PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zatvaranje 3D Realmsa bi mogao biti... marketinški trik



IgGy
13-05-2009, 14:42
Na Internetu se pojavilo nekoliko teorija zavjera koje razglabaju o potencijalnoj megaprijevari 3D Realmsa i ekipe, a autori bloga/web stranice Destructoid tvrde kako imaju relativno čvrst dokaz koji i potvrđuje potencijalnu teoriju zavjere.
Always bet on Duke?

Naime, dan prije negoli što je 3D Realms zatvorio vrata, registrirana je domena "savedukenukem.com", koja sada djeluje kao, hm, stranica namijenjena prikupljanju financijskih sredstava za otkupljivanje prava na intelektualno vlasništvo 3D Realmsa (Đuku Forevera), što iznosi "sitnih" 30 milijuna USD.

Pored ove stranice, teoriju zavjere "potvrđuje" i hrpetina slika i ostalih informacija o Đuki Foreveru koji su izašli nakon što je projekt navodno stopiran. Drugim riječima, 3D Realms, ili tkogod počinje s marketinškim hajpom namijenjen konačnom izlasku Đuke Forevera.

http://savedukenukem.com/

Što vi mislite?

The Jackal
13-05-2009, 14:58
Sve za marketing :roll:

Mislim da bi oni prije radili đuku ''underground'' kao mali developeri nego da prodaju prava. Uvijek sam mislio da ak im treba prava nek prodaju licenzu za Prey i Max Payne

Čux
13-05-2009, 15:01
nebi se čudio da je istina.

Ko zna kaj se skriva iz toga, mada je 3D Realms zatvoren, još će se puuuuuuno prašine dizat oko svega toga, ovo je više ko novi početak nego kraj priče

Arbiter of Change
13-05-2009, 15:28
Rado ću priznati da sam bio budala i nasjeo na PR ako to znači da će Đuka izaći. :)

Deadwalker
14-05-2009, 10:47
Rado ću priznati da sam bio budala i nasjeo na PR ako to znači da će Đuka izaći. :)

signed 8)

ScorpiuS
14-05-2009, 19:38
A jeli itko od vas pogledao oglase postavljene na dnu stranice? UNICEF, American Red Cross, Cancer Community...