PDA

Pogledaj cijelu verziju : Izreke, fraze i ine rečenične konstrukcije što vas iritiraju



Outmind
15-05-2009, 20:19
Danas mi je treći dan za redom kako sam čuo da netko u mom okruženju kaže famoznu rečenicu "Što se mora, nije teško" Ne znam točno zakaj, ali ta me rečenica izuzetno iritira (možda zato jer sam po prirodi lijenčina xD). To me je inspiriralo da otvorim topic u kojem možete pisati o takvim nekakvim "dosjetkama" što ih ljudi svakodnevno ko gramofoni ponavljaju, a idu vam na živce.

FaTaL_mRkvA
15-05-2009, 21:13
Iako nije izreka, ali "Šta si nervozan?" mi stvarno...joooj... :(
I ono "Što možeš napraviti danas, nemoj ostavljati za sutra!"...

:-x :-x :-x

Deadwalker
15-05-2009, 21:21
"Što možeš napraviti danas, nemoj ostavljati za sutra!"

oces reci "Sto mozes danas, napravi sutra..." :P Te se ja drzim, hehe :D
Ma inace, ne iritiraju me nesto posebno takve "izreke"

Markecgrad
15-05-2009, 21:27
"Misliti je drek znati" kako to mrzim,meni svaka druga rečenica "mislim da.." a popizdim kada mi netko to kaže :-x

Kostolomac
15-05-2009, 21:29
"Misliti je drek znati"... to je moja profa iz latinskog uvijek govorila... :hangin:

Death By Sexy
16-05-2009, 00:46
oces reci "Sto mozes danas, napravi sutra..." :P Te se ja drzim, hehe :D

Moj moto since evah :D

###DK###
16-05-2009, 07:08
Meni je najgora ona "Ponavljanje je majka znanja".
Tu non stop slušam.

Sickmanno1
16-05-2009, 07:54
Meni je jedna izreka ostala za vjeke vjekova u glavi :D...od jednog karezmaticnog profesora...

Aaaaaaaaaaa, magarac je mislia pa je crka.

lol...to je svaki put rekao kad je netko kreno sa spikom: "A ja mislim daaaa....*ceskanje po glavi*"

A inace ono zivcira me dosta izreka Fata je Fata, al dva puta je dvaput....pre isfurano tu kod mene....

Raoul Duke
16-05-2009, 09:16
Meni na nerve ide najvise...kad jedan profesor da jedan i kaze : tako mora biti..Ja is*izdin na to..To je tako cesto ode...Ugl zivcira me :D

TeraBajt
16-05-2009, 10:35
Oprez je majka znanja.

Da je bila oprezna, ne bi bila ni majka :(















znam da je loše :*(

Aral
16-05-2009, 11:01
Ukljuci mozak prije stavljanja jezika u pogon. To mi je stari tupio stalno kad sam bio klinac, ocito sam dobro zapamtio :rotfl:

Krnja
16-05-2009, 16:14
Mene sanader sa svojim mutavim izrekama najviše živcira. Nedavno je na vijestima bilo da se cesta slavonika izradila i navodno je kao neš trebala Osijek i Zagreb spajat. I sad će on ko šećer na kraju: ...da spojimo ova dva (pa malo zastane) ljubljena grada!

Maloki
16-05-2009, 20:06
Meni je jedna izreka ostala za vjeke vjekova u glavi :D...od jednog karezmaticnog profesora...

Aaaaaaaaaaa, magarac je mislia pa je crka.

lol...to je svaki put rekao kad je netko kreno sa spikom: "A ja mislim daaaa....*ceskanje po glavi*"
Frendov djed je uvjek govorio "jedan čovjek je mislio, pa se usrao".

Nodakim
16-05-2009, 20:32
search.php?author_id=11569&sr=posts (http://www.pcplay.hr/forum/search.php?author_id=11569&sr=posts)

It pretty much sums it up.

The Great Duck
16-05-2009, 21:31
Potpis.

Assasin`s
04-06-2010, 17:24
Znam da je tema stara ali...
Mene najviše živcira kada profesor iz matematike kaže:Kaj fakat? A on je dalamtinac pa si mislite kako to zvuči :-x

Jašar
04-06-2010, 18:34
"Inteligentna osoba UBIJA ARGUMENTIRANIM VRIJEĐANJEM NA KULTURAN NAČIN"

Systematic Reverse
04-06-2010, 20:47
Aaaaaaaaaaa, magarac je mislia pa je crka.


tehnička skola? ^^

SkunK
04-06-2010, 20:53
Mene živcira kad me netko tisuću i jedan put pita (kao npr. stara dok sam živio sa roditeljima još) - "Jesi gladan", kažem jesam - nisam, ako pojedem naravno uzeti ću još ako sam gladan ali ne, mora pitati... ili se nažderem, pa nakon 10 minuta "Jesi gladan? Pojedi...". Wtf?

Druga stvar mi je kad se uhvatim sa nekim pričati/diskutirati pa mi kaže da "čilam"... kakvo čilanje bokte' :D

Sickmanno1
04-06-2010, 21:59
Aaaaaaaaaaa, magarac je mislia pa je crka.


tehnička skola? ^^

Tako je ^^

The Great Duck
04-06-2010, 22:15
Kad smo kod tehničke,bilo što što sadrži kombinaciju riječi "gimnazijalac" i "štreber".

lulix
04-06-2010, 22:49
osjecam se bezosjecajno!

Rang€r
05-06-2010, 10:54
Mene živcira kad me netko tisuću i jedan put pita (kao npr. stara dok sam živio sa roditeljima još) - "Jesi gladan", kažem jesam - nisam, ako pojedem naravno uzeti ću još ako sam gladan ali ne, mora pitati... ili se nažderem, pa nakon 10 minuta "Jesi gladan? Pojedi...". Wtf?

Druga stvar mi je kad se uhvatim sa nekim pričati/diskutirati pa mi kaže da "čilam"... kakvo čilanje bokte' :D

ane, inače ova druga stvar to mi najčešče govori sestra i to onda kad ju totalno nadjebem argumentima

gothic45
06-06-2010, 08:38
Mrzim, ali iskreno mrzim kad mi svaki put kad imam neki problem ljudi kažu: ''Ima i onih kojima je gore od tebe!''

Pa nisam ja oni, ja sam ja i imam svoje probleme, gtfo of mah ballz sa tim spikama. :-x

Mirko L
06-06-2010, 16:26
Danas mi je treći dan za redom kako sam čuo da netko u mom okruženju kaže famoznu rečenicu "Što se mora, nije teško" Ne znam točno zakaj, ali ta me rečenica izuzetno iritira (možda zato jer sam po prirodi lijenčina xD). To me je inspiriralo da otvorim topic u kojem možete pisati o takvim nekakvim "dosjetkama" što ih ljudi svakodnevno ko gramofoni ponavljaju, a idu vam na živce.

Od spomenutih, ova najviše.Užas.

I gothicova isto...

Ali od svega, daleko najgore i najgluplje mi je kad netko kaže nešto tipa: ''Kad si tužan, samo stavi osmjeh na lice.''
Potrgao bih si kožu kad čujem nešto tako.

Rang€r
06-06-2010, 18:12
što se mora je teško, a što se nemora nije teško... ljudski debilizam :(