PDA

Pogledaj cijelu verziju : slušalice



Maloki
14-05-2009, 10:13
Zamolio bih da mi netko pomogne u pronalasku dobrih i kvalitetnih slušalica za mp3 player.
Uvjet je da se mogu nabaviti u našim trgovinama i da imaju onu "kopču za uši", odnosno da su nešto tipa ovih:
http://www.lomis.com.au/files/images/imagecache/product/files/images/Sports%20A.jpg

Unaprijed hvala!

Niko Bellic
14-05-2009, 13:56
Svijet Medija (Sony) / HGspot (Phillips) / Vemil (Sennheiser). Uzmi one koje ti se najvise svide. Sve takve su podjednake kvalitete pa je skuplje = bolje u ovom slucaju. Ako si jako lijen iskopat cu ti ja neki model, ali vjeruj mi na rijec najbolje ti sam znas koliko ti koje pasu...

Tsumetai Ryujin
14-05-2009, 14:09
Ustvari mi je samo vazno da su glasne... vise manje mi sve pasu...

Recimo, zadnje dve slusalice koje sam imao su bile phillipsove... i nisu bile previse glasne... dosta su tihe...

RIDER32
14-05-2009, 16:24
A cemu opce furanje glasnoce? Samo kidas usi. Ja na iPhoneu moram drzati -3,-4 da me u protivnom nebi bolila glava.

Tsumetai Ryujin
14-05-2009, 18:46
Ti ond imas neke uber glasne slusalice...

Stvar je u tome da kad se vozim na biciklu ili kad sam opcenito u gradu, ne cujem glazbu od vanjske buke, a i iPod ima blokadu glasnoce, a i phillipsove slusalice su opcenito lose... btw nist ne kida usi...

btw piknul sam si sennheiser street II OMX 60VC

isto idu ovak iza uha, sam ke ne ulaze u uho nego su kao one obicne... cini mi se da su dovljno glasne...

RIDER32
14-05-2009, 20:36
Imam slusalice koje sam dobio sa njim. Stvarno su ocajno glasne. Polacas do kraja i tresu ti se u ruci :D a ako je cjela ucionica mirna svi iz razreda mogu slusati mjuzu iz slusalica :D

LD
16-05-2009, 13:03
Zna li tko jos kojega uvoznika Skullcandy slušalica osim hgspota?

nick praskaton
16-05-2009, 13:40
moja preporuka ti je da skalkendy preskocis u sirokom luku, jer ne nude nista osim neobicnog (ne)ljepog izgleda

LD
16-05-2009, 14:08
Jasno mi je to, ali stvar je u tome sto sam od vecine proizvođaca samo njih nasao da imaju on-ear (sa školjk-om; icom) slusalice koje su nosive u javnosti. Modeli drugih proizvođača su vecinom preglomazni a da ne govorim da za vecinu slusalica nemozes ni naci niti video niti kakvu sliku da vidis na sta to sliči kada je na glavi.

W3DR4N
16-05-2009, 14:34
http://www.sole-commerce.com/

Oni su ti generalni uvoznik i imaju popriličan broj modela.
Osim toga, Skullcandy možeš pronaći u Profilu.