PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oblivion Gates???



Demon Hunter
06-06-2006, 18:53
Zanima me koliko sve ukupno ima Oblivion Gates?
Ja sam ih zasad zatvorio četiri.Pa jel ima onih glavnih vrata,i onih sporednih.U koje ideš onako malo u lov da se usavršavaš. :D

Doggy
06-06-2006, 19:14
ja sam ih nasel pun kufer, al mi se nejde nutra... nego, dal mi reci a za svaka zatvore oblivion vrata dobijes one neke stone za napravit magick weapons???

Ps1ho
06-06-2006, 19:20
da

Lord of Darkness
06-06-2006, 19:34
16 realmova Obliviona za 16 daedric princeva, svaki ima 2-5 vrata. Tako sam čuo.

Glass
06-06-2006, 19:42
Broj Oblivion vrata ti ovisi i o tvojem levelu.

Demon Hunter
07-06-2006, 20:05
Znači kolko ima prinčeva toliko i vrata.A gdje ima tih Deadra prinčeva.Zatvorio sam dosad četri a nisam našo ni jednog.I šta se desi kad ubiješ jednog?

Lord of Darkness
07-06-2006, 20:18
Kad su bile najave za oblivion(znači prije njegovog izlaska) pričalo se kako ćeš morati ubiti tih 16 Daedric prinčeva. Ili je to Bethesda promijenila ili toga nikada nije ni bilo i od takve priče smo su ostali realmovi stoga nećeš susresti niti jednog daedric princa.

Prince-Artas
07-06-2006, 20:37
Znači kolko ima prinčeva toliko i vrata.A gdje ima tih Deadra prinčeva.Zatvorio sam dosad četri a nisam našo ni jednog.I šta se desi kad ubiješ jednog?

nema ih nigdje (osim onog glavnog bossa u main questu) ali imaš njihove kipove razbacane po karti a oni ti daju questove.

Domy
07-06-2006, 22:56
Pozdrav svima. Ja sam tu nov,očito ;)
Malo čitam kaj pišete i dobih dojam da niste baš sasvim skužili igru. Il ste prezauzeti igranjem pa ne pišete. :D

Ima spoilera pa nek čita ko hoće,a ko ne želi spoilere,nek se ne buni,upozorio sam.

Bethesda NIKAD nije nigdje napisala da se treba ubiti svih 16 Daedra prinčeva,baš naprotiv,za svakog se može obavit po JEDAN quest. Svaki daje jednu nagradu,obično neki unique item,uglavnom jedne od najjačih u igri. Ipak su to božje "igračke".
Tj,može se radit za sve osim za Mehrunes Dagona tko je glavni negativac,al kojeg ne ubijamo mi već avatar Akatosha (božanstva Imperial Religiona)-vidjet ćete kad prođete main quest.
Oblivion vrata ima jaaako puno,u najmanju ruku bar po jedno kraj svakog većeg grada jer je dio main questa zatvorit ih i pomoć svakom od gradova. (Zapravo to je opcionalan quest u sklopu main questa al o tom po tom.)
Inače,kad se dođe do određene faze main questa,razaranja Kvatcha,vrata se počnu otvarat po cijelom Cyrodiilu,ima ih hrpa.
Njihov broj ne ovisi o tvom levelu niti o broju prinčeva.
I da,svaki put kad zatvoriš jedna vrata,dobiješ Sigil Stone,to je ono što vrata drži "stabilnima". Kad ga uzmeš,vrata se urušavaju tj zatvaraju.

Nemam namjeru pravit se pametan,al ako tko ima još kaj pitat,rado ću reć kaj provjereno znam. Uživajte u igri

Doggy
08-06-2006, 10:58
Pozdrav svima. Ja sam tu nov,očito ;)
Malo čitam kaj pišete i dobih dojam da niste baš sasvim skužili igru. Il ste prezauzeti igranjem pa ne pišete. :D

Ima spoilera pa nek čita ko hoće,a ko ne želi spoilere,nek se ne buni,upozorio sam.

Bethesda NIKAD nije nigdje napisala da se treba ubiti svih 16 Daedra prinčeva,baš naprotiv,za svakog se može obavit po JEDAN quest. Svaki daje jednu nagradu,obično neki unique item,uglavnom jedne od najjačih u igri. Ipak su to božje "igračke".
Tj,može se radit za sve osim za Mehrunes Dagona tko je glavni negativac,al kojeg ne ubijamo mi već avatar Akatosha (božanstva Imperial Religiona)-vidjet ćete kad prođete main quest.
Oblivion vrata ima jaaako puno,u najmanju ruku bar po jedno kraj svakog većeg grada jer je dio main questa zatvorit ih i pomoć svakom od gradova. (Zapravo to je opcionalan quest u sklopu main questa al o tom po tom.)
Inače,kad se dođe do određene faze main questa,razaranja Kvatcha,vrata se počnu otvarat po cijelom Cyrodiilu,ima ih hrpa.
Njihov broj ne ovisi o tvom levelu niti o broju prinčeva.
I da,svaki put kad zatvoriš jedna vrata,dobiješ Sigil Stone,to je ono što vrata drži "stabilnima". Kad ga uzmeš,vrata se urušavaju tj zatvaraju.

Nemam namjeru pravit se pametan,al ako tko ima još kaj pitat,rado ću reć kaj provjereno znam. Uživajte u igri

imam ja pitanje u vezi tih sigil stone-a... s njima se da napraviti neko magick weapon, ne??? e, ja sam do sad zatvoril samo ona vrata u kvatchu i tam sam dobil taj stone kad sam zatvoril vrata, al on ima samo damage magicka i fortify magicka, a to si ni necu staviti na nist jer mi netreba, pa me zanima dal je kod svih vrata to kamenje isto il svako ima drukciju funkciju????

Lord of Darkness
08-06-2006, 13:19
Pozdrav svima. Ja sam tu nov,očito ;)
Malo čitam kaj pišete i dobih dojam da niste baš sasvim skužili igru. Il ste prezauzeti igranjem pa ne pišete. :D

Ima spoilera pa nek čita ko hoće,a ko ne želi spoilere,nek se ne buni,upozorio sam.

Bethesda NIKAD nije nigdje napisala da se treba ubiti svih 16 Daedra prinčeva,baš naprotiv,za svakog se može obavit po JEDAN quest. Svaki daje jednu nagradu,obično neki unique item,uglavnom jedne od najjačih u igri. Ipak su to božje "igračke".
Tj,može se radit za sve osim za Mehrunes Dagona tko je glavni negativac,al kojeg ne ubijamo mi već avatar Akatosha (božanstva Imperial Religiona)-vidjet ćete kad prođete main quest.
Oblivion vrata ima jaaako puno,u najmanju ruku bar po jedno kraj svakog većeg grada jer je dio main questa zatvorit ih i pomoć svakom od gradova. (Zapravo to je opcionalan quest u sklopu main questa al o tom po tom.)
Inače,kad se dođe do određene faze main questa,razaranja Kvatcha,vrata se počnu otvarat po cijelom Cyrodiilu,ima ih hrpa.
Njihov broj ne ovisi o tvom levelu niti o broju prinčeva.
I da,svaki put kad zatvoriš jedna vrata,dobiješ Sigil Stone,to je ono što vrata drži "stabilnima". Kad ga uzmeš,vrata se urušavaju tj zatvaraju.

Nemam namjeru pravit se pametan,al ako tko ima još kaj pitat,rado ću reć kaj provjereno znam. Uživajte u igri

Svaka čast majstore, ali pročitaj ponovno što sam napisao: Kad su bile najave za oblivion(znači prije njegovog izlaska) pričalo seSkako ćeš morati ubiti tih 16 Daedric prinčeva. Ili je to Bethesda promijenila ili toga nikada nije ni bilo i od takve priče smo su ostali realmovi stoga nećeš susresti niti jednog daedric princa. Za realmove sam siguran.

Ps1ho
08-06-2006, 13:36
Pozdrav svima. Ja sam tu nov,očito ;)
Malo čitam kaj pišete i dobih dojam da niste baš sasvim skužili igru. Il ste prezauzeti igranjem pa ne pišete. :D

Ima spoilera pa nek čita ko hoće,a ko ne želi spoilere,nek se ne buni,upozorio sam.

