PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najavljen Zeno Clash 2, donosi respektabilan broj novosti



IgGy
20-05-2009, 13:16
Bez obzira na salvu žalbi kako su pirati pokrali Zeno Clash, čileanski tim ACE Team već je najavio nastavak, s poprilično upečatljivim brojem novosti. To može značiti dvije stvari: a) prodaja na Steamu je bila toliko dobra da se ekipa sad kupa u lovi, ili b) prodaja je bila toliko loša pa žurno rade nastavak kako bi prodajom nastavka vratili zaostatke... što generalno nema pretjerano mnogo smisla. Dakle, bit će da je scenarij a).

Zeno Clash 2 će tako ispraviti sve nedostatke prethodnika, pogotovo u polju pucačkog dijela igre, koji je, prema feedbacku kupaca, očito bio poprilično plitak, a najveće novosti dolaze u pogledu "veličine" same igre. Zeno Clash 2 će biti mnogo veći, opširniji svijet, s mnogo više područja koja ćemo moći otkrivati i istraživati, a možda najveći dodatak igri biti će RPG elementi. Osim toga, i melle sustav borbe također će biti znatno ekspandiran.

Raz
20-05-2009, 13:19
Vrlo dobra vijest, uskoro ću zaigrat Zeno Clash 1 pa se veselim nastavku :)

Inače, mislim da je dobra stvar što su na nekim piratskim stranicama ostavili one poruke pa mislim da je i to jednim dijelom utjecalo na prodaju.

Arbiter of Change
20-05-2009, 13:48
Predobra vijest budući da me original iznenadio i impresionirao grafičkim stilom, unatoč tehničkim boljkama koje je imao.