PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zeno Clash



Aral
23-04-2009, 12:11
Omg kakva je ovo igra :pray: Samo cu rec da developeri koji su je radili su ocito bili na opasnom koktelu raznovrsnih i osebujnih droga cudnih naziva! Dakle, imamo igru radjenu na hl2 engineu, da odma rijesimo grafiku. Nekakva mjesavina melee borbe iz prvog lica (ima i oruzja), u nekakvom totalno uvnutom svijetu koje me naprosto odusevio, pocevsi od osebujnih likova koje susrecete itd.
Ajde da rijesimo linkove:

Official site (http://www.zenoclash.com/)
IGN Hands on (http://pc.ign.com/articles/953/953368p1.html)

Igrao sam jako jako malo, uglavnom bjezite od rodbine jer ste ubili Father-Mother a drustvo vam pravi neka zenska. To je to uglavnom, barem zasad :D

Raz
23-04-2009, 12:46
Igra izgleda jako primamljivo :pray:
Isprobat ću ju kada prođem par igri i oslobodim malo mjesta s harda :)

Electronic_Existance
27-04-2009, 17:45
Ja prijeći ova igra i odličan je. Ja pričao sa tvorac igre i bio mnogo tužan jer on rekao da vjerojatno ne raditi na multiplayer igre.

vex
27-04-2009, 17:57
Ja prijeći ova igra i odličan je. Ja pričao sa tvorac igre i bio mnogo tužan jer on rekao da vjerojatno ne raditi na multiplayer igre.

Ti imati problema s padež?
:rotfl:

Raz
27-04-2009, 17:59
Lik je s inozemstva, ako govori istinu.
Nego... ja igru još nisam probao ali budem, a ako je dobra neka rađe nastavi radit singleplayer igre :)

ScorpiuS
27-04-2009, 18:16
Igra me uopće nije toliko oduševila. Brzo dosadi to jednolično mlaćenje.

Electronic_Existance
27-04-2009, 18:17
Ja prijeći ova igra i odličan je. Ja pričao sa tvorac igre i bio mnogo tužan jer on rekao da vjerojatno ne raditi na multiplayer igre.

Ti imati problema s padež?
:rotfl:
ja ne znati ti što točno pitati, ali ja još učio hrvatski jezik i ljudi se smijati jako puno kada se ja truditi da priča.

vex
27-04-2009, 18:31
Sorry lega , nisam znao da si iz inozemstva.
Nisam mislio ništa loše , samo mi je bilo smiješno.
:D

ScorpiuS
27-04-2009, 20:20
Aaaa, ovo je odlično, jedan new guy ismijava drugog new guya. :rotfl:

Arbiter of Change
27-04-2009, 20:48
Ja samo znam da je čak jedan developer (potvrđeno) postao na jednoj izvjesnoj torrent stranici neka ljudi barem kupe igru nakon što je ovako isprobaju budući da je igru radio mali neovisni tim, a čini se da je jako dobra ispala.

The Jackal
27-04-2009, 20:50
Ja samo znam da je čak jedan developer (potvrđeno) postao na jednoj izvjesnoj torrent stranici neka ljudi barem kupe igru nakon što je ovako isprobaju budući da je igru radio mali neovisni tim, a čini se da je jako dobra ispala.


Rađe krast od EA-a i takvih neg od malih timova i developera, a? (:

Raz
27-04-2009, 21:26
Ja samo znam da je čak jedan developer (potvrđeno) postao na jednoj izvjesnoj torrent stranici neka ljudi barem kupe igru nakon što je ovako isprobaju budući da je igru radio mali neovisni tim, a čini se da je jako dobra ispala.
Da, vidio sam tu poruku... imaju respect zbog toga od mene, umjesto da forsiraju razne zaštite kao neke veće firme, probaju ljude koji ilegalno igru nabave nagovoriti da ju i kupe :thumbs2:

Grim
28-04-2009, 11:26
Ok prvi put cujem za ovu igru i sada sam trailer odgledo, neki vrlo cudan svijet, ali mi se cini jako zabavno. Ta igra je izasla ili ?

Raz
28-04-2009, 11:28
Ok prvi put cujem za ovu igru i sada sam trailer odgledo, neki vrlo cudan svijet, ali mi se cini jako zabavno. Ta igra je izasla ili ?
Yep, izašla je.

Snake
28-04-2009, 16:51
luda je igra. ne viđa ih se ovakvih puno, zato je zanimljiva.

Forbs
28-04-2009, 18:25
Ništa neću da govorim,dok ne probam Kako vidim igra je cisto solidna... 8)

Hidraulicar Kreso
28-04-2009, 19:35
igra je sasvim solidna kako kaže, sviđa mi se dizajn oružja, okruženje i setting su također dobri, onako malo bolesni :) , ali dosadna mi je meele borba, koja je dosta učestala, pa postane monotono, ali pošto je to jedino što meni smeta, može se zanemariti.

ScorpiuS
28-04-2009, 21:45
Da, jedino što ti smeta je većina igre, kaj ne? :D Ali slažem se sa izjavom, stvarno fali raznolikosti borbe, iako je dizajn nenadmađen!

Arbiter of Change
01-05-2009, 15:37
Stvarno, dizajn i općenito art value je odličan u igri.

Sama borba nije ni toliko loša sama po sebi, premda ima nekih problema sa lock-on kad se nakupi više neprijatelja, ali glavni nedostatak je taj što ćeš se više manje boriti sa 5-6 istih neprijatelja, problem pojačan činjenicom što izgleda oni nisu random predstavnici svoje "rase", već su stvarnoSiste osobe.

Ali iskreno, mogu ignorirati sve tehničke probleme (kao zadnji spomen, ovo divotu vrti Source engine koji opet dokazuje koliko je uber) kad vidim kako izgleda igra i općeniti doživljaj ionako čudnog svijeta. Dizajn do jaja i ovo je stvarno jedna od rijetkih igara gdje sam upalio blur, HDR i Bloom sve zajedno (inače se žalim da je to "shiny mamac za trigger-happy mulariju) kako bi još više uživao u magli, tj. općenito bajkovitom doživljaju koji je sveprisutan.

Još samo da nema cliffhangera na kraju jedne sasvim solidne priče.

ScorpiuS
23-05-2009, 16:17
Za nastavak Zeno Clasha

ACE Team's original beautiful and bizarre first-person brawler Zeno Clash has been out for just shy of a month, but the Chilean developer is already hard at work on a sequel.

According to the official ACE Team blog, consider Zeno Clash 2 officially official, with the second entry currently in the planning stages. ACE Team co-founder Carlos Bordeu writes that "he next installment to be much larger in scope, so the new game will feature open ended gameplay with large explorable environments and RPG elements."

The team also plans to revisit the Zeno Clash melee combat system for "even more brutal and engaging gameplay."

Hopefully, they'll address some of our concerns with the original title—specifically the gunplay, storytelling and the amount of game you get for your dollar—to make the visually unique world of Zeno Clash worth revisiting.

I napravit ćemo jedan vejiki svemirski brod sa ciijećem kao pogon skojim ćemo pobjeć na drugu planetu gdje ćemo živjet sretno do kraja života!!! Jej!!!

Bara
29-05-2009, 07:05
Jedva čekam Zeno Clash 2, i ne vidim ljudi da ste mi baš oduševljeni ovom igrom, jer meni je ova igra jedini biser u ovoj jadnoj prvoj polovici 2009. godine. Najbolja dosada melee borba iz prvog lica, FPS dio je skroz u redu iako nije zabavan kao tuča, cijeli svijet, likovi, oružja, priča, su jako zanimljivi i opićeni, svak bi trebao probati to je sigurno. I da, grafika je odlična, a i nije puno zahtjevna.

Grim
29-05-2009, 07:38
Najbolja meele borba iz prvog lica, ne meni, Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena ima puno bolju meele borbu od Zeno Clash.

Bara
29-05-2009, 07:46
ma daj, ono je ukočena i jednolična animacija, bugovita je borba skroz, očito nisi igrao Zeno Clash, i nemoj mi reć da nisam igrao Riddicka zato što jesam :)

Grim
29-05-2009, 08:37
Riddikove kronike imaju puno bolju meele borbu :)

Bara
29-05-2009, 08:42
Damn, zaboravio sam pripomenuti da i to ne smiješ reći! Aj aj, Riddick se tuče kao curica... izvlači se na one nožiće, Zeno Clash je prava stvar :)

Arbiter of Change
03-10-2009, 07:41
Stiže Zeno Clash Ultimate Edition na XBL... još nema nikakve naznake hoće li PC verzija dobiti besplatni update ili slično.
http://www.gametrailers.com/news/zeno-c ... ition/1425 (http://www.gametrailers.com/news/zeno-clash-ultimate-edition/1425)

Raz
17-05-2010, 22:47
Zeno Clash Ultimate Edition Soundtrack je besplatan do 31. svibnja. Možete ga preuzet sa službene stranice u soundtrack sekciji.

http://www.zenoclash.com/