PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bugs Bunny & Taz - Time Busters



Raz
26-04-2009, 18:56
Ovaj mi se puta nije dalo prelistavat cijeli podforum a search nije ništa izbacio tako da lockajte ako već ima tema.

Meni jedna od omiljenih igara te jedna od rijetkih koju sam imao volje prelazit po par puta :pray: . Jako je zabavna, ima odličan replay value i podržava multiplayer igranje... kud ćeš bolje :D .

Kid A
26-04-2009, 19:02
A covjeka...uvijek kao da mene pita koju ce temu otvoriti :)
Svidja mi se igra sto je imala multiplayer,presao sam je sa mladjom sestrom.....narocito su mi dobre one mini igre...fudbal i kosarka....to sam igrao samo iz gusta...

Wishmaster
26-04-2009, 20:38
Time Busters je ono s nekvim gradom Maya i piramidama,Vikinškim dobom... i Transylvanijom kao zadnji level?
To sam igral prije nekoliko godina i jedna je od boljih igri (uz Ape Escape) za PSone. Koje su to muke bile s onim mrkvama i novcima kaj je trebalo skupljat. Jako zanimljiva igra i jedino mi je žal kaj nisam mogel prejti zadnji level (Transylvanija). Znal sam skoro cijeli dan igrati jer je bila jaaaako zanimljiva i leveli su bili fenomentastični.

darkside
09-05-2009, 22:47
ja brijem da sam doso do one perzije il kaj god da to je

Raz
09-05-2009, 23:14
ja brijem da sam doso do one perzije il kaj god da to je
Mislim da se Arabian era zvala... tu mi je bilo zakon letjet na onom letećem tepihu :pray:

iznogud1515
11-05-2009, 11:12
ja sam jučer krenuo opet s bratićem igrat to :pray: