PDA

Pogledaj cijelu verziju : Capcomova PC postava... što bi još željeli vidjeti?



Arbiter of Change
01-05-2009, 20:09
Ukratko, na PC dolaze Capcomovi razvikani konzolaški naslovi; Street Fighter 4, Resident Evil 5 i Bionic CommandoSsa novim fičrsima koji su navedeni na linku ispod. Jedini što bi ja volio je kad bi nas iznenadili sa još jednim portom: Marvel vs. Capcom 2 u čijem sam prethodniku uživao na staroj konzoli... što bi viSvoljeli vidjeti na PC-u od Capcomovih uradaka, ako vas Capcomove igre uopće i zanimaju?

http://www.epicbattleaxe.com/main/2009/ ... ailed.html (http://www.epicbattleaxe.com/main/2009/5/1/capcoms-pc-lineup-detailed.html)


The PC version of Street Fighter IVSwill feature online play, higher screen resolutions and three new shaders based on three of the “artistic” trailers released in 2008 that will change the visual appearance of the game: “watercolour,” “poster” and “sumi-e ink” styles.

The PC version of Bionic CommandoSwill support higher resolutions than the console version, remappable controls including mouse and keyboard support, support for both DirectX9 and DirectX 10 and online connectivity for multiplayer sessions.

Lastly, the PC version of Resident Evil 5Swill feature online play for co-operative play sessions and will also take advantage of NVIDIA’s new GeForce 3D Vision technology (the wireless 3D Vision glasses are of course sold separately). Zombies in 3D! SWEEEEEET!

flander
01-05-2009, 20:21
SF i RE

SF iz razloga zato kaj bi jednu tabačinu napokon na PC,
RE iz razloga jer volim taj serijal od kad znam za sebe

i naravno ako ima ikakve šanse da se napravi DMC 5 ^^ da se recimo Vergil vrati po svoj Yamoto i pokuša ga uzeti Nerou dok Dante sve to sastrane gleda i smije se ^^

ScorpiuS
01-05-2009, 20:27
The PC version of Bionic Commando will support higher resolutions than the console version, remappable controls including mouse and keyboard support, support for both DirectX9 and DirectX 10 and online connectivity for multiplayer sessions.
Woaaaaaa f-e-n-o-m-e-n-a-l-n-o! Pa tako dobre stvari nema nijedna druga PC igra, čoveče kako Capcom rulza! Fasciniran sam!

Teon
01-05-2009, 20:32
A mislim da su im to najbitnije, jos bi volio Super Street Fighter 2 Turbo HD i za komp
Al Bionic Commando Rearmed im je definitivno najbolja igra na PCu, sad cemo vidjet ovaj novi

Raz
01-05-2009, 20:44
Čekaju se gore navedene igre a osim njih bi volio vidjeti remakeove Dino Crisis trilogije na PC-u i DMC 5 ako je moguće.

flander
01-05-2009, 20:49
ima intervju na netu za DMC 5, kao ako Capcom da zeleno svijetlo da bu ga ovaj delal, tak da ono možemo se za sada samo nadat

al ono aj si zamisli radnju

Vergil se vrati i šora između njega i Neroa,prejako ^^

vex
01-05-2009, 20:53
Ja bih jako lovio vidjeti neki stariji resident evil (1-3) remake za pc s fora grafikom i mogućnosti biranja kamere (first/third person)

lino
01-05-2009, 20:57
OMG! resident evil 5 tko ce ga docekat AAAAAAAAAA :D

Grim
02-05-2009, 08:29
Odlicno Resident Evil 5 dolazi na PC :)

Arbiter of Change
02-05-2009, 09:17
Čekaju se gore navedene igre a osim njih bi volio vidjeti remakeove Dino Crisis trilogije na PC-u i DMC 5 ako je moguće.
DMC5 će sigurno doći na PC, u to niti ne sumnjam, a za DC bi bio sretan kad bi dobili barem treći dio ako ostali ne mogu. :)
Ali općenito se slažem sa Teonom, od Capcoma bi želio više tabačina vidjeti na PC-u.

Snake
02-05-2009, 10:38
što bi volio vidjet? pa neznam, velika većina ih je ionako najavljena za pc (dark void, dead rising 2, lost planet 2). eto, jedino marvel vs. capcom 2 al mislim da to nije na njima jel su izgubili marvelovu licencu, koliko mi je poznato.

Hidraulicar Kreso
02-05-2009, 10:40
samo želim RE 5 i lost planet 2 i više od toga mi ne treba. Ostale igre su mi nezanimljive.

Aral
02-05-2009, 10:50
Samo Bionic Commando, zasad :D RE5 nije nis novo ni pametno tak da ono, odigrat cu ga kad dodje, ak nis drugo zbog eye candya. A u biti i lost planet 2 bi mogao biti zabavan, a i to su naslovi koji ce tak i tak doc na PC...imat cemo dobar gaming :wink:

Raz
02-05-2009, 10:52
Eh da... i Lost Planet 2. Uskoro ću jedinicu zaigrat tako da će dobro doći nastavak :D

theplaya
04-05-2009, 12:22
Street fighter IV ce se moći igrati online hmm to bi htio vidjet, Resident evil nisam igrao od trojke na PS1 ali mislim da cu ovog probat traileri su me se jako dojmili, od ostalog kad bi dino crisis remake napravili bilo bi super.

Arbiter of Change
04-05-2009, 22:50
Da, online igranje u SF4 je jedina stvarno velika stvar koja je ovdje bitna (ono, teksture i rezolucije su očekivane kad ih portaju na PC), budući da je dobar dio ionako rijetkih PC tabačina zaključan u LAN igranju i to ako imaju. Mislim, hotseat je uber, ali ako nemaš veći monitor to nije to kod tabačina.

IgGy
05-05-2009, 13:43
Lost Planet 2 i Dead Rising 2

Arbiter of Change
04-09-2009, 14:18
Inače, da se nadovežem premda je malo OT: izgleda da Capcom ima u planu raditi i na nekim PC projektima, a ne samo portovima s konzola.
http://www.vg247.com/2009/09/04/capcom- ... -projects/ (http://www.vg247.com/2009/09/04/capcom-working-on-unannounced-pc-lead-projects/)

markomarko
20-04-2010, 17:11
marvel vs capcom ne dolazi na PC.


no evo trailer novi

http://crotrailers.co.cc/2010/04/20/marvel-vs-capcom-3/

(ako link ne radi upisite ga GORE kada idete na neki sajt)