Bethesda NIKAD nije nigdje napisala da se treba ubiti svih 16 Daedra prinčeva,baš naprotiv,za svakog se može obavit po JEDAN quest. Svaki daje jednu nagradu,obično neki unique item,uglavnom jedne od najjačih u igri. Ipak su to božje "igračke".
Tj,može se radit za sve osim za Mehrunes Dagona tko je glavni negativac,al kojeg ne ubijamo mi već avatar Akatosha (božanstva Imperial Religiona)-vidjet ćete kad prođete main quest.
Oblivion vrata ima jaaako puno,u najmanju ruku bar po jedno kraj svakog većeg grada jer je dio main questa zatvorit ih i pomoć svakom od gradova. (Zapravo to je opcionalan quest u sklopu main questa al o tom po tom.)
Inače,kad se dođe do određene faze main questa,razaranja Kvatcha,vrata se počnu otvarat po cijelom Cyrodiilu,ima ih hrpa.
Njihov broj ne ovisi o tvom levelu niti o broju prinčeva.
I da,svaki put kad zatvoriš jedna vrata,dobiješ Sigil Stone,to je ono što vrata drži "stabilnima". Kad ga uzmeš,vrata se urušavaju tj zatvaraju.

Nemam namjeru pravit se pametan,al ako tko ima još kaj pitat,rado ću reć kaj provjereno znam. Uživajte u igri

imam ja pitanje u vezi tih sigil stone-a... s njima se da napraviti neko magick weapon, ne??? e, ja sam do sad zatvoril samo ona vrata u kvatchu i tam sam dobil taj stone kad sam zatvoril vrata, al on ima samo damage magicka i fortify magicka, a to si ni necu staviti na nist jer mi netreba, pa me zanima dal je kod svih vrata to kamenje isto il svako ima drukciju funkciju????

Svaki Sigil ti je drugačiji, naći ćeš ih par istih ali uglavnom svaki ima drugačija svojstva.Ako ih želiš puno skupit onda pričekaj sa main questom te kad se počnu otvarat vrata Obliviona po Tamrielu počni tražit ona mala vrata i dosta ćeš sigil stonea nakupit...

Glass
08-06-2006, 14:27
Pozdrav svima. Ja sam tu nov,očito ;)
Malo čitam kaj pišete i dobih dojam da niste baš sasvim skužili igru. Il ste prezauzeti igranjem pa ne pišete. :D

Ima spoilera pa nek čita ko hoće,a ko ne želi spoilere,nek se ne buni,upozorio sam.

Bethesda NIKAD nije nigdje napisala da se treba ubiti svih 16 Daedra prinčeva,baš naprotiv,za svakog se može obavit po JEDAN quest. Svaki daje jednu nagradu,obično neki unique item,uglavnom jedne od najjačih u igri. Ipak su to božje "igračke".
Tj,može se radit za sve osim za Mehrunes Dagona tko je glavni negativac,al kojeg ne ubijamo mi već avatar Akatosha (božanstva Imperial Religiona)-vidjet ćete kad prođete main quest.
Oblivion vrata ima jaaako puno,u najmanju ruku bar po jedno kraj svakog većeg grada jer je dio main questa zatvorit ih i pomoć svakom od gradova. (Zapravo to je opcionalan quest u sklopu main questa al o tom po tom.)
Inače,kad se dođe do određene faze main questa,razaranja Kvatcha,vrata se počnu otvarat po cijelom Cyrodiilu,ima ih hrpa.
Njihov broj ne ovisi o tvom levelu niti o broju prinčeva.
I da,svaki put kad zatvoriš jedna vrata,dobiješ Sigil Stone,to je ono što vrata drži "stabilnima". Kad ga uzmeš,vrata se urušavaju tj zatvaraju.

Nemam namjeru pravit se pametan,al ako tko ima još kaj pitat,rado ću reć kaj provjereno znam. Uživajte u igri

Broj oblivion vrata ti je direktno vezan za tvoj level, u to sam 100% siguran jer se sjećam da sam jednom prilikom bio napravio "level-up" izvan grada i čim sam se probudio 20-30 metara od mene su se otvorila jedna vrata.

Lord of Darkness
08-06-2006, 14:44
Najbolje odeš u construction set (svemoćna stvar) i provjeriš nema veze ako i nisi ili jesi siguran. Možda griješiš.

