PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatska trazi zvijezdu(htz)



Deadwalker
15-05-2009, 23:49
Gleda tko tu emisiju? Ja sam veceras ostao jednostavno odusevljen ovim Zoranom. Taj covik fakat ima glas kakav vec dugo nisam cuo... :pray:

croat1gamer
16-05-2009, 01:45
Ali kvalifikacije su bile najbolje ikada.
Nikada se nisam toliko rotflao.

###DK###
16-05-2009, 07:03
Da, kvalifikacije su bile legendarne. :D
Inače, ovo i ne pratim baš redovito.

wiseguy
16-05-2009, 07:29
ja pratim večinom zbog zorana lik je zakon a i ne bude baš nešto dobar program tada pa mi je ovo zanimljivo

wiseguy
16-05-2009, 09:01
koji si ti like ej,tko si ti da mi kažeš tko če meni biti favorit ili zbog čega ču ja gledati emisiju?,prije nego što postaš promisli 2 puta

Insert
16-05-2009, 09:10
http://www.index.hr/thumbnail.ashx?path=/images2/zoranmislic_index662_1.JPG&width=662&o=a

<3 <3 <3 <3

wiseguy
16-05-2009, 09:21
:oops:

R@pt0r
16-05-2009, 09:22
Zoran Mišić, Guns'n'Roses - Paradise City (F7TztOLmNmo)
:pray: :pray: :pray:

Jednostavno nemam riječi kako skida gunse!

Grim
16-05-2009, 09:24
Zoran Misic je najbolji i pobijedit ce, samo zbog njega i gledam ( i zbog kvalifikacija koje su bile zakon )....

Raz
16-05-2009, 09:25
Ne gledam baš previše TV, ali sam vidio dio kada je Gunse pjevao... jednostavno fenomenalno :pray:

Niko Bellic
16-05-2009, 09:33
Gigantski problem je sto mislim da ce ako Zole zmaj i pobedi najvjerojatnije popusiti penis zbog nasih prejadnih i katastrofalnih tekstopisaca i njiovi bljuvot'na...

Wishmaster
16-05-2009, 11:01
Pobjedio ili ne, mislim da je njemu glavno da se pokazal kroz par emisija i s tim glasom bi mogel stvarno jako dogurati.
Uz to mislim da ima i nekakav svoj bend pa mu je ovo na TV-u dodatna promocija...

Jerry
16-05-2009, 12:02
zoky će dobit..btw slušam zokya već duže vrijeme,tj s njegovim bivšim bendom ewasted generation,owno je lik,bio na skoro svakom koncertu,a wastedi i on se okupljaju 2 ulice dalje od moje kuće :)

prasnjak
16-05-2009, 12:05
A ja sam par puta svirao s njima.

Jerry
16-05-2009, 12:08
ček dale,ti si iz osijeka ? :)

prasnjak
16-05-2009, 12:12
....


Da.

The Great Duck
16-05-2009, 12:46
Ovo je opet Dale?Nije valjda da će postat Pseto br.2?

Deadwalker
16-05-2009, 13:29
osim Zoky-a, također mi je jako dobra Carla. Cura ima iznimno dobar glas i stvarno moze pjevati vrlo zahtjevne pjesme...po meni, ravno Zoranu uz bok :bravo:

TimeLord
16-05-2009, 13:32
zoky je dobar ali često se pitaju jel on pjevač ili imitator? :hangin:

Niko Bellic
16-05-2009, 13:38
Ovo drugo mu svakako ide bolje.

TimeLord
16-05-2009, 13:55
ah, tako se i meni čini ...

Frky
16-05-2009, 14:03
Negledam jer me ne zanima!

Arbiter of Change
16-05-2009, 15:50
Zoky, ha? Ne znam, ako ništa drugo barem je dašak alternativnosti među drugim natjecateljima (pogledao sada njegovu izvedbu) i općenito mi se sviđa to što ima onu dozu hrapavosti u glasu koja poboljšava njegovu izvedbu pjesama. Naravno, ta ista "alternativnost" radi i protiv njega jer nije za sve.

Wishmaster
16-05-2009, 18:56
zoky je dobar ali često se pitaju jel on pjevač ili imitator? :hangin:

Ako je već imitator onda je imitator s odličnim sposobnostima i glasom. Da pjeva nekim svojim glasom mislim da ga niko nebi šljivil pet posto. Zamisli si onaj Paradise City ili Leave Your Hat On otpjevan nekvim drugim glasom. Reakcija bi bila najviše jedan obični "ajde dobar si".
Svi (no ajde velika većina) su na tim natjecanjima imitatori jer ipak pjevaju tuđe pjesme i cilj je "skinuti" pjesmu čim uvjerljivije.

Nodakim
16-05-2009, 19:38
Pa tu pjesmu je odlično skinuo,čak ga možeš zamijeniti s orginalnim volkalom. xD

wiseguy
16-05-2009, 20:30
na početku paradise city-a mislio sam da pjeva na playbacku ,svaka čast,e i carla ima predobar glas a onaj bojan mi ide na neku stvar

Delirium
16-05-2009, 20:34
živim blizu zokya, vidim da ima puno ljudi s ovog podrucja koji ga poznaju
(fuck ko ga nezna)
Tip je legenda, i ona zadnja pjesma mu je bila tak leđenderi

Matilda Mother
17-05-2009, 09:06
zoky mi već ide na kurac, uvijek isto. carla je ok, malo nekada zna zastraniti na deranje. nikolina mi je prošli tjedan bila super, ovaj petak tak tak. ona mala barbara mi je baš kjuti :D

bar su onu ivu izbacili, fala kurcu...

Jerry
17-05-2009, 10:44
zoky možda u htzu je bio imitator (paradise city..) al odslušajte mu pjesme autorske s wasted generation bendom ili lazy bones,dobro tam su kolko tolko obrade al opet tamo pjeva svojim glasom.. :gitara:

Raoul Duke
17-05-2009, 14:21
sto falilo ivi :S,cura za svoje godine obara,i uopce nije bila losa,jest da je zaboravila tekst i sve,,,,al glascinu ima,pink tezi :D

MILF hunter
17-05-2009, 18:50
Jao ona mala slatkica mi je super... navijam za nju ak je još unutra, ne pratim to. :oops: A Zoki me iritirao još u osnovnoj, ne volim visoke ljude... :rotfl:
Šala mala, naravno. :) Ok je.

cham3leon
17-05-2009, 22:44
Pokušavam ne pratiti jer me jednostavno ne zanima kako će ovaj put Tony pohvaliti izvođača. Svaka čast klincima kako pjevaju. Vidim da ovaj lik zna dobro skinut glas Axla Rosea, svaka čast. Malo je takvih.

ono što je problem kod ovakvog šoua je što su to ljudi koji su se samo došli preseravat. Ova emisija ne proizvodi zvijezde, samo celebrityje. Pravi glazbenik ne dobiva svoj tekst, pjesmu, prateći bend i/ili stilista na srebrnom pladnju. Ako ih treba toliko hvaliti samo zbog njihovog glasa, onda su ih mogli staviti kao izložak u muzej gdje će glasom razbijati čaše ili nešto.

Nažalost, kod nas je i previše takvih glazbenih parazita koji se vuku po ko zna kakvim reality showovima i evergreenima, makar nisu imali dobru pjesmu u životu, i jedino znaju dobro pjevati, a svi ih hvale na svakom koraku.

Da_killah
17-05-2009, 23:01
nemaju svi i dobar glas i smisao za stihoklepanje ili dobre melodije :)

Dreadlock
18-05-2009, 17:02
mislim da se u emisiji premalo bave ostalim kandidatima,svi tako pucaju na tog zokyja.mislim da bi emisiju trebalo preimenovat u htz-hrvatska trazi zokyja.stvarno,toliko se prica o njemu,njemu se sve popusta,ziriju je ocigledno favorit...Najveca fora u cijeloj prici jest: pobjedit ce,prodat ce se,onda ce ga prozvakat i ispljunut i ostat ce zaboravljen.Ista stvar kao i rafo-ljubitelj nacije,danas okrecu ocima.

jedino se nadam da ce nikolina ostati zapamcena,sjajna osoba zaista...iako je pribojavam sto bi joj ovi hrvatski lesinari mogli napraviti od karijere.

cham3leon
18-05-2009, 17:07
Takva je sudbina svima njima. Brzo se zapale, brzo izgore. Najbolje što mogu je biti nekakav one hit wonder, ali ne mogu ni to, jer im nema tko napisati poštenu pjesmu.

hacker
21-05-2009, 15:35
mislim da se u emisiji premalo bave ostalim kandidatima,svi tako pucaju na tog zokyja.mislim da bi emisiju trebalo preimenovat u htz-hrvatska trazi zokyja.stvarno,toliko se prica o njemu,njemu se sve popusta,ziriju je ocigledno favorit...Najveca fora u cijeloj prici jest: pobjedit ce,prodat ce se,onda ce ga prozvakat i ispljunut i ostat ce zaboravljen.Ista stvar kao i rafo-ljubitelj nacije,danas okrecu ocima.

jedino se nadam da ce nikolina ostati zapamcena,sjajna osoba zaista...iako je pribojavam sto bi joj ovi hrvatski lesinari mogli napraviti od karijere.

Kolko znam, zoky je negdje na početku rekao da ima nekakav svoj bend, a da se prijavio samo zato da dobi na popularnosti. Tako, pobijedio ili ne, ovo je dobra odskočna daska za njega i njegov bend :)

prasnjak
21-05-2009, 21:11
mislim da se u emisiji premalo bave ostalim kandidatima,svi tako pucaju na tog zokyja.mislim da bi emisiju trebalo preimenovat u htz-hrvatska trazi zokyja.stvarno,toliko se prica o njemu,njemu se sve popusta,ziriju je ocigledno favorit...Najveca fora u cijeloj prici jest: pobjedit ce,prodat ce se,onda ce ga prozvakat i ispljunut i ostat ce zaboravljen.Ista stvar kao i rafo-ljubitelj nacije,danas okrecu ocima.

jedino se nadam da ce nikolina ostati zapamcena,sjajna osoba zaista...iako je pribojavam sto bi joj ovi hrvatski lesinari mogli napraviti od karijere.

Zoki već ima bend, u kojem svira još jedan moj frend = http://www.myspace.com/insomnismusic

I btw, Zoki zna pjevat, Rafo ne zna :(

Btw, poslušajte im pjesme, odlični su.

LD
21-05-2009, 22:31
mislim da se u emisiji premalo bave ostalim kandidatima,svi tako pucaju na tog zokyja.mislim da bi emisiju trebalo preimenovat u htz-hrvatska trazi zokyja.stvarno,toliko se prica o njemu,njemu se sve popusta,ziriju je ocigledno favorit...Najveca fora u cijeloj prici jest: pobjedit ce,prodat ce se,onda ce ga prozvakat i ispljunut i ostat ce zaboravljen.Ista stvar kao i rafo-ljubitelj nacije,danas okrecu ocima.

jedino se nadam da ce nikolina ostati zapamcena,sjajna osoba zaista...iako je pribojavam sto bi joj ovi hrvatski lesinari mogli napraviti od karijere.

Zoki već ima bend, u kojem svira još jedan moj frend = http://www.myspace.com/insomnismusic

I btw, Zoki zna pjevat, Rafo ne zna :(

Btw, poslušajte im pjesme, odlični su.


Al rafo je covjek kome bi dao kreditne da mi cuva. Stvarno lik je dobricina i mozda mu je to glavna mana. Pricam iz iskustva.

wiseguy
22-05-2009, 07:49
rafo je najbolji čovjek u ploćama,i zna pjevat ali je izjavio da to nije za njega

Aral
23-05-2009, 10:40
Zoky nece pobijedit kad smo kod toga...

MasaKrisT
23-05-2009, 10:51
mozda nece,ali ima glas s kojim je sposoban sam napraviti karijeru.

Raoul Duke
23-05-2009, 11:59
Meni je tako zao sto je nikolina ispala,jer je po meni onda bila favorit,ima jeben glas,i to iskoristava maximalno,al njena karijera ce bit dobra ;)..osim ako je ne usreu ko i natali dizdar(ona mi ima lip glas)

Aral
23-05-2009, 12:39
Natali Dizdar je jedina koja je nesto postigla kak spada u tim showovima gdje se traze zvijezde, odnosno pjevaci. Savrsen glas, jedan od najboljih na estradi i sva sreca nije se prodala ko ostale. Malo je glupo kaj je nikolina ispala, a ne npr. ova ustogljena barbara ali sta je tu je.

Dreamer Deceiver
23-05-2009, 12:41
Zoky nece pobijedit kad smo kod toga...

iskreno se i nadam da neće, jer će ga pobjeda samo razjebat ;)

Aral
23-05-2009, 13:56
Po meni treba Bojan pobijedit, nakon "Ti si mi u krvi" nema se kaj puno za rec...

Stryder
06-06-2009, 14:10
hehe , zoki je legenda,ima predobar raspon glasa i uglavnom me oduševljava svojim izvedbama :)
btw.


Koji su vaši hobiji?

World of Warcraft
Koju vrstu glazbe slušate?

Hard rock, heavy, progressive, trash metal, blues, reggae

Koji je vaš najveći porok (kava,cigarete)?
World of Warcraft
:D

Barathrum
06-06-2009, 17:33
Zoran Mišić, Guns'n'Roses - Paradise City (F7TztOLmNmo)
:pray: :pray: :pray:

Jednostavno nemam riječi kako skida gunse!

ja imam ..prelose.
glas mu puca i tonalitet tu itamo izgubi pa ispada kao da podriguje.

sve u svemu ok. al nista spektakularno. trebao bi nauciti pravilno disati dok pjeva pa mu se to nebi dogadjalo.

la50
06-06-2009, 21:58
Zoki mi je zakon,kako je otpjevao A ti još plačeš (EGSoFBh5I8s)Sajme.

Grim
10-06-2009, 09:17
Ja smatram da bi Zoki trebao pobijedit, lik genijalno pjeva :)