PDA

Pogledaj cijelu verziju : KVALITETNA IGRA



The Boz
24-04-2009, 22:03
I što je na kraju po vama kvalitetna igra?
Kad zagrate, recimo, Crysis, jel idete "Ideš, kako dobra grafika, igra je zakon!" ili su posrijedi neke druge reakcije? U što moramo točno dodati žličicu vegete da se stvori kvalitetna igra?

The Boz
24-04-2009, 22:14
Meni je najvažniji faktor zaraze. Kad već izađem iz igre, ugasim komp, odem na faks i cijeli dan si mislim kako proć slijedeći nivo, kako nabit nešto expa, gdje još nisam bio... Zato najviše volim igre otvorenog tipa, gdje ništa nije zapisano u kamenu i gdje sam odlučujem kojim putem moja igra ide.
To mi je najbitniji netehnički dio, barem. Inače sa apsolutno alergičan na rušenja, štekanja, lijene miševe i konzolitske menijeve... Problem je što se mnoge igre u zadnje vrijeme izdaju sa svim tim problemima, tako da je naći stabilnu igru koja se ponaša kako valja danas prava rijetkost...

Deadwalker
24-04-2009, 22:21
Evo recimo, igram trenutno Fallout 3. Prvi puta ga igram onak ozbiljno. Igra me jednostavno odusevila. Atmosfera je brutalno dobra, a osjecaj setnje kroz razruseni D.C je jednostavno neopisiv. Sam gameplay mi je također predobar, a napucavanje na kvaliteti onog viđenog u Mass Effectu. Dok sam prvi puta dobio u ruke onu pusku za bacanje mini-nuke-a, ma carski :pray: :pray: . Igra prekrasno izgleda, uopce ne trza i sama radnja mi je zanimljiva. Questovi su kvalitetni, raznoliki i drago mi je da neki ovise i o pojedinom skillu. Cak po noci razmisljam koje cu questove sutra obaviti...eto, mislim da sam ti opisao kvalitetnu igru(zato me i nema zadnje vrijeme puno na forumu 8) )

ScorpiuS
24-04-2009, 22:30
Također smatram da je igra kvalitetna ako razmišljam kako ću je proći dok nisam na kompu, jer to mora da je neka dobra ako se tako ponašam. Također želim od igre neku dozu izazova, jer u većini modernih igara krepavam svake prijestupe, želim i da na mediumu moraš krepat 20 puta, a na hard možeš igru prijeć samo ako si pravi hardcore tog žanra. Još jedan aspekt sa kojim igra prima moje veliko poštovanje je priča. Danas su jako česte onaj šljam tipa: "Pokus otišao po krivu i pretvorio cijelu planetu u kaj ja znam, i na nama je da sve ispravimo." Priča mora biti u stanju te priljepit za ekran ko Super Glue prste.

Crysis nisam prošao 2 puta zbog predivne grafike (iako je i ona bila malen poticaj) nego zbog širokih mogućnosti taktike i zabavnosti. Grafika je važna, ali ne toliko, naravno ja neželim da nove igre izgledaju kao što je Kum 2, ali pored zabavnog gameplaya i dobre priče, grafika je potpuno sekundarna i osim toga, ja želim fluidnost izvođenja, pa ako će mi igra trzat i u najrijeđim situacijama ja ću smanjit detalje.

IGoR_2803
24-04-2009, 22:32
Meni je najvažniji faktor zaraze. Kad već izađem iz igre, ugasim komp, odem na faks i cijeli dan si mislim kako proć slijedeći nivo, kako nabit nešto expa, gdje još nisam bio...

ovo ko da sam ja izrekao... sjećam se kad sam prvih par puta odigrao warcraft 2 davno, davno... u školi sam s frendovima crtao mape na papir i izrađivao "taktiku" koju ćemo employati da razvalimo orke... to je ono što današnjim igrama fali... vjerojatno to dođe i s godinama (ovo zvuči ko da sam penzioner :D ) ali ne sjećam se kad sam zadnji puta igrao neku igru da bi jedva čekao da se vratim od nekud da nastavim... must be years... :(

str1k3r
24-04-2009, 22:32
Iskreno, u zadnje vrijeme me ne privlači grafika i ostalo koliko kvalitetna priča, nešto tipa Mass Effect ili Witcher, iako i GTA4 ima solidnu priču. L4D mi je taman igra za pustit mozak na pašu i napucavat se, tako da gledam što bi mi u svakom trenu odgovaralo. Kvalitetna igra treba imat savršenu priču, igriv gameplay, i solidnu grafiku( iako nemam ništ protiv grafike kao iz Crysisa :P )no, to je samo moje mišljenje.

Hrvoje
24-04-2009, 22:33
Po mojem, KVALITETNA igra bi trebala imati dobru grafiku,atmosferu,......trebala bi imati taj neki dio koji te vuce da jos igras
da te vuce da igru zavrsis,i da ti ostane "urezana" u pamcenju
i kad tad da ju opet zaigras
:)

Arbiter of Change
24-04-2009, 22:35
Iskreno, u današnje vrijeme mi je igra kvalitetna ako me uspije pozitivno iznenaditiSsadržajem, kako prikazom tako i izvedbom tog istoga.

Ako zaboravimo tehničku stranu, koja ionako danas mora biti odlična ili bar iznimno dobra ako igra misli postići kakav veći uspjeh, volim kad me igra iznenadi nečim što nisam mogao predvidjeti niti sam na bilo koji drugi način očekivao, bio to feature same igre, neki prevrat u priči ili pak nešto treće. Zašto kažem u današnje vrijeme? Prvenstveno jer developeri u svojim trailerima iznesu doslovno 90% materijala o igri, jedino što ne uspije je da mi dadu kontroler/miš u ruke i kažu "eto igraj sada"... i to suxa. Kao primjere ovoga navodim Quake 4 čiji je potencijalno odličan detalj u igri pretvoren u čitav marketinški trik umjesto da je čuvan kao visoka tajna da igrači ostanu "WTH, ovo je zakon!" kad trenutak dođe. Jednostavno, to su jeftini trikovi kojima developeri pribjegavaju kako bi podigli hype oko svoje igre.

bezimeni
24-04-2009, 22:52
Mene je jako teško iznenaditi nakon xy godina gaminga .Zato patim na ljepotu .Volim grafički dobre igre sa što boljom fizikom i sa što intezivnijim gameplayom .Volim tres/bum u igrama sa što manje praznog hoda.Ili to ili vrhunska atmosfera.Eto trenutno guštam u zadnjem Silent Hill-u upravo zbog dobro pogođene jezovite atmosfere.Nemam više živaca za tvrdokuhane rpgove.Jednostavno mi se ne da .Neki dan sam dao priliku Falloutu 3 i deinstalirao ga nakon 3-4 sata igranja .Bilo mi smrtno dosadno.

