PDA

Pogledaj cijelu verziju : Podforum za prijenosnike



marijanovic
03-05-2009, 15:10
Poštovani administratori PCPlay foruma, moderatori i kolege forumaši,

Zanimalo bi me hoće li se uskoro otvoriti forum za prijenosna računala?
Tužne su mi oči kada vidim da jedan ovako dobro uređen računalni/gaming forum
nema sekciju namijenjenu baš korisnicima prijenosnih računala, stoga bi prema mom
mišljenju bilo poželjno napraviti ju. Moj prijedlog dakle obuhvaća kreiranje foruma
unutar PCPlay foruma koji bi služio toj svrsi i sadržavao kategorije poput Laptop,
Notebook, Netbook, Desktop replacement... Uglavnom, ideja je ta da se stvori mjesto
na kojem bi se moglo razgovarati o proizvođaćima, dijelovima, programima, podešenjima,
performansama, kvarovima itd... isključivo prijenosnih računala.

Dajmo do znanja da PCPlay ekipa drži i do korisnika prijenosnika.

Pozdrav,

marijanovic

Death By Sexy
03-05-2009, 15:30
Slažem se. Tu se mogu strpati i uređaji koji spadaju pod "mobitele".

The Jackal
03-05-2009, 15:31
Također se slažem... Stavi anketu

Sickmanno1
03-05-2009, 15:50
Ne. Makar je Hardware usudujem se reci jedan od aktivnijih podforuma ovdje, nema smisla raditi podforum za prijenosna racunala, jer su to ubiti racunala. Onda bi trebalo napraviti i podforum u consoleum za prijenosne konzole, kao i recimo u softweru podforum koji bi se ticao samo OSova...

eddie2142
03-05-2009, 16:33
Ne. Podforum hardware je bas OK, niti je pretrpan niti nesto drugo. Nije toliko vrijedno kao Total War podforum, koji ce ovako ili onako svanuti! >:)

Babitz
03-05-2009, 17:08
Uskoro će i Vedran onda tražit podforum za Apple.

eddie2142
03-05-2009, 17:15
ali ovaj lik je trazio forum unutar foruma! nesto kao Next lvl generation?! :shock:














:?

decko, malo se ti previse zadajes...

RIDER32
03-05-2009, 17:25
Ne. Potpuno nepotrebno.

U hardwareu nesmetaju, a niti niko nikom nebrani da u doticnom podforumu prica o njima.
Ako bi se odvarali podforumi onda bi se mogo otvoriti i podforum za konfiguracije, za recenzije i testove, pa podforum za ovo, pa za ono i tako u nedogled...

K4ciga
03-05-2009, 18:57
Ne,čisto iz razloga što sve navedene prijenosnike nema dovoljno forumaša koji bi osigurali kvalitetnu raspravu baziranu na vlastitim doživljajima.

zoky
03-05-2009, 21:41
Ne. Makar je Hardware usudujem se reci jedan od aktivnijih podforuma ovdje, nema smisla raditi podforum za prijenosna racunala, jer su to ubiti racunala. Onda bi trebalo napraviti i podforum u consoleum za prijenosne konzole, kao i recimo u softweru podforum koji bi se ticao samo OSova...

Nemam što više dodati...Sick je sve rekao! :roll:

Tako da sam protiv toga prijedloga

Bartuc
03-05-2009, 22:00
Ne treba nam to, sve se može pitati i raspravljati već u postojećem HW podforumu.

The Jackal
04-05-2009, 18:56
Ne treba nam to, sve se može pitati i raspravljati već u postojećem HW podforumu.

Koji je, imho, malo nepregledan.

RIDER32
04-05-2009, 23:45
Mozda bi bio pregledniji da ga redovito pratis :)
HW je najuredniji forum na forumu.

SkunK
05-05-2009, 09:48
Iako se slažem s većinom da je HW podforum dovoljan za sve upite vezane uz prijenosnike, nekako mi se i čini ova ideja dobra baš zbog toga jer ću uskoro imati dosta pitanja vezane uz iste pošto uskoro kupujem jedan.

W1k1n6
04-06-2009, 11:22
Ajd baš me zanima kako naši korisnici stoje s prijenosnim računalima, otvorit ću novu temu s anketom pa da vidimo gdje smo.

Hellboy
04-06-2009, 12:21
U zadnje vrijeme sam primjetio porast broja korisnika sa prijenosnicima kao i broj tema vezanih uz iste.

Human m0nst3r
04-06-2009, 14:20
Mislim da bi bilo dobro da se ukomponira u hardware kao podforum, ako je to moguce :)

Niko Bellic
04-06-2009, 15:24
Treba! Pitanja vezana uz lap~topove se brzo izgube u gomili "konfa 6k evra gej~ming" i "koju tastaturu da tetki kupim" tema koje stvaraju zbrku. Osobno kad sam na forumu, pregledavam ga preko linkova "Tvoji postovi", "Aktivne teme" i "Neodgovoreni postovi" pa se tu tema o tome (ovo je i pitanje) "Gdje kupiti WD Scorpio Blue HDD za lap~top i da li se vlastitom zamjenom HDD-a u lap~topu gubi jamstvo?" lako zgubi, ne? Ak netko zna pp posaljite!

W1k1n6
05-06-2009, 11:28
Eto imaš anketu pa lijepo glasaj. Tek kad vidimo koliko je to zanimljivo našim korisnicima možemo razmišljati o tome. Što se tiče onog harda, držali su ga Protis, Nitel, Optimum Računala, no prvo provjeri. Da li se otvaranjem prijenosnika i zamjenom komponente gubi garancija ovisi o proizvođaču/distributeru i to trebaš provjeriti, no vrlo vjerojatno se gubi u većini slučajeva.

RIDER32
07-06-2009, 01:55
Dakle, glasovao za ne ali ako se hardware ukrupni (susjedna tema) onda sam za (i da u njega spadaju i mobiteli jer se oni vec pretvaraju u minilaptope).