PDA

Pogledaj cijelu verziju : 3D Realms mrtav!?



The Boz
07-05-2009, 08:35
I'm here to kick ass and chew bubble-gum, and I'm all out of... money!? (http://www.shacknews.com/onearticle.x/58519)
Svaka čast što su toliko izdržali sa dvije igre u zadnjem desetljeću, al zaista...

Aral
07-05-2009, 08:50
Ah, što da kažem? I puno vecči developer i su propadali zbog deadlineova, loših strategijskih poteza i sl. Malo mi je žao ako se ovo stvarno dogodi jer ipak, Đuka Nuklearac je the boss svih bad ass likova u gaming svijetu općenito. Tko zna, možda se dogodi neko čudo pa barem ovaj naslo ugleda svijetlo dana 8)

Sickmanno1
07-05-2009, 09:03
Ja bi volio da propadne i da prodaju vise licencu za pravljenje Đuke nekom ocito sposobnijem. Vec mi je puna kapa cekanja, a postoji hrpa timova koji bi brijem taj posao odradili odlicno.

mravojed20
07-05-2009, 09:12
Zasluženo, rekao bih.

Deadwalker
07-05-2009, 10:22
Ja bi volio da propadne i da prodaju vise licencu za pravljenje Đuke nekom ocito sposobnijem. Vec mi je puna kapa cekanja, a postoji hrpa timova koji bi brijem taj posao odradili odlicno.

Sick je sve rekao...stvarno, ako nisu sposobni izdat tu jednu pisljivu igru u ovih vec dosta godina, onda stvarno...bolje da licenca ode nekom sposobnijem. I meni je vec dojadilo cekat

Raz
07-05-2009, 10:40
Ja bi volio da propadne i da prodaju vise licencu za pravljenje Đuke nekom ocito sposobnijem. Vec mi je puna kapa cekanja, a postoji hrpa timova koji bi brijem taj posao odradili odlicno.

Sick je sve rekao...stvarno, ako nisu sposobni izdat tu jednu pisljivu igru u ovih vec dosta godina, onda stvarno...bolje da licenca ode nekom sposobnijem. I meni je vec dojadilo cekat
Također se slažem.

ScorpiuS
07-05-2009, 11:50
Neka netko odkupi licencu jer to nimalo nije loš potes uzevši u obzir da je pixelirana legenda, a sa propasti studija mogu kupit je po lijepoj cijeni, osim ako je Take Two već nije uzeo za sebe. Osim toga Dukem Nukem Forever ima jako dobar engine koliko ja znam i bilo bi ga dobro iskoristit.

The Jackal
07-05-2009, 13:20
A U PM!!!!!!!! :twisted:

Arbiter of Change
07-05-2009, 14:24
Iskreno, ovo je loša vijest kako god pogledaš. Sa jedne strane smo izgubili još jedan studio, a sa druge čak i ako netko pokupi licencu sumnjam da će baš moći napraviti "pravu" Duke Nukem igru (vjernu humorom i drugim bazama) i velike su šanse da ćemo dobiti next-gen generic FPS koji će biti popljuvan. Ono, pogledajte što mlađi igrači danas misle o Đuki... jednostavno ne shvaćaju u čemu je fora jer nisu bili tu kad je bio masivno popularan sa svojim one-linerima i stavom općenito.

Ementaler
08-05-2009, 12:13
Upravo to, teško da će itko napraviti Dukea kao što je to 3D Realms mogao, ali opet, tko zna kako bi igra sa takvim "old skul" stavom bila prodavana. Da li bi je kupili upravo ti mlađi igrači kojima su Đukini one-lineri nepoznati? Možda bi im takva igra izgledala kao nekakav treš.

U svakom slučaju tužan rasplet događaja.

BINUX
08-05-2009, 19:34
Očekivani razvoj događaja s obzirom na stravičan Hype koji je podigao DNF i da nije izašao kad je trebao.Ljudi su ga očekivali par godina i nije izašao naprosto su ljudi zaboravlili na njega i digli ruke od njega.
Prosto je nevjrovatno da ljudi iz Realmsa u 15g nisu izdali nijedan naslov a uredno su primali plaču.
Po što su takvi kakvi jesu zaboli me banana što su propali i trebali su propast na staroj slavi se neživi.

Nodakim
08-05-2009, 19:55
Jebe mi se vidio sam gameplay videje od DNF :D

TeraBajt
08-05-2009, 21:07
draga mi se vidio sam gameplay videje od DNF :D

:))))


Nego, kupit će netko, vidio sam gameplay, kul je:(

tigerija
11-05-2009, 18:45
Daj čitao sam lik koi kani otkupit za Duke Nukem, nazvao bi ga nekako Duke Cubbler, kak to zvuči jadno... Duke je osuđen na propast bilo kako bilo, jer: ili neče izač nikad, ili če izač u nekom drugome svijetu; neka tipična glupost od igrice, Duke Nukem 3D je legendarna igrica. Onaj Doom 3 mi se svidio baziran na prošlim Doom 1,2,3,4 serijalima, sve sam ih igrao :D osim četvorke mislim.

Ementaler
19-05-2009, 12:50
3D Realms ipak je živ i zdrav! :)

Pročitajte:
http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=3052&select=25

croat1gamer
19-05-2009, 13:12
\o/
Jel ima negdje na engleskom?

Raz
19-05-2009, 13:22
Nisam siguran jel bi se veselio ili ne. Sad će se Đuka vjerojatno opet radit sljedećih 10 godina pošto se otpustio dobar dio tima, a i pošto nemaju dovoljno resursa da završe igru.

Michel
19-05-2009, 18:52
Ljudi su jednostavno nesposobni bili izdat igru u 15 godina. Super.
Bilo bi dobro da ja mogu primat plaću a ne napravit ništa 15 godina.

Nodakim
19-05-2009, 19:07
12 godina i napravili su oni dosta...

Michel
19-05-2009, 19:12
Ma dobro to koliko su napravili ne znam. Onaj video izgleda dobro. Ali količina godina koju oni prave igru je bila dovoljno za cijeli serijal duke nukema.....
Mislim zaboga bio sam dijete kad sam čitao najave o "brzom dolasku".

tigerija
19-05-2009, 20:05
Da ja se sječam prije nekih 7 godina najava ili to više bilo, i u zaborav to, i čujem prije godinu manje za istu igricu, skužio da se zapravo i radi o istoj igrici... super su napravili, a čini se da rade oko detalja dosta, izgleda sasvim super. Al ne nemam nešto previše povjerenja u njih... Ako ne izađe ove ili sljedeče znači da neče sigurno.

BINUX
19-05-2009, 21:34
12 godina i napravili su oni dosta...

A šta su to oni napravili za pc od prvog Đuke?
Debljali se kolko ja vidim samo su žderali.Svi su neki debeli vidi se po njima da su ljenčine neke.
:twisted:

Kid A
19-05-2009, 21:37
Ma dobro to koliko su napravili ne znam. Onaj video izgleda dobro. Ali količina godina koju oni prave igru je bila dovoljno za cijeli serijal duke nukema.....
Mislim zaboga bio sam dijete kad sam čitao najave o "brzom dolasku".
Nesto kao Chinese Democracy od GNR :)

bounce
19-05-2009, 22:00
đuku ćemo igrat još možda ove godine, ovi otkazi, pokapanje igre, sve je to dio marketinga..

trust me,, :thumbs2: