PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tražim ploču!



Niko Bellic
27-04-2009, 17:43
Trazim vec duze vrijeme Gigabyte GA-MA790X-UD4P ploču i vidim nema je, a definitivno bi radije nju nego obicnu UD4 plocu, jer ova ima sa prvom verzijom BIOS-a podrsku za sve nove AM2+ i AM3 Phenome. Ima li netko ideju zasto te ploce nema kod nas, a odlicna je zbog svojih plug & play mogucnosti nadogradnje. Zakon ploca, a nema je. Uistinu tuzno!

vex
27-04-2009, 18:01
Poznat mi je taj problem.. i sam tražim novu matičnu , i nigdje nema 3 ploče koje su mi zapele za oko.. jedina koja mi štima po karakteristikama je asrock (ista firma kao trenutna mobo, te također mATX)

Izgleda ću se morati zadovoljiti s tom, ako bude dostupna u subotu sljedeći tjedan...

Niko Bellic
27-04-2009, 19:06
Poznat mi je taj problem.. i sam tražim novu matičnu , i nigdje nema 3 ploče koje su mi zapele za oko.. jedina koja mi štima po karakteristikama je asrock (ista firma kao trenutna mobo, te također mATX)

Izgleda ću se morati zadovoljiti s tom, ako bude dostupna u subotu sljedeći tjedan...SAh, ja ipak ne odustajem od ove. Ta GA-MA790X-UD4P (rev. 1.0) jedina ima sve sto mi treba, a da nije DDR3 ploca. Ne znam, gledat cu pa ak se negdje pojavi eto mene da ju kupim. Jos idealnija bi bila GA-MA770-UD3 (rev. 2.0) sa 770/710 chipsetom, ali nje isto "ima ne" u nas...

Sickmanno1
28-04-2009, 10:24
Tuzno je sto Gigabyte nema sluzbenog dobavljaca za RH (gledajuci njihov Homepage), a za Crnu Goru i BiH imaju :(