PDA

Pogledaj cijelu verziju : IP?



Chappi
26-04-2009, 21:10
Pozdrav!Htio bih preko hulu stranice gledat online filmove ali moram bit iz Amerike.Postoji li kakav program koji mi mjenja ip adresu tako da hulu "misli" da sam iz Amerike,hvala!

SkunK
26-04-2009, 22:15
https://www.secure-tunnel.com/

Nisam siguran hoće li ti pak dodjeliti Američki IP... sretno.

C
27-04-2009, 10:49
Pa Bog je zato stvorio Proxy-e, snalazi se, imaš na raspolaganju cijeli internet. :D
Možeš pokušati s https://how2unblock.com/S, baca za svaki klik reklame (ako ih ne blokiraš), full je dobar, ja sa RapidShare-a skidam preko njega na brzini od 512 KBPS bez problema (manevrira dosta od 200 do 512, barem kod mene, zavisi kakvu konekciju imaš). Uz to, nakon svakog download-a moraš čekati 4 minute, a ne 15 minuta. Tj., kada skineš nešto, čekaš i kada ti bude još 11 minuta, friga se njemu za to, ispod ti prođe 50 sekundi, i skidaj brate mili odmah. :D Jedina mana mu je što možeš imati samo jedan tab s njime, inače te blokira on sâm. Dobar mi je, jer nema vremena, niti IP adresu taj server. Ne znam kako to uspjeva, ali kada si na njemu bilo gdje da gledaš koliko je online sati, biti će ti "Na:Na:N/a NaN/Na0/0Na", a IP mu ne možeš nikako detektirati. :pray: U glavnom otključava sve, pa se nadam da će ti uspjeti.

SkunK
27-04-2009, 12:44
Isto tako možeš googleati "Proxy lists" i naći listu živih proxya koje zatim upišeš u svoj browsers (npr. za Firefox tools -> options -> advanced -> network tab -> connection settings -> manual proxy configuration) i tamo upišeš i isprobaš koji proxy ti daje najbolje rezultate. Proxy pišeš pod "HTTP proxy", pazi da upišeš i port koji ti isto tako bude napisan na tim proxy listama koje googlaš.

Sretno.

C
27-04-2009, 12:53
Ili možeš koristiti web proxy engine-ove.

SkunK
27-04-2009, 13:58
Ili možeš koristiti web proxy engine-ove.

Zar nismo to već zaključili :P

C
27-04-2009, 15:35
Znaš da volim zezati pacijente. :D

BTW ReiKo, imam jednu aplikaciju, ima 92 KB, kada se pokrene, ne dogodi se doslovno ništa. ZoneAlarm Professional, EMSI Emergency i ostale ultra jake zaštite ništa ne detektiraju. Ne znam šta je ta aplikacija, ako ti se dâ proučiti je, reci. :)

SkunK
27-04-2009, 16:06
Znaš da volim zezati pacijente. :D

BTW ReiKo, imam jednu aplikaciju, ima 92 KB, kada se pokrene, ne dogodi se doslovno ništa. ZoneAlarm Professional, EMSI Emergency i ostale ultra jake zaštite ništa ne detektiraju. Ne znam šta je ta aplikacija, ako ti se dâ proučiti je, reci. :)

Da mi se no šalji sve to na P.M.

I objasni odmah konkretno di si je pokupio.


btw. kad smo već kod pacjenata i bolnice, ajmo do kantine čujem da danas poslužuju bečki odrezak.

Ti plaćaš.

C
27-04-2009, 16:59
OK.

BTW Ajmo u Index, počastim se s dva Bečka. 8) :wink: :P