Raz
24-04-2009, 23:30
Sve zavisi, ne samo o žanru nečega već od igre do igre jer od svake očekujemo nešto drugo. Uzmimo za primjer jedan Monkey Island i Indigo Prophecy... oba dvije su igre avanture a toliko različite, svaka na svoj način. Općenito govoreći mi je najvažnija dobra atmosfera, igrivost i dobar replay value, no poželjno je da igra ima i ostale segmente korektno odrađene.

flander
24-04-2009, 23:59
hmmpa recimo ovako

za mene je kvalitena igra koju mogu više puta odigrat a da svaki put jednako uživam

recimo PoP,SC,DMC i MGS su mi kvalitetne igre, bez obzira na grafiku, svaki put kad igram jedan od tih naslova uvijek ih sa guštom prijeđem, uvijek mi je nešto promaklo, uvijek sa srećom hehe doćekam određeni dio,scenu,dialog ^^

Hellboy
25-04-2009, 00:36
Kvalitetna igra? Svaka ona igra koja me natjera da razmišljam punom parom. Ili mi pruži silnu količinu zabave. Nije bitno o kojem se žanru radi.

croat1gamer
25-04-2009, 00:38
Nek ima 5+ gejmplej.
A ako je mp, neka komjuniti bude odlican.

Op.a. Zaraznost je uvjetovana gejmplejem.

I da ima tako omrazeni efekt "Samo jos 5 minuta"

Rang€r
25-04-2009, 01:13
za mene je kvalitetna igra ona koja ima kvalitetu...

Lord Ragnarok
25-04-2009, 01:19
malo cu quatati arbya, jer mislim da je on upravo pogodio sto znaci kvalitetna igra (u ovom slucaju je usporedivao homm 3 i homm 5)


Tako je, ima[homm3 se misli]S"ono nešto", nešto za što ja još uvijek tvrdim da je FLUIDNOST igre, a pri tom ne mislim na FPS koji dobijaš nego jednostavno... igra ide bez otezanja i odlaganja za razliku od, npr. Heroes 5 kod kojih uvijek imaš one male iritantne stvari koje ti idu na jetru kao sekundni loading kod ulaska u grad, čekanje dok jedinice odvrte (ubitačno sporo, ubrzanje jednostavno nije to) svoje animacije u borbi... male stvari koje ubijaju dinamiku. U trici sve ide brzo jer nema tehnologije koja bi ju, ironično, kočila svim tim eye-candiem.

mislim da je ovime on bas pogodio sto znaci kvalitetna igra. igra koja te prikuje za stolicu te se gotovo pa i sama igra (da se tako izrazimo). još ako se na to nadoda hot seat sa 3-4 frenda stvarno igra postaje jedna od bogova i kultova gaminga

ps arby ako te smeta qute maknuti cu ga i sam napisati nesto jaaaaaaaaaaaako slicno :D

The Jackal
25-04-2009, 08:26
Kvalitetna igra bi morala imat priču al neku koja je odlična a ne neka zmišljena u 5 minuta.
Izvrstan gameplay i atmosfera, tu ću kao primjer nadodat System Shock2. Jedina igra u kojoj, kako je W3ky rekao, kad uđeš u idući bulkhead nadaš se da ćeš naić na paketić municije. Još da i nadodam isto jednu dobru igru sa gameplayom i atmosferom - Half Life. Jedinica je bog gameplaya a i dvojka. Jedino mi je postalo retardirano ti epizodalni nastavci. Mogli su opet preko 5 godina radit u tajnosti novi potpuni nastavak a ne ovak. Replay Value je također bitan. Npr. Metal Gear Solid. Kao što je rekao flander. Igra ima ogroman replay value. Svaki put ima nešt novog za otkrit, nagrade kad ideš ispočetka prek starog pređenog sejva, smiješne fmv sekvence koje nakon što pređeš igru moraš opet pogledat kolko su dobre. Da i ne zaboravimo rankove kao u npr. Snake Eateru. Svaka sitnica koja se napravi utječe na rank. Vrijeme, kolko ste ljudi ubili, kolko alarma je dignuto, kolko ste jeli... ma skoro pa sve. I da ne zaboravimo još one žabe koje se moraju propucat za još jedan Easter Egg i nagradu. Sve ove novije igre, čast izuzecima, su rađene na stari, izlizani, već viđen kalup. To igrača baš i ne tjera da ju odigra do kraja. Isto kao kvalitetnu igru bih nadodao S.T.A.L.K.E.R-a.. koji isto sa svojom atmosferom i pričom tjera ljude da ju odigraju do kraja. Zanimljivi questovi. Zanimljivi NPC-evi. Jedina boljka/mana su prokleti bugovi. A i da je odmah na početku napravljena kao onaj Oblivion Lost mod.. igra bi bila jednostavno SAVRŠENA. Isto kao kvalitetnu igru bih naveo Fallout 3. Zanimljiva priča. Super odvijanje vremena, zanimljiv način dizanja statova i perkova, raznolika oružjač rekao bih i smiješna (npr. RockIt Launcher gdje možeš kaj god imaš od smeća u inventory-u puknut u taj Launcher i ubijat neprijatelje). Isto zanimljive npc-eve. Sve šta radiš utječe na daljnji tijek. Danas nema puno kvalitetnih igara...


S<Post će bit produžen kad nađem više vremena>

Aral
25-04-2009, 08:28
Hm...ono sto je meni npr. u Doomu3 zakon, nekom drugom je smece, i onda se tesko dolazi do toga kaj je dobro a kaj nije. Ali gledajuci osobno...atmosfera, to prvo, znaci nema toga boga da cu uzivat u igri ako nemam feeling da sam tamo, tipa Doom3,AvP2,DoW2,Starcraft,Diablo2...uostalom glupo je nabrajat igre, ima toliko naslova u kojima fakat mozes uzivat (stalker npr.) Iduca bi bila naravno igrivost, znaci omoguciti playeru da zaista uziva u igri i da osjeca kako mu klizi pod misem i tipkovnicom. Iduce je grafika i zvuk, koji danasnje igre cine onima kakve jesu, pokusat ih priblizit cim vise stvarnosti. A opet, mogu uzivat u jednom Raptoru, Stargunneru itd.

A igra za koju stvarno mislim da je kvalitetno odradjena...znaci, na stranu grafika, igrivost, atmosfera...Max Payne 2.

Deadwalker
25-04-2009, 08:42
Inace, ja kao igrac najvise gustam u strategijama i RPG-ima. Strategije tipa TotalWar, WiC ili Warhammer su jednostavno cisti uzitak za mene kao gamer-a. Ono, obozavam taktizirati i nadmudrivati se s nekim. Od novijih naslova iznimno mi se dopao DoW 2, s time da Empire TW jos uvijek nisam poceo igrati i sve me strah sada poceti posto imam dosta obveza. :D Od zadnjih par RPG-eva, najvise sam gustao u Witcher-u i Mass Effectu. Fakat, rijec je pravim remekdjelima i stvarno mi se tesko odluciti da li je koja igra bolja od koje. To su jednostavni naslovi vrhunske produkcije i sto je najvaznije, imaju prekvalitetnu pricu, atmosferu i gameplay. Pucacine mi nisu toliko visoko na listi prioriteta, al naslove poput Stalkera ili Crysis-a ipak ne mogu propustiti. Moram priznati da sam prije igrao sve i svasta(zapravo sve sto je trziste izbacilo), al danas sam se ipak reducirao samo za najbolje naslove i to cisto zbog nedostatka slobodnog vremena, ali i vec posebno istancanog ukusa. Jebi ga, postao sam vrlo zahtjevan konzumant :)

Arbiter of Change
25-04-2009, 08:42
malo cu quatati arbya, jer mislim da je on upravo pogodio sto znaci kvalitetna igra (u ovom slucaju je usporedivao homm 3 i homm 5)
[quote="Arbiter of Change":3kychznr]Tako je, ima[homm3 se misli]S"ono nešto", nešto za što ja još uvijek tvrdim da je FLUIDNOST igre, a pri tom ne mislim na FPS koji dobijaš nego jednostavno... igra ide bez otezanja i odlaganja za razliku od, npr. Heroes 5 kod kojih uvijek imaš one male iritantne stvari koje ti idu na jetru kao sekundni loading kod ulaska u grad, čekanje dok jedinice odvrte (ubitačno sporo, ubrzanje jednostavno nije to) svoje animacije u borbi... male stvari koje ubijaju dinamiku. U trici sve ide brzo jer nema tehnologije koja bi ju, ironično, kočila svim tim eye-candiem.
mislim da je ovime on bas pogodio sto znaci kvalitetna igra. igra koja te prikuje za stolicu te se gotovo pa i sama igra (da se tako izrazimo). još ako se na to nadoda hot seat sa 3-4 frenda stvarno igra postaje jedna od bogova i kultova gaminga
ps arby ako te smeta qute maknuti cu ga i sam napisati nesto jaaaaaaaaaaaako slicno :D[/quote:3kychznr]
Ma nema beda, samo mi je drago da mi se komentar uklapa. :)

Meni je također danas sve teže univerzalno suditi o svakoj igri je li kvalitetna budući da, ne znam, igrama jednostavno sve više i više nestaju duše, da se tako izrazim. Mislim, neću sada potezati neku naivnu usporedbu kako gaming industrija funkcionira danas s tim kako je bilo u '80-ima dok se operiralo iz garaža, ali danas igre ne samo da dolaze sa tvorničke trake nego doista takav dojam ostavljaju - kanibalistički uradci sa pokretnih traka. Kanibalistički jer je danas, više nego ikada, očigledno to da svaka nova igra sadržava barem 1 element koji je čisti rip-off elementa koji je bio u nekoj drugoj igri, a najgore od svih (Drake's Fortune, anyone?) su one koje niti ne pokušavaju ništa novo nego jednostavno uzimaju prokušane i slavljene elemente iz industrije te ih spajaju u cjelinu... često na ushit gaming communitya.

Ukratko, kratak OT; teško mi je prosuditi danas igru kvalitetnom kad stalno imam dojam "Hej, nisam li to već negdje vidio... a da, u [insert number]Sigara!".


Mene je jako teško iznenaditi nakon xy godina gaminga
To bi možda objasnilo stalno prisutni pesimizam kod postanja, ha? :)

Grim
25-04-2009, 09:01
Za mene je kod igre najbitnija igrivost, volja da igru predem vise od 1 puta, da razmisljam o toj igri u bilo kojem trenutku dana, da mi pruzi dugotrajne sate zabave. Tako mogu reci da su mi veliku kolicinu zabave pruzili KOTOR, Morrowind, CoD2 i CoD4, Fallout 3, Return To The Castle Of Wolfenstein, Carmageddon, itd. Vazna mi je i sama prica u igri koja me uhvati za PC i nikako se nemogu skinut jer me zanima sta ce biti i onda "jos 5 min i necu vise" nakon cega se tih 5 min pretvori u sate... to mi se dogodilo s KOTOR-om, fenomenalnu pricu ima CoD4 koja je nazalost kratka ali i jedina igra koju sam presao 17 puta. Grafika mi nije tako vazna ali nazalost vise ne mogu igrat igre koje su toliko stare s grafikom u banani da mi se place kao Diablo, grafika mi mora biti ok. Atmosfera u igri mi je isto dosta vazna jer ak igra nema odgovarajucu atmosferu sve ostalo je uzalud pa tako igre s genijalnom atmosferom ko Fallout 3, S.T.A.L.K.E.R. ili Morrowind su igre u kojima gustam samo gledajuci krajolik.

###DK###
25-04-2009, 09:18
Dakako, replay value i atmosfera.
Doduše, ovisi od tipa igre. U strategijama i pucačinama mi je vrlo bitna grafika (OK, u strategijama baš i ne toliko koliko u pucačinama). U strategijama mi je također bitna i veličina.
Najbolje igre koje sam nedavno igrao: Stalker, Crysis, Mass Effect, Supreme Commander.
Igre takvog tipa smatram kvalitetnim.

Constantine
25-04-2009, 09:23
Najvažnije mi je atmosfera,nakon toga da igra mora biti zabavna,ne volim kad mi neka igra dosadi,a to se često događa.

Cookie monsta
26-04-2009, 09:53
Nije bitno igram sta kupim pa mi tak svejedno, al ak biram onda biram sa dobrom pricom i graficom :D

Electromaster
26-04-2009, 10:06
Zaraznost, gameplay, fluidnost izvođenja, atmosfera, priča, korištenje mozga. Više- manje tim redom, jer postoji hrpa igara kojima ovo zadnje dvoje nije uopće potrebno da bi bile ultrazabavne.
Spomenuo bi također zvuk i muziku, koji su jako bitni elementi pri uživljavanju u igru.
Fancy grafika mi je potpuno u drugom planu, eventualno kao nadopuna ostalim elementima.

wiseguy
26-04-2009, 19:29
zabavnost i dobra prezentacija pritom ne mislim primarno na grafiku nego na atmosferu uvod u priču,da ima nekakav smisao i izazov i ne smije se previše rušiti STALKER-u sam dao 3 pokušaja tj.tri instalacije nakon čega se opet ruši,puno ljudi bi i prije odustalo

Electromaster
26-04-2009, 19:31
zabavnost i dobra prezentacija pritom ne mislim primarno na grafiku nego na atmosferu uvod u priču,da ima nekakav smisao i izazov i ne smije se previše rušiti STALKER-u sam dao 3 pokušaja tj.tri instalacije nakon čega se opet ruši,puno ljudi bi i prije odustalo
A original je, jel'? :P

Nodakim
27-04-2009, 00:18
Kada igrati igru i dogodi se ne nešto totalno neočekivano.
+20% na kvalitetu

eddie2142
27-04-2009, 07:23
Zaraznost, gameplay, fluidnost izvođenja, atmosfera, priča, korištenje mozga. Više- manje tim redom, jer postoji hrpa igara kojima ovo zadnje dvoje nije uopće potrebno da bi bile ultrazabavne.
Spomenuo bi također zvuk i muziku, koji su jako bitni elementi pri uživljavanju u igru.
Fancy grafika mi je potpuno u drugom planu, eventualno kao nadopuna ostalim elementima.

Burnout Paradise, WTF?!

Electromaster
27-04-2009, 11:30
Zaraznost, gameplay, fluidnost izvođenja, atmosfera, priča, korištenje mozga. Više- manje tim redom, jer postoji hrpa igara kojima ovo zadnje dvoje nije uopće potrebno da bi bile ultrazabavne.
Spomenuo bi također zvuk i muziku, koji su jako bitni elementi pri uživljavanju u igru.
Fancy grafika mi je potpuno u drugom planu, eventualno kao nadopuna ostalim elementima.

Burnout Paradise, WTF?!
Eh? Burnout Paradise? Da, igram ga, kao što sam igrao i prijašnje nastavke na PS2, i legendaran je, kao i uvijek.

wiseguy
27-04-2009, 20:45
zabavnost i dobra prezentacija pritom ne mislim primarno na grafiku nego na atmosferu uvod u priču,da ima nekakav smisao i izazov i ne smije se previše rušiti STALKER-u sam dao 3 pokušaja tj.tri instalacije nakon čega se opet ruši,puno ljudi bi i prije odustalo
A original je, jel'? :P

sto postotni :D

mrs.croft
28-04-2009, 16:29
igra koja me može zabaviti, koja me drži pred ekranom što duže, koja ima što veći replay value i koju po mogućnosti mogu odigrat s frendovima (preferiram split-screen) je za mene kvalitetna igra. gdje su takve igre danas pitam se.

McPingvin_v2.0
28-04-2009, 16:54
Potrebna je barem prosječna priča, eye candy grafika je poželjna, a ono što izdvaja najbolje igre iznad ostalih je da toliko igram igre da ne mogu normalno zaspati jer ih igram i u snu... Istina, to su bile samo dvije (NFS: U2 i W: ET), ali na tom stupnju su i sve zbog kojih se trznem kad shvatim da su 4 sata ujutro... Tipa: KotOR, M2: TW, Jedy Academy...

theplaya
29-04-2009, 14:43
ma kvalitetna igra bi morala biti takva da dok je igram ne dosadi mi da moram izaci iz nje i odigrat par dm u nekoj OL pucačini ili otici van iz kuce jer mi je je dosta. kvalitetnu igru bi trebao moci igrati dok mogu gledati. A moram priznati da me ove nove igre ne drze tako uz ekran( ili sam se ja promijenio). Kad sam igrao diablo 2, fallout 2, Morrowind igrao sam ih dok ih nisam prešao, a ove nove igre pocnem pa im se vratim nakon tjedan dana i tako, ili me drze dan-dva pa mi ih se neda ponovo pokrenuti dok se ne pojavi ponovno želja kao sa Falloutom 3 i Witcherom.

Kid A
29-04-2009, 19:12
Hm....ne znam.....iz svoje gejmerske biografije cu zasigirno pamtiti kad sam prvi put igrao MGS,Resident Evil,Silent Hill,Gran Turismo.....legnes uvece u krevet i zadnja misao pre spavanja ti bude kako ces sutra preci iduci nivo.....ustanem u 8,igram i doruckujem u 2 :)To su bila vremena kad je PsOne bio neprikosnoveni kralj....ali nije on toliko bitan.Zelim reci da sam od tada odigrao dosta igara ali ni s jednom nisam uspio vratiti osjecaj koji sam imao igrajuci gore navedene igre.Ne zelim reci da su se igre tad pravile s srcem,naravno uvijek se i mislilo na zaradu ali tad je svaka igra imala ono nesto.Sad se sve nabudzi grafikom,anialiasingom,etc...Danas su igre puno ugodnije oku s vizuelne strane ali kad je samo dobra grafika cinila celokupni dozivljaj igre...

Gwin
02-05-2009, 08:51
sad sam zadnje odigrao tri igre koje su dosta slične po pristupu kretanju.
wheelman, dark sector i wanted: WoF.

u sve tri igre imamo superheroja koji može skakat iz auta u auto, skočit 5 metara u stranu i bacit "glaive" u protivnika dok drugom rukom puca iz glocka, odnosno skočit kroz prozor zgrade i preletit ulicu...u bullet timeu

ali nijedan od njih ne može preskočit dvije stepenice nego mora tražit alternativnu rutu i na kraje se u haustor popne preko rampe za invalidska kolica.. WTF?

a da ne govorim o tome da se ova druga dva ne mogu čučnut kad hoćeš.. nego moraju bit u zaklonu?? sprint u dark sectoru je debilan. tip trči ravno.. i samo ravno. dozvoljava minimalne korekcije putanje.. 1-2 stupnja u svaku stranu. vin diesel se vozi na superbikeu, 200kmh.. a otraga ima samo felgu?? bez gume? a o kombiju koji samo sa jednom gumom manevrira poput schumachera da ne pričam.. u wantedu headshot nije smrtan.
doduše, bolje nego u farcry2. tamo sam tipu izronio iz trave, gurnuo cijev kalaša u desnu nosnicu i natjerao tri 7.62 zrna da plešu kazačok po njegovoj lubanji.. a on se digne i otrči u grmlje.. :cry:

genijalci rade igru sa realnom fizikom, ubercool efektima, a onda zaborave nešta ovako banalno.

Deadwalker
02-05-2009, 16:33
bolje nego u farcry2. tamo sam tipu izronio iz trave, gurnuo cijev kalaša u desnu nosnicu i natjerao tri 7.62 zrna da plešu kazačok po njegovoj lubanji.. a on se digne i otrči u grmlje.. :cry:
:rotfl:
da, smijesno je to pomalo. Ono, toliko se na sve pazi, al na kraju se igrac ipak susrece s takvim banalnim stvarima. Eh, da su sve pucacine ko Stalker...

Snake
03-05-2009, 12:19
Eh, da su sve pucacine ko Stalker...

ne bi valjalo

inače, nisam se već duže vrijeme sreo s izuzetno kvalitetnom igrom, zadnja je eventualno bila witcher. neznam, možd je problem u meni, al ne vjerujem.

Vukas15
03-05-2009, 13:47
meni je najbolji primjer za kvalitetnu igru civilization 3, igru sam počeo igrati od kada sam bio klinac i igram ju i danas i to sa istim intenzitetom, igra je prepredobra, uvijek zanimljiva i nece vam uopce biti dosadno.......

Saint Jimmy
03-05-2009, 13:56
Kvalitetna igra po meni bi trebala imati dobru priču bez klišeja, i da bude interesantna i raznolika, a i realnost jako cijenim. Ako je sanjam po noći, kao i HL2 nekada, onda je to za mene kvalitetna igra. :)

ivan99
03-05-2009, 16:18
dobar je san andreas

eddie2142
03-05-2009, 18:26
daleta opet nema...

Vukas15
03-05-2009, 22:13
dobar je san andreas
san andreas mi je bila dobra igra, ali ništa vše, nisam ju sanjo po noći :), zapravo jako je malo igara koje sam sanjo po noći, sječa mse da sam sanjo lotrbfme kako branim minas tirith, lotrbfme je solidna igra, ali ja sam je zbog priče sanjao:), no san andres meni nije ništ posebno, na pola mi postane dosadna

narf
06-05-2009, 22:27
I što je na kraju po vama kvalitetna igra?
Kad zagrate, recimo, Crysis, jel idete "Ideš, kako dobra grafika, igra je zakon!" ili su posrijedi neke druge reakcije? U što moramo točno dodati žličicu vegete da se stvori kvalitetna igra?

sise.

šalim se, ovisi o igri, žanru, samoj ideji iza igre.. za mene je najbitniji gameplay, jer nema te grafike koja će me prikovati za stolicu par sati ako igra "nema dušu" :D dakle gameplay, inovativnost, "živi" likovi, tj. igra mora biti dovoljno privlačna i originalna da stvori svijet za sebe i privuče te time :thumbs2:

p.s. i sise su dobrodošle.

TeraBajt
14-05-2009, 19:26
replay value, igrivost, inovativnost i funfactor. Sve ostalo je eye-candy.

Markos
15-05-2009, 22:30
meni je za sad gta4 najviše sjeo iako je neoptimiziran i dalje ga volim

Raoul Duke
16-05-2009, 13:14
Pa..kvaliteta igre...sto reci osim da po meni triba imat pricu u koju se uzivis,mora imat dobar gameplay,grafika mi je manje bitna i ako je dobra to je samo jos bolja znaci neki plus,za bas ono kvalitetnu igru mi takodjer treba imat neku novu tvar,neku drugaciju ideju,zato mi se sad zadnje mirrors edge tako dopao,prebrutalna mi je igra jer su se tu uklopila i grafika a i taj drukciji stil.eto

Bara
19-05-2009, 22:16
Kvalitetnih igara zadnjih mjeseci nismo imali puno, uglavnom su se isticale Indie igre koje su i više nego dobro obavile posao. Zeno Clash, The Path, Crayon, iFluid... još sada nestrpljivo sigurno očekujemo svi Trine... uglavnom, ne sviđa mi se kojim sve to smjerom ide. Igre sa nekomercijalnim ciljem više cijenim...

Pc-play rocks!!!
21-05-2009, 21:39
evo naprimjer je kvalitetna igra nekaj ko GTA IV

mislim mafijaš si, imaš helikoptere, aute, policajce,...

i bogovska grafika :pray:

Kid A
21-05-2009, 22:07
Hm....GTA IV je dobio jednim dijelom i mlake kritike zbog kliseizirane price,nemogucnoscu razvijanja lika kao u SA i jos stosta.....dosta njih jos uvijek drzi SA ili VC kao svoje favorite.A i Rockstar Games se svojski potrudio....u prvoj animaciji Niko prilazi liku i valjda treba sad reci nesto kao "dje si,burazeru",umjesto toga cujes muljavo "gjec si,buraceruuu".....mozda su koristili Google Translate...

Mc-nino
24-05-2009, 10:38
Tes:Oblivion...Igra koja nema bas neku grafiku...Ali igra koja ima pricu bolju nego sve druge igre,igra koja ima expanziju,kada sam cuo za expanziju nisam uopce mislio o nicemu,nego kako cu je preci,2 dana sam je proucavo preko interneta,gledo postove drugim gamera,cito na official stranicama i tako,prije 3 dana zaigro i preso sam ju,ali preci cu je opet,igra je pre dobra,meni je vazna prica,da je ili MMORPG ili RPG,i da se moze duze prelazit,a grafika to mi je svejedno...

Kid A
24-05-2009, 18:33
Jos uvijek igram BG & E.Jbt,sad vidim kako je to kvalitetna igra...fluidnost pokreta,mnostvo stvari za obaviti,karakterivacija likova...odziv kontrola je fenomenalan....komboi se kvalitetno vezu i ne znam jel se to samo meni cini,ali izgledaju tocno onako kako sam ih zamislio :) Interesantna prica,grafika jako dobra i za danasnje standarde....eto primjera kako se igre trebaju praviti...

drakkar57
24-05-2009, 19:13
Ja trenutno igram MoH: Airborne i ta igrice je ,po meni, ubojica CoD WAW-a. Grafika je oku ugodna, fluidna akcija, cool ragdoll system, lijep izbor retro oružja, sve što kroji vrlo dobar WW2 FPS. Dosad najbolji MoH i nadam se da ce ih biti jos, a sto se tice CoD, koji sam spomenuo kao kolateralnu žrtvu, mislim da ce mu jednom doci kraj. Bas me zanima kakav ce biti novi MW2, a pogotovo CoD 7 s mirisom Vietnama.Malo igrica koristi temu Vietnama,a iako ih ima to su igrice koje nije vrijedno ni rentati, pa mislim da ce div kao CoD nadam se, napraviti vrasku zabavu. FPS FTW!!!!!!

Korpse
24-05-2009, 20:40
Tes:Oblivion...Igra koja nema bas neku grafiku...Ali igra koja ima pricu bolju nego sve druge igre,igra koja ima expanziju,kada sam cuo za expanziju nisam uopce mislio o nicemu,nego kako cu je preci,2 dana sam je proucavo preko interneta,gledo postove drugim gamera,cito na official stranicama i tako,prije 3 dana zaigro i preso sam ju,ali preci cu je opet,igra je pre dobra,meni je vazna prica,da je ili MMORPG ili RPG,i da se moze duze prelazit,a grafika to mi je svejedno...
Ta igra se i vadi na shiny grafiku i loša je skroz. Morrowind je bolji xy puta.

I drakkar57, za ubuduće, nije igric*a nego igra.

I obojica dobrodošli na forum :D

TeraBajt
25-05-2009, 12:19
Toliko blatiti Oblivion je jednako pizdenju na retajni fejsbuk kviz. Tamo je, ne sviđa vam se, ulažete napor da ga diskreditirate, ali opet završite još retajniji od onoga što blatite. No hej, da ne zadiremo u probleme ovog foruma, moj point je, da je Oblivion velika, grafički zamamna, zarazna igra. To što držite da je Morrowind bolji, ne znači da je Bethesedin trud uložen u Oblivion bio nizašto. Spektar opcija, questova, gildi, lokacija, itema, npc-ova je zastrašujuće velik. Oblivion je sve samo ne loša igra, po mojem mišljenju, dostojan nastavak Morrowinda, ali opet, i da nije, ne može se zvati "OLOLO SMEĆE" jer nije zadovoljio neke kriterije fenbojeva.

W3DR4N
25-05-2009, 12:29
Tes:Oblivion...Igra koja nema bas neku grafiku...Ali igra koja ima pricu bolju nego sve druge igre,igra koja ima expanziju,kada sam cuo za expanziju nisam uopce mislio o nicemu,nego kako cu je preci,2 dana sam je proucavo preko interneta,gledo postove drugim gamera,cito na official stranicama i tako,prije 3 dana zaigro i preso sam ju,ali preci cu je opet,igra je pre dobra,meni je vazna prica,da je ili MMORPG ili RPG,i da se moze duze prelazit,a grafika to mi je svejedno...

A ribica...
S obzirom da oblivion broji četvrtu godinu na tržištu, doista se od njega ne može očekivati da sačuva postojanost grafičke prezentacije, no u trenutku kad se pojavio, odlikovao ga je predivni golemi svijet i fantastična vegetacija, veliki gradovi s fantastično dočaranim prostorom, najbolja izmjena doba dana i vremenskih uvjeta, fantastičan normal mapping, sjenčanje i još gomila detalja. Jest da je animacija malo ukočena, no radi se o jednom fantastičnom tehničkom dostignuću kojeg su slijedili mnogi. Doduše, čak je i ukočenost animacije trostruko smanjena naprema Morrowindu, koji je u potpunosti neprirodan.

@terabajt
Ovi koji sad pljuju Oblivion na osnovu Morrowinda nisu ništa bolji ili gori od onih koji su pljuvali morrowind na osnovu Daggerfalla. Svaki Elder Scrolls nastavak je sve manji, zatvoreniji i jednostavniji, no zato se ulaže u druge aspekte.
Oblivion je bolji od Morrowinda, ali cijeli serijal je jedan veliki "meh".

Gaming Insider
25-05-2009, 12:30
Kvaliteta - Sise
Kvalitetna igra - hentai

W3DR4N
25-05-2009, 12:36
Gaming Insider ima opomenu. Sljedeća je ban.

Gaming Insider
25-05-2009, 19:50
Ok ok prestat cu

Morph_OS
25-05-2009, 20:12
Plants vs Zombies je meni kvalitetna igra.
Na prvi pogled mi se cinila kao teska sprdacina od igre,no iznenadio sam se. Igra ima ono nesto...

Bara
27-05-2009, 09:58
hhahahaha gaming insider (zaje**o si sezonu) :)


A ribica...
S obzirom da oblivion broji četvrtu godinu na tržištu, doista se od njega ne može očekivati da sačuva postojanost grafičke prezentacije, no u trenutku kad se pojavio, odlikovao ga je predivni golemi svijet i fantastična vegetacija, veliki gradovi s fantastično dočaranim prostorom, najbolja izmjena doba dana i vremenskih uvjeta, fantastičan normal mapping, sjenčanje i još gomila detalja. Jest da je animacija malo ukočena, no radi se o jednom fantastičnom tehničkom dostignuću kojeg su slijedili mnogi. Doduše, čak je i ukočenost animacije trostruko smanjena naprema Morrowindu, koji je u potpunosti neprirodan


Upravo to. Ja se sjećam kada sam se svađao sa ljudima prije 2 godine na ovom forumu o Morrowindu i Oblivionu, imao sam 12 godina i naravno ukazivao sam na to da je Oblivion bolje igra, da je Morrowind odličan i savršen, ali da je Oblivion bolja igra, zapravo je jako jednostavno. :) Još se sada sjećam, kupovao sam pc play bio 3 godine i ništa me nije tako zapanjilo kao Oblivion, to je jednostavno bila evolucija...

Feanor
27-05-2009, 10:16
Neznam o ukusima se ne raspravlja,ali Bara evolucija po čemu smanjivanju opcija?? Grafički je napredniji od Morrrowinda ali to je sve sto ja vidim, ja kad sam igrao Morrowind sam printao karte pojednih podrucja, samo da netrebam ulaziti u izbornik, a i bilo mi je nekako vjerodostojnije, pa puste odluke nađeš odličan short blade, ali si odlucio razvijati long blade i sad ga nezelis koristiti, mucis se po dungeonima sa nekim socijalnim claymorom, a u ruksaku imas ono nuklearni short blade.
Koliko mi je samo trebalo da pronađem spilju iz prvog kvesta kojeg sam uzeo(Dvarven puzzlebox), koliko kod se nazivciras dok je trazis toliko si i sretniji kad je napokon nađeš i kad se vratiš u grad sa obavljenim kvestom imas stvarno osjecaj da si nesto napravio ili nesto nasao.
Da ne pričam o dizajnu Morrowinda koji je totalno nekarakterističan za bilokoji fantasy, dok je za razliku od toga Oblivion totalno generic.

Sad ovo nije tema o Oblivionu i Morrowindu, ali mislim da se iz primjera Morrowinda moze jasno vidjeti sto me zadrzalo u toj igri naspram Obliviona

P.S-Daleko od toga da je Oblivion losa igra, ali to jednostavno vise nije bilo to...

Deadwalker
27-05-2009, 11:06
mene kod danasnjih igara najvise muci jedna boljka - drasticno pojednostavljenje gameplay-a. Posebice je to ocito u rpg i fps zanrovima. Ono, npr., jedina pucacina koja mi je predstavljala izazov u zadnjih par godina je Stalker. Ovo ostalo je katastrofa, posebice CoD serijal. Rpg-evi također. Iako kod tog zanra nije toliko drasticno, al se itekako vidi. Neznam, nije mi neki gust igrati ako mi igra ne predstavlja nikakav izazov.
Zapravo, najbolji primjer je zadnji Prince of Persia. Stari serijal je bio x puta tezi za igranje. Ovo sta su napravili u novom nastavku je stvarno smijesno... :yuck:

p.s
Oke, ovo je možda za Pljuvacnicu... :)

Praetorians
27-05-2009, 11:47
Deadwalker e bas to sto kazes je problem u danasnjim igrama :bravo: Ja sam nabavio neki dan dead space i to je jedna od rijetkih igara koja meje odusevila u zadnje vrijeme.

Bara
27-05-2009, 12:25
mene kod danasnjih igara najvise muci jedna boljka - drasticno pojednostavljenje gameplay-a


Upravo kako je Deadwalker rekao. Oblivion je pojednostavljen, zato ti vjerojatno izostaje taj osjećaj fantasy zadovoljštine nakon što završiš quest :). Ali sve su igre danas ionako previše pojednostavljene pa se ne bi uopće trebalo raspravljati oko toga nego to prihvatiti. Sve se radi na komercijalnoj osnovi, evo recimo prva polovica 2009. je li dvije dobre igre izašlo?

Mr Vercetti
05-06-2009, 11:27
Odličan gameplay i kvalitetni likovi i priča koja će me natjerati da pustim suzu :) Izdvojio bih "GTA VC" i "Dreamfall the longest journey".

Pharun
22-06-2009, 01:13
Priča>karakterizacija likova>gameplay>ambijent>grafika

W3DR4N
22-06-2009, 01:22
Zašto jednostavno ne čitaš knjige?

Saint Jimmy
22-06-2009, 16:28
Imaju lošu grafiku :D

Gwindor
22-06-2009, 17:14
Gameplay mi je na prvom mjestu. Da li je to FPS koji me svojom frenetičnom akcijom jednostavno uvuče u sebe i ima efekt "samo da vidim što je iza onih vrata", da li RTS koji me tjera na samo još jedan potez i razmišljanje o taktici čak i u slobodno vrijeme. Jedino bih u avanturama stavio priču na prvo mjesto jer me u njima samo ona i vuče dalje, dok RTS-ovi i FPS-ovi generalno i nemaju baš neku priču, naravno čast izuzecima.

Znači za kvalitetnu igru mora biti prisutan faktor samo da još vidim/napravim ovo/ono, dok tehnička strana mora biti barem pristojna. Lijepo je vidjeti Crysis grafiku i efekte ali za potrebe neke iole kvalitetnije igre nepotrebno.

Dropper
27-06-2009, 18:21
gameplay je na prvom mjesto,ali kod mene vazan faktor ima tezina igre...ako je neka igra komplicirana i nemogu nesto prec automatski gubim zivce , gasim igru , a u nekom slucajevima cak i brisem...nemogu si pomoc .... :roll:

noobina
28-06-2009, 11:43
ne znam, možda GRAW 2. dobra priča, taktička dubina, ne ono rambo-style CoD sranje, multyplayer koji nečem služi, ne ko BiA:HH, definitivno Empire total war, ta me vukla, i još me vuče od 3. mjeseca, svi aspekti su super, i gameplay, i grafika, zaraznost

neox99buleseye
29-06-2009, 19:16
ok neda mi se citati ovo gore jer dokazano je da ce ljudi rađe citati duge stvari neg kad ih puno imaa moj odfgovor je


priča-gameplay-grafika-karakrter lika(xD)-zvuk

tigerija
30-06-2009, 00:19
Pa kod mene je gameplay prvo. E sad ovisi o žanru, Ako je horror ili pucačina onda je i grafika važna, a ako je RPG onda je gameplay najvažniji i sadržaj. Ako je Strategija onda je gamepaly najvažniji. A kod Single Player igrica i je priča najvažnija i doživljaj kroz igru.

Npr Dead Space je solidna igrica ali kroz igru postaje monotona i dosta dosadna...
Kad mi je FEAR2 bio dosta napet.
A Prototype prva polovica odlična onda se nakon polovice malo oladilo ali igrica je i dalje KVALITETNA :D .
Nakon toga sam nabavio GRID i igrica je kvalitetna. Možda joj manjka malo sadržaja, ali definitvno ima sve ostale kvalitete, najbolja simulacija auta ?

Tražim neku doru igru i dalje ali jednostavno nemogu nač ništa...

Znači prije ove tu liste sam igrao FEAR1 Warcraft3, Diablo 2, Counter Strike seriale. Hm... Hexen 2(al dopizdio mi :D).
Neznam nisam naša nikoju kvalitetnu igricu. Više manje sveu s ukopije kopija, ili igrica ima super grafiku a >>gameplay<< ili opet priča saka...

Arbiter of Change
30-06-2009, 00:46
Ja se samo ne bi složio da je za horor tolikoSbitna grafika (dobro, danas je čini se uvijek bitna grafika, ali po pravilu ne bi trebala), premda je definitivno dobar dodatni faktor koji poboljšava igru (sjećam se Silent Hill igre koja je tada, a vjerojatno i danas, bila jedna od najstrašnijih i jezivih igara koje sam ikada odigrao dok je Silent Hill 2 bio spektakularan jer je uz stare odlike uveo i bolju grafiku).

Cookie monsta
03-07-2009, 07:51
Imam pitanje jel se isplati kupit fallout3?? Kakva je igra ?? :?

r0rschach
03-07-2009, 13:28
Imam pitanje jel se isplati kupit fallout3?? Kakva je igra ?? :?
Kupi, nećeš požaliti. Ja ga mislim uzeti sada pošto je na Steamu sada popust od 50% na njega.

MindReader
03-07-2009, 14:09
Imam pitanje jel se isplati kupit fallout3?? Kakva je igra ?? :?
grijeh je ne igrat fallout 3 :D
definitivno nećeš požalit :thumbs2:

vivi
11-07-2009, 01:20
najvaznije mi je prica,likovi,gameplay,soundtrack,trajnost ne nuzno tim redosljedom
dok mi je grafika najnevaznija

TeraBajt
11-07-2009, 16:16
bar to svi ne kažu. lažovi.

ArcL!ght
11-07-2009, 18:39
Ja dosta često znam ponovo odigrat Warhammer: Dark Omen, Mech Warriora 4 i bilo koja igra za koju me uhvati nostalgija

Mr Vercetti
16-07-2009, 13:29
Jel ima itko da proda Fallout 1 original i kolko košta pitam ovdje jer nisam našo u "Oš kupit ciglu?"

Lenkota
16-07-2009, 14:31
1. COD 2 - najkvalitetnija koju vrijedi poigrati

2. Warcraft 3 - Takodjer

3. San andreas - citiram ono gore XD

elgringoloco
17-07-2009, 18:03
za igricu koju igram najvaznija mi je grafika i igrivost npr. crysis mi je dobar zbog grafike ali zbog igrivosti nije jer kad ga predjem neda mi se opet,san andreas mi je super zbog igrivosti ali je grafika u banani tako da ne uzivam bas dok igram,i zadnje i najdraze skate2 kad to igram onda sve osjetila uzivaju odlicna mi je grafika a igricu mogu igrat dan i noc ako treba ;)

Lenkota
17-07-2009, 18:33
CrossFire probajte je :bravo:

elgringoloco
17-07-2009, 20:24
grafika na crosdire je fuj :?

oftopic:lekonta sa geforca?

