PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi s Novim Slusalicama



BINUX
02-05-2009, 17:21
Pozdrav svima kupio sam nove slusalice PHILIPS e problem je sad da se cuje glasno SSSSSSSSSSSSSSSSS susatnje dali postoji nacin da se on u blazi ili otkloni.Zvuk je inace super cisti i sve ali me taj sum kad nista ne svira izluduje.

The Jackal
02-05-2009, 17:28
Smanji onda zvuk ili ih skini sa sebe... ako ništa ne puštaš

josip_kraš
02-05-2009, 19:18
Pozdrav svima kupio sam nove slusalice PHILIPS e problem je sad da se cuje glasno SSSSSSSSSSSSSSSSS susatnje dali postoji nacin da se on u blazi ili otkloni.Zvuk je inace super cisti i sve ali me taj sum kad nista ne svira izluduje.

i ja imam philipsove isto se događa.
nikako to nemreš riješit ja ih iskopčam.

Gwin
03-05-2009, 08:50
problem je sa činjenicom da sluške očito imaju osjetljiv pickup te da reagiraju na koješta

meni se dešava slično kad su mi spojene u front panel. no čim ih spojim otraga direktno na zvučnu šum nestane.

ako to ne pomaže, odi u volume control od windowsa i spusti sve na jedno 80%. to bi trebalo

bezimeni
03-05-2009, 09:02
Mnogi tvrde da je problem kada kvalitetni zvučnici ili kvalitetne slušalice zuje ili šume u izvedenom uzemljenju na električnoj instalaciji u kući .Sad da li je stvarno do toga ili ne ne bih znao ali ima mi neke logike.

streetrace777
03-05-2009, 09:30
Mnogi tvrde da je problem kada kvalitetni zvučnici ili kvalitetne slušalice zuje ili šume u izvedenom uzemljenju na električnoj instalaciji u kući .Sad da li je stvarno do toga ili ne ne bih znao ali ima mi neke logike.

Istina je.Isto tomi se dogada kad odem u neki club pustatm mjuzu, i smeta uzemljenje jer cim spojim laptop pocne zujanje. Zato moras kabel od laptop punjaca samo konektor izolirat izolirkom i zatim radi.

C
05-05-2009, 19:40
To je svugdje isto. Samo ovisi o nekim čimbenicima. Meni na bilo kojim slušalicama, kada sve stoji nema nikakvog zvuka, čim ja i miša mišem po desktopu, u slušalicama se čuje zvog zzzzzzzzzzzzzzzzzzz, kada prestanem micati mišem, taj zvuk prestaje. Kada otvaram neki folder i ništa ne radim, nego čekam da se otvori, tj. dok HDD čita, slušalice izbacuju zvuk ppppp-ppppp-pppppppp-pppppppp-pppp, itd. U glavnom, testirao sam to na više slušalica i na svakima je bilo isto. Do duše, na nekima si trebao načuli uši da to čuješ, a neke su bile bučne.

Gwin
05-05-2009, 21:11
to kad čuješ ostale komponente i periferiju ti znači jednu od dvije stvari.

interferencija na front panel konektoru
interferencija na samoj ploči.

moje sluške skupljaju signal od miša kad su u front panelu. kad su direktno spojene na zvučnu nema interferencije.

C
07-05-2009, 09:08
Točno to. Ja sam prednje jumpere isključio tako da koristim samo zadnje, a i na njima sam prespajao sve i svašta. U glavnom imam interferenciju, jedva se čuje, no najglasnije se čuje kada mičem miša kao i kod tebe, ali dovoljno je da imam nešto da pjeva i da je smanjeno na 0% volumena, interferencije neće biti, i sl.
A do toga utječu i slušalice/zvučnici kakvi su sami po sebi.

josip_kraš
14-05-2009, 17:09
prostite što odgovaram na staru temu, ali primjetio sam kad isključim prednji ulaz za mic ili ga smanjim do kraja šum prestane.
naravno kada su sluške u ukopčame sprijeda.

i sve to kad mic uopće nije ukopčan

C
14-05-2009, 18:12
Pa podesi program od zvučne. :)