PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Fallout 2010. godine!



IgGy
20-04-2009, 15:42
Besthesda Softworks i Obsidian Entertainment najavili su novi naslov u Fallout franšizi, Fallout: New Vegas koji će biti u produkciji razvojnog tima Obsidian Entertainment, odgovornog za velike RPG uspješnice, poput Neverwinter Nights i Star Wars: Knights of the Old Republic II.

Kako dvojac kaže, ne radi se o nastavku Fallouta 3, te nema apsolutno nikakve veze s onime što je radio glavni dizajner Betshede Todd Howard.
Fallout: New Vegas biti će baziran na Fallout 3 engineu, te će, barem vizualno zasigurno podsjećati na prethodnika.

The Jackal
20-04-2009, 15:44
Baš kad sam se napokon upustio u svijet fallouta evo novog.

Jej!

Jedva čekam

Raz
20-04-2009, 15:52
Radujem se novom Falloutu... držim fige da dobro ispadne.

Chieftain
20-04-2009, 15:57
Jedva cekam! