PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dino Crisis 1 & 2



Raz
24-04-2009, 20:57
Nisam našao temu pa sam ju odlučio otvoriti.

Jedinicu nisam imao prilike igrati ali Dino Crysis 2 je jedna od najboljih igara koje sam imao prilike zaigrati :pray: .
Discuss... :)

Razzarach
24-04-2009, 21:59
DC2 je pre jebena igra za ono vrijeme
s 7 godina sam ownao dinosaure na ps-u
fali mi ta igra :)

Ghost_Rider
25-04-2009, 00:46
ovo definitivno moram poigrati :D

Arbiter of Change
25-04-2009, 08:49
Isto dvica, ali vjerojatno jer je dosta drugačija od prethodnika ma koliko se na prvi pogled činile slične igre. Prvenstveno, original je imao problema sa tempom i općenito preveliki fokus na iritantne "odi do A, do B, onda do C" zagonetke kojima nikad nije bilo kraja, a izvlačio ga je setting. Drugi dio je to popravio tako da je ponudio drugog lika za igranje, udaljio se malo od zagonetki, dodao izvrstan borbeni sistem na kojem si mogao izgubiti sate i sate kako bi zaradio za najbolja oružja (koje će ti trebati na većim težinama), te naravno činjenici da je poradio na priči učinivši je nebrojeno puta boljom od originala (kraj je predobar, Tenchu style).

Raz
25-04-2009, 13:23
Koji su vam bili najteži protivnici?
Mene su najviše iznervirali pterodactyl-i koje je dosta teško bilo pogoditi.
http://static4.filefront.com/images/ardylfpxmp.jpg

Raz
26-04-2009, 18:41
Ah, c'mon... zar ju nitko više nije igrao? :)

Kid A
26-04-2009, 19:06
Pterodaktili mi nikad nisu bili problem ako skupis para za one uzije tu....sto sam uvek i radio :)
Najbolji dio mi je onaj sa lavom i prethistorijskim gusterima koje sam uzivao raznositi sa anti-tank rifle....ima i onaj fazon sa unlimited ammo ako skupis sve dino fajlove...

Dreamer Deceiver
06-05-2009, 19:19
jednom davno je to bila moja najdraža igra D:
jedinica owna boga :pray:

Cecin
23-01-2010, 07:22
Odlicna dve igre. Sto se tice prvog dela ne svidja mi se ambient u kome se radnja odvija dok drugi deo jebe majku. U drugom delu sam obozavao onaj dio sa vodenim platformama, pre nego sto odes pod vodu, dok sa Heavy Machine Gun'om ubijas Plesiosauruse. Da jos jedna stvar sto mi se svidja kod drugog dela je sto su ubacili onaj combo points gaining i to da mozes kupovati bolje oruzije, municiju i unapredjenja u zavisnosti koliko dobro igras tako da zahteva dosta skilla da izduras da te nijednom ne dotaknu. Ma kult! :D