PDA

Pogledaj cijelu verziju : League of Legends - Clash of Fates



Arbiter of Change
02-05-2009, 17:28
http://mediabeta.curse.com/CommunityServer.Components.UserFiles/00/00/12/72/84/logoforlol.png

Dakle, željno iščekivana igra koja je praktički novi nastavak DotA-e... samo me čudi kako već ne postoji tema ovim krajevima, pa sam otvorio jednu za svaki slučaj. Moguća je prijava za BETU pa tko voli nek' izvoli, a da i ne spominjem kako će igra biti alternativa Demigodu, ako ne i primarni odabir iskusnih DotA-ša.

http://www.leagueoflegends.com/


Welcome to a new age of competitive online gaming. Take your place as a powerful Summoner, calling forth and controlling brave Champions in battle. Join forces with your closest allies as you unite to defeat your foes in deadly multiplayer battle arenas. League of Legends combines elements from both strategy and role playing games to bring you a unique and dynamic player experience.

As a Summoner, you will have your own distinct, customizable avatar that grows in power as you move through the game. In each battle you will select and call forth one of dozens of Champions to control and engage in head-to-head combat against teams of highly trained warriors. Choose your allies wisely, for the stakes are high. In the League, every battle means more than life or death as the balance of power shifts with each victory or defeat.

S * Play as dozens of unique Champions with diverse skills and abilities while engaging in fast-paced team-oriented combat.
* Compete in a variety of highly stylized and unique handcrafted battle scenarios.
* Create your own persistent Summoner avatar and customize your appearance through achievements that you earn in game.
* Advance your Summoner in rank and power to gain skills and abilities that give you an edge in battle.
* Join clans and teams to compete with other players in tournaments and organized leagues.
* Assemble Legendary items for your Champion by forging together basic items you obtain on the battlefield. Choose from over 200 uniquely crafted items to augment your Champion's power.
* Robust matchmaking and detailed stat tracking help to ensure balanced games for new players and veterans alike.
* Unlock new content through persistent gameplay and mastering the game.
* Integrated LeaverbusterTM technology helps ensure people stay for the whole game!
* Participate in the creation of League of Legends through our Suggestion EngineTM the community will have an unprecedented voice in what new content is created and implemented into the game.
* And much, much more..

Grim
02-05-2009, 19:06
Ova igra izgleda ko cista kopija DOTA-e, totalke....

Arbiter of Change
02-05-2009, 19:15
To i je bit čini se; olakšati DotA fanovima prelazak na novu, gotovo identičnu, igru. :)

Outmind
02-05-2009, 20:25
Pa to i je glavna fra danas - uzmi nekaj što već postoji i upakiraj to u celofan. Ali neka, mene to niš ne smeta, samo nek izbacuju dota klonove. Dio populacije će prijeć na te igre, a time će opast i broj hostanih dota, što će mene veseliti.

Sgt. Bull
02-05-2009, 21:12
Fuj. Jel' smijem to reći? Smijem? Fuj. Jednostavno mi se gadi ovakav način igre gdje se po sat vremena naganjaš nekim "herojem" da bi na kraju došao neki op idiot i ubio boga u tebi. Očito im je dojadilo svako malo izdavati nove verzije DotA-e pa je ovako lakše, eto sada cete imati DotA-u na DvD-u (i to cijelom). Fuj.

Outmind is alive? :o

Rang€r
03-05-2009, 19:15
ovo mi se nimalo ne sviđa, al nije mi se ni demigod sviđo po trailerima, pa sam se ipak prijavio za betu, al sumnjam da ču uč..

Lord Ragnarok
03-05-2009, 22:15
LoL (lol kako se poklapa kratica igre) izgleda totalno bzvze, cak i po trailerima demigod je izgledao jedno xy puta bolje. no ni demigod mi se nije svidio, fali mi raznovrsnost itema te veci broj heroja

Outmind
04-05-2009, 07:28
Najjači ste mi vi kaj velite da te igre nemaju dovoljno sadržaja. Dota je pred jedno 6 godina imala 10-12 heroja sa svake strane, i sigurno upola manje itema neg kaj ima sad. Prije bih rekao da dg i lol imaju vrlo dobar potencijal za proširivanje sadržaja patchevima i eventualnim expanzijama.

Karlo_from_Bjelovar
04-05-2009, 08:31
prijavio sam se za betu pred manje od mjesec dana...

al mene zanima kad ovo dolazi?

nabavio sam demigod ali mi je tooootalno los... kao dota igracu...

Frky
04-05-2009, 11:23
Meni izgleda zanimljivo! Baš mi se svidio ovaj šareni spektar boja, čudnovati ples heroja i tako to....

Grim
04-05-2009, 15:26
Ma nesvida mi se, isto je ko DOTA a ona mi se isto bas ne svida, brzo dosadi.

Rang€r
04-05-2009, 20:27
Najjači ste mi vi kaj velite da te igre nemaju dovoljno sadržaja. Dota je pred jedno 6 godina imala 10-12 heroja sa svake strane, i sigurno upola manje itema neg kaj ima sad. Prije bih rekao da dg i lol imaju vrlo dobar potencijal za proširivanje sadržaja patchevima i eventualnim expanzijama.

khm da, nisam to reko več nekih 3-4 puta...

inače, malo sam više pogledo o igri, neznam kak će ovo uspjet bit igra, ozbiljna, sa pro scenom poput DotAine..

Karlo_from_Bjelovar
08-05-2009, 18:43
i, kad bi ovo trebalo izac?

Rang€r
08-05-2009, 21:32
kad bude gotovo...

Grim
08-05-2009, 21:33
i, kad bi ovo trebalo izac?
2009 :) , datum izlaska nije objavljen ali zna se da izlazi ove godine.

Karlo_from_Bjelovar
09-05-2009, 12:39
znaci prvi kvartal 2010... ili neki tezi kraj 2009...

tigerija
09-05-2009, 22:26
Da rekli su pocetkom ove, a it ce sad za 2 mjeseca beta u europi, a za 5 mjeseci onda izlazi valjda... nego demigod je dosadan, a ovo nije kopija dote posto je Guinso, lik koi je poceo radit dotu, neznam el je prvi, poceo radit na ovoj igrici, tako da nije kopija nego je to njegova ideja... a igrica mi izgelda ok, ali ako ce bit dosadna kao i mapa dota onda ne hvala... probat cu uglavnom, nadam se da ce biti puno teamplaya i akcija, ako ce bit samo ubijanje monstera onda bude bzvz.

Rang€r
10-05-2009, 02:04
baš me zanima kak igraš dotu kad samo creepove ubijaš :(

inače, baš me zanima kolko si online matcheva demigoda odigro pa si zaključio da je dosadan :)

tigerija
10-05-2009, 11:06
Ja baš kažem da ne ubijam kripove -.-', i da to mrzim, lika, čitaj :D, ma puni su mi rekli da im dosadio demigod brzo, štos je u tome da LoL ima bolji izgled terena i više sadržaja (jedino šta je wow/wc3/cartoon like igrica ne) a demigod je ozbiljna. I LoL ima brži gameplaay. Ja sam reko da u LoL nebi htio da se svede na ubijanje kripova, nego na teamplay i akciju. :) Ugl, meni igrica izgleda fora, al ono neče bit nešto specialno.

Arbiter of Change
15-07-2009, 23:55
Novi video:
Runes Walkthrough (http://www.gametrailers.com/video/runes-walkthrough-league-of/52772)

Grim
16-07-2009, 10:31
Mah, igra ce po meni tesko lejmat, bas lose izgleda. :(

tigerija
16-07-2009, 10:32
Da... Kad radiš nešto prema nečemu nemože ispast bolje nikako...

Arbiter of Change
16-07-2009, 11:28
Izgleda da će igra biti BESPLATNA, uz premium materijal ako želiš nadoplatiti:
http://kotaku.com/5314493/league-of-leg ... you-a-dime (http://kotaku.com/5314493/league-of-legends-wont-cost-you-a-dime)

Grim
16-07-2009, 11:52
Izgleda da će igra biti BESPLATNA, uz premium materijal ako želiš nadoplatiti:
http://kotaku.com/5314493/league-of-leg ... you-a-dime (http://kotaku.com/5314493/league-of-legends-wont-cost-you-a-dime)
Besplatna, e to je vec bolje, znaci da ce ju se puno vise igrat, te ce privuci vise igraca. :D

Outmind
16-07-2009, 13:09
Iskreno meni se to ne sviđa. Ili napravi igru kak se spada i prodaj ju po nekoj cijeni ili nemoj igru ni radit. Ak me ikaj smeta onda je to kad ti daju neznam tier 1 i 2 sadržaj taman toliko da se zagriješ, a za svaku dodatnu glupost moraš iskeširat pare.

Arbiter of Change
17-07-2009, 00:57
Sad odmah valja čim je free, a? Bagra jedna. :)

Inače, novi video:
Summoner Walkthrough (http://www.gametrailers.com/video/summoner-walkthrough-league-of/52770)

tigerija
19-07-2009, 19:36
Ja se slažem sa Outmindom... kad je igrica free odma dobiješ neki dojam da nevalja... ako ništa drugo, uvijek dobiješ neku sumnju ako t netko daje nešto besplatno. A logika ti kaže da ako je igrica besplatna, ODAKLE IMA PARE ZA ODRŽAVANJE I FIXANJE ? Zato je WoW tako popularan makar glup... jer se brinu o igrici. Nama koi neamo novce je glup npr :D tj meni :D . Al opet je number 1

W3DR4N
20-07-2009, 10:15
Sasvim je normalno da će svatko zdrav svoj rad i zalaganje naplatiti, bilo kroz sam proizvod, naknadnu reklamu ili na treći način.
Besplatni proizvod jest loš, jer je u startu neperspektivan, te je u njega bilo i biti će uloženo manje truda i vremena.
Zato ne postojiSdobar besplatni mmorpg. Sve su to bugovite, loše, nesadržajne igre koje nisu ni na tračku mmo kvalitete poput Warcrafta, Warhammera i Lotra.
Ukoliko ste do sad igrali samo besplatni mmo, vi još uvijek nemate predodžbu o žanru. Jednostavno to nije to, niti približno.

Arbiter of Change
05-08-2009, 17:17
Khm, dakle.

Preview koji stavlja dosta stvari u perspektivu... obavezno pogledati, posebno ako niste pratili igru do sada:
http://www.gametrailers.com/video/previ ... e-of/53811 (http://www.gametrailers.com/video/preview-hd-league-of/53811)

Gothmog
05-08-2009, 21:04
Sasvim je normalno da će svatko zdrav svoj rad i zalaganje naplatiti, bilo kroz sam proizvod, naknadnu reklamu ili na treći način.
Besplatni proizvod jest loš, jer je u startu neperspektivan, te je u njega bilo i biti će uloženo manje truda i vremena.
Zato ne postojiSdobar besplatni mmorpg. Sve su to bugovite, loše, nesadržajne igre koje nisu ni na tračku mmo kvalitete poput Warcrafta, Warhammera i Lotra.
Ukoliko ste do sad igrali samo besplatni mmo, vi još uvijek nemate predodžbu o žanru. Jednostavno to nije to, niti približno.

Nevjerojatno, opet se slazem s tobom...tu se nesto cudno dogadja...

tigerija
06-08-2009, 08:03
Ma pogledajte gamepaly, i pogledajte HoN gameplay. MeniSLoL, izgleda poput neke igrice za malu djecu...

Teon
06-08-2009, 09:26
Hmm ako cemo po gameplayu, onda je definitivno HoN poput igrice za malu djecu zato jer nemas nista drugo za radit osim igrat s jednim herojem. A LoL je vec kompliciraniji sa svojim Summoner sistemom ...

A ako si mislio rec ajmo gledat po grafici, pa onda ... kad je ikad grafika bila vazna

tigerija
06-08-2009, 17:32
Pa neznam HoN zahtjeva više teamplaya i taktika nego dota... igram ga pa znam. Pošto lakše, puno lakše umreš pa treba akcije bolje isplanirat. Ali nisam igrao LoL. Ali po izgledu i onome vodič videu... nije mi se svidjelo. Pogotovo ovi mikroshop system... interface mi isto nije nešto. previše je razvučen prozor itd.
Ali dobro svako ima svoj ukus valjda.

Ugl.

LoL 4/10
Wc3 DotA 7.5/10
HoN 9/10

Teon
06-08-2009, 18:40
A ja kao ne igram HoN :D

Samo sam htio istaknuti da kako mozes sudit o gameplayu a nisi ni igrao LoL.
Eto meni je HoN ista DotA samo se ekipa brze krece, dmg je oslabljen a povecan dmg spellova, te heroji imaju vise mane.
I osim toga nepreglednije je no sto LoL zasad izgleda.
Zasad je DotA najbolja, ipak ima najveci balanas. A phyisical dmg. dileri su u rangu sa spellcasterima dok u HoNu nemaju nekog smisla. I sto je najbolje, WarCraft 3 engine je ipak daleko pregledniji

Rang€r
06-08-2009, 19:43
u HoN ne dilaju spellovi više dmg več u doti je i običan armor reduco spelldmg a tu ne, tu posebno postoji spell armor koji je zapravo osnovni magical ressistance iz dote (25%)

Teon
06-08-2009, 20:05
I na koncu, dilaju veci dmg :wink:

Al ok je, malo je zanimljivije sa silnim spellovima okolo. Samo sto i dalje se nemrem naviknut na sve te efekte.

Systematic Reverse
07-08-2009, 11:39
DotA > HoN >>>>>>>>>>>>>> LoL

imho

btw gle ove DotA hejtere stare -> Outmind i Bull lool


Pa neznam HoN zahtjeva više teamplaya i taktika nego dota... igram ga pa znam. Pošto lakše, puno lakše umreš pa treba akcije bolje isplanirat.

lol?

tigerija
07-08-2009, 19:55
Da ovaj LoL ima bolju navigaciju i sve te systeme. Mislim ima korisnih stvari. AL ružan mi grafički stil i interface. Užasno !! xD I sporije je... HoN mi super kad je sve brže.

DotA:
Grafika: srednje
Kontrola i systemi: srednje
Igrivost: solidna i nije baš sve glatko
Balans: najbolji

LOL
Grafika: najlošija
Kontrola i systemi:najbolje
Igrivost: najsporija
Balans: neznam

HoN
Grafika: odlična
Kontrola i systemi: srednje
Igrivost: najbrža i glatka
Balans: solidan

tigerija
11-08-2009, 21:29
Pa dobro koliko sam gledao one walktrought videje... i koliko pričaju ljudi -.-' .

Lord Ragnarok
11-08-2009, 21:47
kada gledas nekog proa kak igra dotu na jubitu izgleda ko da ima savrsenu kontrolu te sistem. nemos tako nista zakljuciti, rade se drzi onog sta si vidio svojim ocima te natipkao svojim prstima

Rang€r
11-08-2009, 22:04
meni se nekak sve više čini da če LoL il mnogo ownat HoN i dotu zbog tog što radi neš novo i originalno, imaju dobre ideje likovi, al kakvi su ljudi zbog istih novosti i ideja će vjerojatno failat, jer kolko ljudi ima ko tigerija, koji su več otpisali igru čim su ju vidjeli >.>

vivi
12-08-2009, 02:17
Frende HoL treba opstat jos koju godinu na sceni da bi se uopce priblizo doti,jer kad je izasla prva dota?negdje 2004 ili 2005,a koja je dns godina 2009,znaci dota se igra nekih 4-5 godina i sto je najbolje jos dobiva na popularnosti iz godine u godinu,mislim i meni je HoL odlican i sve,igram ga trenutno vise od dote,samo pitanje je koliko ce to trajati...

Rang€r
12-08-2009, 02:18
HoL? :S misliš HoN il šta?:S

tigerija
12-08-2009, 08:00
Neču flejmat igru, ali samo mi se grafički stil ne svidja kužiš. Mislim isto ko da se tebi ne dopada neki žanr igrice. Jednostavno... ali vjerojatno ču probat ka izadje original.

Systematic Reverse
15-08-2009, 15:49
Frende HoL treba opstat jos koju godinu na sceni da bi se uopce priblizo doti,jer kad je izasla prva dota?negdje 2004 ili 2005,a koja je dns godina 2009,znaci dota se igra nekih 4-5 godina i sto je najbolje jos dobiva na popularnosti iz godine u godinu,mislim i meni je HoL odlican i sve,igram ga trenutno vise od dote,samo pitanje je koliko ce to trajati...


2002 imho

Mystery In Space
15-08-2009, 22:58
Evo, dobio sam beta key napokon pa cu probat i javit neke dojmove. Client ima nekih 300tinjak MB dok patch ima oko 450 :thumbs1:

To je za sad sve, stay tuned 8)

Mystery In Space
16-08-2009, 09:36
Nije mi sjela igra >.< Grafika koja bode u oči, heroji koji su balansirani....ne, nema hold, stop, attack te ostalih komadni. Nije to za mene tak da ću samo produžit dalje :yuck:

Mystery In Space
16-08-2009, 15:45
Ajde, prisilio sam se da je ponovno probam. Dobro je to što ne moraš po shopu tražit iteme i gledat što koji radi već su ti ponuđeni neki itemi za tvog heroja. Ono što je meni jako odbojno je to da je igra pre pre lagana i nema neki timski rad te su heroji brutalno nebalansirani. Igra je veliko razočaranje za mene.

Rang€r
16-08-2009, 17:54
uzmi u obzir da je ovo beta te je vjerojatno zato nebalansirano, a HoN je sve samo prekopiro iz DotAe, tako da on ima balansiranost ko da je vani več 7 godina >.>

ak neš igrat sam men daj acc da isprobam ja to ^^

Systematic Reverse
17-08-2009, 14:06
lol nema hon takvu balansiranost kakvu ti mislis da ima..

Rang€r
17-08-2009, 14:30
ja to govorim reda radi.. kakva je to crna balansiranost kad pyro na r6 može sa tri spella isusa ubit...

Systematic Reverse
17-08-2009, 17:01
Moze i lina egeg

Rang€r
17-08-2009, 20:32
lina baš i nemože svakog, zbog tog što ovdje običan armor skida samo physical dmg a ne i magic...

Mystery In Space
17-08-2009, 21:40
Dosadni ste već s o pričama o honu. Nađite si pravi topic, imam acc za lol tak da ak netko oće probat nek šalje pm.

Teon
17-08-2009, 22:57
Bas me zanima kakva igra pa ak nije problem mi poslat :)

Rang€r
18-08-2009, 01:00
da pošalji teonu, njemu mogu vjerovat ^^

a ja sad baš i nemam vremena za isprobavat... gw i bfme2 <3

Systematic Reverse
18-08-2009, 09:23
Dosadni ste već s o pričama o honu. Nađite si pravi topic, imam acc za lol tak da ak netko oće probat nek šalje pm.

lina = dota








:P

Teon
18-08-2009, 11:00
Hvala na accountu sad moram cekat samo da se updejta ovo sto godina :D

Mystery In Space
18-08-2009, 11:46
Ajde javi dojmove, uzmi si neku stealth klasu za početak (op su xD)

MasaKrisT
18-08-2009, 11:54
kakva sprdnja od igre,cista kopija,sa grafikom iz 2003,samo novi skinovi heroja.muznja para=tuzno.

Teon
18-08-2009, 18:39
Evo isprobao, odigrao jednu partiju, zahvaljujem Mysteriu.

Eh sad dojmovi ... Znate kako je HoN saren i nepregledan, e pa ovdje je sve jos sarenije ... Mislio sam da ce mi muka doc od silnih boja, no sve je daleko preglednije napravljeno. Cak preglednije no DotA.

O balansu jos nemogu govoriti jer sam odigrao tek jednu sa Judicatorom (neka vrsta Omnia) te imao skor 4 1 2

Od itema sam slozio ekvivalente phase bootsima i b.fury.

Uglavnom ocekivao sam nesto novo na shemu Dote no dobio sam Dotu sa novim herojima i uzasno sarenom grafikom ...

Neke stvari su bolje i drugacije, no neke nisu. Npr. pinganje je jako slabo vidljivo na mapi, i tako. Nevjerujem da cu tako skoro opet zaigrat, jer grafika me stvarno ubija svojim sarenilom a novina nekih pravih nema :( Steta

Mystery In Space
18-08-2009, 21:12
Al drito to, grafika te doslovno pika u oči :rotfl:
I onda će se to morat kupit....

Teon
19-08-2009, 08:42
Pa kaj nisu rekli da je LoL besplatan ...

Mystery In Space
19-08-2009, 11:23
Jok, preorder ti je 30 $

Teon
19-08-2009, 12:05
Ja mislio da je samo Collector's Edition prodaju ...

A nvm, nije da ce im itko kupit :D

Ray
25-08-2009, 14:49
Evo, baš kada sam zaboravio na ovu igru, stiže mi emali da sam primljen u betu (prijavio sam se prije 3-4 mjeseca). Ne znam koliko je te beta ekskluzivna, no sigurno ću vam javiti dojmove, iako mi izgleda kao bijedna kopija DotA-e.

Arbiter of Change
05-11-2009, 00:02
Pala je i recenzija... bez ocjene, zaposlite malo mozak i pročitajte tekst. :)
http://kotaku.com/5396770/league-of-leg ... e=true&s=x (http://kotaku.com/5396770/league-of-legends-review-free-addictive-worthy?skyline=true&s=x)

Macolla
25-12-2009, 17:12
Nick u igri mi je Cryphxonator, dodajte stvarno mi se igra :)

Korpse
18-01-2010, 17:26
Bump!

Tko igra ovo sada, ja sam na EU verziji, IGN Kebo. Skupljam pare za Tristianu :D

Dito
18-04-2010, 15:30
evo ja ju vec igram neko vrijeme sa frendovima pa da dam svoje misljenje.

trenutno sam lvl 18 od 30 pa se usudim rec da imam vec odredjeno iskustvo u igri, dotu sam igrao pol godine a hon sam igrao samo 2 runde na accu od frenda na lanu pa ne mogu bas s njim usporedjivat

da pocnem...
lol ima jednu super novost a to je da igra nije nikad izgubljena (osim ako vam usred gejma nestane jedan igrac ili ako su ovi zbilja puuno bolji). definitivno ima heroja koji su bolji od drugih ali ih je puno pa ipak nije da ce winati team koji izabere overpowered heroje. jedino po meni svaki team bi trebao imati jednog ryzea jer njega igram vec dulje vrijeme i usudjujem se reci da je on jedini koji se istice iznad drugih zbog svojih uzasnih spellova koji mogu vecinu teamova protivnickih spustit na pol hpa ako se odigra kako spada.

problem kod lola nastaje kad treba late game nastat 5v5 fight.
jednostavno svi ulete u zariste i pocnu kliktat po svim spellovima ko idioti pa se neka takticnost izgubi. cak se usudjujem da je dota tu mnogo bolja jer se ipak zadrzi odredjeni nivo preglednosti (eto dobre strane sta je igra malo sporija, nema smisla samo kliktat ko idiot nego pametno planirat spellove).

ono sta mi se na pocetku igranja nije dopalo a i tu i tamo to opet osjetim je da nekak heroji nemaju dusu.
nisam siguran kako da to opisem... jednostavno u doti je svaki heroj bio potpuna prica za sebe, pogotovo neki heroji kao invoker ili goblin techies koji su jedinstveni i imho skroz drugaciji od ostalih.

a ono... imao bih puno za pricat al cekat cu da mi se poflejma ovaj post pa nastavit dalje

Rang€r
18-04-2010, 18:16
ja igram dotu 2 i po godine, i HoN sad več ima više od pol godine, pa nemam pravo nikakvog iskustva... razlika između puba i pravog gamea je nebo-zemlja

LoL nisam igro jer mi nije htjelo ulogirat acc, a pošto sam načuo svakakih gluposti o igri nije mi se ni dalo popravljat to...

Macolla
18-04-2010, 20:08
Nick u igri Macolla, addajte me... Koristim samo Ashea tako da dobro igram sa njim, mozemo premadeove raditi...

McPingvin_v2.0
14-08-2010, 22:46
Nitko više ne igra? Danas skinuo, OK mi je :)

Macolla
14-08-2010, 22:53
pingu oces jedan premade samnom sad?

MAFNi
14-08-2010, 23:02
Ja igram tek par dana i smatram da nisam toliko loš. Imam zasad 6 pobjeda i 8 poraza :(

McPingvin_v2.0
14-08-2010, 23:03
Ne sad :)

Sutra može, možda nađem još ljudi do tad :)

The Fury
14-08-2010, 23:08
Pingu, ekipa koja ti igra LoL ti se skriva ovdje:
viewtopic.php?f=8&t=39641 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=8&t=39641)

Slobodno i mene dodaš: The Fury Cro. US ver.

The Boz
14-08-2010, 23:52
E, da, obavezno uz ime napišite i server...
The Boz, US. Level 30, stoga me plz nemojte zvat u <20 team jer je to recept za loss zbog matchmakinga...

Rang€r
15-08-2010, 00:02
i ja sam danas skinuo, eu verziju, nekužim zaš bi us verziju? O.o

anyway taman započeo game, onda su me zvali u grad vamotamo, vratim se pa me zovu na dotu, sad bi mogo jedan game isprobat, mada mi se prema viđenom iz tutoriala ne sviđa previše, igra je kolko god to nemoguče bila sporija od dote :pray:

na prvi pogled mi se nije previše svidilo, mada ono sa summoner kerefekama izgleda kul

The Fury
15-08-2010, 10:25
@renđer Male su šanse da se makneš od dote, ali odigraj par partija pa ćeš vidjet kako je sređena. Ipak su tu igru napravili autori od dote (ako se ne varam).

@Boz Hehe, već si lvl 30 :D Sa kojim likom igraš? Kako ti ide uopće?

The Boz
15-08-2010, 12:11
Kako već, igram od 3. mjeseca :p
Ide čist OK, ali nisam igrao već 3 tjedna....

Markecgrad
15-08-2010, 14:53
i ja sam danas skinuo, eu verziju, nekužim zaš bi us verziju? O.o

anyway taman započeo game, onda su me zvali u grad vamotamo, vratim se pa me zovu na dotu, sad bi mogo jedan game isprobat, mada mi se prema viđenom iz tutoriala ne sviđa previše, igra je kolko god to nemoguče bila sporija od dote :pray:

na prvi pogled mi se nije previše svidilo, mada ono sa summoner kerefekama izgleda kul

EU ti ima manje igraća.

Nego, Markec, US, level 10 :)

The Boz
15-08-2010, 14:56
EU ti ima manje igraća.

I znatno su gluplji. Često se na EU forumu naleti na postove tipa "OMG Eve is OP!", "Nerf Teemo!" ili "Shen sucks now", što je jasan pokazatelj nesposobluka.

Markecgrad
15-08-2010, 15:11
Na US se to događa sa Heimerdingerom kojeg su toliko nerfali da je nemoguće više igrati sa njime.
Svaki prokleti patch ima najmanje jedan nerf za heima :<

Duke of Earl
15-08-2010, 15:28
Se može prebacit s EU na US server ?

The Boz
15-08-2010, 16:27
Pa hvala bogu, zato jer Heimer popravlja svoje towere i ubija neprijateljske izvan dometa towera. Krivo su ga nerfali, trebali su mu maknuti mogućnost oštećivanja towera granatom, i njegov turret buffat na veći health i nerfat na manji damage.

Rang€r
15-08-2010, 16:36
odigro par gameova, šta reč, mislim da nijedna igra nema ovako glup community, 1. game sam failo sinoć, 2. game ošo na mid, osto na laneu cjelo vrijeme i owno ih lol. i tako svaki game. s frendovima neželim ni komentirat, tek je sad ovaj zadnji game bio nešto, drugi tim je bio neloš na početku onda smo ih zgazili.

Systematic Reverse
15-08-2010, 16:42
normalno je da dotas owna cim pocne igrat lol/hon

:P

The Fury
15-08-2010, 16:59
Se može prebacit s EU na US server ?

Moraš napraviti novi acc, već samo tako radio :(

Rang€r
15-08-2010, 17:51
@sys, pa za hon imo treba više skilla, jer je jebeno šaren i brž je, ovo je jebeno šareno, al je tolko sporo ono, brijem da bi mogo igrat 2 gamea odjednom lol

The Fury
15-08-2010, 18:08
What are some of the big differences between the play-style of League of Legends and DotA?

Since the development of League of Legends began, we wanted to focus on capturing the elements of DotA that made it fun and competitive while removing the elements that hindered the game or were unintuitive. Some of the biggest differences between League of Legends and DotA include:

* League of Legends is more aggressive – DotA includes many mechanics that incent defensive behavior. We want players to get right into the action, so we’ve made being more aggressive more rewarding such as increasing gold earned from Champion kills and assists. Top-level games often include 5v5 battles at level 1 with both sides competing for team objectives
* League of Legends is more active – When you’re playing League of Legends, we want you to always have something to do. We’ve balanced the game around shorter ability cooldowns, and bigger mana pools, ensuring that you’re always able to do more than passive right clicking. This makes the game feel more active, and makes the average game shorter. Good players start using spells aggressively right at the beginning of the game.
* League of Legends is less random – In DotA, many abilities, runes, physical attacks, and terrain mechanics have a random component to them. We’ve removed many of the random elements of DotA&#39;s gameplay to make you more reliant on skill instead of luck.
* League of Legends has Brush – In League of Legends, Brush is a tall grassy terrain that provides a Champion with a form of invisibility, you can see out of it but enemies can’t see in! It’s great for ganking and juking.
* League of Legends is even more of a team game – We know that teamwork is one of the most important parts of DotA, but we wanted to put even more focus on it in League of Legends. In addition to the pre-game team decisions such as summoner spells and Runes, we’ve added a number of team objectives to the map, such as epic monsters, (which replace DotA’s runes), and team experience for killing towers. Games are decided by which teams win team fights – not which guy solo farms an agility carry.
* League of Legends has a persistent meta-game called the summoner system – In League of Legends, players are known as “summoners”, powerful magic users who summon powerful champions to fight for them on their behalf on our various map scenarios called the Fields of Justice. The summoner is a tied to the player’s account, and represents the in-game identity of the player. As the players play the game sessions, their Summoner will actually level up out of game and gain power which they can use to assist their champion in each match. The summoner system adds a tremendous amount of strategic depth to the game by allowing players to customize their experience based on their play-style through runes, masteries, and summoner spells. We will also track stats, rank, teams, and clans through the summoner system, reinforcing the players’ identity within the community and adding weight to a players reputation.

Kažu oni.

Rang€r
15-08-2010, 18:13
da normalno je da če to popušit svako ko nije igro dotu, fury kolko si ti puno igro dotu, ako si ju uopče igro?:>

The Fury
15-08-2010, 18:26
Očito si ti igrao previše Dotu, hehe :P

Rang€r
15-08-2010, 21:52
kompetitivno ju pravo nisam ni taknuo, a kužim da ovo nema veze sa skillom i tu se nemože razvit neka pro scena bez obzira na njihove season 1 100k$ nagrade i sl. pizdarije...

igra da nema tak napasnu grafiku bila bi savršena za opustit se, ovak je samo dobra za opustit se ^^

Duke of Earl
15-08-2010, 22:41
igra da nema tak napasnu grafiku bila bi savršena za opustit se, ovak je samo dobra za opustit se ^^
Jebeno ti ovo ima smisla.

I naporni ste više jako s dotom koja zahtjeva najviše skilla u svemiru i sve ostalo je šareni crtić za djecu, kak vam se da ?

Rang€r
15-08-2010, 22:42
to su činjenice, face it jbg

The Boz
15-08-2010, 23:13
Lolnot.

hansi
15-08-2010, 23:28
ja sam probao igru kod prijatelja i odlicna mi je, vjerovatno napravim acc sutra jer nisam imao net 2 dana.
al sve jedno mi je ipak hon drazi, a dotu sam otkantao
svida mi se sustav napredovanja kroz igru, za nolifere poput mene savrseno :)

Rang€r
16-08-2010, 00:44
sustav napredovanja je debilizam, totalno te natjerava da im platiš za free igru da bi imo neke dodatke u obliku heroje etc...

btw, maloprije sam odigro najretardiraniji game dosad, uzo sam onog emoa malog, ošo na mid, liku nisam kripa dao, cjelo vrijeme je bio low health, gango podosta, bio lv18 kad su drugi bili lv12-14, al hej za kurac to sve ak ti je tim retardiran, čim su njih dvojica oko tebe, to je gg, lezi mrtav si, da stvar bude tužnija on bi trebo bit neki carry, imo sam 9/1/12, pa sam popizdio i umro 4 puta za bezveze, onda sam nekak nagovorio tim da ubijemo neshora i da pushamo mid >.>

McPingvin_v2.0
16-08-2010, 00:50
Timovi znaju sve jebat. Perem sa Ashe (skoro ista Drow Rangerica iz dote <3) 3 gejma, sve super, hrpa assista, više killova od smrti. I onda se desi tim di nitko ne kaže kad netko missa u lejnu i onda sam ja kriv jer feedam.

Jea.

Rang€r
16-08-2010, 00:53
ashe je tako jebeno dosadan heroj, onaj wannabe arrow je totalno lame, a mada mi je prije traxa bila omiljeni heroj u doti, take heroje više nemogu smislit, farm to win -.-'

McPingvin_v2.0
16-08-2010, 01:00
Volim prat support, nije mi farmanje bitno :)

The Fury
16-08-2010, 10:07
Nemoj se previše naviknut na ashe... Svaki tjedan je rotacija likova :roll:

The Boz
16-08-2010, 10:40
Dobro, Ashe košta 450...

Rang€r
16-08-2010, 10:53
ne kužim zaš košta 450 ak je f2p?:S

inače, maloprije opet dao igri šansu, i više nema boga da to smeče ikad stavim na komp a kamoli da igram, onaj ko je agresivan ovdje jednostavno mora fejlat, gg>delete

The Boz
16-08-2010, 10:57
Low elo, ranger, lol. Ko ti kriv kaj suckaš :p
Svaki tjedan imaš deset besplatnih champova. Kupiš ga ako ga želiš stalno imati, i ako želiš kupiti skinove.

Rang€r
16-08-2010, 11:08
sad sam napiso jedan wall of text, al mislim da to neče imat preveč smisla među elowel pro igračim, ono skinite si dotu/hon, ak budete imali 1 kill i ak budete mogli bit 1 minutu na laneu... i rest my case :>

Systematic Reverse
16-08-2010, 11:12
S
I naporni ste više jako s dotom koja zahtjeva najviše skilla u svemiru i sve ostalo je šareni crtić za djecu, kak vam se da ?

ko god zeli neka mi dodje u lane.

:P

btw nemam nista protiv takve grafike.

to je samo stvar navike.

The Boz
16-08-2010, 11:18
sad sam napiso jedan wall of text, al mislim da to neče imat preveč smisla među elowel pro igračim, ono skinite si dotu/hon, ak budete imali 1 kill i ak budete mogli bit 1 minutu na laneu... i rest my case :>
Sve što si rekao je "Igram bolje HoN nego ti", nakon što si u par zadnjih postova objasnio kako suckaš u LoLu i da umireš jer si agresivan. E pa sori ako na level 1 ideš towerdiveat sa melee likom, ili što god ti smatraš agresivnom igrom.

Rang€r
16-08-2010, 11:30
da jebote nakon 1600 h dote i oko 400h hona idem na tower na prvom lvlu, jebena ti je logika nema šta, trebo sam saveat replayeve da pogledaš ak se to uopče može tu. imo sam 5 win streak, jer sam igro s frendovima i igro sam gejasto, oprezno po vašim lolstandardima jelte, onda mi je to sve dopizdilo pa sam popušio 4 zaredom jer sam imo neke debile u timu(jedan vladimir je skoro ubio sam sebe svojim spellovima :(), onda sam opet krenuo igrat gejasto i vidi čuda dobio sam.

ono što sam htjeo reč je to da ovdje nema smisla igrat agresivno, harasat protivnika, jer je defenzivno igrat pecto puta lakše, a ti time niš ne gubiš, dok bi u doti to bio jebeni gg i ljudi bi polivali u 1. minuti gamea da im tako držim lane >.>

The Boz
16-08-2010, 11:33
Očito je da si igrao u najnižem mogućem Elou. Do negdje 10., 15. levela, dakle 50 do 100 gameova, vladaju debili.
I da, što se tiče brzine zaključivanja. Ako netko, recimo, ima 27000 sati StarCrafta, misliš li da mu je pet gameova StarCrafta II(i to tutorial league) dovoljno da o igri zaključi išta?

Rang€r
16-08-2010, 11:36
ja sam odigro 20ak gameova i dalje mi se više neda patit.
ja nisam govorio ni o debilima ni o starcraftu, govorio sam o igri, koja je dozlaboga spora i nema veze sa skillom.(dobro ima e, al ni upola ko dota/hon, samim time što su izbacili denyanje). jedino zanimljivo i dobro što je pridonijelo igri su one visoke trave u kojih se sakriješ, sve ostalo je na strani dote i hona

hansi
16-08-2010, 11:39
SVAKI put kad mi creep dode na low hp ja idem a+ click na njega i onda se sjetim da nema denyanja :((((((((((((

Systematic Reverse
16-08-2010, 11:43
ukurac nikako da uhvatim vremena da zaigram >.<

visoko grmlje?

kul

jel ima tamo health barova? mislim nekuzim kak se mozes sakrit u grm? xd

ali jos me jebe to sto nema denyanja :((((

The Boz
16-08-2010, 11:44
Za početak, denyanje je retardirana i neintuitivna mehanika, i drago mi je da je nema. I dodatno omogućava agresivan gameplay i harassanje, jer ti ostavlja više vremena da posvetiš neprijatelju direktno. Ako baš želiš denyat, pushaj do njihovog tornja, pa da vidiš kako im je zabavno last-hitat dok im tower pola creepova ubije.
Nema smisla ništa što govoriš. Kako igra može biti sporija i pasivnija ako su svi likovi i mape dizajnirane sa agresivnim stilom u vidu? Mnogi likovi imaju ranged harass, dovoljno mane(ako uopće) i rechargea za dosta agresivno igranje, te cooldowne gdje se najduži mogu usporediti sa osrednjima u HoNu, a agresivnost dodatko omogućavaju trava i no-fov litice. Agresivno si igrao sa debilima koji nisu imali pojma što radiš.

Systematic Reverse
16-08-2010, 11:50
nemogu vjerovat Boz da toliko hejtas denyanje.

to je nesto najbolje sto se moglo napravit.

harass + deny + cs = lane control

bez denya bi mogao imat jeben lane control sa jednom nogom..

agresija na koju se pozivate je smijesna.

sf mid u doti je jedan od primjera uber agresije sa kojim se malo ko moze nositi. :)

<3 sf
<3 mid

uglavnom moram uhvatiti cajta za igrat LoL pa cu komentirat sve prednosti/mane.

Rang€r
16-08-2010, 12:35
lol totalno, baš sam sad igro nevera na midu u doti, prejeben osječaj, još mi dođe bara i pravi se pametan ide mi last hitat kripove, leavo je u 8. minuti ^^

The Fury
16-08-2010, 12:42
Nije mi jasno, renđer ako ti se igra ne sviđa, nemoj ju igrat i gotovo. Odi igrat dotu i rješena stvar. Ako ti je LoL takvo sranje, zašto se uopće tu zamaraš pisati postove i sl. Odi u Dota topic i svi sretni i zadovoljni.

Lord Ragnarok
16-08-2010, 12:54
pokusava vas prosvjetliti

Rang€r
16-08-2010, 13:10
Nije mi jasno, renđer ako ti se igra ne sviđa, nemoj ju igrat i gotovo. Odi igrat dotu i rješena stvar. Ako ti je LoL takvo sranje, zašto se uopće tu zamaraš pisati postove i sl. Odi u Dota topic i svi sretni i zadovoljni.

nisu li forumi za raspravu? ja iznosim svoje mišljenje o igri.

Duke of Earl
16-08-2010, 15:14
Jedno noobasto pitanje, odlučio sam se prebacit na North American server zbog mnogih prednosti koje ste naveli, ali kad napravim novi account, traži da skinem i North American verziju. Jel postoji nacin da igram North American verziju s ovim starim launcherom, neda mi se opet sve skidat.

McPingvin_v2.0
16-08-2010, 16:05
Nemoj se previše naviknut na ashe... Svaki tjedan je rotacija likova :roll:
Kupio sam si ju za 450 pointova da ju uvijek imam :)

@Ranger - a u doti nema debila? Zadnji meč sam imao nekog dick wavera koji mi je srao zato jer je lik koji je igrao s Ashe u suprotnom timu postao one man army. Naravno, kriv sam bio ja jer sam ga feedao, ali nema veze što sam umirao zato jer su bili nesposobni javiti da im heroj missa u lainu. Možeš misliti kako sam solo imao šanse protiv istog heroja na istom levelu (koji je jebeni slower) i protiv nekog melee tenka. Kada sam mu rekao da odjebe jer nitko nije rekao da heroji missaju (+ bili su toliko nesposobni da nisu srušili niti jedan tower, a ja u midu jesam) počela je tipična spika: "What's your kd ratio?"

Znam da je hrpa igara u kurcu dok si ne nađeš ekipu, a ako su debili u suprotnome timu - to ti najmanje smeta. Bio sam i ja noob, sjećam se svoje prve partije dote. 0/19, onda sam morao ići. Go figure :)

The Fury
16-08-2010, 19:33
Jedno noobasto pitanje, odlučio sam se prebacit na North American server zbog mnogih prednosti koje ste naveli, ali kad napravim novi account, traži da skinem i North American verziju. Jel postoji nacin da igram North American verziju s ovim starim launcherom, neda mi se opet sve skidat.

Nema noobastog pitanja :wink:

Ja sam morao skinut opet client, bez obzira što sam prije imao EU client. Mislim da ćeš morat skinut, ali maksimalno ti je 2 gb veličina igre, valjda ti neće promet požderat.

Duke of Earl
16-08-2010, 22:09
Ja sam morao skinut opet client, bez obzira što sam prije imao EU client. Mislim da ćeš morat skinut, ali maksimalno ti je 2 gb veličina igre, valjda ti neće promet požderat.
Ma nije bed, evo skinuo se novi client, ima samo 700 mb + par patcheva, pa krećem iznova :)

nick dukeofearl89, naravno North American server.

Rang€r
16-08-2010, 22:10
[quote="The Fury":22r85qrh]Nemoj se previše naviknut na ashe... Svaki tjedan je rotacija likova :roll:
Kupio sam si ju za 450 pointova da ju uvijek imam :)

@Ranger - a u doti nema debila? Zadnji meč sam imao nekog dick wavera koji mi je srao zato jer je lik koji je igrao s Ashe u suprotnom timu postao one man army. Naravno, kriv sam bio ja jer sam ga feedao, ali nema veze što sam umirao zato jer su bili nesposobni javiti da im heroj missa u lainu. Možeš misliti kako sam solo imao šanse protiv istog heroja na istom levelu (koji je jebeni slower) i protiv nekog melee tenka. Kada sam mu rekao da odjebe jer nitko nije rekao da heroji missaju (+ bili su toliko nesposobni da nisu srušili niti jedan tower, a ja u midu jesam) počela je tipična spika: "What's your kd ratio?"

Znam da je hrpa igara u prozoru dok si ne nađeš ekipu, a ako su debili u suprotnome timu - to ti najmanje smeta. Bio sam i ja noob, sjećam se svoje prve partije dote. 0/19, onda sam morao ići. Go figure :)[/quote:22r85qrh]

u doti ima debila više nego igdje drugdje, al dota je dobra za razliku od ovog ko što sam več reko 5-6 puta.
inače meni u lolu niko nije srao da feedam il neki kurac, vjerojatno zato što sam uvjek bio najbolji u timu, ovoono :>

McPingvin_v2.0
16-08-2010, 22:43
Nisam ni ja feeder, ali zamisli si Traxexica+ random tenk koji izleti niodkud protiv Traxexice. Da, ostat ću živ, aha. "Up miss" bi bilo dovoljno, ALI NE.

Lord Ragnarok
16-08-2010, 23:02
sta ti tenk moze :s

Rang€r
16-08-2010, 23:03
hmm u doti bi to mogo izbječ bez jbga, al bi isto tako mogo izginut bez jbga, al sve to zavisi od onih random faktora koji dev team lola smatra glupostima

Maloki
16-08-2010, 23:41
da jebote nakon 1600 h dote i oko 400h hona idem na tower na prvom lvlu, jebena ti je logika nema šta, trebo sam saveat replayeve da pogledaš ak se to uopče može tu. imo sam 5 win streak, jer sam igro s frendovima i igro sam gejasto, oprezno po vašim lolstandardima jelte, onda mi je to sve dopizdilo pa sam popušio 4 zaredom jer sam imo neke debile u timu(jedan vladimir je skoro ubio sam sebe svojim spellovima :(), onda sam opet krenuo igrat gejasto i vidi čuda dobio sam.

ono što sam htjeo reč je to da ovdje nema smisla igrat agresivno, harasat protivnika, jer je defenzivno igrat pecto puta lakše, a ti time niš ne gubiš, dok bi u doti to bio jebeni gg i ljudi bi polivali u 1. minuti gamea da im tako držim lane >.>
Ono što sam ja uspio shvatit iz ovog posta je da si potrošio 67 dana svog života na jednu mapu.
67 dana. Jedna mapa.
Jeben ti je život.

McPingvin_v2.0
17-08-2010, 00:50
sta ti tenk moze :s
Popit mi mozak kroz slamku kada sam slowan/ stunan :)

Lord Ragnarok
17-08-2010, 01:11
onda i nije bas tenk vec ganker.
il sam ja mal zalaufal previse?

McPingvin_v2.0
17-08-2010, 01:16
Bitno je da ima ogroman damage, a ja malo helta :D

Lord Ragnarok
17-08-2010, 01:19
tenk sa puno dmg, puno hpa i slowom nije tenk, vec OP xD

inace to kaj si reko savrseno izbacuje kategoriju tenka. jer tenk nemoze imati te "specifikacije"

McPingvin_v2.0
17-08-2010, 01:55
Nema on slow, nego drugi heroj u lejnu :)

Systematic Reverse
18-08-2010, 09:34
da jebote nakon 1600 h dote i oko 400h hona idem na tower na prvom lvlu, jebena ti je logika nema šta, trebo sam saveat replayeve da pogledaš ak se to uopče može tu. imo sam 5 win streak, jer sam igro s frendovima i igro sam gejasto, oprezno po vašim lolstandardima jelte, onda mi je to sve dopizdilo pa sam popušio 4 zaredom jer sam imo neke debile u timu(jedan vladimir je skoro ubio sam sebe svojim spellovima :(), onda sam opet krenuo igrat gejasto i vidi čuda dobio sam.

ono što sam htjeo reč je to da ovdje nema smisla igrat agresivno, harasat protivnika, jer je defenzivno igrat pecto puta lakše, a ti time niš ne gubiš, dok bi u doti to bio jebeni gg i ljudi bi polivali u 1. minuti gamea da im tako držim lane >.>
Ono što sam ja uspio shvatit iz ovog posta je da si potrošio 67 dana svog života na jednu mapu.
67 dana. Jedna mapa.
Jeben ti je život.


dobro jel si ti ozbiljan? ._.

Rang€r
18-08-2010, 14:57
to mu je bilo totalno neočekivano, bio sam napiso reply dok je bio neki problem s forumom, pa nisam mogo postat, sad mi se jednostavno neda s njim raspravljat

Duke of Earl
18-08-2010, 15:22
I znatno su gluplji. Često se na EU forumu naleti na postove tipa "OMG Eve is OP!", "Nerf Teemo!" ili "Shen sucks now", što je jasan pokazatelj nesposobluka.
Ozbiljno sumnjam u ovu izjavu nakon 5-6 odigranih partija jučer na US Serveru s novim accountom, netrebam ni napominjati da sam svaku izgubio, dok sam u zadnjoj bio doslovno fasciniran ultimativnom nesposobnošću i nepoznavanjem osnova osnove ove igre, od strane suboraca i protivnika. Uzeo sam Anku piromanku (Annie) (inače 2. igra s njom u cijeloj mojoj LoL karijeri!), vidim lik iz moje ekipe uzima Heimera i razveseli me napomenom da mu je on stalni heroj i da se ne moramo bojati nesposobnosti koju taj lik iskazuje u rukama nooba. Isti taj lik je izašao iz igre nakon 15 minuta i 10 smrti u middle laneu protiv jebene Ashe. Potom se 5 likova, slovima PET, iz obje ekipe zabilo u protivničke turrete u razmaku od 30 sec. Samo slušam ono "a turret has slain" i plačem u sebi. U međuvremenu je još jedan lik iz naše ekipe otišao, ostali smo 3(1) vs 5, i u kontinuiranim naletima hrpe neorganiziranih debila sam skupio 10 killova u 5 min. Imam score 25/0/2, i jebeno mi se neda više, zovem surrender i ova dvojica mi kao šlag na tortu stisnu No. Tu sam totalno izgubio živce, opsovao sve živo svima i pustio da nam zrokaju bazu. Uđem u chat sobu i onda najveći šok, svi su oni oko lvl. 9-10 i imaju preko 10 winova.

Na EU serverima sam na takve stvari naletio u prosjeku svakih 5 gameova, s tim da su samo 2-3 lika bili nesposobni pa smo ih ko timovi izvlačili, ali ovo što mi se jučer desilo nisam doživio ni u jednoj multiplayer igri tokom svog gaming života. Nastavljam danas s US, i duboko se nadam da je ovo bila samo jako rijetka iznimka.

Maloki
18-08-2010, 15:25
dobro jel si ti ozbiljan? ._.
Ozbiljniji ne mogu bit.
1600 sati na jednu mapu.

Systematic Reverse
18-08-2010, 15:34
mapa -> igra

sta je tu cudno?

Rang€r
18-08-2010, 16:15
dobro jel si ti ozbiljan? ._.
Ozbiljniji ne mogu bit.
1600 sati na jednu mapu.

da, da, da, reci ti meni na šta ču trošit vrijeme, jer ti si svemočni maloki uvjek u svemu u pravu.

btw ono sam reko ugrubo, imam 1617 h w3tft-a od kraja 2006. i negdje 1300 je potrošeno na dotu, a sve da je i 1600 nebi mi uopče bilo žao. al jbg neko pametan kao ti nemože shvatit takve gluposti, jelda?

Maloki
18-08-2010, 16:37
da, da, da, reci ti meni na šta ču trošit vrijeme, jer ti si svemočni maloki uvjek u svemu u pravu.
Pa da. Mogao si recimo koliko toliko savladati Č i Ć u tih 1600 sati.

al jbg neko pametan kao ti nemože shvatit takve gluposti, jelda?
Da.

The Fury
18-08-2010, 17:23
Duke, a jbg, nekad potrefiš na dobre igrače, a nekad na loše. Najgore je kad netko leavea i samo zbog njega spušimo na kraju a ownamo drugi team.

Markecgrad
18-08-2010, 17:25
[quote="The Boz":llxgai3g]
I znatno su gluplji. Često se na EU forumu naleti na postove tipa "OMG Eve is OP!", "Nerf Teemo!" ili "Shen sucks now", što je jasan pokazatelj nesposobluka./cut[/quote:llxgai3g]

Boz je govorio o forumu a ovakve situacije su vrlo česte na nižim levelima. Jednostavno se strpi dok ne dođeš do 20 levela gdje je ekipa puno normalnija i opuštenija. A ako ti se neda čekati onda pronađi nekoga tko je level 30 i invajtaj ga u matchove. Zbog njega će ti onda protivnici biti level 25+.

Rang€r
18-08-2010, 17:26
[quote=Rang€r]da, da, da, reci ti meni na šta ču trošit vrijeme, jer ti si svemočni maloki uvjek u svemu u pravu.
Pa da. Mogao si recimo koliko toliko savladati Č i Ć u tih 1600 sati.

al jbg neko pametan kao ti nemože shvatit takve gluposti, jelda?
Da.[/quote:1jhd9db4]

da jako mi je stalo do čćčć gluposti preko internetova, da.

Markecgrad
18-08-2010, 21:56
eJAN1oDRJpk&feature=player_embedded
:pray: :pray:

Duke of Earl
18-08-2010, 22:21
How does your build works ?

Patience.

------------------

So, Im gonna protect Olaf by putting a wall in front him so fiddlesticks wont lifedrain him.

------------------

I walled olaf in there, to tank the enemies.



:pray: :pray: Kako me ovo fino nasmijalo prije spavanja, ovog tipa bi Riot Games fakat trebao zaposlit da napravi nešt ovakvo za svakog heroja :D


EDIT: Gledam opet i suze mi idu na oči od smijanja, genijalno. Još kad počnem čitat komentare debila koji su ovo zbilja ozbiljno shvatili, nemrem doć k sebi.

McPingvin_v2.0
19-08-2010, 10:18
Ne mogu slušat lika, nek ispuše nos :(

Duke of Earl
19-08-2010, 14:24
Ne mogu slušat lika, nek ispuše nos :(
ma daj, to mu nije ni pravi glas vjerojatno, samo dio parodije, pogledaj do kraja.

McPingvin_v2.0
19-08-2010, 14:29
Što me užasno živcira: -100% XP for unbalanced teams.

Rang€r
19-08-2010, 14:49
lik uopče nije smješan :/

Markecgrad
19-08-2010, 15:19
Vjerojatno nisi ništa skužio:D

Rang€r
19-08-2010, 16:46
da sigurno. lik trolla olafa, uvau kak je kul i smiješan.

Markecgrad
19-08-2010, 19:20
:pray:

Nisi ništa skužio

Rang€r
19-08-2010, 20:57
da ništa ja nisam skužio, glup sam ko kurac i mentalno ograničen, a taj video sadržava tajne poruke koje su jebeno smješne.

McPingvin_v2.0
19-08-2010, 23:38
da ništa ja nisam skužio, glup sam ko kurac i mentalno ograničen, a taj video sadržava tajne poruke koje su jebeno smješne.
+1

Maloki
19-08-2010, 23:39
da ništa ja nisam skužio, glup sam ko kurac i mentalno ograničen, a taj video sadržava tajne poruke koje su jebeno smješne.
Slažem se u potpunosti.

bananac
23-08-2010, 15:45
presmijesan je onaj video sa aniviom xD

Toxic
05-06-2014, 20:57
watch?v=_e_N4WpqH5o

Woah, mozda se i vratim u LoL.