Demon Hunter
08-06-2006, 20:54
Da sve to zanm da se dobije Sigli Stone.Jel ima određen broj vrata koja zatvoriš kako bi se otvorila nova ili ih moraš tražit po mapi.
PS:Hoću sve da ih zatvorim zato me zanima.
I da sad igram samo Oblivion i skužio sam kako to ide.Samo želim malo komunicirati preko foruma i pisati o oblivionu. :-x

Domy
08-06-2006, 21:09
Sigil stone koji dobiješ zatvorivši vrata je nasumičan. dakle,napravi save tik prije uzimanja sigil stonea i reloadaj dok ne dobiješ nekaj kaj ti valja. ako ti valja. meni nikad nisu bili nekaj posebno,ja sam izbjegavao većinu vrata,samo sam zatvarao ona koja se moraju. ne sviđa mi se pretjerano unutrašnjost obliviona,ja više volim zelene ravnice ;)
a kaj se levela i vrata tiče nekom tko je napisao,možda ih samo nisi vidio. jer kak objašnjavaš da dosta ljudi holda svoj level uzevši skillove koje ne koriste tako da nisu visok level,a idu komotno u hrpu vrata.

Još nešto,otvori konzolu i upiši ShowMapMarkers pa ćeš vidjet kolko vrata ima ukupno

Domy
08-06-2006, 21:49
Da sve to zanm da se dobije Sigli Stone.Jel ima određen broj vrata koja zatvoriš kako bi se otvorila nova ili ih moraš tražit po mapi.
PS:Hoću sve da ih zatvorim zato me zanima.
I da sad igram samo Oblivion i skužio sam kako to ide.Samo želim malo komunicirati preko foruma i pisati o oblivionu. :-x

He he,ima ih hrpa i da,moraš ih tražit po karti. ne brini,blizu su mnogih mjesta koje moraš posjetit,često su pokraj glavnih cesta po cyrodiilu,blizu gradova i tak. kad jednom zatvoriš vrata,to je to,nema više na tom mjestu. a ak fakat sva namjeravaš zatvorit,good luck,to ćeš mjesecima radit. dobro,tjednima,ovisi kolko puno igraš. ;)

fascinantno,al unutar obliviona zapravo dobijaš lošije stvari nego u normalnom svijetu.. npr-kad si level 20,banditi,marauderi i kojekakvi slučajni napadači po cesti će imati bolju opremu od većine demona iz vrata,tak da u oblivion zapravo nema puno potrebe ić (osim za main quest). tamo je hrpa dremora oružja,al to nije ni do koljena daedric itemima... e da,da ne bude sve loše,zna se desit da katkad one jače dremore (valkynazi,markynazi i takvi) imaju daedric cuirass i greaves,katkad helm,al to je nažalost to. zatvoriš 20 vrata,imaš HRPU opreme,al nebi upotpunio daedric armor set ni za lijek...

Doggy
08-06-2006, 22:05
ja ima full deadric set jos od zatvaranja vrata u kvatch-u i za prolazak jednih vrata obliviona potrosim oko 5 feather potiona koje sam sam napravil tak da obicno kad izadjem iz obliviona imam po 5 setova deadric armora i hrpu maceva i warhammera, i onda sve to ljepo prodam extreme trgovcu kod arene i imam love na bacanje...

Lord of Darkness
09-06-2006, 14:05
Koliko sam primjetio ima više vrata koje vode na jedno te isto mjesto pa može biti da ti broj vrata ovisi o levelu. I za demon huntera: nabildaj si level i zatvaraj svaka vrata na koja naiđeš. Za broj vrata može i ovo. Ima za skinuti mapa za oblivion (otvori se prozor i tamo su svi položaji mjesta, oblivion gateova itd.) Ja sam naišo jedanput na link i nije se dalo skinuti a kasnije nisam mogao više naći. Ako netko nađe ili je već našao neka podijeli link s nama.

Doggy
09-06-2006, 18:18
ja sam jedanput u oblivionu nasel vrata u vratima, al ne ona kroz koja sam usel, tj. mislim da ih je vise...

Glass
09-06-2006, 19:30
Koliko sam primjetio ima više vrata koje vode na jedno te isto mjesto pa može biti da ti broj vrata ovisi o levelu. I za demon huntera: nabildaj si level i zatvaraj svaka vrata na koja naiđeš. Za broj vrata može i ovo. Ima za skinuti mapa za oblivion (otvori se prozor i tamo su svi položaji mjesta, oblivion gateova itd.) Ja sam naišo jedanput na link i nije se dalo skinuti a kasnije nisam mogao više naći. Ako netko nađe ili je već našao neka podijeli link s nama.

Pogledaj predzadnji post:
viewtopic.php?t=2239 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=2239)

Demon Hunter
09-06-2006, 20:59
Da to mi je i problem zatvorio sam dosad 7 vrata i nisu se izgubila sa mape.Pa me to jebe.Ali nije bitno pronaći ću ja sva.
Lord of Darkness-Level 21 sam.Nabildo sam ga dosta u malo vremena.

Demon Hunter
09-06-2006, 21:00
Da ovo sam zaboravio.Do kolkog Levela možeš ići? :pray: :pray: :pray:

09-06-2006, 21:24
Da ovo sam zaboravio.Do kolkog Levela možeš ići? :pray: :pray: :pray:

za završiti igru će ti biti dovoljno 20 - 30 level
a prema cheatovima je zadnji level 255.
do tog levela bez chetova će to trebati barem jedan životni vijek igranja

Doggy
09-06-2006, 22:16
nije bas cijeli zivotni vijek, ja igram 100 sati, a level 31 sam, s main questo sad na pocetku (zatvoril sam vrata kvatcha), i planiram doc bar do 100. levela i onda zavrsit main quest nakon kaj zatvorim sva vrata obliviona...

da, glupo je kaj ne nestaju s karte, moram pamtit di sam ih zatvoril...

Ps1ho
09-06-2006, 22:17
Do 255 levela je nemoguće doći (bez cheatova), jer nemožete skupit toliko expirienca...

Doggy
09-06-2006, 22:17
pa ne dobivas exp samo od klanja...

Ps1ho
09-06-2006, 22:29
pa znam, ali kažem da je nemoguće skupit bilo kakvog experienca u toj količini, jer ti na početku sve major skillove imaš na 40-50, za 1.lvl ti je potrebno podič 10 skilllova, dakle max. level je negdje između 40-70...

BINUX
09-06-2006, 23:14
nije bas cijeli zivotni vijek, ja igram 100 sati, a level 31 sam, s main questo sad na pocetku (zatvoril sam vrata kvatcha), i planiram doc bar do 100. levela i onda zavrsit main quest nakon kaj zatvorim sva vrata obliviona...

da, glupo je kaj ne nestaju s karte, moram pamtit di sam ih zatvoril...


Wtf ja imam 70 sati igranja i level 14 sam.
Na koj si ti foru 31 da mi je znat.
Ti si vjerojatno ćesti posjetitelj megagamesove stranice i slićnih stranica.

Domy
09-06-2006, 23:39
Najmanji maximalan level što se može postići je negdje 46 il 47,to je u slučaju da za major skillove,2 preferirana atributa i specijalizaciju uzmeš iste stvari,tako da su skillovi najveći mogući na samom početku igre. a namjestanjem skillova,specijalizacije i svega u kreaciji lika da nikakve bonuse u major skillovima nemaš na početku tj da počneš s najmanjim mogućim major skillovima,može se doći do 55 il 56 levela,možda.
Cheatovima je sve moguće pa tako i 255 level,al tu bi samo bio u gubitku jer bi sva levelirana čudovišta bila užasno jaka a ti ne bi mogao podići atribute preko 100 (ne računam magične bonuse).
Vrata koja zatvoriš ostanu označena na karti,al kad se zatvore,ostane samo onaj okvir.

