PDA

Pogledaj cijelu verziju : Codemastersov Formula One 2010 idućeg proljeća



IgGy
24-04-2009, 09:59
Simulacije Formule 1 na PC platformi nije bilo otkako je EA Sports odustao od daljnje produkcije, no Codemasters je nedavno potvrdio kako je ponovno otkupio licencu, te krenuo s produkcijom vlastite Formula 1 simulacije.

Engleski je izdavač potvrdio kako PSP i Wii verzije dolaze već 2009. godine, dok će se takozvane "high definition" verzije za PC, PlayStation 3 i Xbox 360 pojaviti u proljeće 2010. godine. F1 2010 biti će pogonjen Codemastersovim provjerenom EGO engine tehnologijom, koju koriste Colin McRae DiRT (1 i nadolazeći 2) i Race Driver GRID.

Aral
24-04-2009, 11:30
Da, bas sam otvorio temu nesto prije tebe u gaming opcenito, procitavsi tu vijest na hcl-u, a i znao sam da se neko vrijeme vec nesto kuha u loncu codemastersa. A sta rec, sretan ko malo dijete, konacno nakon toliko godina da izadje licencirani f1 naslov. Obozavam f1 a ako ne zabrljaju ovo bi mogao biti stvarno dobar f1 naslov. Vidjet cemo, sad moram samo cekat godinu dana :o

pimp
24-04-2009, 11:36
fala bogu više

cham3leon
24-04-2009, 12:55
Od te igre ne očekujem ama baš ništa, jer su me i grid i dirt grdo razočarali, tako da nema smisla išta očekivati od njihove F1 zajebancije. Oh well. Možda razvesele nekog desetogodišnjaka koji želi zvrndati s f1 bolidima...

Meni ostaje dobri stari F1 challenge 99-02 sa modom za sezonu 2008 koji owna sve.

Forbs
28-04-2009, 18:19
Napokon da je to zadesilo i pc platforum......svakao ovo čekam, nadam se da neče razočarat... :D

Aral
16-05-2009, 09:24
Prošlo je već poprilično vremena otkako smo zadnji put čuli za Codemastersovu F1 igru, no čekanje je prošlo i planovi su otkriveni. Dakle, simulaciju Formule 1 dobit će pet platformi. Verzije za PSP i Wii nosit će oznaku 2009 te će shodno tome biti spremne za kolovoz ove godine. Sadržavat će, dakako, licencirane vozače, staze, bolide i timove, te grafičku prezentaciju u skladu s limitima spomenutih konzola. Druga verzija, koja je vjerojatno i zanimljivija široj publici, ona za PC, PS3 i X360, neće ugledati svjetlo dana u 2009. godini, no zato će nas dočekati pri samom početku sljedeće sezone, dakle u proljeće 2010. Povodom otkrivanja ovih informacija, Codemasters je izrazio zadovoljstvo oko suradnje s kompanijom Formula One Management Limited, a i vodeći čovjek Formule 1, Bernie Ecclestone otkrio je kako je impresioniran onime što su mu prezentirali u Codemastersu. Što drugo reći nego – jedva čekamo novu F1 igru.

by HCL