PDA

Pogledaj cijelu verziju : BSPlayer alternativa?



Frky
07-05-2009, 21:21
Ovako, pošto sam sad prešao na Vista-u, BSP mi neradi jer je stara verzija i nepodržava vistu (ove nove verzije BS-a su šrot, tako da... neću to)! Trenutno imam VLC ali su mu subtitlovi preglupog izgleda! Nekako mi nepaše!

Pa lijepo pitam, koji program preporučate kao alternativu?

Constantine
07-05-2009, 21:23
GOM.

keko
07-05-2009, 21:30
GOM.

Slažem se u potpunosti, odličan program :thumbs2: .

Kostolomac
07-05-2009, 22:19
KMPlayer

Raz
07-05-2009, 22:21
KMPlayer
Slažem se u potpunosti, a da ne govorim koliko samo formata može čitat :thumbs2:
Subtitlesi se također mogu podesit na mnogo načina, mergat, itd...

Sickmanno1
08-05-2009, 00:24
Media Player Classic

Dobis ga uz K-Lite Codec Pack i rastura. Fakat nevidim razlog zasto bi stavio GOM ili neki drugi player kad ovaj radi svoj posao.

SkunK
08-05-2009, 09:36
GOMPlayer :thumbs2:

Niko Bellic
08-05-2009, 10:08
Media Player Classic

Dobis ga uz K-Lite Codec Pack i rastura. Fakat nevidim razlog zasto bi stavio GOM ili neki drugi player kad ovaj radi svoj posao.Definitivno MPC, iako ja npr. sve gledam preko PowerDVD-a kad na MX Revolution pacovu s jednim kotacicem kontroliram glasnocu, a s drugim motam film naprijed/nazad. Iz kreveta ofkors...

Constantine
08-05-2009, 12:12
GOM.
Povalcim ovo,DEFINITIVNO KMPlayer,maloprije sam ga instalirao,sa svim playerima sam imao problema,ovaj radi savršeno.1080p rip težak 15gb vrti bez ikakvog problema i kad hocu preskocit 5-10 sec unaprijed reagira trenutno dok kod goma to traje po minutu i jos se komp zasteka,monstruozan player,definitivno skidaj.

MPC je ok,ali je jako siromašan sa opcijama,I nema automatske strech opcije a osim toga ponekad ima problema sa HD fileovima.

Raz
08-05-2009, 13:44
GOM.
Povalcim ovo,DEFINITIVNO KMPlayer,maloprije sam ga instalirao,sa svim playerima sam imao problema,ovaj radi savršeno.1080p rip težak 15gb vrti bez ikakvog problema i kad hocu preskocit 5-10 sec unaprijed reagira trenutno dok kod goma to traje po minutu i jos se komp zasteka,monstruozan player,definitivno skidaj.

MPC je ok,ali je jako siromašan sa opcijama,I nema automatske strech opcije a osim toga ponekad ima problema sa HD fileovima.
Yay! Još jedan sljedbenik :)

mronki
08-05-2009, 14:51
Također KMPlayer

zoky
08-05-2009, 15:10
Ovaj KMplayer nisam koristio pa neznam kakav je... ( ps: al ču ga krz nekoliko dana isproati :wink: )

...a moja preporuka je MPC ili GOM player :thumbs2:

C
08-05-2009, 15:32
Media Player Classic

Dobis ga uz K-Lite Codec Pack i rastura. Fakat nevidim razlog zasto bi stavio GOM ili neki drugi player kad ovaj radi svoj posao.Definitivno MPC, iako ja npr. sve gledam preko PowerDVD-a kad na MX Revolution pacovu s jednim kotacicem kontroliram glasnocu, a s drugim motam film naprijed/nazad. Iz kreveta ofkors...
Ne znaju ljudi šta je dobro. MPC je no. 2, ali svi gledaju GUI, tako da im je "loš", a u biti rula sve njih.

R@pt0r
08-05-2009, 16:08
GOM.
Povalcim ovo,DEFINITIVNO KMPlayer,maloprije sam ga instalirao,sa svim playerima sam imao problema,ovaj radi savršeno.1080p rip težak 15gb vrti bez ikakvog problema i kad hocu preskocit 5-10 sec unaprijed reagira trenutno dok kod goma to traje po minutu i jos se komp zasteka,monstruozan player,definitivno skidaj.

MPC je ok,ali je jako siromašan sa opcijama,I nema automatske strech opcije a osim toga ponekad ima problema sa HD fileovima.
Jelda :D

Jučer sam taman počeo pisat ovdje post, kako ću kao BSP alternativu također odabrat GOM. Ali me je kočilo upravo to što GOM saka sa HD sadržajima dok BSP vrti besprijekorno pa čak i opasni mali MPC me razočarao. Ma reko idem instalirat taj KMP da vidim šta ima tako dobrog u njemu. Instaliram ga, kad ono vrti HD savršeno, bogat opcijama, jednostavan, brz, lijepo sučelje... itd. Nisam našao ni jednu grešku... Osim renderera, po defaultu mi je bio postavljen 'Enhanced Video Renderer' a s njim mi je poznato već od BSP-a otkad su ga prilagodili Visti, da su titlovi onda u banani. Prikazuje ih blijedo preko slike filma i nemožeš ih spustit niže na crnu površinu (traku) ispod slike. Zatim sam se odmah uputio promjenit renderer. Probao sam sve renderere koje ima ugrađeno, jedan po jedan. Sa nekima je slika bila izbljeđena, a titlovi ok i nekima bi bilo sve uredu samo radi nekompatibilnosti sa Vistom i njezinim aerom, se Vista automatski prilagođuje i miče aero što mi je užasno smetalo kad bi pokretao svaki put neki video bi treptao ekran. I nakon svih sam stavio 'Haali's Video Renderer' i BINGO, sve radi.

Dakle preporuka korisnicima KMPlayera kao renderer; Options> Preferences...> Video Processing> Renderer: 'Haali's Video Renderer'.

I naravno KMPlayer on top! Preporuka!

Frky
08-05-2009, 22:05
Skinio sam i GOM i KM pa ih sad testiram!

Hvala svima!

Kostolomac
08-05-2009, 23:28
KMPlayer
Slažem se u potpunosti, a da ne govorim koliko samo formata može čitat :thumbs2:
Subtitlesi se također mogu podesit na mnogo načina, mergat, itd...
Čak sam se jedno vrijeme nećkao između njega i VLC ali kad sam vidio kako glatko otvara .rmvb (anime frikovi će znat :P ) i koliku kontrolu daje nad multimedijom, to je bilo to :D Drago mi je da ga još ljudi koristi, izvrstan je player :pray:

@Constantine, drago mi je da si se preobratio :P

SkunK
09-05-2009, 11:26
Ja sam još uvijek za GOMPlayer, jednako je dobar kao i ostali + možeš gledati GOMTV eSports.

Niko Bellic
01-06-2009, 21:04
Stavio sam GOM ovaj vikend i totalno me odusevio. Jednostavne kontrole i prikaz master volume glasnoce i glasnoce plejera na ekranu totalno me osvojilo. Sad koristim samo njega za video fajlove!

Constantine
01-06-2009, 21:08
Jesi probao KMP,ako nisi probaj pa ako ti se ne svidi deinstaliraj ga.

Frky
01-06-2009, 22:13
Sad kad ste reviveali temu, samo da kažem da sam došao do zaključka da mi je najugodnije i najbolje koristiti BSPlayer (v1.37.826) na XP-u i KMPlayer na Visti!