PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koji program koristit kada pukne veza ???



Peyo
18-05-2009, 04:59
Znači užasno me raživcira dok nešto skidam sa neta velikog i onda pukne veza i sad je pitanje dali znate neki program koji može nastavit skidat tamo di je stalo a ne sve isponova. P.S. Skidam sa rapidsharea megaupload i sl. Imao sam prije nekoliko godina neki program al se nemogu sjetit kak se zove. Pomagajte !

BINUX
18-05-2009, 06:04
Znači užasno me raživcira dok nešto skidam sa neta velikog i onda pukne veza i sad je pitanje dali znate neki program koji može nastavit skidat tamo di je stalo a ne sve isponova. P.S. Skidam sa rapidsharea megaupload i sl. Imao sam prije nekoliko godina neki program al se nemogu sjetit kak se zove. Pomagajte !



Za nastavljanje skidanja di si stao najbolji je GETRIGHT. Ali rapidshare i megaupload upload portali koji se placaju nepodrzavaju free korisnicima nastavljanje downloada di si stao prije pucanja veze.

Tu si skini Getright drugi po redu taj je free - http://getright.com/-

A ako imas Rapid Share Acount onda si skini Rapid Share Maneger i možeš nastavljat kad hoceš di si stao.

Peyo
18-05-2009, 07:04
eeeeeeeee to je taj program taj sam imao hvala ti care ! :D

BINUX
18-05-2009, 08:16
eeeeeeeee to je taj program taj sam imao hvala ti care ! :D


np :thumbs2:

Axwell
18-05-2009, 10:43
Ako skidaš s torenta onda program uTorrent,meni uvjek nastavi od onuda kad je pukla veza,nestalo struje itd...