PDA

Pogledaj cijelu verziju : UV flomaster



ivan
05-06-2006, 17:13
znate li gdje ima za kupiti ona penkala koja ima u sebi uv boju? na gornjem kraju ima lampicu sa ultraljubičastim svjetlom.

Dark Saruman
05-06-2006, 17:15
u dućanu :D :D :D

Nefarnius
05-06-2006, 17:24
probaj ve-il ili HGspot! :D

W3DR4N
05-06-2006, 17:26
Šta ti treba za varanje na ispitima ili si pod dojmom Da Vincijevog koda?

Nije ni bitno. Obično dolaze u kompletu i uv svijetlo i flomaster, tako da potraži neki koji s jedne strane ima svjetlo s druge olovku. Ima svaka malo bolja knjižara, ili otiđi u Narodne novine. Stvar je u tome da se na ispitima s tim teško vara. Razlozi su ti da se otisak vidi na potpuno bijelom papiru, tako da treba biti nešto tamniji, odstajali. Drugo je to da se radi o flomasteru na bazi alkohola, tako da papir smrdi nakon pisanja. Osobno nikad nisam isprobao tako baš varati, ali sad je ionako gotovo za mene. Ništa, puno sreće.

goGAMERo
05-06-2006, 17:36
Osobno nikad nisam isprobao tako baš varati, ali sad je ionako gotovo za mene. Ništa, puno sreće.


lol, kako, tebi će tek sada patnje! :rotfl: ukoliko se odlučiš na njih, btw. a ovo mi je osobno moram reći zanimljivo! :) Baš cool, sam šta mislite jel to u srednjoj 100% prolazno! :)

ewok
05-06-2006, 17:37
bas smo ja i dex bili raspravljali o tome... jel to jako svijetli...mislim, da profesori ne bi scontali?

ivan
05-06-2006, 19:45
ja sam to mislio više radi fore, ali dali ste dobru ideju :D
cijele ruke si ispišeš sa flomićem...
kak da to tražim u knjižari ili NN-u? ima kakav naziv za to?

Kron
05-06-2006, 20:12
Imam cijelo ljeto za razvijat taktiku........... Sad bumo mi videli kome će glavonja iz fizike pritit popravnim :)

dex
06-06-2006, 22:31
yea.... prije oko godinu dana frend doneo od strica iz svabije taj flomic... zanimljivo je to... napises na papir i ak smrdi preko noci ostavis da se prozraci :D evo ja sam prije nekih tjedan dana kupio fluoroscenti flomic... gotovo da se nevidi kad pises njime a u mraku svijetli.. fora onak..