PDA

Pogledaj cijelu verziju : Terminator: Salvation



mravojed20
21-04-2009, 10:03
Nije mi pretražnik izbacio niš, pa da otvorim temu.

Evo pogledah gameplay video, čini se dosta dobro ovako na prvi pogled, što mislite?

http://www.gametrailers.com/player/48244.html

Bartuc
21-04-2009, 10:05
Jebate led :shock:

Pogledao sam link u mafiji pošto si spomenuo Cover Sistem :pray: Pre fenomenalno izgleda, brijem da su ga usavršili u ovoj igri, bar u traileru, ingame se nadam da neće odstupati od ovoga.


PS: Grafika je brutalna, AI izgleda loš ali ipak su to roboti kojima nije u programu da bježe u zaklon :D

mravojed20
21-04-2009, 10:09
E to je u biti ful strava, AI može bit glup ko k jer su roboti lol :rotfl:

Ali igra se čini dobrom, nabijena akcijom, fluidna.. stvarno lijepo, a naletio slučajno na trailer :D

Raz
21-04-2009, 10:13
Izgleda odlično... mislio sam da će biti loša pošto je ipak igra rađena po filmu, ali ovo... :pray:

Bartuc
21-04-2009, 10:13
Nevjerojatno, nismo znali za tu igru, a izgleda vrlo kvalitetno, bar što se gameplaya tiče. Ono uklizavanje u zaklon izgleda odlično, makar će se pojaviti 100 ljudi u ovoj temi (i Wedran) te reći da je sve to glupa skripta koja nema smisla i svrhe :(

wiseguy
21-04-2009, 10:32
ovo izgleda zabavno do bola,totalno je nabrijana igra.
@Bratuc ovo zadnje što si rekao sam i ja prvo pomislio,pola če ih reči da je Ai glup a nisu igrali igru te da je grafika slaba

Aral
21-04-2009, 10:50
Cover sistem kao u Wanted: Weapons of faith, nista novo. Iako, mogao bi ovdje dobro funkcionirati. Bas pogledao trailer danas ujutro i fakat mi se svidjelo, znam da igra nece bit nis bog zna kaj al malo terminator akcije za vrijeme izlaska novog filma uopce ne skodi :D A i ovo bi mogao biti prvi terminator kojeg cu igrat.

ScorpiuS
21-04-2009, 11:35
Nevjerojatno, nismo znali za tu igru, a izgleda vrlo kvalitetno, bar što se gameplaya tiče. Ono uklizavanje u zaklon izgleda odlično, makar će se pojaviti 100 ljudi u ovoj temi (i Wedran) te reći da je sve to glupa skripta koja nema smisla i svrhe :(
Kritizirao sam Mafiju, ali ovdje je sve sasvim dobro. AI je sasvim opravdan, a osim toga ovo je jedan od rijetkih igara koji u traileru imaju samo ingame video.

vex
21-04-2009, 11:51
I grafikom i cover sistemom liči na Gears of War..

Hellboy
21-04-2009, 13:34
Ovo izgleda kao maloumna pucačina bez trunke kvalitete i inspiracije od strane developera. Šteta je što se danas takve igre uopće i rade. I Terminator je trebao završiti na drugom nastavku.


:D
Izgleda zabavno. Jako. Pucačina po robotima bez prestanka uz izvrsnu grafiku, lijep sustav zaklona, i after all, ubijaš robote jedva pametnije od kalkulatora koje proizvode u tisućama dnevno što objašnjava eventualne manjkavosti u AI sustavu, jer, zašto se mučiti i programirati govno da se sakrije ako možeš napraviti drugog a ovaj svojom eksplozijom može povući još nekog člana otpora sa sobom. :D

Constantine
21-04-2009, 14:58
izgleda odlicno i fluidno i zabavno te zanimljivo :D

...ali,to je igra napravljena prema filmu,tako da ne ocekujem mnogo.

W3DR4N
21-04-2009, 15:38
Čisto iznenađenje. Čuo sam da rade igru, no nakon katastrofalnog FPS-a na osnovi Terminatora iz 2004., ideja izrade još jednog nastavka mi je bila na kraju pameti.
Ipak, ovo radi sasvim drugi developer, pa se takvim stvarima ne treba zabrinjavati.

