako :) .
Slike sa 2001 colonial marines otkazanih za 2010.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/e ... rines1.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/6f/Alienscolonialmarines1.jpg)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/e ... arines.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/17/Aliens-_Colonial_Marines.jpg)

Samo da ne useru multiplayer ovag novg AvP-a...

Grim
21-05-2009, 09:30
Taj Alien: Colonial Marines nije bas nes jer nemozes igrat s alienom, a predatora ni nema. Zato je ovaj puno bolje, to ce biti odlicna igra koju nevjerujem da mogu "usrat".

Deadwalker
21-05-2009, 09:32
moja isprika, updateao sam svoji prvi post, mozete odmah pogledati i teaser trailer. Nisam ga odmah uspio naci, stoga obavezno i to pogledajte... :wink:

Grim
21-05-2009, 09:41
Kak mrzim te teaser trailere bas me zabriju za igru, to im je i cilj. Ipak najkulniji je Predator(ze hanter), nema nitko kulniji od njega. Je objavljen relase date?

Windwalker
21-05-2009, 09:55
Ouuuu jeaaaa :pray: :pray: :pray:

tigerija
21-05-2009, 10:35
moja isprika, updateao sam svoji prvi post, mozete odmah pogledati i teaser trailer. Nisam ga odmah uspio naci, stoga obavezno i to pogledajte... :wink:

Ma vidio sam ja više slika i videa, imaš usput i interview gdje možeš vidjet puno više toga kako če sve izgledat. (od ovih tu troje slika ne).

BTW najbolje če biti u ovoj igrici to što pomoču jako dobrog enginea, tj kako če to još izgledat za godinu dana; enviroment če biti prekrasan, a to je jedan od ključnih djelova šta se tiče ove igre, tako da če igranje po tunelima ili džunglama biti pravi gušt, pogotovo s predatorom po đunglama, i alienom po tunelima, a za marince če biti baš horror igrica :D. I pričaju da više orijentiraju igricu za odrasle, tj ozbiljni sadržaj, ozbiljna igrica. Imate podosta o avp na avp galaxy i ajl mod forumu.

Ukratko: xi-MsiDG ... re=related (xi-MsiDGr0k&feature=related)

Stacrat 2, Diablo III, AvP3... ima šta još oživljeno iz starih dana ? Moža i ovaj Half Life 2: Black Messa, multiplayer ako če imat. mmmm

Aral
21-05-2009, 10:42
Covjece...no words for that...Kako predivno, kad se sjetim koliko sam igrao AvP...tehnologija je toliko napredovala da ce ovo biti definitivno movie-alike gust igranja, ono grafika, atmosfera, zvuk, bolesne animacije, ma joj, necu nis pricat, nekak cemo valjda docekat release date ovog cuda.

Btw. imajte na umu da su mozda sami razvili svoj engine, mislim da ne bi bila dobra stvar da koriste UT3 engine, znamo njegove prednosti i mane.


Game info:
Developed at Rebellion by the team responsible for the original 1999 classic, in the all-new Aliens vs. Predator players will have the chance to take the role of the three infamous species; the Colonial Marine, the Predator and the Alien. Each of the three species has its very own distinct story-driven single-player campaign mode that interweaves with the campaigns of the other two species. Aliens vs. Predator will also feature unique 3-way online multiplayer, allowing gamers to pit the three species against each other in the ultimate battle for survival and for the right to be crowned the deadliest species.
Aliens vs. Predator™ will be the first title to be launched in SEGA’s forthcoming series of Aliens games licensed by Twentieth Century Fox Licensing & Merchandising (Fox Licensing).

Story:
On planet BG-386 a colonist mining group discovers an ancient pyramid containing a dark and horrible secret. Across the stars a race of warriors is alerted to the discovery of their pyramid and a hunting party is dispatched to ensure that it remains sealed at all costs, whilst deep inside the ruined pyramid a malevolent intelligence awakes from centuries of dormancy.

Marine
The Marine’s story is an incredible fight against the odds, and the horrors lurking in the dark. Beset on all sides yet armed to the teeth, the Colonial Marine represents humanity’s last stand with the firepower to fight back.

Alien
As the Alien, players will discover what it’s like to be the most murderous and lethal creature in the universe, with the ability to traverse any surface with awesome agility in order to get close enough to unleash its deadly teeth and claws.

Predator
A master of the hunt, the Predator grants the player a suite of exotic weaponry and equipment with which to stalk its unknowing prey. Earn the greatest honour by ambushing prey up-close and butchering them for a gory trophy kill.

Platforms:
Aliens vs. Predator is set to be released on Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft, PLAYSTATION®3 computer entertainment system and Windows-based PC in early 2010.


Aliens vs Predator is an entirely new title for PC and high-definition consoles from acclaimed British developer Rebellion, the team behind the 1999 original PC gaming classic.

Bringing the most intense war between two of science-fiction’s most popular characters FPS fans, AvP delivers three outstanding single player campaigns and provides untold hours of unique 3-way multiplayer gaming.

Experience distinctly new and thrilling first person gameplay as you survive, hunt and prey in the deadly jungles and swamps surrounding the damned colony of Freya’s Prospect.

- As Private Hal Edison, you’ll experience a claustrophobic and terrifying experience where light is your friend, but there’s never enough. However, the United States Marine Corps are humanity’s last line of defence, and as such they are armed to the teeth with the very latest in high explosive and automatic weaponry.

- As the Predator, you will stalk from the shadows and from above, passing athletically through the treetops to ambush your victims. Although equipped with an array of powerful, exotic weapons and tracking equipment, honour ultimately dictates that you must get in close and take your trophies face to face.

- As the most deadly species in the universe, the Alien offers you the chance to play as the very stuff of nightmares - the monster in the dark swarming forward with countless others, jaws like a steel trap and claws like blades.

- Play all sides off against each other in a series of unique 3-way online modes and go tooth-to-claw-to-pulse rifle in the reinvention of one of multiplayer gaming’s defining moments.

###DK###
21-05-2009, 10:43
:pray:

Ona slika s Alienom je legendarna.

Aral
21-05-2009, 10:47
A ne, kako ga je napiknuo na repic. A tek sa predatorom, marinac ima bas dobar facial expression :D Zanimljivo je kak na prvom screenu, na marincu ispred vas pise "Give war a chance".

str1k3r
21-05-2009, 10:48
Predobro, jedva čekam :pray: :pray:

Arbiter of Change
21-05-2009, 10:50
Malo mi je loš onaj screen sa Alienom... blokast nekako izgleda i sjajan više nego što je potrebno, ali ova druga dva su dobra (premda onaj marinac izgleda kao da mu je netko PS-ao glavu na tijelo). :)

bezimeni
21-05-2009, 10:51
Rade ga za konzole...malo sam skeptičan.S jedne strane to nije loše jer ne bi trebao biti prezahtjevan ako ga dobro portaju a s druge strane mogao bi patiti od kozolitisa kao što pati zadnji COD.

###DK###
21-05-2009, 10:55
Malo mi je loš onaj screen sa Alienom... blokast nekako izgleda i sjajan više nego što je potrebno, ali ova druga dva su dobra (premda onaj marinac izgleda kao da mu je netko PS-ao glavu na tijelo). :)

To je, ali kako ga je samo nabio na rep. :pray:

Teon
21-05-2009, 11:26
Bojim se da bi konzolitis mogao zeznut igru ...

Ali opet, to su tvorci original AvPa i ovo je AvP ! A ne nesto drugo, stoga jedva cekam.

A kaj se tica "rasa" sve 3 su uvjek bili zanimljive ali meni daleko najvise Alien :D

narf
21-05-2009, 13:34
speechless.. obožavao sam gameplay s predatorom, više sam nego sretan što su "oživjeli" ovu igru :pray:

Kostolomac
21-05-2009, 14:18
Prezakon. Jedva čekam ponovno zaigrat sa Predatorom :pray:

Arbiter of Change
21-05-2009, 14:22
Ja se samo nadam da će dio sa Marincem opet biti na zavidnoj horor razini.

Lord Jambrek
21-05-2009, 16:20
Ja se samo nadam da će dio sa Marincem opet biti na zavidnoj horor razini.


Onaj prokleti radar i njegovo pištanje, uvijek sam se cimao na to i počeo nervozno gledat okolo oće li mi nešto izletit ili ne.

No ono što čekam je igranje s predatorom. Tak sam sretan što je ovo zaživjelo. Prvo thief 4 pa onda još ovo, gdje ćeš bolje :pray:

Hellboy
21-05-2009, 16:22
Vrebanje marinaca sa grane nekog drveta u dubokoj džungli dok kao predator biraš kojeg ćeš prvog rasporiti...divno. Prekrasno čak.

tigerija
21-05-2009, 17:46
Što se tiče ova igrica če najviše bodova nosit kod marinca, bit če "jako" horror zbog dobre grafike... da bed je ako če za komp bit zahtjevno, pa če se više na konzole fokusirat a to neče biti baš dobro... ali neče biti tako jer imaš avp1 i avp2 su za PC bili bog i batina, pa če tako i sada valjda biti, mislim da neče igra tako biti zahtjevna... ali ja nebi htio da ima neki engine koi pravi da se koža onako sjaji... ne paše se u ovu igru... texture bi trebale biti grube. Ali još je dugo do izlaska... duže nego diablo 3 xD.

Deadwalker
21-05-2009, 18:06
Vrebanje marinaca sa grane nekog drveta u dubokoj džungli dok kao predator biraš kojeg ćeš prvog rasporiti...divno. Prekrasno čak.

a man has spoken... 8)

Aral
21-05-2009, 20:53
U biti sta je ovdje bitno...da se sa marincem istinski useremo u gace i spoznamo kako smo mali i bespomocni...za ostalo kak dodje :D

Deadwalker
22-05-2009, 09:12
U biti sta je ovdje bitno...da se sa marincem istinski useremo u gace i spoznamo kako smo mali i bespomocni...za ostalo kak dodje :D

istina. Tocnije, mi igraci smo Schwarzi, a ostali su mali i bespomocni... 8)

Kostolomac
22-05-2009, 17:58
Švarci si samo ako koristiš cheatove :P

Insert
22-05-2009, 19:31
izgleda dobro ali naći će oni način da zaseru

tigerija
22-05-2009, 19:47
Ako če se bazirat na gameplay kao prva dva serijala ona neče, a ako če se bazirat skroz na grafiku ko večina današnjih proizvođača, onda če igrica bit smeče i spora...

Eo vma 2 trailer za AvP3 od jednog lika koi radi na tome več neko vrijeme, film je animiran ali izgleda super.

h1uYK3R- ... re=related (h1uYK3R-u2U&feature=related)

zxM4AVO6zmE

Deadwalker
22-05-2009, 20:17
Švarci si samo ako koristiš cheatove :P

nemoj vrijeđati moj skill... :(



















:P

Dyslexia
22-05-2009, 23:47
pregood izgleda, nadam se da ce takva i igrivost biti

tigerija
31-05-2009, 19:20
Eo da vam sline cure :D.

r4GLSYuW ... re=related (r4GLSYuWq70&feature=related)

Grim
31-05-2009, 19:22
Eo da vam sline cure :D.

r4GLSYuW ... re=related (r4GLSYuWq70&feature=related)
:shock: wadafak....

bezimeni
31-05-2009, 20:10
Da , da to je to , to se čeka. Već sada se vidi da igra neće faliti .

tigerija
31-05-2009, 20:16
Neče falit ako stave da alienima moš čupat udove i da dalje žive, npr ono bez nogiju i to, i ako malo poboljšaju izgled aliena -.-', dobro ovo je WIP tako da... još če dosta izmjenit, ali meni izgleda loodo. Jedva čekam, AvP1 i 2 su mi super bile igrice, a filmovi sakali gadno -.-' , valjda treči neče biti tako glu.p .

Grim
31-05-2009, 20:21
Kricavo zeleni alieni, vjerojatno je od kacige od Predatora jer smo vidjeli samo njegov interface... jer ak su zbilja tako zeleni ono :rotfl:

Aral
31-05-2009, 20:28
Pa kak bi mogli biti zeleni, ne kuzim? Pa to je od predatorovog interfacea :D

Mirogamemasta
31-05-2009, 22:03
Nadam se kako cemo ovaj put,kad budemo igrali u ulozi aliena necemo ici stalno sami, kao sto je to bio slucaj u dvojci...

Nodakim
31-05-2009, 22:14
Ovo me napravilo sretnim čovjekom.
Izgleda dobro,samo kako nisam igrao prva dva dijela zanima me jedna stvar.
Marinci su kao underdog u cijeloj priči,kako onda oni mogu konkuritati u cijeloj toj borbi?Su oni opće playable?

Grim
31-05-2009, 22:23
Normalno, bit ce playeble ko sve klase :)

Arbiter of Change
31-05-2009, 22:36
Izgleda dobro,samo kako nisam igrao prva dva dijela zanima me jedna stvar.
Marinci su kao underdog u cijeloj priči,kako onda oni mogu konkuritati u cijeloj toj borbi?Su oni opće playable?
Jesu, zahvaljujući tehnologiji i naoružanju. Od strojnica do pa do miniguna i detektora kretnji.
Naravno, ne treba zaboraviti da su sve 3 kampanje drugačije skrojene baš za tog lika s kojim igraš tako da ništa nije neigrivo. MP, pak... hehe.:)

Nodakim
31-05-2009, 22:44
Pa pitam baš za MP,kako tamo ide?

The Boz
31-05-2009, 22:46
Alien uber alles u MPu. Bar ako sam ja za tipkovnicom. Pogotovo sa onim malim brzim stvorenjem, nemrem se sjetit kak se zove.

mravojed20
31-05-2009, 22:53
Facehugger? :)

Igra izgleda super, možda će mi ovo bit prva dobra pucačina nakon Warheada.

tigerija
01-06-2009, 00:10
Igrao sam ja AvP2: AJL, mod prema filmu napravljen samo sa multiplayer, dosta realističan i bolje od običnih AvP2 igrica. Marinci imaju one radare... a sa night vision mogu lakše vidjet nevidljive predatore, možda budu ovdje imali i turete, ai svjetiljke pomognu protiv predatora, alieni su najgadniji, jer su najbrži, a kad su u grupi onda se moš jebat. Sve su rase bile tamo balansirane ovisno kako ih igraš ne. Ovdje če humanima bit puno teže igrat zbog grafike = teže uočiš protivnike zbog razvijene okoline :D. Al jedva čekam.

Jel ima neko neke pretpostavke kada bi igrica mogla izač ? Koi mjesec otprilike. Od 2005te se radi ?

Bartuc
01-06-2009, 10:00
Super izgleda, obožavao sam dvojku i jedva čekam trojku.


Najbolji gameplay mi je bio sa Marincem pošto se stepavaš ko nitko, najstrašnije iskustvo uz Doom3 i sl. S time da AvP je bio strašan ne samo zbog "skočim ti u facu" efekta, već i zbog morbidne atmosfere. Baš si bio lovina i borio se za preživljavanje i igra je to odlično dočarala pošto sam kroz igru napredovao mic po mic, bez herolike trčanja i klanja sveg pred sobom. Obavezno sam igru igrao iza 22h, potpuni mrak i slušalice na glavi :scared:


Predator mi je bio cool ali ne dovoljno cool što se nadam da će popraviti u trojci. Predator bi morao po meni napadati iz visina, a u dvojci baš i nisi imao visinsku prednost nad neprijateljem osim u prvoj mapi gdje si mogao skakati po drveću. Bio jesi praktički besmrtan, ali falio je onaj predatorski osjećaj zbog lošeg level dizajna.


Alien je bio genijalan, razvijanje, u početku preživljavanje, a kasnije si se OSJEĆAO kao lovac. Malo je teže savladati kontrole odnosno ukrotiti kameru, ali kada to savladaš, onda si un hombre con cohonas grande... Sjećam se jednog žestokog trenutka... Marinac na kraju tunela, rešeta po meni sa mašinkom, a ja trčim po podu te polukružno po tunelu prema njemu i sa vrha stropa mu skačem u facu :pray: Pre filmski doživljaj.

chingy-os
01-06-2009, 10:11
Super izgleda,samo da bude zanimljiva i razumna po pitanju zahtjeva :D

Deadwalker
02-06-2009, 12:09
Sjećam se jednog žestokog trenutka... Marinac na kraju tunela, rešeta po meni sa mašinkom, a ja trčim po podu te polukružno po tunelu prema njemu i sa vrha stropa mu skačem u facu :pray: Pre filmski doživljaj.

da, stvarno je ta igra imala filmskih trenutaka. Meni je također bilo dosta fora igrati s alinem, al ono, predator je ipak bio glavna furka. Sjecam se nekakvog tunela gdje je bila nekakva najezda aliena, a predator samo sa svojim laserskom topom na ramenu...joj :pray:

Mirogamemasta
03-06-2009, 02:13
Aha. Shoulder Cannon je najjace predatorovo oruzje. Ima auto-lock i radi veliki splash damage.Jedino si morao paziti sa shoulderom kad si bio u nekim uskim prostorima ili kad je alien bio preblizu, zbog splash damage-a.
Onaj predatorov disk je fora, ali ga nisam puno koristio jer mi nije islo gadanje s njim.

Arbiter of Change
03-06-2009, 10:45
Novi materijal:
E3 09: Developer Walkthrough Pt. 1 (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50381)
E3 09: Developer Walkthrough Pt. 2 (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50379)

Grim
03-06-2009, 12:02
Novi materijal:
E3 09: Developer Walkthrough Pt. 1 (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50381)
E3 09: Developer Walkthrough Pt. 2 (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50379)
Lijepo izgleda, kak marinca uhvati i glavu mu otkine... nice :) , a tek ono kada mu glavom vrata otvori... :pray:

Aral
03-06-2009, 12:30
Veri najs, to se ceka ^^

vjever_masni
03-06-2009, 12:35
lijepo kaze na 2. videu na kraju da ide na PC

Bartuc
03-06-2009, 12:51
Novi materijal:
E3 09: Developer Walkthrough Pt. 1 (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50381)
E3 09: Developer Walkthrough Pt. 2 (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50379)



OK, nakon ovoga mi je hype lagano splasnuo :( Istina da frajer nema pojma igrati tu igru, ali nekako mi je trailer ostavio gorak okus u ustima.

Alieni su pre spori, kreću se ko bakice preko zebre, a zapravo bi se trebali kretati kao bakice u tramvaju kada vide slobodno sjedalo. Sve je pre šareno, HUD od predatora je previše izražen i izgleda kao da ometa igru. One točke skakanja su trebale biti mnogo mnogo diskretnije. Trofej kill lijepo izgleda, ali mogli su napraviti više varijacija istoga, jedno desetak pa da se random pojavljuju :D Onda ona hakiranja, drito se takve stvari javljaju u konzolaškim igricama i to je pre jadno za jednu PC igru...

Ali OK, budemo vidjeli što će biti od toga, za sada niti blizu hype kao kod Assassins Creeda.

Teon
03-06-2009, 13:11
Pogledao prvi dio trailera (tj nekog walkthrougha)

Ovako, graficki igra izgleda fenomenalno a sad na lose stvari.

Wth 2 Wrist Bladesa (a ne Clawsa kako ih ovaj zove) :?
Gdje su one linije po ekranu dok si cloakan koje djelomicno ometaju vision?
Zasto Predator se ne zadere dog uzme trofej kao sto je to bilo prije?
Gdje je nestao onaj specifican zvuk ako se sjecate dok je predator u vision modu? Ovdje se dobro cuje to zujanje i kao lupkanje necega:
h9royakB ... re=related (h9royakBzJY&feature=related)

Lock on bez vision modova! Cemu onda vision modovi za razlicite tipove kad ih sve mozes lockonat u normalnom.
Dzungla u kojoj imas pravocrtan put ...
Prespori Alieni
Lik ocito nema pojma sto radi (ovaj koj igra)
Highlight jumpova uopce nije potreban...
Prevelik Hud

Ovo zadnje dvoje je konzolitis ocito!

More complaints to come, stay tuned...

Bartuc
03-06-2009, 13:15
Sa svime se slažem, dosta toga nisam niti primijetio ali si mi otvorio oči :D Mislim da nas očekuje razočaranje, igrica za X kutijicu.

Teon
03-06-2009, 13:35
Osim sto je Hud prevelik, vise je u Predator stilu bio onaj sa simbolima, tj crticama :(
Opet zalbe na Hud, kad lik mjenja oruzje zauzme ti pol ekrana izbor...
Di je ruka kojom pritisces gumbe prilikom pucanja Shoulder Cannona, zar necemo ga moc chargat?
Shoulder Cannon sad pisti postepeno prilikom lock ona umjesto onog trademark brujanja - ovdje su svi potrebni zvukovi koji trebaju za igru (znaci kod heat visiona, glasanje predatora i lock ona): CJFMhqtYPtg

Sentry Gun se vidi pod heat visionom ! Pa uvjek je bilo fora u AvP da te Sentry ili oni androidi iznenade jer ih upravo ne vidis pod heat...

Lika tolko pogadjaju i rijetko kad se vidi zelena krv po podu i zidovima

Definitivno mi ne pasu 2 Wrist Bladesa (ovaj drugi previse zaklanja ekran)

Od svih fora nisu pokazali Spear Gun ako ce ga uopce bit :cry:

Tocno to - igra za X crnu ofc.. ovaj crnu kutijicu

Grim
03-06-2009, 13:36
Da fakat je istina, a ono sta mi najvise fali je glasanje predatora... kada napravi trophy pa se zadere :(

bezimeni
03-06-2009, 15:26
Novi materijal:
E3 09: Developer Walkthrough Pt. 1 (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50381)
E3 09: Developer Walkthrough Pt. 2 (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50379)

Loša arkadna atmosfera i konzolaški gameplay ...žalostan :( .

Arbiter of Change
03-06-2009, 15:33
I ja se moram složiti, nažalost. Konzole će biti na svome, ali za jedan PC ima tu previše nepotrebnih stvari.

Ono sa ciljanjem pri skoku, npr. Iskreno se nadam da to neće doći na PC ili da će se moći ugasiti ako hoćemo jer je sada jednostavno.. pa, ne vidim svrhu. Nije li izazov u tome da moraš sam odmjeriti jesi li pametno skočio ili nisi, a ne da imaš vodiča koji ti garantira uspjeh (flashback na rane levele sa Predatorom iz dvice kad skačeš po onim stablima i vrebaš marince... ova prezentacija se činila kao jeftina i loša kopija tog istog levela). Ostalo ste sve vi rekli, više-manje.

Hype splasnuo... drastično. Proklete konzole.

str1k3r
03-06-2009, 15:42
I ja se moram složiti, nažalost. Konzole će biti na svome, ali za jedan PC ima tu previše nepotrebnih stvari.

Ono sa ciljanjem pri skoku, npr. Iskreno se nadam da to neće doći na PC ili da će se moći ugasiti ako hoćemo jer je sada jednostavno.. pa, ne vidim svrhu. Nije li izazov u tome da moraš sam odmjeriti jesi li pametno skočio ili nisi, a ne da imaš vodiča koji ti garantira uspjeh (flashback na rane levele sa Predatorom iz dvice kad skačeš po onim stablima i vrebaš marince... ova prezentacija se činila kao jeftina i loša kopija tog istog levela). Ostalo ste sve vi rekli, više-manje.

Hype splasnuo... drastično. Proklete konzole.

Potpis, jako me razočaralo ovo sa skokom, pa nisam debil da si skok ne mogu pametno odmjeriti, razumijem na velikim udaljenostima ajd i nekako, ali ovo... ja neznam da li je frajer prohodao koji metar sa Predatorom, skak'o je sa njime stalno, pa jel' Predator ili je zec nek se odluče :( .No, možda to sve promijene nekako, bar se nadam.
BTW, kol'ko sam ja vidio u filmovima, Predator je jako kulan lik i nemože ga neki lijevi marinac ili alien tući ko' budalu, kao što je prikazano u demonstraciji. Svašta... :( .

bezimeni
03-06-2009, 15:43
Ne da je splasnuo ( lol) nego sam siguran da propuštam ovaj naslov...tj. zaobilazim ga u širokom luku.Igra nema apsolutno ništa što nisam vidio već 1000 puta...to što su likovi predatori i alieni ne mijenja ništa na stvari.Jako razočaran.

tigerija
03-06-2009, 17:21
Daj ljudi ima koi način da napišemo neki e mail kreatorima dok nisu još igru sjebali...
Alieni su totalno PRE SPORI, gameplay bi trebao brži biti...
Ok da malo je dosadno stalno jednu te istu animaciju gledat kad uzimaš trophy.
Valjda če bit SPEAR...
Nodifikacija za skakanje je "LOL" ! .
Sve u svemu je ok ono... osim spor gameplay, spori alieni, neke fiksne snimacije nemaju random, brijem da če i alieni umirat stalno istom animacijom, jedino šta je grafika za pohvalit, ali tako je večina novig igrica, grafika je da ti usta otpadnu, a gameplay da dobiješ proljev...

Aral
03-06-2009, 18:50
Mozda je ovo samo verzija za konzole, mozda PC bude bio drugaciji. Ako ne, morat cemo se pomirit sa ovime. Inace, znamo i sami da konzole imaju sve vise i vise utjecaja na PC industriju tak da ono...zalosno :( :cry:

tigerija
03-06-2009, 19:01
Ma daj ajde ja ne kontam kako netko može FPS igrice igrat na konzolama... ono retavo okretanje nišana, ma lol, nemoš naciljat ništa. Al opet neke druge igrice mi bolje na konzolama igrat, ali FPS uvijek PC. Al mislim da neče bit onih nodifikacija za skakanje, to sao kad prelaziš ti na početku bude kazalo valjda.

Grim
03-06-2009, 19:41
Ma vidit cemo, necemo prebrzo zakljucivat ^^

###DK###
03-06-2009, 19:56
Nisam oduševljen. Podosta je monotono. Bar ovo što je sada prikazano.
A ono odmjeravanje skokova je stvarno jadno.

tigerija
03-06-2009, 21:23
Piše da če igra izač:
PC - Early 2010 , znači da če demo izač krajem ove godine ili u prvom mjesecu, a original če izač valjda do 4tog mjeseca, još dugo... Tu če odma negdje izač i Diablo III :D.

Mirogamemasta
03-06-2009, 22:43
Pogledao prvi dio trailera (tj nekog walkthrougha)

Ovako, graficki igra izgleda fenomenalno a sad na lose stvari.

Wth 2 Wrist Bladesa (a ne Clawsa kako ih ovaj zove) :?
Gdje su one linije po ekranu dok si cloakan koje djelomicno ometaju vision?
Zasto Predator se ne zadere dog uzme trofej kao sto je to bilo prije?
Gdje je nestao onaj specifican zvuk ako se sjecate dok je predator u vision modu? Ovdje se dobro cuje to zujanje i kao lupkanje necega:
h9royakB ... re=related (h9royakBzJY&feature=related)

Lock on bez vision modova! Cemu onda vision modovi za razlicite tipove kad ih sve mozes lockonat u normalnom.
Dzungla u kojoj imas pravocrtan put ...
Prespori Alieni
Lik ocito nema pojma sto radi (ovaj koj igra)
Highlight jumpova uopce nije potreban...
Prevelik Hud

Ovo zadnje dvoje je konzolitis ocito!

More complaints to come, stay tuned...
AvP 2 mi je toliko dobra igra da se najradije nebi slozio s tobom, a bome ni sam sa sobom. (rekao si sve ono sto sam ja mislio) :(
Ovo zadnje dvoje sto si rekao da je zbog konzolitisa... Reci cu ti da mi je vec pun k**** konzola. Danasnje igre izlaze samo za konzole ili konzole i pc. Nema vise pc exkluziva. Dajte vec jednom napravite igru kak spada i napravite je za pc. Ako frajeri misle raditi za konzole neka rade samo za njih, umjesto da nama salju sranja na komp.

Raz
03-06-2009, 22:56
Neću reći da izgleda loše, ali bome me nije ni oduševilo. Neću sad i ja bichati jer ste većinu toga već nabroijli i slažem se s time. Što reći... nadam se da bude finalni proizvod bolji.

Aral
04-06-2009, 06:03
Ma igrat cu je kakva god bila, bas me briga :(

Arbiter of Change
04-06-2009, 11:20
Novi video... zanimljivo da se na E3-u fokusiraju ekskluzivno na Predatora.
E3 09: Adversaries Trailer HD (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50741)

Grim
04-06-2009, 13:27
Novi video... zanimljivo da se na E3-u fokusiraju ekskluzivno na Predatora.
E3 09: Adversaries Trailer HD (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50741)
Hmmm... e ovaj video me je vec nabrijao, idem sada igrat AvP 2 :)

Teon
04-06-2009, 14:10
/cut
AvP 2 mi je toliko dobra igra da se najradije nebi slozio s tobom, a bome ni sam sa sobom. (rekao si sve ono sto sam ja mislio) :(
Ovo zadnje dvoje sto si rekao da je zbog konzolitisa... Reci cu ti da mi je vec pun k**** konzola. Danasnje igre izlaze samo za konzole ili konzole i pc. Nema vise pc exkluziva. Dajte vec jednom napravite igru kak spada i napravite je za pc. Ako frajeri misle raditi za konzole neka rade samo za njih, umjesto da nama salju sranja na komp.

A cuj, mene jos vise pogadja jer obozavam i Alien fransizu i Predator, a AvP mi je bio jedan od prvih FPSova koji je ostavio strasan utisak na mene (atmosfera je samo jedan segment toga) uz bok sa HL1.

AvP2 nam je dao zanimljivu pricu no nije vise bio kao taj prvi AvP, naravno ne kazem da je AvP2 los, dapace igra je fenomenalna.

Ali sad kad vidim na sta ovo lici :cry:

Aral
04-06-2009, 14:33
Features interview (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50761)
Iss, kako predator cupa glave skupa sa kraljeznicom :thumbs2:

Grim
04-06-2009, 14:51
Bas sam se sada uzivio, avp2 opet igram... prezakon :) , jos se cudim sto radi.

tigerija
04-06-2009, 23:29
Ma, kod predatora sve 5, osim ako nebude stalno istih aniamcija čupanjem glave sa kralježnicom jer če ljudima dopizdit !!!
Mene najviše zanima gameplay sa alienom, igro uvijek predatora i aliena, predator je ovdje ok, ali alien me brine da nebude SPOR.
Humanom znam da če super bit igrat.

Vi koi igrate AvP2 nabavite si AJL -.-', jer to je jedini normalan AvP2... Tako si se melee dosta borio sa alienima, i sve je balansirano.

Mirogamemasta
05-06-2009, 10:31
Ma ja bi i na cupanje glave zazmirio, ma sve cu im oprostiti samo da mi maknu crvenu oznaku kod skakanja. To mi nekako najvise bode u oci.

tigerija
05-06-2009, 16:37
Neče to bit na PC... to samo na ove konzole, ai:
a) to če se moč maknut na PC-u nekako
b) ja znam tim koi če moddat AvP3
c) mislim da če se te oznake pokazivat samo na početku kampanje kao mali vodič

Barem se nadam tako :D. Mene animacije živciraju i spori alieni, nisu tako jako spori, ali da su barem trunku brži.

Aral
05-06-2009, 18:04
Hm, tko zna...mislim da ce ostat posto je to samo za long jumpeove. Ne vidim razlike izmedju pc verzije i konzola, ak i na pc-u mogu skocit kak zelim zasto to ne bi mogao i na konzoli...i obrnuto. Tesko da ce takvu stvar maknut al mozda fanovi nesto poduzmu u vezi toga pa takvu stvar maknu, barem sto se tice pc verzije.

Teon
06-06-2009, 20:01
Posto je ovo tek pre-alpha verzija igre, a znamo kako dobar posao je odradio Rebellion te koliko vole obje fransize jos uvjek ima nade. A nada se vraca polako: http://www.gameplanet.co.nz/pc/games/15 ... -Predator/ (http://www.gameplanet.co.nz/pc/games/158877.Aliens-vs.-Predator/videos/133291.20090605.Aliens-vs.-Predator/)

Dodano je snimanje sounda ljudi (kao u filmu) i reprodukcija za distrakciju neprijatelja, te cini se da onaj crveni marker za jumpanje se ukljucuje po potrebi a ne stalno.

Imaju vremena sve ono sto sam rekao da fali ubacit u igru (pa ipak to je i bilo u prijasnjim, ne vidim zasto ne bi i ovdje).

Grim
06-06-2009, 22:52
Nadam se da ce ubaciti one zvukove koje predator proizvodi tj. njegvo glasanje, bez toga to nije to.

tigerija
06-06-2009, 23:15
Ovaj zadnji video za sada izgleda pre dobro. Kažu predatora samo :D.
WoW nova aniamcija ripanja glave od napred, kako kul xD.
Sexy je igrica, fajt pogotovo, maličko da su brži alieni makar ih je teško vidjet zbog super gafike. Nisam vidio još pouce(skakanje aliena).

Grim
07-06-2009, 06:04
Ovaj zadnji video za sada izgleda pre dobro. Kažu predatora samo :D.
WoW nova aniamcija ripanja glave od napred, kako kul xD.
Sexy je igrica, fajt pogotovo, maličko da su brži alieni makar ih je teško vidjet zbog super gafike. Nisam vidio još pouce(skakanje aliena).
Oh valjda nisu to zaboravili, zamisli da alieni samo mogu trcarat bez skakanja... nevjerujem da su zaboravili.

Bartuc
07-06-2009, 13:57
http://www.gameplanet.co.nz/pc/games/158877.Aliens-vs.-Predator/

Ajde, ovo mi je malo vratilo hype na igru... Puno bolje prezentirano nego ono na E3-u... Ima nade :D

Teon
07-06-2009, 14:13
Da, I dodali su deranje Predatora prilikom self-lijecenja. I ono sto mi daje nadu jest to da ocito rade kako Predator ne bi bio uber, vec mora stealthy ici kroz nivo, te kazu da ce AI Aliena biti daleko bolji.
Eh, bas si gledam kolekciju Predatora i Aliena :cry: (kolekcija se sastoji od original DVDa Director's Cut Editiona: Alien, Aliens i Predator, ostali nastavci mi nisu nes)

tigerija
07-06-2009, 14:47
Mislim da če Alien gameplay bolje nego sa Predatorom ispast, nego mislim da demo ima samo Predator kampanju. Kako če sa Marincima izgledat... Alieni če imat vjerojatno puno osjetila i ta sranja. Bilo bi ok da je pred najači na 1 na 1.

Deadwalker
07-06-2009, 15:28
ja neznam sta ste se svi odmah uplasili da ce igra biti losa. Pa naslov je jos u ranoj fazi razvoja(barem sam ja tako shvatio) tako da ima dosta vremena za poliranje. Posto je ovo jedna od ikona PC gaminga(po mom skromnom misljenju) nadam se da ce lijepo odraditi pc verziju bez nekih standardnih boljki multiplatformskih naslova kao sto su neoptimiziranost, konzolitis, bugovi itd.

Teon
07-06-2009, 15:29
Navodno ima i E3 Marine demo ... No nije prikazan...

@ tigerija
A cuj, mislim da bi cilj im trebao biti balans u multiplayeru. Predator je uvjek bio najbolji u igrama, no ako bi netko trebao biti najlosiji to je onda Marinac al Pred i Alien su tu negdje... No to nitko ne kuzi posto su u ovim modernim filmovima svi Alieni 'kukci' koji se mogu zgazit a oni koji su gledali prvog Aliena znaju kolko je lukav bio pa pobio cijelu posadu, a i u trojci je bila slicna situacija a uzmimo jos da je taj Alien bio 'glup' jer se razvio iz psa.

Balans uber alles!

Bartuc
07-06-2009, 15:51
Baš, odigrati ću je pa makar i ne bila najbolja igra na tržištu zato što obožavam i Aliene i Predatore... To su mi jedni od najdražih filmova bili dok sam bio klinac :pray:


I frajer je na početku rekao da će biti filmski zvukovi mijenjanja visona kod predatora, tako da se niti tu ne trebamo brinuti. Također i da će biti više random scena ubijanja itd. Znači sve što smo naveli kao manu, oni su ipak opovrgnuli... Izuzev brzine Aliena, nezgrapnog HUD-a i pointera skakanja, tu nisu ništa komentirali, valjda se ljudima sviđa!? Rekli su samo da će popraviti AI aliena u smislu pathfindinga, ali ništa da će ih ubrzati, mada ne sumnjam da će uvidjeti u taj problem pošto ziher i oni čitaju mišljenja korisnika na nekim njihovim forumima...

tigerija
07-06-2009, 17:44
Da opovrgnuli su sve, jedino šta sam se zabrinuo dok sam geldao film, a to mi nikako nemožemoi utjecat na njih; jest da ako je npr predator u zraku skačće s mjesta na mjesto i na sredini puta alien skoči na njega, kako če to djelovat kao fizika i animacija, stvarno bi volio da to nisu zanemarili... jer to bi moglo pokvarit dosta stvari.
Jedino ovdje ima 4 stvari na izbor predator. Također nisam nikad u AvP igrici primjetio da, što kod filma možemo vidjet da predator može istovremeno upravljat laserom i clawsima, mislim to je i smisao zašto ima laser na ramenima a ne u rukama -.-', a u AvP1 i 2 si morao promjenit sa laser oružja na clawse... mislim dobro to nije nešto posebno al ono.
Alieni su slabi 1 po 1, ali najači u skupini, 3 aliena bi sredili 3 predatora ako se dobro odigra u AJL AvP2 igrici, ali 1v1 predatori su najači bili, kad marinci su više manje bili nešto između, ovisno kako ih odigraš. Igrica baš i nije u ranomstadiju, za 7 mjeseci izlazi demo. A originali izlaze inače par mjeseci kasnije ne ? Dobro još masu mogu promjenit ne. Izgleda dobro za sada, samo da se trude oko sitnica, detalja i raznovrsnošču jer globalno nemaju šta fulat sa AvP igricom.

Misliš da čitaju ? Oo, to rijetko koi priozvođači rade... zato današnje igrice i sakaju...

tigerija
08-06-2009, 05:22
Posto je ovo tek pre-alpha verzija igre, a znamo kako dobar posao je odradio Rebellion te koliko vole obje fransize jos uvjek ima nade. A nada se vraca polako: http://www.gameplanet.co.nz/pc/games/15 ... -Predator/ (http://www.gameplanet.co.nz/pc/games/158877.Aliens-vs.-Predator/videos/133291.20090605.Aliens-vs.-Predator/)

Dodano je snimanje sounda ljudi (kao u filmu) i reprodukcija za distrakciju neprijatelja, te cini se da onaj crveni marker za jumpanje se ukljucuje po potrebi a ne stalno.

Imaju vremena sve ono sto sam rekao da fali ubacit u igru (pa ipak to je i bilo u prijasnjim, ne vidim zasto ne bi i ovdje).

BTW kako si došao do ovog linka ?

Teon
08-06-2009, 07:33
AvP forumi ...

Ima jos razlicitih, no mislim da je ovaj najbolje odigran samo kaj se sporo downloada

Mirogamemasta
08-06-2009, 22:15
Posto je ovo tek pre-alpha verzija igre, a znamo kako dobar posao je odradio Rebellion te koliko vole obje fransize jos uvjek ima nade. A nada se vraca polako: http://www.gameplanet.co.nz/pc/games/15 ... -Predator/ (http://www.gameplanet.co.nz/pc/games/158877.Aliens-vs.-Predator/videos/133291.20090605.Aliens-vs.-Predator/)

Dodano je snimanje sounda ljudi (kao u filmu) i reprodukcija za distrakciju neprijatelja, te cini se da onaj crveni marker za jumpanje se ukljucuje po potrebi a ne stalno.

Imaju vremena sve ono sto sam rekao da fali ubacit u igru (pa ipak to je i bilo u prijasnjim, ne vidim zasto ne bi i ovdje).
Znaci ipak ima nade. Napokon neke dobre vijesti. :pray:

Ako me sjecanje ne vara cini mi se da si u prvom AVP-u mogao tauntat kad god hoces pritiskom na tipku. Bilo bi fora da to ubace i u trojci. I alien bi trebao imati isto sposobnost taunta.

Teon
08-06-2009, 22:17
Yep, mogo si. To mi je bilo fenomenalno, ne sjecam se dal se moglo u AvP2

I ono sto mi je super u prvom sto su mape jako tamne i Alien je brzi (govorim o multiu)

tigerija
09-06-2009, 07:48
Moglo se na drugome djelu...

Teon
09-06-2009, 08:13
Jest, da hvala :)
Sjetio sam se u AvP2 si mogo u multiu sa Predatorom izvest suicide. Lik bi se manicno smijao i explodirao bi --> Fenomenalno :pray: (naravno to se moglo samo kad si jako ranjen)

Grim
09-06-2009, 08:20
Ma predatori su najkulniji :)

Deadwalker
09-06-2009, 09:23
Ma predatori su najkulniji :)

you got a point :)

Grim
09-06-2009, 09:32
Kada ponovo pogledam sve mi se vise cini da pokusavaju predatora napraviti da bude isti ko u filmu...

Deadwalker
09-06-2009, 09:36
tako i treba biti. Joj, kak si bum gustal s tom igrom... :D

tigerija
09-06-2009, 16:15
Hm, mislite da če bacit koi video do demoja više ? xD, mislim ovi su se ispucali u mjesec dana koliko blizzard nije u 20 godina, samo usporedite Diablo III i AvP3 po davanju informacija civilima xD.

Ugl ako tko naleti na neki video smao post here :D.

Grim
09-06-2009, 19:29
Sada ce ova tema morat nakratko umrijeti.... dok ne dode novi info... sto nece skoro.

Mirogamemasta
30-06-2009, 11:30
cekaj, cekaj, cekaj. :P . Ako ima jos neki fanatik za AVP ( kao ja :D )samo da javim kako u Algoritmu mozete kupiti film predator po 79 kn.(ostao je jos jedan primjerak od svakog nastavka pa pozurite :D ).
Alien - 125 kn 2 komada (bilaSakcija u Algoritmu, ne znam koliko je sada)
AvP - 50-60 kn u super konzumu
AvP 2 -150 kn u super konzumu
http://www.imagesforme.com/out.php/t568238_DSCF0173.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/568238_DSCF0173.JPG)
http://www.imagesforme.com/out.php/t568237_DSCF0172.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/568237_DSCF0172.JPG)

Teon
30-06-2009, 11:46
Imas iste zvucnike ko ja :D

Od toga, osim zvucnika ja imam Alien, Aliens i Predator ... ostalo mi ipak nije tolko vrijedno nofca iako sam fanatik

Babitz
30-06-2009, 12:48
Ne znam jel bilo, ali...

http://img233.imageshack.us/img233/306/avspchess.jpg


http://img269.imageshack.us/img269/848/avspool.jpg



http://img38.imageshack.us/img38/6508/avspswing.jpg

Babitz
30-06-2009, 12:48
edit
sry, dablopost
Jebemti mutavi forum na mutavom IE.

Teon
30-06-2009, 13:00
Ha ha, predobro :rotfl: :pray:

Mirogamemasta
30-06-2009, 22:35
Znaci sad su se pomirili!? :D :rotfl:
Jos samo fali slika gdje alien i predator leze na plazi pijuckajuci martini i odmjeravaju "human" komade.
Predator: "uf sto ova plavusa ima lijepu glavu, taman bi upotpunila moju kolekciju na zidu"
Alien: "Ma ja bi nju na licu mjesta poje(b)o.

tigerija
01-07-2009, 00:22
"Pomirili" ahahahahah kako sam se nasmijo na ovo xD.

BTW ako tko ima AvP2 igricu, neka mi javi, ja vam dam link za AJL (najbolji AvP2 mod koi je napravljen prema filmovima) pa možemo zaigrat preko hamachia, ili neke LAN virtualne stvarčice pošto su ugasili servere :) .

majstoro2
01-07-2009, 08:49
nadam se da ce bit krvi vise od drugog dijela

Kostolomac
01-07-2009, 08:57
@KingMortal, prejake slike. Sejvano :D

tigerija
06-07-2009, 05:44
:D
NADAJMO SE DA ČE I ALIENI IMAT "THROPY KILLOVE", jer to če biti najhebenije u ovoj igrici onda. Ko i na filmovima :D . Kaj ne ?
http://blogfile.paran.com/BLOG_205498/2 ... avp_05.jpg (http://blogfile.paran.com/BLOG_205498/200906/1243959746_avp_05.jpg)

The Dell
06-07-2009, 06:10
Ma odkad oni to čoporativno napadaju? Ovo će bit ćista pucačina... Kak sad da se sa Predatorom došuljam do njih 4? :hangin:

tigerija
06-07-2009, 07:29
Ko napada čoporativno ? Ljudovi ? Oni ne napadaju, oni umiru xD, i uvijek se drže u čoporu ljudi -.-' A alieni napadaju u čoporu. Samo faca predator ide solo. Trebo si igrat AvP2 AJL multiplayer :D .

BTW Half Life 1 sam se sjetio od tvog logoja, i čitao, AvP2 i AvP1 su dobili najviše bodova nakon Half Life 1 u svojem žanru.
Half Life 1 je pre dobra igrica. Danas vidim rijetko koju dobru igricu ili film. Kako jadno...

Grim
06-07-2009, 07:47
Predatori su hunteri koji su solo i ownaju, alieni su plijen u coporima, ljudi su hrana za aliene.

tigerija
07-07-2009, 16:21
Ima još jedan video za AvP3 isto predator ali malo drugačiji gameplay, al neda mi se sad video tražit ugl, eo par slika još
http://www.oxmonline.com/files/u17834/AVP_SOA_Print_03.jpg
http://www.oxmonline.com/files/u17834/AVP_SOA_Print_05.jpg
http://www.oxmonline.com/files/u17834/AVP_SOA_Print_01.jpg

i također marine demo video izlazi oko 20tog sljedeči mjesec.

ArcL!ght
08-07-2009, 12:08
Samo da se ponovi AVP1 i Director's Cut sa marincem da opet serem u gace :D

Teon
08-07-2009, 12:32
Genijalne su mi u AvP 1 one Bonus misije kad predjes igru na Director's Cut :D Samo treba prec ...

tigerija
22-07-2009, 22:41
Tko želi: http://www.aliensvspredator.net/

I odma imate tu sve videje.

Mirogamemasta
29-07-2009, 23:20
Novi Trailer!
http://www.gametrailers.com/video/marin ... s-vs/53513 (http://www.gametrailers.com/video/marines-trailer-aliens-vs/53513)

Aral
29-07-2009, 23:30
O - M - G

:pray: :pray:

str1k3r
29-07-2009, 23:31
O - M - G

:pray: :pray:

Yap, uber dobro.

1GBRAM
30-07-2009, 03:35
idem istalirat Alien vs. Predator 1 na Vistu!!!!!!!!

ScorpiuS
30-07-2009, 07:14
idem istalirat Alien vs. Predator 1 na Vistu!!!!!!!!
Hahaha, dobra :D

1GBRAM
30-07-2009, 08:18
a evo,psujem majku Microsoftu što mi neće pokrenut prvi dio AvP-a,taman instaliram,sve fino ide,pokrenem igru,kada na kraju ne mogu niti upravljat sa likom...

Grim
01-08-2009, 08:39
Novi Trailer!
http://www.gametrailers.com/video/marin ... s-vs/53513 (http://www.gametrailers.com/video/marines-trailer-aliens-vs/53513)
Dobar trailer, nadam se odlicnom horroru s marincem. :D

1GBRAM
01-08-2009, 08:45
trenutačno se bojim izaći iz wc-a...instalirao prvi AvP na XP!!!!!!!!!!!! :D 8)

Grim
01-08-2009, 08:56
Nazalost sada zbog grafike i svega nema takav horror feeling kakav je imao kada sam ga prvi put odigrao.

ScorpiuS
01-08-2009, 10:04
Neće ni trica imat neki preveliki horror filing jer će ga olakšat kao što su to napravili sa postalom.

tigerija
02-08-2009, 03:00
Oče imat velik horror filing.
Imaš hardcore mode i normal mode. hardcore je jako teško.

I Co-Op campaign ima čak.

Grim
02-08-2009, 06:49
Oče imat velik horror filing.
Imaš hardcore mode i normal mode. hardcore je jako teško.

I Co-Op campaign ima čak.
Coop s marincem oduzima sav horror feeling i pretvara igru u cistu pucacinu. :(

1GBRAM
02-08-2009, 06:51
kome će to biti prvi put da igra AvP,biti će mu hebeno strašno :D

ArcL!ght
04-08-2009, 22:20
Oče imat velik horror filing.
Imaš hardcore mode i normal mode. hardcore je jako teško.

I Co-Op campaign ima čak.
Coop s marincem oduzima sav horror feeling i pretvara igru u cistu pucacinu. :(

Složio bih se sa ovim. Naime ništa gore kad znaš da moraš reloadat a njih 4 ti se unosi u facu :)

Coop sa predatorom bi bio fora, coop sa alien bi bio masakr.
Coop kolko god će bit fora ubit će onaj originalni čar.
AVP je uvijek išo sistemom Lone survivor, lone hunter, lone prey :) kao što kaže i intro za tricu. Al da će bit fora vidjet 2 predatora kako masakriraju marince po džungli hoće.

Ako hoće stvorit scary scene za marincem trebaju 4 stvari.

1. PUNO malih i klaustrofobičnih prostorija, dugih hodnika i onaj konstatni "što me čeka iza ćoška" efekt.
2. Limitirat bateriju, maknut self regeneracijsku bateriju i natjerat igrača da ih sam traži po mapi, također i flareove
3. Limitirat municiju na "taman kolko je potrebno ak štediš" efekt
4. Random alien spawn kao i u jedinici. U dvojci su uvijek dolazili iz istih rupa kolko god da bi puta probo nešto proć.

Onda ti se garant ledi krv u žilama kad "pup" na skeneru prijeđe u "bibip"

tigerija
05-08-2009, 02:51
Nema co-op ipak xD, aliens če imat co-op a avp neče pošto bi onda narušavao aliens igricu i jednostavno nema smisla. Igrica izlazi u drugom mjesecu sljedeče godine a demo multiplayer če se prikazat sljedeči mjesec u londonu. I ljudi če ga moči i zaigrat.

Grim
05-08-2009, 10:38
Iako izgubio horror feeling, biti ce zakon igra, najvise me zanima igranje s Predatorom. :D

tigerija
05-08-2009, 16:57
Oo, s marincom če bit horror. Prvo ču igrat amrincem jer izgleda zanimljivo, a MP alienom. Predator mi izgleda najdosadniji.

mr.bullseye2
18-08-2009, 11:34
Gledao sam trailer na jednom broju PC playa(123),igra izgleda fantastično i htio bih da izađe čim prije.

Aral
20-08-2009, 08:17
I want to hold your head (http://www.shacknews.com/screenshots.x?gallery=12637&game_id=7049&id=139390#img139390)
Ahahaha, epic :pray:

Mirogamemasta
20-08-2009, 11:38
Bolesno! To njemu alien namjerno drzi glavu kako bi ga facehugger zarazio?!?! DAMN!

Aral
20-08-2009, 12:10
Kul zar ne? 8) A ti igras kao taj alien i drzis tog marinca...totally awesome :D

tigerija
20-08-2009, 12:42
Da, moči češ čak ovuč marince i ljude u HIVE s alienom :D . I alieni vide kroz zid. Biče horror marincima.

DeusEx
23-08-2009, 13:51
Ovo će biti predobro još samo kad bi imao komp koji bi to mogao pokrenut :cry:.

tigerija
23-08-2009, 18:06
Da biče za 18+ definitvno, moš prtivnika repom probost, čak moš marinca kroz oko probost repom Oo. Na pola ih raspolovit i takve slične fensi stvari, hahaha.

tigerija
26-09-2009, 13:58
WjW1ABJK ... r_embedded (WjW1ABJKyjg&feature=player_embedded)

vjever_masni
27-09-2009, 13:04
krv mozda malo cudno izgleda, kolko se motze vidit

tigerija
27-09-2009, 20:39
tu sve loše izgleda stari je to video, mislim da ovo nije trebalo niti izač u public. NA predator videjima krv ne izglda ovkao loše, niti animacije nisu ovako trome. "Baza" igrice izgleda super. Sad samo da sve usavrše... Imaju još 4 mjeseca.

Ementaler
28-09-2009, 17:53
AvP mi je oduvijek predobar serijal pa se novi nastavak jedva čeka... samo par posljednjih videa su mi bili malo sumnjivi grafika-wise. Ovaj video koji ste gore linkali nije više dostupan, ali moguiće i da sam njega vidio. Uglavnom grafika mi izgleda odlično na screenshotima ali u pokretu je izgledalo malo loše... gledao sam baš sada neke novoizdane trailere snimane tijekom Tokyo Game Showa i apsoluno grafički nije impresivna, dok screenshoti govore drugačije. Nadam se da mi se učinilo zbog loših cam snimki :)

tigerija
28-09-2009, 21:05
AvP mi je oduvijek predobar serijal pa se novi nastavak jedva čeka... samo par posljednjih videa su mi bili malo sumnjivi grafika-wise. Ovaj video koji ste gore linkali nije više dostupan, ali moguiće i da sam njega vidio. Uglavnom grafika mi izgleda odlično na screenshotima ali u pokretu je izgledalo malo loše... gledao sam baš sada neke novoizdane trailere snimane tijekom Tokyo Game Showa i apsoluno grafički nije impresivna, dok screenshoti govore drugačije. Nadam se da mi se učinilo zbog loših cam snimki :)

"Tokyo Game Showa" aj mi linkaj to; videje.
Eo ti ponovo video: vBdKZ2-sPUs

Doomsday
16-10-2009, 13:30
UD-_38sT ... r_embedded (UD-_38sTGlw&feature=player_embedded)

Aral
16-10-2009, 14:21
Evo teme pa tu postaj, netreba svaka nova tema za neki trailer ili sl. Inace, lijep filmic, nadam se da ce igra bit dobra!

AvP3 tema (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=31719&start=0&hilit=Aliens+vs.+predator)

osvetnik_sch3l3
16-10-2009, 21:34
trailer izgleda ocajno

Mirogamemasta
16-10-2009, 22:08
Ma zakon trailer! Sta bi ti htio vise. Jadni predator nam je ostao izmasakriran od strane aliena. :D

tigerija
16-10-2009, 23:18
trailer izgleda ocajno

Zašto ? Oo

D.E.M.O.
16-10-2009, 23:59
Ono skakanje mi jednostavno ne ide u glavu...

osvetnik_sch3l3
17-10-2009, 08:03
trailer izgleda ocajno

Zašto ? Oo

blesavo mi je isforsiran, nisu u biti nista pokazali, jedini dobar dio mi je bio zvuk motion sensora koji se cuje u jednom trenutku

Doomsday
17-10-2009, 09:38
[quote="osvetnik_sch3l3":syklthek]trailer izgleda ocajno

Zašto ? Oo

blesavo mi je isforsiran, nisu u biti nista pokazali, jedini dobar dio mi je bio zvuk motion sensora koji se cuje u jednom trenutku[/quote:syklthek]


Čuj pak ovog, očito je slijep na zdrave oči!

tigerija
17-10-2009, 10:08
[quote="osvetnik_sch3l3":28bleamf]trailer izgleda ocajno

Zašto ? Oo

blesavo mi je isforsiran, nisu u biti nista pokazali, jedini dobar dio mi je bio zvuk motion sensora koji se cuje u jednom trenutku[/quote:28bleamf]


Ma ne zanemaruj se time, to je samo trailer, bit trailera je da prikažu neki cut scene, fora cut scene kao.


Igrica če bit ok. Jedino šta mogu zeznut je Marinca, ostale dvije rase su pogodili skroz ne brini. Probaj igru kada izađe demo pa češ znat jel ti se svidja ili ne.


Meni izgleda grafički ok sve, i atmosfera i sve, jedino šta mi se ne svidja da su sve šta se tiče marinca napravili previše arkadno pa neče biti toliko scary. Ali zato je tu Aliens: Colonial Marines.



Za 7 dana če biti multiplayer gameplay demonstriran ša češ vidjet :) .

Mirogamemasta
17-10-2009, 10:13
Ja se nadam da cu se usrat u gace kad budem igrao u ulozi marinca. Ako se ne userem onda to vise nije stari AVP.

tigerija
17-10-2009, 13:40
Ma da single player bude super, ali igrica ima 12h igrivost, naravno to če potrajat 24h za nas. Ali uglavnom. Kratak je...

SP če bit dobar brijem, ja se više orijentiram na MP.

U SP češ se sigurno usrat.

tigerija
16-11-2009, 00:07
Ajde recite da ovo nije zakon:

http://www.aliensvspredator.net/forum/t ... with-dx11/ (http://www.aliensvspredator.net/forum/topic/449-3-new-avp-gameplay-videos-on-pc-with-dx11/)

D.O.M.I.
16-11-2009, 07:38
izgleda fenomenalno, jedva čekam :thumbs2:

Mirogamemasta
16-11-2009, 16:20
Ajde recite da ovo nije zakon:
http://www.aliensvspredator.net/forum/t ... with-dx11/ (http://www.aliensvspredator.net/forum/topic/449-3-new-avp-gameplay-videos-on-pc-with-dx11/)

Ne znam koji je bolji. Jedva cekam igru. :)

Don Kihot
16-11-2009, 21:21
Meni je ovo zanimljivo:

User: tigerija
Group: Super Moderators
Joined: 07-July 09
Location: Croatia

:thumbs2:

mala zemlja, al svud nas ima...

Bartuc
16-11-2009, 22:12
Kako Alien Gameplay izgleda savršeno, jedva čekam xD

WAR-ELEMENT
17-11-2009, 20:43
Meni se za sada čini kao jedna od najboljih igara za iduču godinu, možda prerano ovo velim,ali ove godine je izašlo vrlo malo igara koje ću da pamtim,a pošto radi ista ekipa koja je radila prvi dio, siguran sam da če biti i više nego odlična.

tigerija
17-11-2009, 22:31
Da samo šta su videji maknuti pošto je bilo nekih problema, naime slučajno su objavljenji. Bla bla.

Mirogamemasta
27-11-2009, 22:06
Opet mi se motaju neke lude ideje u glavi, pa da je podjelim s vama.
Malo me ona lampa bode u oci, posto ima samoobnovljivu bateriju. Prakticki igras sa svijetlom cijelo vrijeme. Pa sam se zapitao kako bi bilo igrati bez lampe.
Bilo bi fora da za marinca postoji posebna tezina. Fear difficulty .Na toj tezini bi imali samo par flare-ova koje bi obnavljali kad nademo supply. Mislim da bi fear effect bio puno veci.

tigerija
28-11-2009, 04:52
Pa bio bi da. Al jbg... igru rade večina ljudi sa AvP 1999. Tako da imaju one stare spike još uvijek, šta je na jednu ruku dobro. Ali marinac če biti dosta arkadan... dok su aliena i predatora skroz pogodili meni se marinac čini ko neki univerzalni vojnik.

Arbiter of Change
28-11-2009, 14:35
MP trailer... uvijek mi je zabavno slušati kad developeri opet prodaju njubarama stvari koje su već vani skoro 10 godina. :)
http://kotaku.com/5414152/aliens-vs-pre ... er-trailer (http://kotaku.com/5414152/aliens-vs-predator-multiplayer-trailer)

Deadwalker
04-12-2009, 23:21
Čini se da Australci neće igrati ni ovo. A šta je jos bolje, ovima u Rebellionu je svejedno...klik ovdje (http://xbox360.gamespy.com/xbox-360/aliens-vs-predator-2009/1052201p1.html)

tigerija
04-12-2009, 23:34
No pa Njemačka i Australija neče dobit AvP. A rebellion i sega su rekli da neče maknut nasilje sa igre jer je je to dio igre.

Omni
05-12-2009, 09:12
Opet mi se motaju neke lude ideje u glavi, pa da je podjelim s vama.
Malo me ona lampa bode u oci, posto ima samoobnovljivu bateriju. Prakticki igras sa svijetlom cijelo vrijeme. Pa sam se zapitao kako bi bilo igrati bez lampe.
Bilo bi fora da za marinca postoji posebna tezina. Fear difficulty .Na toj tezini bi imali samo par flare-ova koje bi obnavljali kad nademo supply. Mislim da bi fear effect bio puno veci.

Hmmm.... Fora ideja, ali se više manje mora se gledati "realno" na situaciju... Ko bi poslao marince ili općenito vojsku na neko područje.... bez baterije, flaresa i sl. :) :)
Može tako... ali da baterija nije samoobnovljiva :) :D ;)
I usput ovo ke si spomenuo, da si usput kupiš flarese :D

Mirogamemasta
05-12-2009, 10:11
Imas pravo. Da baterija nije samoobnovljiva - to bi bilo to.
Druga ideja bi bila da imamo samoobnovljivu bateriju, ali da se onda pokvari na određenom levelu i popravimo je kad dodemo na drugi lvl.

Dobili smo close-up masakar, a Njemacka i Australija odmah zabranjuje. :rotfl:
A sta je sa age restriction? (znam da to ne djeluje, ali kad vec imaju GTA IV i MW2, nije mi jasno zasto ne mogu AvP2?)

Arbiter of Change
06-12-2009, 13:34
Ja sam zabrinut za igru zbog proizvođača (Rebellion). Znate što su zadnje napravili? Rogue Warrior.

tigerija
07-12-2009, 04:58
Da i ona igra prije Sherlock 2 tako nekako je dobila loše reviewse. Zapravo mnogi spominju ovo zadne vrieme, zadnje dvie igrice su gadno sakale. Ali svi kažu (koi su igrali pogotovo) da ova AvP izgleda i daje osječaj kao super igra.
Hm, baš se pitam.

tigerija
08-12-2009, 18:32
Eo Lance Henrikson daje glas u igri. Glumac sa alieni, onaj android.

http://www.aliensvspredator.net/forum/t ... ator-game/ (http://www.aliensvspredator.net/forum/topic/688-video-interview-lance-henriksen-signed-up-to-appear-in-new-aliens-vs-predator-game/)
http://www.avpgalaxy.net/forum/index.php?topic=27214.0

Deadwalker
10-12-2009, 23:15
http://www.hcl.hr/vijesti-otkriven-datum-izlaska-za-alien-vs-predator-3673-27.html

Mirogamemasta
10-12-2009, 23:19
Nice. :thumbs2: Cekamo igru.
Izgleda da svaka nova igra izlazi u 3 razlicita primjerka (Standard, Survivor i Hunter), na 3 razlicite konfiguracije (PC,Xbox, PS3)

tigerija
11-12-2009, 21:11
Gameplay grafika, konzola ne PC.

http://img696.imageshack.us/img696/9164/92730497.jpg
http://img22.imageshack.us/img22/2728/55230413.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/5642/68700043.jpg
http://img121.imageshack.us/img121/3591/20316808.jpg

tigerija
22-12-2009, 19:33
W7pBDx45 ... r_embedded (W7pBDx45hdk&feature=player_embedded)

jebenica :D .

Mirogamemasta
22-12-2009, 20:13
:pray: Kad ovo vidim, dode mi da si reinstaliram AvP2.

Aral
23-12-2009, 13:26
Weyland-Yutani Trailer (http://www.gametrailers.com/video/weyland-yutani-trailer-aliens-vs/60303)

:pray:

Forbs
23-12-2009, 13:34
Sve bolje od boljeg.... Jedva cekam :pray:

tigerija
11-01-2010, 10:30
http://www.aliensvspredator.net/forum/t ... -gameplay/ (http://www.aliensvspredator.net/forum/topic/1235-videos-aliens-vs-predator-mlg-pro-circuit-2010-gameplay/)

Aral
11-01-2010, 10:34
Lijepo lijepo. Al ja se više veselim sp-u. Ak se ne varam igra dolazi za nešto više od tjedan dana.

flander
11-01-2010, 11:00
varaš se, dolazi za mjesec dana

Aral
11-01-2010, 11:18
Ah da, vidim sad, 16.2. No dobro, ima se kaj igra u međuvremenu; Dark Void, ME2, Bioshock2, Singularity...

Mirogamemasta
12-01-2010, 23:13
Dolazi za mjesec danaSiSna PC ili samo na konzole?

Aral
12-01-2010, 23:16
Sve zajedno.

tigerija
13-01-2010, 17:47
Hm, ovdje nije AA uključen, šta mislite oče li AvP imat bolju grafiku ili Bad Company 2 ? Po meni nekako BC2 ima bolju.

http://www.aliensvspredator.net/forum/u ... 781485.jpg (http://www.aliensvspredator.net/forum/uploads/1262586452/gallery_1_2_781485.jpg)

Mirogamemasta
13-01-2010, 22:45
Ermm... Jel bitno tko ima bolju? Sta zelis s time reci, nisam te razumio.
AVP2 jako lijepo izgleda i bez AA. Koliko realno alien izgleda, ima da kenjam u gace svakih pola sata. Strah je zagarantiran. :thumbs2:

flander
13-01-2010, 23:24
definitivno je da će BF2 biti jedna od najlijepših igara današnjice, čak i od Crysisa, bar meni

samo neka gameplay bude heben :D

tigerija
14-01-2010, 00:54
definitivno je da će BF2 biti jedna od najlijepših igara današnjice, čak i od Crysisa, bar meni

samo neka gameplay bude heben :D

Izgleda da ce bf2 imat i dobar gameplay, koliko sam gledo mw2 mi bio odvratan, al bf2 mi se svidja.

flander
14-01-2010, 08:31
BF2 pere MW2 po svim standardima :D

Aral
14-01-2010, 10:49
Moglo bi bit zanimljivo. Naravno, ako bf2 ima sp kao mw2 onda si mogu konkurirat, inače ih nema potrebe uspoređivat,barem na tom polju. Bf2 je u startu rađen kao multiplayer oriented naslov pa pretpostavljam da ima i širi spektar opcija, mapa i sl. gluposti za razliku od mw2 te bi ga na tom polju trebao prešišat. Al igrat će se sigurno, igra izgleda bolesno.

Al enivej, ovo je AvP3 thread ^^

Aral
15-01-2010, 11:24
Idemo dalje...

Aliens vs. Predator Campaign Hands-on (http://pc.ign.com/articles/106/1061134p1.html)

osvetnik_sch3l3
15-01-2010, 11:58
Idemo dalje...

Aliens vs. Predator Campaign Hands-on (http://pc.ign.com/articles/106/1061134p1.html)

ima li kakav video?

Aral
15-01-2010, 12:02
Sav video koji ima je ovdje (http://media.pc.ign.com/media/143/14322167/vids_1.html), ostalo novo nisu stavljali, ovo je samo pismeni hands on, kao i obično.

Mirogamemasta
15-01-2010, 12:18
Vidim da nitko ne zeli citati,a? :D
Svaka cast sta su napravili za marinca. U pocetku imas samo pistolj. Biti ce skrivanja iza ugla i skakanja sa stolice nakon svakog zvuka koji napravi motion detector. :)

Predator je kao i uvijek. Ultimate badass motherfu***r. Lijepo je za cuti da su taunt vratili.

Doomsday
15-01-2010, 14:15
IDEMO DALJE PA BACITE OKO NA OVO!!

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=7958

ŠTA REĆ NEGO LUDNICA!!! VJERUJEM DA ĆE BIT PREDOBRA IGRA!!!

Aral
15-01-2010, 14:18
Gasi caps lock.

Doomsday
15-01-2010, 15:45
http://webtv.idnes.cz/?relation=V100114 ... ownload_oz (http://webtv.idnes.cz/?relation=V100114_150049_bw-download_oz)

Novi gameplay 2 min.

Exellent!!!

Bartuc
15-01-2010, 15:52
http://webtv.idnes.cz/?relation=V100114_150049_bw-download_oz

Novi gameplay 2 min.

Exellent!!!


Već vidim da mi skupljanje lubanja sa Predatorom nikada neće dosaditi u toj igri :D Sve 5 samo je bljesak od mašinke pre jadan u Marinčevom dijelu filmeka.

flander
15-01-2010, 16:07
nadam se da će krv kao efekt biti što "tekućiji" realniji, da nije, to mi je nekak važno u ovoj igri, ipak je bloody as hell ^^

možda bi bilo zanimljivo da kad igraš sa alienom da možeš gledat iz trećeg lica, barem dok ubijaš žrtvu :D da onak vidim kakv mu je finishing move ^^

ovo sa predatorom je prebajno, pogotovo kad "zacvrkuće" na kraju, prehebeno :D

Doomsday
15-01-2010, 17:10
ZgN2ChA49N8

Ovo je vrh vrhova. Veličanstveni AvP!!!

tigerija
15-01-2010, 23:04
Mi vam vise manje sve od SEGE dobijemo informacije tamo na aliensvspredator.net . Tko hoče može se pridružit tamo nama :) .

Ima i neki alien gameplay ali izgleda da je stariji build: http://tvgry.pl/?ID=806

MacGyver
21-01-2010, 14:08
Navodno je službeno, pa ne izgleda tako loše:

Minimum Requirements:

Windows 7/ XP/Vista
3.2 GHz Intel Pentium 4/Athlon 64 3000+ or equivalent processor
1 GB System RAM (XP)/ 2 GB System RAM (Vista)
DirectX 9.0c compliant video card with 128 MB RAM (NVIDIA 6600 or better, ATI X1600 or better)

Recommended Requirements:

Windows 7/ XP/Vista
Intel Core 2 Duo E6400 or equivalent processor
2 GB System RAM
DirectX 9.0c compliant video card with 512 MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI HD2900 PRO or better)

tigerija
21-01-2010, 23:12
Navodno je službeno, pa ne izgleda tako loše:

Minimum Requirements:

Windows 7/ XP/Vista
3.2 GHz Intel Pentium 4/Athlon 64 3000+ or equivalent processor
1 GB System RAM (XP)/ 2 GB System RAM (Vista)
DirectX 9.0c compliant video card with 128 MB RAM (NVIDIA 6600 or better, ATI X1600 or better)

Recommended Requirements:

Windows 7/ XP/Vista
Intel Core 2 Duo E6400 or equivalent processor
2 GB System RAM
DirectX 9.0c compliant video card with 512 MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI HD2900 PRO or better)


Da lai baš sam razmišljao, čudno da nema dx11, možda nije finalno hm...
Biče dobro ako če bit 512 grafička i da če radit glatko ko na resident evil 5. Ovo je brijem za medium settings...

Hidraulicar Kreso
21-01-2010, 23:56
Ma šta pričaš ti, pa ovo će se vrtiti bez beda na svim mainstream kantama na maks postavkama.

Kid A
28-01-2010, 01:04
Dn5u9FuQwD4
Ja slinim

Arbiter of Change
28-01-2010, 01:09
Sinkronizacija sa metom (prijevod i ritam srca) su dobri detalji, ali ovaj moronski sistem skakanja mi još uvijek ide na jetru.

str1k3r
28-01-2010, 01:16
... ali ovaj moronski sistem skakanja mi još uvijek ide na jetru.
Hear, hear.

Also, jel' to na 1:17 frajer vikne: "Xenos!"? :)))))))))))

Feanor
28-01-2010, 01:19
Ali opet se u AvP-u 2 nisi mogao uživit toliko u predatora kad ti je trebalo po 5 minuta trial & errora da nadoskočiš na najobičniju granu i pritom uzbudiš cijelu ''đžunglu'' i sveprisutne marince.

Aral
28-01-2010, 01:21
Bolesno. U početku su mi ovi jumpovi bili katastrofa ali sada su mi sve bolji i bolji, vide se prednosti. Da moramo onak jumpat možda bi nekad i fulao, ovako sam 100% siguran. Jedva čekam da zaigram!

Arbiter of Change
28-01-2010, 01:25
Also, jel' to na 1:17 frajer vikne: "Xenos!"? :)))))))))))
Yup. Odmah sam se nacerio bio. :)

@Feanor:
Kako tko, ja nisam imao tih problema. Uostalom, to je bio i dio izazova (još se sjećam kako je konfuzan bio 1. level kao Alien kad se moraš verati uokolo k'o majmun na LSD-u). Ovaj "error-proof" sistem je čisti konzolaški dodatak i vjerojatno zato izgleda imberlano na videjima (vidi se da cilja sa gljivom).

str1k3r
28-01-2010, 01:36
Jedina prednost takvog jumpa je preciznost, ali ono... sa ovom dummy-proof metodom ispada kao da mi govore u facu da retardiran i nisam sposoban sam procijeniti udaljenost svog skoka. GRAET!

Neka još stave Lock-On i biti će potpuni.

Feanor
28-01-2010, 01:38
Also, jel' to na 1:17 frajer vikne: "Xenos!"? :)))))))))))
Yup. Odmah sam se nacerio bio. :)

@Feanor:
Kako tko, ja nisam imao tih problema. Uostalom, to je bio i dio izazova (još se sjećam kako je konfuzan bio 1. level kao Alien kad se moraš verati uokolo k'o majmun na LSD-u). Ovaj "error-proof" sistem je čisti konzolaški dodatak i vjerojatno zato izgleda imberlano na videjima (vidi se da cilja sa gljivom).

Nekako mi nije pojam Aliena i Predatora da skaču kao retardirani majmuni te da se nemogu uhvatit ni za najobičniju granu, jer su doskočili centimetar prekratko, i onda da se spičkaju u pod sa dvadesetmetarskog stabla, pritom govoreći 'crtić like' uf, ah, arghh, thud i lomeći sve grane do dna, da bi završili ispred skupine od 20 preplašenih ''trigger happy'' marinaca na leđima ili trbuhu.
Ovo jeSkonzolaško pojednostavljenje, ali mislim da su krenuli u pravom smjeru...

Doomsday
28-01-2010, 01:47
Osim focus jumpa imaš i obično skakanje kao i u prethodnim igrama, pa ga koristi...

Feanor
28-01-2010, 01:50
Osim focus jumpa imaš i obično skakanje kao i u prethodnim igrama, pa ga koristi...

Eto, svi happy :D

BTW- upravo dovrših seminarski, prezentaciju i odgovorih na 15 pitanja za ''domaći'' , sve potrebno da bih izašao sutra na kolokvij za kojeg apsolutno nisam ništa učio. Ali sva sreća da su i ovo requirementsi za ispit. Znam da je Off T. ali da se malo pojadam :(

Grim
28-01-2010, 10:50
Jedina prednost takvog jumpa je preciznost, ali ono... sa ovom dummy-proof metodom ispada kao da mi govore u facu da retardiran i nisam sposoban sam procijeniti udaljenost svog skoka. GRAET!

Neka još stave Lock-On i biti će potpuni.
This.

Ali ono, zanemarit ćemo to, vjerojatno se može uključiti i isključiti. :D

tigerija
28-01-2010, 13:59
Demo uskoro :) .
Za tjedan/dva.

flander
28-01-2010, 15:20
igra izgleda baš jebozovno

Deadwalker
28-01-2010, 15:26
Dn5u9FuQwD4
Ja slinim

I ja^^

Windwalker
28-01-2010, 19:11
Jedina pucačina kojoj se divim i koju s nestrpljenjem očekujem.

Aral
28-01-2010, 23:42
Ultimate Experience Interview (http://www.gametrailers.com/video/ultimate-experience-aliens-vs/61320)

Ovo bi baš mogla biti dobra igra :thumbs2: Sviđaju mi se ovi MP modovi, mogli bi bit strava. Jedva čekam da zaigram s marincem, mislim da ćemo srat govna ko ludi od straha :D

Marvin OCX
29-01-2010, 02:51
Ultimate Experience Interview (http://www.gametrailers.com/video/ultimate-experience-aliens-vs/61320)

Ovo bi baš mogla biti dobra igra :thumbs2: Sviđaju mi se ovi MP modovi, mogli bi bit strava. Jedva čekam da zaigram s marincem, mislim da ćemo srat govna ko ludi od straha :D

Marinac nego sta, :bravo: i ja volim i ocekujem kvalitetnu dozu straha.

Teon
29-01-2010, 10:12
Navodno demo (+ ima multiplayer u sebi) dolazi sljedeci tjedan.

Ajd, bas me zanima kako ce ispasti.

Cijelo vrijeme sam skeptican, pa da vidimo dal ce mi demo promjeniti misljenje

bezimeni
29-01-2010, 15:05
Meni sve skupa i dalje izgleda jako arkadno , monotnono i dosadno .

vjever_masni
29-01-2010, 19:30
ajme, nadam se da je ovo oznacavanje kud oces skocit console only :/

Aral
29-01-2010, 20:55
Alien vs. Predator Multiplayer Hands-on (http://pc.ign.com/articles/106/1064872p1.html)

Deadwalker
30-01-2010, 15:36
Dok ne dode novi, malo sam zaigrao stari. Bio nedavno na Steamu za nikakve novce, pa da se prisjetim legende. Evo 2-3 screensa...

http://img692.imageshack.us/img692/6076/avpclassic2010013015185.th.jpg (http://img692.imageshack.us/i/avpclassic2010013015185.jpg/)http://img3.imageshack.us/img3/402/avpclassic2010013015231.th.jpg (http://img3.imageshack.us/i/avpclassic2010013015231.jpg/)http://img716.imageshack.us/img716/1900/avpclassic2010013015250.th.jpg (http://img716.imageshack.us/i/avpclassic2010013015250.jpg/)http://img189.imageshack.us/img189/1508/avpclassic2010013015250e.th.jpg (http://img189.imageshack.us/i/avpclassic2010013015250e.jpg/)

Nema atmosfericnije nego li igrati s marincem. Mrkli mrak, zvukovi u daljini i lampica na radaru :)

tigerija
31-01-2010, 01:23
Demo sljedeči tjedan, yay.

Hidraulicar Kreso
31-01-2010, 02:22
za PC ili samo za konzole, nadam se da dolazi za PC da znam što me čeka.

Mirogamemasta
31-01-2010, 13:10
Izlazi za oboje mislim.
Survivor mode. Nadam se da co-op podrzava lan... ili?
http://www.gametrailers.com/video/survi ... s-vs/61447 (http://www.gametrailers.com/video/survivor-mode-aliens-vs/61447)

Doomsday
02-02-2010, 11:38
EqTen3xrMQk

Jedan od modova; Predator Hunt!!!

GDra
02-02-2010, 14:03
Ovaj Predator Hunt izgleda prezakon.
:pray:
Igrat ću s predatorom definitivno.
:pray:

Arbiter of Change
03-02-2010, 19:40
Wait, what? :)
Aliens Vs. Predator Multiplayer Demo For Everybody (http://kotaku.com/5463286/aliens-vs-predator-multiplayer-demo-for-everybody)

We knew there would be a demo coming for Sega and Rebellion's Aliens Vs. Predator, but we didn't know when it would be showing up.
Does tomorrow work for you?

Grim
03-02-2010, 19:58
Heh, jedva čekam. :D

D.O.M.I.
03-02-2010, 20:02
uhu
Heh, jedva čekam. :D

Teon
03-02-2010, 20:06
Wuhuuu!!

Ocemo se skupit i igra neki mod. Svi modovi su mi zakon kao sto su i bili prije u starim AvPima, bas me zanima kako je ovdje ispalo. Nadam se da ce demo otklonit sve moje sumnje da ce igra epic failat

Mirogamemasta
03-02-2010, 20:38
Nemoj preuvelicavati sa epic fejlovima, za ovu igru epic fail je udaljen za nekoliko svjetlosnih godina.
MP u demu? Zakon! :rambo:
Vec duze vrijeme nisam cuo iznenadnu dobru vijest! :bravo:

Deadwalker
03-02-2010, 20:40
Lijepo, lijepo. Bumo sprobali to onda. Nije da nas nema ovdje mala grupacija aktivnih igraca na Steamu^^ :)

tigerija
03-02-2010, 20:48
Gledo sam jučer gameplay live preko interneta i sve 5, ali ima pun drek bugova. Pogotovo collision(npr kad stojiš na rvu sa predatorom, noge ti nisu sinkronizirane sa granom, neka može bit u zraku, onda npr, rep zna proč nekad kroz objekt, i slične stvari...). AI je dosta loš... u SP.

Sve se to da zakrpat, samo nadam se da budu kroz pečeve sredili sranje...

Survivor ima 2 mape a kroz 2-3 tjedna nakon relesa če doč još 2 mape.

Aral
03-02-2010, 21:53
Baš htio sad stavit vijest, ajde malo ćemo se igrat do izlaska ^^

Evo i Infestation Mode trailera (http://www.gametrailers.com/video/infestation-mode-aliens-vs/61539).

Deadwalker
03-02-2010, 21:59
Lajkam.^^
Isssss, kako bum u multiu mrcvaril te ogavne aliene :D

tigerija
04-02-2010, 06:13
Eto uploadam na net več neko duže vrijeme xD svoj gameplay video kao alien.