PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa Kompom GASI SE -Restarta



ivan16
20-04-2009, 23:09
E ovako moja konfa je :

procesor:Intel Core 2 duo e8500

grafa :Ati radeon hd 4870 1gb gddr5

Maticna:MB Gigabyte EP45-DS4

ram :4gb 2x 2gb DDR2 2GB PC6400 (800MHz), Kingmax

Napajanje: chieftec 650w

i kuciste:Thermaltake VE7000BWS mid tower Soprano DX

Evo prije par mjeseci sam kupio ovaj komp ,do prije nekih mjesec dana bilo je sve uredu sa kompom radio je skroz normalno
Prvo je zapocelo tako što sam išo na racunalo i krenuo ga upalit ,onda sam ga upalio i zatvorio vrata od kučišta a on se restarto.
Isto tako dok sam ušao u igru Grid poceo vozit igrat cca 10sec on se opet restarto
ili sam malo slucanjo drmnuo stol on se restarta

I sad bi molio za pomoc šta da radim jel imo tko slicnih situacija i što bi to moglo bit ...

str1k3r
20-04-2009, 23:36
Ovaj sam problem sličan ja imao, bilo je ovako: unutar kućišta napajanja jedna se žica izvukla i svaki put kad se pomakne ,ventilator na napajanju udari u žicu i komp se restarta, neznam što bi drugo moglo biti, možda netko drugi zna, ovo je što se meni dogodilo ni dan danas neznam kako se ta žica izvukla ( problem sam sam servisirao jer mi je već dopizdilo restartanje svke dvije minute) nadam se da sam ti pomogao
BTW.
nemora značit da se izvukla žica na napajanju možda je negdje drugdje, pogledaj...

RIDER32
21-04-2009, 00:37
I meni se jedna zica izvukla iz 4pinskog konektora. Srecom navrjeme sam to primjetio prije nego li je nastao kratko spoj...
Za pocetak reinstaliraj drivere za grafu :wink:
Imao isti problem i to je bilo u pitanju.

IGoR_2803
21-04-2009, 07:28
ako kazes da se restarta na fizicki pomak, znaci kad ga tresnes lagano ili sl. provjeri kablove da li su dobro zaštekani, isto tako provjeri da li je sve sjelo u odgovarajuće slotove kak spada (grafa, memorija, itd...)

ivan16
21-04-2009, 08:51
Ok hvala svima probat cu ovo sto ste rekli :thumbs2: :thumbs2: