PDA

Pogledaj cijelu verziju : That Guy With The Glasses



SkunK
20-05-2009, 12:23
Jeste li fan retro filmova,serija,show-ova, igara ? Gledate li Angry Video Game Nerda i pratite svaki njegov novi rant o starim NES/SNES/SEGA/sve žive konzole igrama?


Neznam ako ste upoznati, no ova stranica http://www.thatguywiththeglasses.com/S je nešto predobro, na isti način samo malo drukčije. Naime, ovaj lik radi retrospektivu svega i svačega starog, a tu su i usporedbe a i surađuje s James Rolfeom, AVNG-om ( pogledajte reviewers vs gamers big brawl, nešto predobro). Osim toga ima više od jednog "lika" pa pogledajte sve što stranica nudi. Svakako pogledajte video uradke koje je objavio prije a ne ove nove.

Evo ja sam baš danas gledao njegov najnoviji serijal, "staro vs novo" gdje će uspoređivati sve stvari s novim reinkarnacijama iste. Jako dobra ideja. Najnoviji video je Batman(1989.) vs Dark Knight.

Eto samo sam to htio podjeliti s vama pošto je stvarno site predobar, i ima materijala za gledanje doslovno 3 dana. Veoma smješno i jako dobra inteligentna komedija s crnim humorom i dobrim činjenicama i arguemntima. Možete se naći u njima, barem po pitanju što je vas prije ili vas sada smeta u nekim filmovima,igrama,serijama itd.


Uživajte.

Death By Sexy
20-05-2009, 12:32
Već prije sam ga gledao i moram reći nije loš.. Jedini problem mi je da mi filmići štekaju, pa ne mogu gledati, a ne znam koji je razlog.. :{(

Raz
20-05-2009, 12:57
Odlična stranica, pogledao sam ovu usporedbu Batmana i u svemu se navedenom slažem :)

SkunK
20-05-2009, 13:00
Već prije sam ga gledao i moram reći nije loš.. Jedini problem mi je da mi filmići štekaju, pa ne mogu gledati, a ne znam koji je razlog.. :{(

Koju brzinu ADSL-a imaš?

Arbiter of Change
20-05-2009, 13:10
Gledam i predobar je... zapravo, čitava stranica je jedan veliki WIN. Znam da uvijek umirem na Benzaiov Hardcorner. :)

Electromaster
20-05-2009, 18:57
Jedna od stvari koje su meni bile legendarne, jest epski okršaj između tog lika, Nostalgia Critica, ili kako se sad zove, That Guy With The Glasses, i Angry Video Game Nerda, koji se odvijao preko njihovih filmića, koji su bili jednostavno urnebesni.