PDA

Pogledaj cijelu verziju : windowsi



stinger
08-06-2006, 12:24
imam jedan problem sa win. nedavno sam formatirao c: na kojem su win i instalirao ih ponovo ali kad se podignu pojavi se desktop bez ikona i tak stoji cijeli dan.. u cemu je problem?? ovo mi nije prvi put da mi se dogodilo i jedino kaj spasava je ctrl-alt-del i log of user, i nakon toga sve radi. thanks...

Maloki
08-06-2006, 12:32
Ako je XP, stisni na prazan desktop desni klik piša, PROPERTIES--->DESKTOP i tamo ispod slika imaš CUSTOMIZE DESKTOP. Odabereš to i odabereš koje ćeš ikone stavit na desktop. Ako imaš neki drugi windows, onda neznam u ćemu je problem...

Prince-Artas
08-06-2006, 18:56
imam jedan problem sa win. nedavno sam formatirao c: na kojem su win i instalirao ih ponovo ali kad se podignu pojavi se desktop bez ikona i tak stoji cijeli dan.. u cemu je problem?? ovo mi nije prvi put da mi se dogodilo i jedino kaj spasava je ctrl-alt-del i log of user, i nakon toga sve radi. thanks...

novi reinstal windowsa maybe

str33t6l0w
08-06-2006, 20:57
pri odabiru windowsa klikni F8... i onda odaberi "last known good configuration that worked" i to bi trebalo rijesit stvar ;)

stinger
10-06-2006, 07:57
imam jedan problem sa win. nedavno sam formatirao c: na kojem su win i instalirao ih ponovo ali kad se podignu pojavi se desktop bez ikona i tak stoji cijeli dan.. u cemu je problem?? ovo mi nije prvi put da mi se dogodilo i jedino kaj spasava je ctrl-alt-del i log of user, i nakon toga sve radi. thanks...

novi reinstal windowsa maybe
da to jedino pomaze. ma neda mi se al budem moral thanks svima..

GrannyKiller
10-06-2006, 09:52
imam jedan problem sa win. nedavno sam formatirao c: na kojem su win i instalirao ih ponovo ali kad se podignu pojavi se desktop bez ikona i tak stoji cijeli dan.. u cemu je problem?? ovo mi nije prvi put da mi se dogodilo i jedino kaj spasava je ctrl-alt-del i log of user, i nakon toga sve radi. thanks...

novi reinstal windowsa maybe
da to jedino pomaze. ma neda mi se al budem moral thanks svima..

probaj : desni klik na desktop/arrange icons by/show desktop icons i tu stavi kvačicu...