Poprilično podsjeća na Gears of War, samo su kretnje fluidnije i brže, te je sve manje mračno i isprano. Zabava od 5-6 sati je zagarantirana, nedvojbeno.
Što se tiče AI-a, on nije loš, već selektivan. Pogledajte opet trailer i pogledajte da su letači pametniji od T101 modela.
Vjerujem da ste svi gledali film? Kad se terminator ikada sklonio metku? Oni imaju samo jednu putanju - ravno.

@hellboy
Terminator je trebao završiti s dvojkom, u talionici. :(

Hidraulicar Kreso
21-04-2009, 15:47
čini mi se vrlo dobro, cover sustav i uklizavanje mi liči na onaj iz wanteda, ali to mi ne smeta. Gameplay mi se također čini dobar ukomponiran sa dosta zadovoljavajućom grafikom i settingom, moglo bi od ovoga i nešto biti.

Grim
21-04-2009, 16:16
Predobro izgleda, grafika odlicno, cover sistem prekulno... a ja veliki fan Terminatora... :pray:

Hellboy
21-04-2009, 16:22
@hellboy
Terminator je trebao završiti s dvojkom, u talionici. :(

Kako sam samo znao. :D
Doduše slažem se, treći je mužnja koja nije ni trebala nastati.

Inače, postoje li kakve naznake o mogućoj konfiguraciji koja bi bila potrebna da ovo potegne uzevši u obzir da izgleda prilično lijepo.

bezimeni
21-04-2009, 16:44
I mene je iznenadila pozitivno .Očekivao sam teško sranje a po viđenome izgleda zanimljivije i bolje nego dosadni i ponavljajući Gears of War .Igram ju sigurno.

narf
21-04-2009, 16:55
jebate, ostao sam bez teksta :shock:

Bartuc
21-04-2009, 17:39
Aaaaa, pa Weki nije popljuvao igru :pray: :D

Uglavnom, već sljedeći mjesec izlazi za PS3, znači da bi moglo uskoro i za PC. Moram priznati da je ovo tek drugi naslov koji me hypao, a to je u zadnje vrijeme teško pošto sam izgubio totalno volju za svim igrama :(

Aral
24-04-2009, 10:01
GT preview

http://www.gametrailers.com/player/48394.html

Igra dolazi 19.5...

IgGy
24-04-2009, 12:05
Igra mi izgleda "oke" i to je sve. Samo još jedna prosječna pucačina.

Da se mene pita, trebali bi napravit punokrvni Terminator RPG.

Nego, malo offtopic... James Cameron nema nikakve veze s filmom ili je ipak neki izvršni producent?

Bartuc
24-04-2009, 12:09
Terminator RPG!?

To mi je nekako nezamisliva kombinacija...

IgGy
24-04-2009, 12:14
Zašto? Postapokaliptični setting, aktualnim ljudskim klasama dodaš još desetak, a ukoliko bi Hollywood bio dovoljno velikodušan i developeru dopustio potpunu manipulaciju contentom, dizajneri osmisle još brdo klasa strojeva (primjerice, raznorazne agresivne neuspjele eksperimente hibrida čovjeka i stroja; pa, ne znam, neagresivne hibride koji žive u porazbacanim mjestancima po mapi......) itd. Meni je Terminator idealan setting za ogroman RPG poput Fallouta.

Raz
24-04-2009, 12:16
Dobro kaže Iggy... to bi bio odličan setting za neki RPG.

Bartuc
24-04-2009, 12:24
Ajde, možda i može :D


Prvo mi je pao na pamet nedostatak itema za taj "žanr", ali onda su samo počeli iskakati u mislima. Pa sistem augmentacija lika, bome ima potencijala.

Aral
24-04-2009, 12:35
Istina, tu bi bilo puno materijala...samo pitanje je da li cemo to ikad vidjet...tko zna :D

Grim
24-04-2009, 14:13
Uf to bih volio Terminator RPG, ogromno podrucije prepuno raznolikih robota, vrlo mala kolicina ljudi, stealth ubacen s obzirom da ima puno strojeva pa ak jedan skuzi javlja svima u tom podruciju... ogromni potencijal... :pray:

Hellboy
24-04-2009, 14:18
Kakav bi bio pvp u toj igri? Ljudi protiv ljudi nema previše smilsa jerr ih ionako nema puno u tom svijetu. Ljudi protiv terminatora bi imalo smisla, no terminatori bi bili OP i morali bi biti igriva strana. Ili bi igra bila pve only što nakon nekog vremena dosadi.
Ideja je na mjestu, samo ju treba razraditi. :D

IgGy
24-04-2009, 15:33
PvP? Uopće nisam mislio na MMORPG, već na singleplayer RPG.