Invisible Man
21-07-2009, 11:10
Meni je jedna od najdražih ako ne i najdraža igra - Soldiers of Anarchy. Nisu je mogli bolje pogoditi. Ima priču, postapokaliptični setting - moj najdraži, hrpu oružja i vozila koja se mogu i koristiti što nije baš često u takvi vrstama igara. Grafika (u ono vrime) je bila odlična iako je moj komp nije moga na max detaljima vrtiti. :) Mislin da san je jedno 10-ak puta priša jer imaš par različitih načina kako prići stazu. Posebno mi je fora bila kako ljudi ulaze u Hummera ili Abramsa ili pak helića - preeejebeno. A tek trejdanje sa trgovcem.... Ono, moraš trejdat neznam 3 T-55-ice za jednog Abramsa ili 2 Hummera za jednog Urala. Zvuk je u igri solidan iako mi to nije toliko bitno. Da i spomenem neizostavni Fallout 3. Setting je super i pogotovo iljadu questova koje sanjam po noći kako ih prići. :pray: Stvarno im svaka čast za tu igru ali možda bi bilo bolje da su napravili kameru ka iz Fallout-a 2. Eto to je inače moja idealna igra.

Alepić
31-07-2009, 13:35
volim zarazne igre poput crvi,njbolje su mi pucačine ,brze i bolesne igre,al opet nekad zaigram stratešku igru,i na poteze i realno vrjeme.Meni je Zanzarah osto u sjećanju jer igra liči na pokemone, jedan od boljih crtića

El Klinjo
04-08-2009, 08:11
Najvažnija mi je priča, i naravno zaraznost.
Volim kad igra izgleda lijepo, ne nešto SF nego onako lijepo :)

neox99buleseye
08-08-2009, 15:07
meni je apsolutno najbitnija priča također, tak da su mi igre u kojima ima najvise price(citaj RPG) najbolje za igrat, uvjek ih mogu proci vise puta

Nodakim
13-08-2009, 21:21
bar to svi ne kažu. lažovi.


Još bolje kada kažu da im je atmosfera najvažnija,a koju čini 50% grafika,30% muzika i 20% priča i setting.
-_-

croat1gamer
13-08-2009, 21:36
Razvoj price > Uvodna prica.

I mora imati dobar community, inace je osudena na propast, bez obzira koliko dobra bila.

mr.bullseye2
17-08-2009, 17:44
Najvažnije je kod igre da bude..igriva a ne da je baciš u recycle bin za 3 dana.Važno je i koliko traje da je ne prođeš za 2 dana i onda ti je dosadno.

FioPro
19-08-2009, 20:44
Dobra pozadinska priča, zabavan gameplay i grafika koja ne mora biti realna ali da je ugodna za oči.

Imo, najvažnije je da igra ima dobar Multiplayer. Co-op i Multiplayer općenito su budućnost pošto sve više ljudi ima brzi internet.

TehAnalPain
19-08-2009, 22:15
gameplay... gameplay... GAMEPLAY!!!!

grafika je dovoljna da samo ne izgleda ko super mario al je po meni najvazniji gameplay... jbt doso sam igrat igru a ne gledat romanticnu pricu il nes... da sam to htio pogledo bi film il procito knjigu... pucacine su mi sve iste, nogomet... jos uvijek ne kuzim razliku izmedju FIFA 99 i PES 5... tako isti vrag... Svaki MMORPG je na istu foru uglavnom ti dosadi nakon 2 sata igre... Samo japanci rade neke akcijske igre kao DMC a oni u to stave neku reterdiranu pricu i likovi obavezno moraju imati sto cudniju frizuru i oruzje i barem jedan lik u igri mora imati sise koje samo sto nisu ispale za par napaljenih debelih majmuna... Da sam htio gledat sise upalio bi si pornic ko svako normalno dijete ( ili bih zamolio prijateljicu al mi ona neda pa se moram pornica drzat :( )

DAJ TE MI SABLJU I POSTAVITE MI VOJNIKE (boli me brige iz koje vojske) I DA IH KOLJEM!!! netreba mi prica, netrebaju mi sise samo sablja i puno krvi !!! :ekipa:

TeraBajt
19-08-2009, 23:30
moraš da biješ. igraj lefo'ded.

left for dead u superkul nigga žargonu. ototo. idem postat to na /b/

Tsaя
21-08-2009, 13:30
1. dobra priča i gameplay
2. grafika

DeusEx
23-08-2009, 13:33
Da bi igra bila kvalitetna mora imat priču, dobar gameplay, što manje bug-ova (najbolje bez) i bolju grafiku od DeusEx-a (s obzirom da mi je to najbolja igra služi mi kao mjerilo za sve ostale).

Morgan Black
05-09-2009, 14:54
po meni je kvalitetna igra ona u kojoj su izraženiji detalji. Po meni je dosta kvalitetna igra Man of Wor

neox99buleseye
06-09-2009, 16:21
priča-gameplay-grafika-animacija-zvuk

breezer
11-09-2009, 12:33
isto priča, gameplay, grafika itd ! I mora imati ono nešto, neki faktor koji me ne ostavlja ravnodušnim ko kad kupim najnoviji GTA eto otprilike tako :D !

Toxic_x3
26-09-2009, 23:23
3 rijeci-World of Warcraft! :pray:

Chuky
01-10-2009, 14:33
Gameplay, faktor zaraznosti i nedostatak bugova.

Tegla Ajvara
01-10-2009, 20:46
jedna od rjetkih igara koja me uspjela osvojit je legend of zelda
zbilja je brutalno jadna grafika u zeldi dx, oracle of seasons oracle of time
al svjedno igra nad igrama. :pray:

a od strategiji generals :pray:
prije me odusevljavala grafika kad sam 1. x zaigro, a onda sve ostalo, i dan danas igram i nece dojadit, neznam zast al ovo mogu uvjek igrat

gothic45
03-10-2009, 19:44
Za mene je idealna igra bilo koja iz MG serijala, npr. MGS2 Sons of Liberty:

1.Zakon priča
2.Odlična grafika (bar za ono vrijeme, a ni sad nije za bacit)
3.Atmosfera bogovska
4.Nivo akcije je odlično pogođen
5.Taktike
6.Glazba
7.Mjesto radnje
8.Bossevi


ma sve za 5 :pray:

flander
03-10-2009, 20:01
a opće je poznato da je MGS remek djelo ^^

Elraxery
08-11-2009, 19:02
Potpis na zadnja dva posta
Nego mene s obzirom da sam tek sad dobio novi komp najviše zanima grafika jel nikad nisam imao pravu priliku uživat u igri na full high postavkama, inače mi je najvažnije da je priča dobra, zato i obožavam Warcraft