PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koja je najimba igra koju ste ikad igrali?



Outmind
05-06-2006, 17:37
Pitanje je jasno koja je naj imba (imbalanced, neuravnotežena ako netko slučajno ne zna) igra koju ste ikad igrali?

Kaj se mene tiče u borbi između homm2 i red alerta pobijeđuje homm2. Knight town je cisto sranje, onaj crusader radi stetu kao hidra kod warlocka, a warloci su sa crnim zmajevima stvarno pretjerali.

Kaj se red alerta tiče, sovietsi su daleko nadmoćniji. Nikakve antitenk mine, helići i neprecizni brodovi ne mogu zaustavit 68 heavy tankova i bazu koja ima 10 tesla coilova...

Nefarnius
05-06-2006, 17:41
definitivno football manager

Hadunn
05-06-2006, 18:14
Disciples 2. Undead su prejaki, niti jedna druga rasa nema tako bolesno jake jedinice. Imunosti na oružija, paraliza, brzi upgrade za dobit death. I kampanja je malo glupava. Ona zadnja beštija je u slučaju patuljaka nepobijediva i nervira me činjenica da ako izgubiš heroja praktički si izgubia partiju. :twisted:

MarkaN
05-06-2006, 18:20
UT 2k3 S :-x :kill:

Valtiel
05-06-2006, 18:23
Yugi-Oh :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jerry
05-06-2006, 18:24
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: LOTR:BFME 2 prejaki su heroji

Valtiel
05-06-2006, 18:31
Icy Tower, a veoma je strasna igra takoder :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Duke Nukem, cudi me kako se igra ne zove Chuck Noris ili kako vec :killyou: 8) :rotfl: :rotfl:

W3DR4N
05-06-2006, 20:44
LOTR:BFME 2 prejaki su heroji

I u jedinici općenito Rohan.

jeretik
06-06-2006, 00:22
Pitanje je jasno koja je naj imba (imbalanced, neuravnotežena ako netko slučajno ne zna) igra koju ste ikad igrali?

Kaj se mene tiče u borbi između homm2 i red alerta pobijeđuje homm2. Knight town je cisto sranje, onaj crusader radi stetu kao hidra kod warlocka, a warloci su sa crnim zmajevima stvarno pretjerali.

Kaj se red alerta tiče, sovietsi su daleko nadmoćniji. Nikakve antitenk mine, helići i neprecizni brodovi ne mogu zaustavit 68 heavy tankova i bazu koja ima 10 tesla coilova...

Fallout 2 definitivno

-Štakor-
06-06-2006, 01:38
a je :D

igra je zakon

al ako nabijes 160+ % u neki skill...
i imas power arrmor...

skines onog glavnog i unarmed (ako ti je to skill sa preko 160% )...

Osiru$
06-06-2006, 01:48
UT 2k3 S :-x :kill:

što tu ima biti nebalansirano? u opčenito takvom tipu FPS igara? botovi? takve igre prvenstveno botove koriste prilagođavanju i vježbanju za online igranje. u početku je možda teško, no kada primijetiš da ti preko 5-6 Xaeroa, Doomova ili Anarkija na jednoj mapi u timu ništa ne mogu, shvatiš da imaš dobar skil.

stvarno ne vidim nikakve veće nebalansiranosti.

v4MP1r3
06-06-2006, 08:15
Yugi-Oh :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nemoj ti meni po yugioh-u!

TESKO JE POBJEDITI KAIBU!

^_-

Tri66a
06-06-2006, 09:58
Windows XP :rotfl:

Valtiel
06-06-2006, 13:25
Windows XP :rotfl:

Eh ovaj je fakat najbolji :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MarkaN
06-06-2006, 18:05
UT 2k3 S :-x :kill:

što tu ima biti nebalansirano? u opčenito takvom tipu FPS igara? botovi? takve igre prvenstveno botove koriste prilagođavanju i vježbanju za online igranje. u početku je možda teško, no kada primijetiš da ti preko 5-6 Xaeroa, Doomova ili Anarkija na jednoj mapi u timu ništa ne mogu, shvatiš da imaš dobar skil.

stvarno ne vidim nikakve veće nebalansiranosti.

Mislio sam na oružja. Užasno slab minigun, flak također, a jedini je link gun i rocket l. nanekoj razini... fala bogu da su to ispravili u 2k4 :pray:

Prince-Artas
06-06-2006, 18:19
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: LOTR:BFME 2 prejaki su heroji

slažem se još bi dodao da su sve građevine vrlo slabe a pogotovo tornjevi. njih se ne isplati radit

Glass
06-06-2006, 18:30
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: LOTR:BFME 2 prejaki su heroji

slažem se još bi dodao da su sve građevine vrlo slabe a pogotovo tornjevi. njih se ne isplati radit

Ma igra je klasični "tank rush"

Prince-Artas
06-06-2006, 18:40
i s tim se slažem 8)

Osiru$
06-06-2006, 20:07
UT 2k3 S :-x :kill:

što tu ima biti nebalansirano? u opčenito takvom tipu FPS igara? botovi? takve igre prvenstveno botove koriste prilagođavanju i vježbanju za online igranje. u početku je možda teško, no kada primijetiš da ti preko 5-6 Xaeroa, Doomova ili Anarkija na jednoj mapi u timu ništa ne mogu, shvatiš da imaš dobar skil.

stvarno ne vidim nikakve veće nebalansiranosti.

Mislio sam na oružja. Užasno slab minigun, flak također, a jedini je link gun i rocket l. nanekoj razini... fala bogu da su to ispravili u 2k4 :pray:

aha... pa u redu. nije mi to toliko smetalo koliko spor gameplay jer sam u to vrijeme aktivno igrao q3 : ).

Glass
06-06-2006, 20:15
A još su ga dodatno usporili u UT2k4, a još će ga više usporit u UT2k7.

Valtiel
06-06-2006, 20:29
Cod 2, definitivno. Cak i na Hardu osjecaj One Man Army ne napusta. Sam protiv cijelog svijeta... totalno nerealno :?

Sonic_Moronic
06-06-2006, 21:23
Cod 2, definitivno. Cak i na Hardu osjecaj One Man Army ne napusta. Sam protiv cijelog svijeta... totalno nerealno :?

lol, ak to kažeš za COD 2, onda ne bi preživio RTCW :D

Valtiel
06-06-2006, 21:49
Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... :rotfl: Chuck Noris :rotfl:

Sonic_Moronic
06-06-2006, 21:54
Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... :rotfl: Chuck Noris :rotfl:

Rekao sam da ne bi preživio jer u RTCW-u nećeš sresti NIJEDNOG saveznika. Sam pobjedi 10000 švaba i 500 monstera lol.
Al boli me to mi je zaaakon igra, jedna od prvih koje sam igra.

Shadowhell
06-06-2006, 22:01
a rofl... moram reći da je najimba upravo WoW.... što me ne sprječava da ga igram , lol :D

Osiru$
06-06-2006, 22:51
Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... :rotfl: Chuck Noris :rotfl:

Rekao sam da ne bi preživio jer u RTCW-u nećeš sresti NIJEDNOG saveznika. Sam pobjedi 10000 švaba i 500 monstera lol.
Al boli me to mi je zaaakon igra, jedna od prvih koje sam igra.

pa takav vam je svaki FPS. vi biste radije htjeli igru u kojoj bi ste u 10 sati igranja ubili 1-5 švaba? doduše to bi bilo zakon ako bi se sredila predobra atmosfera 8)

Tri66a
07-06-2006, 08:28
najimba igra je Space Invaders.....jadničci nemaju šanse

Eddie9
07-06-2006, 11:11
legend of ares

Aerial
07-06-2006, 11:28
Možda će se ovo činiti ko' blasfemija, ali moj glas ide Morrowindu - magevi su prezakinuti.
Ako i uspijete dobiti optimalan odnos magicke/spell costa, i dalje će vam zbog priglupe fizike spellovi zapinjati o nekakve blokove na putu... Mislim, potrošite cca 40 magicke na neki ultra spell, ispucate ga, a on zbog kockaste strukture udre o neki tamo blesavi tanki stup i ode magija u ništa....
S druge strane, ako imate Norda s ogromnim mačem i 30+ % magic resistance ne može vas zaustaviti ni 15 Deadra....

