PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ima ko ideju za projekt



Delirium
12-05-2009, 19:53
Upravo sam zavrsio s ucenjem C++ po Tutovima na ovom siteu i sad bi htio napravit neki program...nemam nikakvih ideja kakav...i priznajem ja sam covjek bez maste i zato ako iko ima kakvu ideju molim vas javite mi.

P.S. OVAJ FORUM RULA!!!

cerberi
12-05-2009, 20:01
kao prvo, tvoje vlastite ideje su najbolje, vjeruj mi, a uvijek ćeš naći neku. samo razmisli o onome što voliš ili šta bi trebalo tebi ili nekom drugom.

onda ak nemaš ideju odmah, napravi si brainstorming, makar sam. komad papira i glava čude čine. samo bacaj sve moguće ideje na papir, sve što ti padne na pamet skoro i onda polako eliminiraj neke ili spoji. tako u biti sve nastaje u poduzeznom/marketinškom svijetu. velike ideje su često proizlazile iz brainstorminga.
još bolje ako imaš nekog frenda koji bi ti mogao pomoći u davanju ideja.

znam da ti odgovor nije ono što si tražio, ali mislim da će ti poslužiti
btw ako mi sine koja ideja, kažem ti :)

Luka
12-05-2009, 21:11
Upravo sam zavrsio s ucenjem C++ po Tutovima na ovom siteu i sad bi htio napravit neki program...nemam nikakvih ideja kakav...i priznajem ja sam covjek bez maste i zato ako iko ima kakvu ideju molim vas javite mi.

P.S. OVAJ FORUM RULA!!!

koje tutoriale? ima ih nekoliko, i namijenjeni su potpuno drugačijoj publici (rayev OOP, moje liste, i neki beginner tutovi), u svakom slučaju sa tim znanjem nisi ni blizu izrade igara ;)

koki007
12-05-2009, 22:10
Kako nemas ideja? :D .. S kojim ciljem si isao ucit C++? Sto si htio radit u njemu? ;)

sabljar
13-05-2009, 10:17
Upiši u google honi i tam ćeš naći brdo zadataka. Ti zadaci nisu tipa upiši tri broja i ispiši veći nego su to stvarno zadaci. Ne bih ti preporučio da ideš raditi neki projekt jer blago rečeno nećeš uspjeti.