PDA

Pogledaj cijelu verziju : VeMil ASTRO 4 COD TOURNAMENT EDITION



TvRc
17-05-2009, 10:22
vecina se vjerojatno sjeca nedavnog turnira u codu 4 na sajmu interliber, sada naime prodaju te kompjutere za nesto manju cijenu od realne, pa bih htio zamoliti one koji se razumiju u to i koji su mozda cak i igrali cod4 na turniru da kazu isplati li se ovo kupiti, dobio sam nesto love za krizmu al nebi htio potrositi sve za novi kompjuter pa gledam jel ovo isplativa solucija, koliko dugo bi ovaj kompjuter bio "nov" i bi li moga vrtiti igre na high, najvise me zanima za cod4, age of conan i mw2 (mozd cak i diablo III :P)
al nebi bio komp iskljucivo za igre
evo link :)
http://www.ve-mil.hr/Novost.aspx?Cln_Id=282

DJ Not Nice
17-05-2009, 10:50
Sad sam baš pogledao komponente, po meni se isplati.
Iako bi se moglo izvuć i bolje za taj novac.

Jest da su chipseti malo stariji, ali svejedno dobra konfa.
+ako uzmemo u obzir tu sniženu cijenu

marijanovic
17-05-2009, 10:57
Kompovi štimaju (jest da su malo njakani- igralo se na njima na turniru, odtud i niža cijena).
Jest da bi ja za te pare uzeo Phenom II X3 i vjerojatno bolju grafu; ali tad nebi dobio miš i tipkovnicu na kojima se tamo igralo.
Uzeći u obzir o kojem se mišu radi, tipkovnici i zvučnicima - sami vrijede nekih 500Kn barem.
Uzmi to i sretno.

Ivan_87
17-05-2009, 11:02
konponente su ok .. al se nezna kakvo je napajanje i kučište nije baš neka klasa iako se za prosječnog igrača koji ne misli oc-at i kojega ne zanimaju baš previše konponete i nebavi se time sigurno isplati

Karlo_from_Bjelovar
17-05-2009, 11:14
ma za te pare sastavis bolje...

Sickmanno1
17-05-2009, 12:01
ma za te pare sastavis bolje...

Sumljam

Naravno ako je u pitanju neka dobra periferija...tipa G11+MX518 recimo, sto bi mogla biti....

Gwin
17-05-2009, 12:44
ako je suditi po ostalim astro komponentama, unutra je ili fsp bluestorm, ili mali ocz od 500w

zadovoljavajuće za te novce

DJ Not Nice
17-05-2009, 14:46
Po meni su komponente sasvim uredu, išao sam danas slagat AMD konfu po toj cijeni i dođe tu negdje sve.
Jest da je bez periferije al opet.

Još jednom, nije loša konfa.