Naravno, igra je i dalje zakon :)

Valtiel
07-06-2006, 12:20
[quote=Valtiel]Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... :rotfl: Chuck Noris :rotfl:

Rekao sam da ne bi preživio jer u RTCW-u nećeš sresti NIJEDNOG saveznika. Sam pobjedi 10000 švaba i 500 monstera lol.
Al boli me to mi je zaaakon igra, jedna od prvih koje sam igra.

pa takav vam je svaki FPS. vi biste radije htjeli igru u kojoj bi ste u 10 sati igranja ubili 1-5 švaba? doduše to bi bilo zakon ako bi se sredila predobra atmosfera 8)[/quote:3euxn9jl]

Pa imamo nama svima drage fps-ove Brothers In Arms i Half Life 2... Jeste da i tu dosta ljudi pobijes... Ali u BIA nemozes sam! TREBA TI NEKO, a inace ti treba njih dosta... Dok HL2 odstupa zbog fenomenalne price... njega sam samo stavio onako... :fof:

Marcellius09
07-06-2006, 12:37
FAR CRY

Prince-Artas
07-06-2006, 18:31
Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... :rotfl: Chuck Noris :rotfl:

Rekao sam da ne bi preživio jer u RTCW-u nećeš sresti NIJEDNOG saveznika. Sam pobjedi 10000 švaba i 500 monstera lol.
Al boli me to mi je zaaakon igra, jedna od prvih koje sam igra.

ovo je jedna malo gluplja izjava. wolf je puno lakši od cod 2 jer u cod 2 nema snimanja po volji

IgGy
07-06-2006, 18:45
definitivno football manager


Otkud FM pobogu? :)

Outmind
07-06-2006, 21:41
Možda će se ovo činiti ko' blasfemija, ali moj glas ide Morrowindu - magevi su prezakinuti.
Ako i uspijete dobiti optimalan odnos magicke/spell costa, i dalje će vam zbog priglupe fizike spellovi zapinjati o nekakve blokove na putu... Mislim, potrošite cca 40 magicke na neki ultra spell, ispucate ga, a on zbog kockaste strukture udre o neki tamo blesavi tanki stup i ode magija u ništa....
S druge strane, ako imate Norda s ogromnim mačem i 30+ % magic resistance ne može vas zaustaviti ni 15 Deadra....

Naravno, igra je i dalje zakon :)

E tu se slazem. Nikad mi se nije svidjao princip mgije u tes serijalu. Ako recimo igras igru 2 ili 3 put i vec sve znas, mozes napraviti (kao ja recimo) nakon 2-3 sata igre kad samo onaj quest sa supljim panjom napravis i odes u balmoru napravis si custom spell koji radi 30-30 target dmg, kosta nekih 30 mane!!! niko ti nis nemre. I Archeri su definitivno totalno sranje napravljeni. E, da i bas me zanima jeli ikad itko u ovoj igri ozbiljno koristio buzdovane, štapove, a pogotovo koplja...

Lord of Darkness
08-06-2006, 13:48
Možda će se ovo činiti ko' blasfemija, ali moj glas ide Morrowindu - magevi su prezakinuti.
Ako i uspijete dobiti optimalan odnos magicke/spell costa, i dalje će vam zbog priglupe fizike spellovi zapinjati o nekakve blokove na putu... Mislim, potrošite cca 40 magicke na neki ultra spell, ispucate ga, a on zbog kockaste strukture udre o neki tamo blesavi tanki stup i ode magija u ništa....
S druge strane, ako imate Norda s ogromnim mačem i 30+ % magic resistance ne može vas zaustaviti ni 15 Deadra....

Naravno, igra je i dalje zakon :)

S prvim se slažem, ali s Nordovima i Daedrama ne. De zamisli npr Boba Sapa (neznam kak se piše - sorry) s mačem. Kad te udari kosti pucaju i mala je šansa za preživljavanje pa još kad te zasječe. Sa prvim se slažem, ali ipak stara je Morrowind igra. Nije takva tehnologija prije bila.

Dj_Morales
02-08-2006, 18:57
definitivno silkroad!!!