10-06-2006, 07:47
nije bas cijeli zivotni vijek, ja igram 100 sati, a level 31 sam, s main questo sad na pocetku (zatvoril sam vrata kvatcha), i planiram doc bar do 100. levela i onda zavrsit main quest nakon kaj zatvorim sva vrata obliviona...

da, glupo je kaj ne nestaju s karte, moram pamtit di sam ih zatvoril...

ja igram 58 sati i 26. level sam s MageThief (moj caracter)
i igram 42 sata i 22. level sam s fighter-icom

koja vrata nađeš ta odmah i zatvori i onda nastavi dalje sa svojim questom, barem tako ja radim

Doggy
10-06-2006, 12:48
ja si povecavam sve, i s main questom nastavljam kad budem sve imal do 100 (nest cak i prek)

binux, probaj najti master set za mjesanje potiona i nakupi jako puno biljki i probaj raditi jace potione, i kad potrosis neku tonu (1000 nosivosti, to velim tak otprilike, jer od kad znam za sebe, mjesam potione) i garant bus samo zbog tog mjesanja digel bar 4-5 levela (opet samo procjena, jer kombiniram sve)

i jos jedno pitanje za sigil stone...

jedanput nisam iskoristil jednoga kojega sam imal i pobral sam drugoga, al su 2 ista, sad me zanima dal se stvari kod jednoga promjene dok iskoristis prvog il ostaju isti (mozda je modra lasta)

Demon Hunter
10-06-2006, 14:09
Ma bravo.
Sigurno je Modra Lasta.Ha ha ha :D :D :D
Ovo me stvarno nasmijalo.

Doggy
10-06-2006, 14:40
daj mi reci kaj ti je bilo smjesno...

Demon Hunter
10-06-2006, 18:53
Ovo što si napiso u prethodnoj poruci.U zagradi "Modru Lastu".Ja sam u onome topicu Quests napiso da neznam preć Quest.Pa sam onda odgovorio da sam imo neki bug u igri,a umjesto da mi piše "neki bug"izbacilo mi to Modru Lastu.Pa sam mislio da si to vidio odande.
Zato me nasmijalo.Jer sam ja to napiso. :fof: :fof:

Doggy
11-06-2006, 13:03
ja ti vise niti ne pamtim kaj procitam i di to procitam...

Demon Hunter
11-06-2006, 23:48
Odi pogledaj u Quests pa ćeš skontat. :D

gray_fox
23-12-2006, 11:39
nije bas cijeli zivotni vijek, ja igram 100 sati, a level 31 sam, s main questo sad na pocetku (zatvoril sam vrata kvatcha), i planiram doc bar do 100. levela i onda zavrsit main quest nakon kaj zatvorim sva vrata obliviona...

da, glupo je kaj ne nestaju s karte, moram pamtit di sam ih zatvoril...

ja igram 58 sati i 26. level sam s MageThief (moj caracter)
i igram 42 sata i 22. level sam s fighter-icom

koja vrata nađeš ta odmah i zatvori i onda nastavi dalje sa svojim questom, barem tako ja radimS:o :o :o :shock: ej kako ti vec tolko dugo igras igricu a da je nisi preso :fof: :twisted:

Tsumetai Ryujin
23-12-2006, 13:05
ce netko drugi zatuc ovog klinca il bash sve moram sam???

Ps1ho
23-12-2006, 13:53
ce netko drugi zatuc ovog klinca il bash sve moram sam???

nema nade, klunac mora jos puuuuuuno toga nauciti...

23-12-2006, 15:28
S:o :o :o :shock: ej kako ti vec tolko dugo igras igru a da je nisi preso :fof: :twisted:

a jel?
ti si naravno prešao main quest, postao si listener u dark brotherhoodu, posto si master fighters guilda, arch-mage u mages guildu i obavio si sve sporedne questove u svim mjestima te si otkrio sve špilje i obavio sve za deadric shrineove?

Ps1ho
23-12-2006, 22:31
S:o :o :o :shock: ej kako ti vec tolko dugo igras igru a da je nisi preso :fof: :twisted:

a jel?
ti si naravno prešao main quest, postao si listener u dark brotherhoodu, posto si master fighters guilda, arch-mage u mages guildu i obavio si sve sporedne questove u svim mjestima te si otkrio sve špilje i obavio sve za deadric shrineove?

sad ce ziher pitat:'' sta su to shrineovi?''

Arbiter of Change
23-12-2006, 22:44
Pff, zaboravio si spomenuti Arenu. :D

24-12-2006, 03:48
Pff, zaboravio si spomenuti Arenu. :D
da, to mi je palo napamet čim sam stisnuo submit...