PDA

Pogledaj cijelu verziju : Maturantski dani



Deadwalker
11-05-2009, 10:52
Dakle, da cujemo sta ovogodisnji maturanti ovog foruma imaju za odore, na koje koncerte ce ici, sta se pije i sl...
Vi stariji koji ste prosli sve to slobodno opisete i svoje zadnje dane srednjoskolske (ne)naobrazbe...

Ono, samo da kazem da u Varaždinu je to sve pocelo i stvarno ima svakakvih zanimljivih ideja...najjace su mi zenske policajke. Ono, rado bi da me nekad od njih pretrazi... :oops:

Death By Sexy
11-05-2009, 10:59
Ja sam bio zamaškuriran u seljaka. Sad se pitate: Ček nije li on i ovako seljak? Da! Jesam!
Bio sam pijan i smrdio sam i bilo je vruće... Al hej bar sam nosio kul šešir.

Raz
11-05-2009, 11:21
Nisam bio u ništa zamaskiran. Svi smo nosili iste majice na kojima nije ništa strašno posebno pisalo... ali glavno da smo platili za njih a za par dana su se sva slova izlizala. Tu ću stati jer bi ovaj materijal bio prikladniji za random bičanje... a ima ga :(

Neven <R>
11-05-2009, 12:11
Vi se maskirate za norijadu? wat?

mortician
11-05-2009, 12:18
Vi se maskirate za norijadu? wat?

jelda? :)
...ja nisam iz principa nosio, mislim prvo dati 200,300 kn (ono maturant si, mozes jedno vrijeme piti za te pare) za neko fkn odijelo napravljeno valjda iz zavijese u kojem bi se znojio a i izgledao ko idiot.

Wishmaster
11-05-2009, 12:35
Napomena za buduće maturante: Kod odabira odjeće u širokom luku zaobilaziti kiltove (posebno se odnosi na tehničke škole).

flander
11-05-2009, 13:12
"Maturantski dani" :pray:

mi smo majice imali i Bog i batina

nismo se mogli složit kaj bumo bili i tak svako dao 30 kuna i bok

dan danas imam tu majicu i još je nosim ^^

Babitz
11-05-2009, 13:13
Maturanti mi idu na kurac i retardirani su. Zajedno s pojavom famozne "norijade". Kad preuzmem vlast, vize za život neće dobivati oni koji fućkaju ili bacaju konfete na random prolaznike.
Osim toga, potreba da svi izgledaju čim gluplje me isto fascinira. Sva sreća kaj sam prošao taj 4. razred. Ne bi nikad opet htio bit maturant.

flander
11-05-2009, 13:17
de ti si lud

norijada je predobra, ak niš više bar se izfeštaš, a pogotovo maturalna večera

prejako ^^

opet bi u srednju da mogu,majke mi moje

Babitz
11-05-2009, 13:19
Norijada je... Lejm. Bio sam jedan dan na svojoj norijadi i više mi se nije dalo. Dosadno. Lejm.

Maturalna večer... E, to je diskutabilno. Ne znam kak je to kod vas, al kod nas je bila zagorska glazba koja graniči s cajkama i saksalo je prilično.
Jebeš srednju školu.

flander
11-05-2009, 13:21
naša maturalna je bila u restoranu koji je možda, pa jebeš mu mater ako lažem najbolji u gradu, hrana za 11/10, piće isto

dali smo 220 kuna svaki, piješ jedeš kolko oš i glazba do yaya, bez cajki naravno, sve naše i kasnije je bilo po naruđbi

a što se srednje škole tiće, šumarska prehebena, od prakse pa do terenski nastava,nikada dosadno,e da mi je tada bilo imat neki dobar mob da sve to snimim ^^

mortician
11-05-2009, 13:26
nasa maturalna je isto ok bila...valjda zato jer mi je bilo fascinantno biti po prvi put u odijelu i osijecat se ko emancipiran gradanin:D
opit se zadnje dane s ekipom iz srednje u bircu il negdije vani je ok, fuckat po gradu i izgledat ko idiot nije.


Maturanti mi idu na prozor i retardirani su. Zajedno s pojavom famozne "norijade". Kad preuzmem vlast, vize za život neće dobivati oni koji fućkaju ili bacaju konfete na random prolaznike.

:pray:

cham3leon
11-05-2009, 14:57
Slažem se sa Babićevim mizantropizmom. Mi u PSHG smo imali najbolju "norijadu" ikad. Ispred škole smo roštiljali. Can't beat that!

Deadwalker
11-05-2009, 15:24
mi smo kroz cijeli tjedan imali piknik u dvoristu gimne. Donesli smo dva stola iz ucione i spojili ih, lijepo narezali speka, luka, jegera, jos sam ja i prsuta donio i to sve lijepo zalili s gemistom. Bomba 8)

The Jackal
11-05-2009, 15:26
Maturalna večer = Pili smo
Norijada = Pili smo.

The End.

Hellboy
11-05-2009, 15:46
Iskopao sam ovu fotku sa facebook profila mog bivšeg razrednika:

http://www.imagesforme.com/out.php/t488616_n1543976880300312979295.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/488616_n1543976880300312979295.jpg)

Lokalni župnik i njegova ekipa su nam zabranili da se odjenemo kao fratri. :D

Babitz
11-05-2009, 16:23
Slažem se sa Babićevim mizantropizmom. Mi u PSHG smo imali najbolju "norijadu" ikad. Ispred škole smo roštiljali. Can't beat that!
E, ovo rula skroz i mrzim te zbog toga. :(

Naši su po školi i svuda okolo pjevali narodne pjesme i cajke. Išli su mi na jetru. Još kad se sjetim kak su svi mislili da su duhoviti zbog svog oblačenja u... Nešto.
Sva nada je u vizama za život.

pimp
11-05-2009, 16:50
ovaj kingmortal je naporan već...

za norijadu cemo imati nekakve majice , nije bitan natpis , idemo na kupalište dignuti šatore i roštiljati ipiti 2-3 dana i tako...


ugl. kod nas u sisku nije običaj da se maskira niti sam vidio da to itko radi , sad je kasno al jbg , fora ideja

The Jackal
11-05-2009, 17:00
Iskopao sam ovu fotku sa facebook profila mog bivšeg razrednika:

Pic (http://www.imagesforme.com/show.php/488616_n1543976880300312979295.jpg)

Lokalni župnik i njegova ekipa su nam zabranili da se odjenemo kao fratri. :D

Ti si gore na vrhu lijevo rite?

Hellboy
11-05-2009, 17:35
Yup. Prvenstveno smo glasali za te kostime zbog oku ugodnih ženskih varijanti a i zato što nam je župnik rekao da se ne smijemo obući ni slično fratrima. :D
Kao ići ćemo u pakao zbog bogohuljenja ili nečeg sličnog.

mortician
11-05-2009, 17:43
Kao ići ćemo u pakao zbog bogohuljenja ili nečeg sličnog.

...and you will :)

Arbiter of Change
11-05-2009, 17:46
Da, jer se općenito zna da Bog drži patent za sve dizajne odjeće koja imalo sliči na svećenićku ili od metlobojske ekipe iz Harry Pottera.
Ja se ne sjećam baš svojeg finala, ali znam da začudo nije bilo previše seljančevanja (??) po kraju, što od mog razreda što od drugih.

Neven <R>
11-05-2009, 18:18
Kod nas je isto bio roštilj u školskom dvorištu i to je bilo još OK. Poslije toga smo išli prema Jarunu i to kasnije od ostalih tako da su redovni tramvaji počeli voziti. I tako se pijana rulja vozila u tramvaju i par pametnih iz mog razreda je počelo vrijeđati policajce koji su se vozili u marici koja je pratila naš tramvaj. Naravno policajci to nisu mogli slušat pa su izvukli tih par ljudi iz tramvaja kad je stao na stanici i ozljedili ih/pritvorili. Sve cure u razredu su počele vrištat i plakati/histerizirati pa su onda zvali novinare da bi ukazali na policijsku brutalnost i tako dalje. Bilo je očito da ćemo jako kasno stići na Jarun pa smo stoga 2-3 ljudi iz razreda i ja otišli zajedno tamo, gdje sam ja našao par ljudi koje znam ovako i s kojima sam proveo ostatak norijade u alkoholiziranom stanju.

Babitz
11-05-2009, 18:27
Policija je predobra danas. :(

Maloki
11-05-2009, 19:59
Ispred škole smo roštiljali. Can't beat that!
Lol, mi smo to radili prošle godine, a bio sam drugi razred. S nama je bio i profesor TZK-a koji nam je dopustio da uzmemo klupe pa da možemo lijepo sjediti.
Namjeravamo i preksutra ako bude štrajk.
Zadnji dan školske godine isto roštiljamo ispred škole, zajedno sa još par profesora.

Nego tek na godinu sam maturant, imamo razne ideje u što ćemo se maskirati. Meni je trenutno najprivlačnija da budemo "havajke" - suknja od slame, kokosovi orasi na grudima te cvijeće na glavi i oko vrata.

zirnitra
11-05-2009, 20:20
Meni je trenutno najprivlačnija da budemo "havajke" - suknja od slame, kokosovi orasi na grudima te cvijeće na glavi i oko vrata.

zašto me to ne čudi ?

Maloki
11-05-2009, 20:26
Ne bih znao.

Raz
11-05-2009, 20:27
Dobra vam je ta ideja sa havajkama :thumbs2:

zirnitra
11-05-2009, 20:28
jelda

MasaKrisT
12-05-2009, 10:42
O spammera.
Ja sam isao u retardiran razred,nit smo imali maturalnu,nit putovanje,nit norijadu.Nista.Cak sam isao svirat u Goricu na zadnji dan skole.Vald sam zato ispao ovakav.

cham3leon
12-05-2009, 14:09
mi smo kroz cijeli tjedan imali piknik u dvoristu gimne. Donesli smo dva stola iz ucione i spojili ih, lijepo narezali speka, luka, jegera, jos sam ja i prsuta donio i to sve lijepo zalili s gemistom. Bomba 8)

Jeaa. To je to. To je taj idealni model norijade. To bi trebao postati standard. Kao i maturalna zabava :)

The Jackal
12-05-2009, 14:10
Danas je neka cura najebala zbog alkohola i naguravanja. Poletila pod auto. Idiotska i retardirana mladež koja nezna ni pit

pimp
12-05-2009, 16:11
jbte mi danas pijemo pred školom i spremačice zovu murju , kak moš biti tako zatucan

The Jackal
12-05-2009, 16:13
Od svih parkova/terena/birtija/praznih mjesta i prostora vi baš pred školom. Oni imaju pravo zvat policiju

pimp
12-05-2009, 17:12
Od svih parkova/terena/birtija/praznih mjesta i prostora vi baš pred školom. Oni imaju pravo zvat policiju

sry ali ja nisam u zg i u kvartu di nam je skola imamo jedan birc , a ne isplati se u njemu piti , park iamo ali tamo su mala djeca s roditeljima , i bili smo pred ulazom u dvoranu sto je cca 50 m posli ulaza u školu , nisamo imali s nikime posla , glupe su žene , tak i tak smo uzeli gajbe pive pa nismo ništa razbijali jer vracamo flaše...umisto da nas puste da uživamo još ova dra-tri dana moraju one srati , i to ne bilo kakvu murju , došlki krimovci i jedna marica zbog ničega jbte

The Jackal
12-05-2009, 17:14
Krimovka i marica? :rotfl: :pray:

Kaj bi bilo da su zvali Interventnu bokte?

cham3leon
12-05-2009, 17:46
jbte mi danas pijemo pred školom i spremačice zovu murju , kak moš biti tako zatucan

Kod nas u srednjoj situacija: Likovi piju votku u WC-u (u našoj školi je WC glavno društveno središte škole, i obično je gusto zadimljen), i uđu čistačice. Ovaj lik ih spazi i brzo krene da će spremit bocu, kad ova čistačica spazi: - Aj, čekaj, čekaj, daj to ovamo.

I vidi ovaj da nema druge, pa joj da bocu. Čistačica potegne jedan bogovski gutljaj, i vrati mu bocu.
- E, fala, baš mi je dobro došlo.
I ode ča.

The Jackal
12-05-2009, 17:48
jbte mi danas pijemo pred školom i spremačice zovu murju , kak moš biti tako zatucan

Kod nas u srednjoj situacija: Likovi piju votku u WC-u (u našoj školi je WC glavno društveno središte škole, i obično je gusto zadimljen), i uđu čistačice. Ovaj lik ih spazi i brzo krene da će spremit bocu, kad ova čistačica spazi: - Aj, čekaj, čekaj, daj to ovamo.

I vidi ovaj da nema druge, pa joj da bocu. Čistačica potegne jedan bogovski gutljaj, i vrati mu bocu.
- E, fala, baš mi je dobro došlo.
I ode ča.

:pray: :pray: :pray:

Bogovske čistačice

Hellboy
12-05-2009, 17:53
Baj d vej, na nekoj od prošlih stranica sam spominjao ženske verzije naših halja:

http://www.imagesforme.com/out.php/t490150_n1543976880300312989582.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/490150_n1543976880300312989582.jpg)

Uz nekolicinu iznimki, vjerujem da će se opća populacija složiti da su oku ugodne. :D
(bile bi i ugodnije da su neke od dama odlučile ukloniti hlače ^^)

The Jackal
12-05-2009, 17:55
Ova lijeva od profesora nadam se da se nije riješila hlača

Hellboy
12-05-2009, 17:56
Ofc not. Postoje moralni standardi i zakoni kojih se moramo pridržavati. :D
Ova desno od profesora je izgubila puno više od hlača na jednoj drugoj fotki. :D

The Jackal
12-05-2009, 17:57
DAMN!
Kaj nemaš većih slika? :(

Hellboy
12-05-2009, 17:59
Nažalost ne. Ovo sam iskopao sa facebooka i to su jedine fotke koje još imamo. Bar koliko ja znam. A čak i to su skenovi.

The Jackal
12-05-2009, 18:02
Šteta. Kod vas je bilo više muških neg ženskih. Brijem da je bilo mnogo mnogo teško

7 ženskih (jedna je izbačena) na 20-ak muških.

Hellboy
12-05-2009, 18:05
Eh, ali bili smo ekipa kakvu nitko nije mogao bolje složiti. Bolji razred i prijatelje nisam mogao ni zamisliti. I nadam se da ćemo se uskoro opet okupiti. Dotad ću morati naći način da si postavim jutjub račun na Director status da mogu uploadati naše oproštajne DVD-e. Tek toliko da i to ne izgubimo. :(

The Jackal
12-05-2009, 18:09
Reko sam ti da Director Status samo znači veće filmeke po težini a ne po dužini?

Hellboy
12-05-2009, 18:13
Nope. Vidio sam videe koji su trajali preko sat i pol na jubitubiju.

The Jackal
12-05-2009, 18:20
To su oni koji su kao neke emisijice i te pizdarije. Ja imam director stat i nemrem uploadat vid od 14 minuta. Mislim uploada se al kaže da je removed zato kaj predugo traje


Rejected (length of video is too long)

http://www.imagesforme.com/out.php/i490202_2.JPG
http://www.imagesforme.com/out.php/i490201_1.JPG

Sad vidim da mi je vid jedan probio 6k pogleda :o

Hellboy
12-05-2009, 18:31
Upon successful registration, YouTube Director accounts will receive the following benefits:

# This: smokin logo on all your video pages and profile.
# Your own logo, company/organization URL, and description on all of your video pages
# Ability to upload videos longer than 10 minutes
# Customizable name & value fields for each of your videos (ex: "Price: $4.25" or "Show Time: 9 pm PST")
# Ability to attach a per-video URL to each of your videos

Sad sam se prebacio na Directora i probat ću kasnije dići neki dulji video.

The Jackal
12-05-2009, 18:32
Fak. Bum probal nekak ponovno sa directora na directora prebacit.. ak je moguće :/

Hellboy
12-05-2009, 18:36
http://www.youtube.com/my_profile

The Jackal
12-05-2009, 19:28
http://www.youtube.com/my_profile

oke... mislim da buš mi morao malo detaljnije pojasnit :?

Meni je tamo i dalje Director ali nemam one benificije koje si naveo

Hellboy
13-05-2009, 07:55
Gah, sad sam prelistavao youtube pravilnik i od nedavno (nema ni mjesec dana) više ni Directori ne mogu uploadati videe dulje od 10 minuta. :(

Jedino stariji Directori to još mogu. :(

flander
13-05-2009, 10:25
lol naša desna strana ili provesorova desna strana :D

Dreamer Deceiver
13-05-2009, 12:06
mi imamo majicu s onim znakom munje ispod koje piše : uhvati me za masu...
uglavnom, prvo ćemo malo posjetiti ostale razrede u školi na lijep i pristojan način, pa zatim idemo u gornji grad labin, gdje će gradonačelnik održati svoj motivacijski govor ( slušamo ga jer nam je sredio jest, bus i lokaciju. Živjeli izbori, jelte ? ) i onda s busom idemo u Ravni gdje ćemo ostati celi dan i noć... i drugi dan i noć

Duke of Earl
13-05-2009, 18:08
mi imamo majicu s onim znakom munje ispod koje piše : uhvati me za masu...

Neki smjer iz strukovne tu u Samoboru je imao istu foru prošle godine, samo je pisalo spoji mi se na masu :)

Dreamer Deceiver
13-05-2009, 22:36
hehe,frendicu smo napravili posebno majicu s istim znakom, ali piše uzemlji me :D

mortician
13-05-2009, 23:55
danas sijedim na pivi i zamijetih onak zanimljivu majicu(kosulju) na nekim maturantima...
"za potrebe transplantacije"
"krvna grupa C2H5OH" :)

Norther
15-05-2009, 10:46
nasi su imali bjele majice, markerom napisano " nemam para za natpis "

flander
15-05-2009, 11:42
nasi su imali bjele majice, markerom napisano " nemam para za natpis "

prekulno \m/

Norther
15-05-2009, 13:30
nasi su imali bjele majice, markerom napisano " nemam para za natpis "

prekulno \m/
ja sam maturirao prosle godine, i mi uopce nismo imali nikakve majice tako da nema potrebe za sarkazmom.

Toxic
15-05-2009, 15:11
Ijao gdje me nadje s ovom temom =).
Ovi dani su mi u pm otisli pravo...Zavrsili smo sa skolom :(.
Rastaje se raja pa se okupljamo stalno, sviramo, pijemo...sta sve ne.
Nisam znao da ce mi biti ovoliko zao sto sam zavrsio srednju jbt...
Mi smo napravili graffit party u skoli, donijeli bijele majice i markere pa se potpisivali jedni drugima na majice, pisali "ono sta nam je na dusi" :D. To ce mi pored graffit party majchice sa ekskurzije biti jedna od najljepsih uspomena.

Helena
29-05-2009, 00:41
Mi smo imali neke debilne majice na kojima je pisalo "...bili smo jednom najbolji..." -.-

Ukratko, kvadrilju nisam plesala, na norijadu nisam išla iz razloga što je 90% razreda bilo pijano do 10h ujutro i jednostavno nisam imala volje šetat s njima po gradu ili bilo kuda. Radije sam s ovih par ljudi s kojima sam si dobra otišla u Scout na pivu. Toj odluci je pripomogla činjenica da su većina ljudi iz mog razreda idioti i djetinjaste budale. -.-

Šta se maturalne večeri tiče, to mi je u utorak... Ak niš drugo, bar sam imala izliku za šoping. :rotfl: http://www.pic4ever.com/images/connie_1.gif


[quote="Dreamer Deceiver":8nj50fv1]mi imamo majicu s onim znakom munje ispod koje piše : uhvati me za masu...

Neki smjer iz strukovne tu u Samoboru je imao istu foru prošle godine, samo je pisalo spoji mi se na masu :)[/quote:8nj50fv1]
To su bili tehničari za računalstvo prošle godine. Gmajnić im je bio razrednik, jedan od par najboljih profesora koji su mi ikad predavali. :pray: :pray:


Btw, koja je to fora s MASKIRANJEM na dan maturanata? :o Pa nisi na fašniku. :|

Deadwalker
29-05-2009, 08:19
Btw, koja je to fora s MASKIRANJEM na dan maturanata? Pa nisi na fašniku.

da, to je i meni bezveze, ono, moras nesto biti :? . Vraga, mi dok smo odlucivali glede te "odore", bilo je samo bitno da budemo svi isti i upecatljivi. Na kraju smo imali neke onak bas kricavo narancaste karirane kosulje i nekakve bezvezne kratke hlace. Uglavnom, dok smo bili alkoholizirani, vrlo lako si mogao prepoznati svojega... :P

flander
29-05-2009, 10:49
to je ponos i dika grada Karlovca, to samo mi Karlovčani možemo :D

nema te pojma kolko je to fora ^^

The Jackal
29-05-2009, 11:15
kolko god puta sam u tom gradu... sve me više i više zapanjuje koliko su građani ''posebni''. Zagreb je 0 naspram KA. :o

pimp
29-05-2009, 11:17
to maskiranje i je fazon baš , prvo je bilo to pa su ovi manje maštoviti izmislili majice s natpisima

nama je sprijeda bilo
Pakao smo prošli iz webera smo ošli
a iza je bilo
heroji webera
4.d
08/09

Arbiter of Change
29-05-2009, 12:01
Helena svaki put kad navrati zvuči sve više i više "girly", kao da je u izbijanju bila u nekom girlySkampu gdje joj usađuju "prave" ideje u glavu (shoppingiranje i slične stvari, jel'te). :)

Hellboy
29-05-2009, 12:30
Pictured above - zadnje riječi. :D

The Jackal
29-05-2009, 12:37
Pictured above - zadnje riječi. :D

O.o

:shock:

Helena
29-05-2009, 13:40
Dakle, zbilja... Pa vi mene vrijeđate... :shock:

Vi samo nemate pojma da ja imam i žensku stranu... Uz igranje coda, ja također voli i šoping i šminku i kozmetiku i štikle. :D Al svejedno ne mogu sjedit na kavi s frendicama i pričat SAMO o kozmetici, haljinama, štiklama... Postane dosadno nakon prvih 10 minuta...

cham3leon
29-05-2009, 14:16
Počneš sa štiklama i dođeš do Call of Dutyja? Zanimljivo. :)

serijski samoubojica
06-06-2009, 22:45
E šta mislite o majcama sa natpisom: Mi svo svršili, a vi se još je***e. :D

la50
06-06-2009, 23:42
E šta mislite o majcama sa natpisom: Mi svo svršili, a vi se još je***e. :D
To je bilo maturantima u rijeci,elektrotehnička škola,predobro je to.

Raz
07-06-2009, 09:52
E šta mislite o majcama sa natpisom: Mi svo svršili, a vi se još je***e. :D
To je bilo maturantima u rijeci,elektrotehnička škola,predobro je to.
Heh, susjedni je razred u mojoj osnovnoj školi imao majce s natpisima "škola je svršila" i spermije kako izlaze (tj plivaju) iz škole :pray:

Helena
07-06-2009, 19:11
E šta mislite o majcama sa natpisom: Mi svo svršili, a vi se još je***e. :D
Svake godine barem dva razreda maturanata imaju taj natpis.

Arbiter of Change
07-06-2009, 19:16
I svi misle da su baš oni originalni. :)