PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dolaze Ghost Recon 4 i Splinter Cell ConViction



IgGy
30-04-2009, 11:53
Ubisoft je u nedavnom priopćenju o financijskom stanju tvrtke, te zaradi u posljednjih godinu dana objelodanio kako radi na nastavcima popularnih franšiza, te nekim potpuno novim naslovima. No za nas je najupečatljivija bila spoznaja kako Ghost Recon 4 dolazi 2010., a konačno i Splinter Cell ConViction vjerojatno krajem ove godine.

Pa tako kaže...

U prvom kvartalu 2010. godine dolaze sljedeći naslovi:

Anno za PC, Wii i Nintendo DS
Call of Juarez: Bound in Blood za PC (?), Xbox 360 i PS3
Novi casual naslovi za Nintendo DS


A evo i nešto većeg broja naslova za godinu 2009. - 2010.:

7 igara iz popularnih franšiza poput

Assassin's Creed 2 (PC, Xbox 360)
Splinter Cell ConViction (PC, Xbox 360)
Ghost Recon 4 (PC, Xbox 360, PS3)
Anno 1404 (PC, Wii, DS)
Rabbids Go Home (Wii)
Red Steel 2 (Wii)

4 licencirana naslova

James Cameron's Avatar
Teenage Mutant Ninja Turtles
Cloudy with a Chance of Meatballs
Arthur and the Invisibles

Deadwalker
30-04-2009, 12:29
Splinter Cell Conviction, ajme, kako ja cekam tu igru...cetvorka je zavrsila vrlo misteriozno i petica treba zavrsiti pricu sa Samom. Steta kaj treba jos tak dugo cekati. Nadam se da vise nebude daljnih odgoda... :(

W1k1n6
30-04-2009, 13:33
Mene najviše zanima Avatar, posebno film ali i igra fkors.

IgGy
30-04-2009, 14:24
Mene najviše zanima Avatar, posebno film ali i igra fkors.

Davno se govorkalo kako će Avatar navodno bit MMO.

flander
30-04-2009, 18:02
Ćekam SC, najbolji stealth ikada,obožavam tu igru
Anno 1404,ti bi trbal bit kao neki RTS ? Al ono detaljan, takve igre mi se dopadaju.

A ovaj TMNT, takve arkadice volim odigrat, za ubit dosadu,relaksacija ^^

za AC2 neću ni pićat kad jedinicu nisam igral, al također oćekujem tu igru

Srle
30-04-2009, 19:34
Već jako dugo očekujem bilo kakvu infomaciju glede SC: Conviction-a, i malo sam razočaran nedostatkom informacija glede iste, al ajd sad kad imamo release date možda uskoro i dobijemo nešto konkretnije od onog trailer-a. Iskreno ne sviđa mi se put kojim je SC krenuo (još od Double Agenta), mada on mi je još uvijek jedan od top 3 serijala. A i izlazak Assassin's Creed-a nije loša informacija.

Deadwalker
30-04-2009, 19:48
skreno ne sviđa mi se put kojim je SC krenuo (još od Double Agenta), mada on mi je još uvijek jedan od top 3 serijala.

meni je zapravo Double Agent najbolji nastavak u serijalu(ako ne uzmem u obzir tehnicke probleme) i definitivno je imao najbolju radnju, na razini kakvog kvalitetnog akcijskog trilera.

###DK###
30-04-2009, 20:32
Assassin's Creed i Splinter Cell.
Jedva čekam. :D

UltimateIwn
15-10-2009, 22:24
SC Conviction je malo razocaravajuci ... za sada i pored ovog novog dela najbolji je DOUBlE AGENT .... barem po meni ... al'videcemo kakav ce biti ASSASSIN'S CREED 2