Ipak je premalo contenta za MMORPG koji se mora konstantno dopunjavati sadržajem da bi bio dovoljno dugo zanimljiv. No svejedno, dovoljno ga je mnogo kako bi dizajnirao RPG naslov veličine jednog Fallouta.

W3DR4N
24-04-2009, 15:41
KAKAV RPG, KAKVI BAKRAČI!
GOTOV JE TERMINATOR. EVO TU!
http://www.imagesforme.com/out.php/i462922_terminator2thumbsup.jpg

Hellboy
24-04-2009, 16:23
PvP? Uopće nisam mislio na MMORPG, već na singleplayer RPG.

Ipak je premalo contenta za MMORPG koji se mora konstantno dopunjavati sadržajem da bi bio dovoljno dugo zanimljiv. No svejedno, dovoljno ga je mnogo kako bi dizajnirao RPG naslov veličine jednog Fallouta.
Bah, toliko igranje WoW-a čovjeka po defaultu prebaci na filtriranje riječi RPG u MMORPG. Moje isprike. :D

Da, singleplayer RPG bi mogao biti zabavan. Doduše bez bioničkih nadogradnji jer to pomalo pobija svrhu borbe protiv robotske vojske koja želi od nas napraviti mazivo.

Bartuc
24-04-2009, 16:29
Pa na dvije strane da se grana priča...

1) Spasenje čovječanstva
2) Pridruženje robotima u obliku kibernetskog čuda

8)

bezimeni
24-04-2009, 16:40
Meni odgovara baš ovakav kakav je. Zabavan i pitak.Samo mi treba još jedan tvrdokuhani rpg pa da izgubim volju za igrom nako što me neki lik pošalje po ulje za podmazivanje ne kraj sedme mape kako bi mi platio pa da si ja za to mogu kupiti novi par čizama...onak , debelo mi idu na jetra takvi zadaci .

24-04-2009, 17:42
fail...briši.

ScorpiuS
24-04-2009, 18:30
Pa na dvije strane da se grana priča...

1) Spasenje čovječanstva
2) Pridruženje robotima u obliku kibernetskog čuda

8)
Baš me zanima kako će mi stajati svijetleće oči. :D

Aral
05-05-2009, 20:58
Oh, evo novi filmic...Ground Enemies
http://www.gametrailers.com/player/48873.html

Mogla bi ovo biti bas ok igra...ako nista drugo ponajbolja Terminator igra.

Grim
06-05-2009, 13:44
Oh, evo novi filmic...Ground Enemies
http://www.gametrailers.com/player/48873.html

Mogla bi ovo biti bas ok igra...ako nista drugo ponajbolja Terminator igra.
Fakat odlicno izgleda taj video, jedino sta se brinem da nece dobro optimizirati igru.

Raz
06-05-2009, 14:04
Još uvijek izgleda odlično, a ako se ne varam ovo je u unreal 3 enginu tako da se ne moramo brinut oko optimizacije.

Peyo
11-05-2009, 05:56
Aaaaaaaaaa 19.05. sve je bliže :pray: ali to što neće biti Arnie u filmu ili će biti na jedan čas kao vjerojatno i u igri im nemogu oprostiti. :nonono:

ScorpiuS
11-05-2009, 06:18
Aaaaaaaaaa 19.05. sve je bliže :pray: ali to što neće biti Arnie u filmu ili će biti na jedan čas kao vjerojatno i u igri im nemogu oprostiti. :nonono:
Arni je guverner jedne američke države, Floride, ja mislim. Neće on sad to ostavit na godinu dana za snimanje ovog filma, a tko zna, da je amerikanac možda bi bio i predsjednik.

Peyo
11-05-2009, 06:53
Aaaaaaaaaa 19.05. sve je bliže :pray: ali to što neće biti Arnie u filmu ili će biti na jedan čas kao vjerojatno i u igri im nemogu oprostiti. :nonono:
Arni je guverner jedne američke države, Floride, ja mislim. Neće on sad to ostavit na godinu dana za snimanje ovog filma, a tko zna, da je amerikanac možda bi bio i predsjednik.

Khm... Kalifornije ustvari.
A sad prijatelju nađi ti meni Hrvata koji je sve uspio u Americi što je on kao Austrijanac ??? Hint: Došao je sa 20 dolara u Ameriku, počeo se baviti bodybuildingom i bio višestruki prvak zaredom u tome, (Kao body builder osvojio je pet titula Mr. Universe i ukupno sedam Mr. Olympia) zatim jedan od najpopularnijih akcijskih glumaca u 80-ima i 90-ima, 1983. god. postao je američki državljaninSa od 2003. guverner Kalifornije. Dovoljno ? :wink:

P.S. Na ovo sam naišao na jednoj stranici: "Upravo rade na digitalnom presađivanju Arnoldovog lica na tijelo Rolanda Kickingera. Međutim, njegova je uloga jako mala".

Constantine
11-05-2009, 08:26
Digitalno presađivanje lica,hmmm,to zvuči,komplicirano.


meni uopce ne smeta sto nema Arnie-a i svejedno se veselim filmu.

Tegla Ajvara
12-05-2009, 07:40
nekak su terminatori lako-unistivi u igri, s obzirom na prva 3 djela filma di muku muce da bi unistili samo jednog.

Aral
12-05-2009, 09:51
Da, igra bi jako bila lagana i zanimljiva da moras 5h pucat po termicu...đizs, treba malo prilagodit gameplay. I ovak su dosta jaki :D Na kraju krajeva, bitno da ih mozes unistit ^^

Tegla Ajvara
12-05-2009, 10:52
nebi ja to tolerirao
onda nisu terminatori, neg hrpetine metala

u 3. djelu ona terminatorka na groblju popije rpg i ustane se ko nova :o i da sad vamo obicnim pistoljcicima ih ubijas ko divlju krmad

neide :thumbs1:

mravojed20
12-05-2009, 11:00
Zašto misliš da su 'obični' pištoljčići??? Igra prati film, znači terminatori su još uvijek nedovoljno sofisticirani, t-800 još ni ne postoji, kao ni t-1000 ni t-x( ženska).

Grim
12-05-2009, 11:11
Ovo su ranija verzija terminatora koji se lakse unistavaju jer nisu razvijeni ko t-800 itd. pa vidio si u filmu da su se borili s robitima s nekakvim future puskama sta znaci da su i roboti sofisticirani. Ovdje treba puno manje da se uniste, bilo bi glupo da cijelu igru ubijas jednog terminatora :)

IgGy
12-05-2009, 12:02
nebi ja to tolerirao
onda nisu terminatori, neg hrpetine metala

u 3. djelu ona terminatorka na groblju popije rpg i ustane se ko nova :o i da sad vamo obicnim pistoljcicima ih ubijas ko divlju krmad

neide :thumbs1:

sori na offtopičarenju, stari imaš predobar sig :D

Arbiter of Change
12-05-2009, 12:06
Oh, evo novi filmic...Ground Enemies
http://www.gametrailers.com/player/48873.html
Meni je važnija od GoW ukradene akcije bila činjenica da će igra imati moderniziranu Terminator glazbenu temu, već sam se pobojao bio. :)

Hellboy
12-05-2009, 13:42
Nekako mi se zračne gadarije (http://www.gametrailers.com/player/49102.html)Sčine impresivnije od kopnenih.

Tegla Ajvara
12-05-2009, 14:28
nebi ja to tolerirao
onda nisu terminatori, neg hrpetine metala

u 3. djelu ona terminatorka na groblju popije rpg i ustane se ko nova :o i da sad vamo obicnim pistoljcicima ih ubijas ko divlju krmad

neide :thumbs1:

sori na offtopičarenju, stari imaš predobar sig :D

thanx :D

Hellboy
12-05-2009, 14:46
Mogao si barem reći tko ga je napravio. :D

GODSKILLER
13-05-2009, 00:47
ma nek ispadne zanimljiv i tehnički na nivou Gear Of War i to je taman

Aral
13-05-2009, 09:14
Da, uostalom nikad nismo ocekivali nista specijalno od filmskih igara, ajde wolwerine je popravio stvar, sad jos i ovo...jos da transformers2 ispadnu ok...

Aral
19-05-2009, 19:31
http://www.gametrailers.com/video/revie ... tion/49399 (http://www.gametrailers.com/video/review-hd-terminator-salvation/49399)

fail

Raz
19-05-2009, 19:45
Šteta, imao sam veća očekivanja. Možda ga jednog dana isprobam no trenutno imam puno boljih naslova za igrati.

Hidraulicar Kreso
19-05-2009, 19:48
jel to izašlo za PC, jer mislim da je trenutno vani samo za konzole.

BINUX
19-05-2009, 21:36
jel to izašlo za PC, jer mislim da je trenutno vani samo za konzole.

Sutra izlazi.A ovi sa Game trailersa su sigurno dobili neku pre release kopiju.

Aral
19-05-2009, 22:35
Ne, nego je to za konzole review. Igra je sluzbeno izasla danas, barem za konozle...za pc onda valjda sutra ili kaj ja znam kad 8)

Grim
20-05-2009, 08:14
Steta, odigrat cu je... ali brinuo sam se da ce igra biti kratka.

Peyo
20-05-2009, 14:52
Upravo sam prošao igru. Najveća mana je kratkoća. Samo 9 chaptera. A svaki chapter se može proći za kojih 15 - 20 minuta da ne računamo ponavljane u igri (ako te ubiju). Sljedeća mana dugi loading screen, ima bugova recimo pipe bombs uopće nisam uspio pokupit sa poda nego samo sa stola. Igrivost tak tak. Grafika je mogla malo i bolje. A.I. neprijatelja je sasvim solidna, jer sam dosta puta umro no zato ništa napredno. Uglavnom igra nije ispunila sva moja očekivanja i ako sam veliki fan Terminatora. Za jedan prijelazak je ok za ubit jedno poslijepodne. Novi X-men ga owna po tome Games based on Movies. Moja ocjena od 1 -10 je 6.

Grim
20-05-2009, 18:08
Pa ispala je igra koju tek tako odigras kada film odgledas... osim toga nece nis biti. Nevjerujem cak da cu je vise puta odigrat.

Kid A
20-05-2009, 18:14
U onoj GT recenziji bas nije bilo rijeci hvale za Salvation.....igra bi trebala biti sretna ako joj i daju prosjecnu ocjenu.Svasta,jedan nivo u igri se moze zavrsiti za 36 sekundi.......jadno.

Arbiter of Change
20-05-2009, 18:43
Wadafak, samo 4 sata igre?
Pa što su radili svo ovo vrijeme... nove gameplay elemente definitivno nisu, budući da je skoro doslovni GoW rip-off.

Hidraulicar Kreso
20-05-2009, 21:37
čini mi se da je igra jako zahtjevna, gledam baš sad malo zahtjevanja po netu i preporučeni zahtjevi su quad core i gtx 260.

kikl0p
21-05-2009, 01:01
kolko se meni cini igra koristi isti engine ko i Wanted...
bezveze,a cini se da je jos veci poluproizvod od njega

vjever_masni
21-05-2009, 23:42
mm pa i bionic commando koristi doticni engine

Grim
22-05-2009, 06:39
NE KUPUJTE TERMINATOR SALVATION
Doduše, s obzirom na kvalitetu igre, ne vjerujemo da ste spremni potrošiti novac na Terminator: Salvation usred ove ekonomske krize, no moramo vas upozoriti ukoliko se ipak odlučite na taj potez. Naime, PC inačica trenutno je u postupku povlačenja s tržišta nakon što je više nesretnih kupaca ustvrdilo da igra ima problema s pokretanjem, te se jednostavno rečeno - ne može instalirati. Izdavač obećava zamjenu pokvarenih verzija u roku od tjedan dana, ali šteta je već učinjena. Ipak, valja napomenuti kako se instalacijske poteškoće javljaju tek kod maloprodajnih verzija, dakle – na optičkim medijima, dok digitalno distribuirane inačice (Steam) ne bilježe slične probleme.
Omg, cak su i ovo uspijeli zeznut :rotfl:, treba znati napraviti ovoliki fail :rotfl: .

Hellboy
22-05-2009, 07:50
Možda su thjeli uštedjeti na medijima pa su sami pržili iste na najvećoj brzini i potom ih LightScribeali. :D

Aral
22-05-2009, 08:19
Wanted je bila ok igra, presao sam je i uopce nije lose, bas onak za mozak na pasu. Ovo za instalciju znam, ako se dogodilo jednoj bethesdi sa fallout dlc onda moze i ovima, big deal. Igrat cu, al samo zato kaj nisam nikad igrao niti jednu terminator igru.

BINUX
22-05-2009, 20:48
Wanted je bio super budeli Terminator upola ko Wanted bit če dobar.Samo čini se da imaju problema sa pravljenjem igri dužih od 4 sata igranja. :twisted:

GrimReaper
23-05-2009, 06:41
dosao sam na chapter 5 ...

uvod lepo zgleda ...

kad sam poceo igrat izostao je onaj wow effect sto se tice same igre.. nije nimalo spektakularno napravljena, nego neki prosjek ili mrvu ispod...

no ono sto cini ovu igru dobrom meni jest to da sam fan terminatora, i lako se ufuram u resistance spiku di neznas nista,organizacija je losa a metal je na svakom cosku...
efekti pucanja su mi dosta losi ono kad pucas iz puske ko da pucas iz pistolja na vodu, no sound kada meci lupaju po metalu je odlican...
nadam se da ce bit i plasma pusaka ipak je to buducnost, zasad sam vidio samo puske na konvencionalnu municiju...
fora je osjetit nemoc kad ti dodje endoskeleton a nemos ga ubit,osim onim posebno napravljenim bombama sto ih kyle reese pravi u jedinici u onoj motelskoj sobi...
no naravno trebalo je otkrit kako ubit pojedine vrste metala,njihove slabosti,a to kroz igru zgleda okej...
fora mi je i nacin skrivanja tj kad se prebacuje iz zaklona u zaklon ima uklizavanja i te fore, fora je izvedeno.
animacije izmedju gameplay dijelova su dobre, nisu nimalo dosadne...

kill that SKYNET :twisted:

Aral
25-05-2009, 14:44
Probao, koje prelose smece, hahahah :rotfl: Likovi hodaju ko neke ustogljene lutke, loadira novi nivo svaki pola minute, tehnicka strana je katastrofa, plus oko 4h gameplaya...total fail :thumbs2:

Deadwalker
26-05-2009, 17:45
Probao, koje prelose smece, hahahah :rotfl: Likovi hodaju ko neke ustogljene lutke, loadira novi nivo svaki pola minute, tehnicka strana je katastrofa, plus oko 4h gameplaya...total fail :thumbs2:

ono, oko ove igre nisam stvarno imao apsolutno nikakva ocekivanja. Kao sto rekoh, filmo-igre su totalna katastrofa sto se jos jednom i pokazalo. Nadam se da ce ovaj novi Batman malo poboljsat situaciju...

Aral
26-05-2009, 21:30
Da, to je sad zadnja sansa. A tako imaju dobar predlozak u terminatoru, ono mogli bi napravit stvarno dobru igru al valjda imamo srece da uvijek dodje u ruke nekim totalno nezainteresiranim developerima koji svojim fiksnim idejama upropaste igru.

BINUX
26-05-2009, 23:03
Normalno da je smeče kad su je radili ko i film par miseci.Ja sam inače fan Terminatora prva dva nastavka su meni među par najboljih akcijskih filmova.Nebi Holywood bio holywood da neuništi jednu odličnu franšizu sa svojom pohlepom.Ovaj novi Terminator je jedan običan šit sa specijalnim efektima.

FireFaith[CLF]
02-06-2009, 06:50
jucer dobio, jucer presao - rofl

razocaran igrom, 4 vrste pusaka, par bombica, prekratko, radnja tako tako (na kraju mozda daje do znanja da slijedi nastavak). katastrofa. jedini dio igre koji mi je bio gust je kad prvi put susretnes endoskeletona (t-600) pa ima animaciju kao u filmu onaj crveni ekran i kada sam vozio ono cudo s gusjenicama. sve ostalo je totalno nekvalitetno. prakticki imas automatsko navodjenje preko mape.

lose je to. vrlo lose. ne zavrijedjuje naslov terminatora.

bezimeni
03-06-2009, 16:43
Lauš recenzija (http://max.tportal.hr/Terminator-Salvation-Video_5135_0__0.aspx)

:D :thumbs2: .

Raz
03-06-2009, 18:47
Hehe, dobra reca :D

Kid A
03-06-2009, 19:07
Sve je rekao... :thumbs2: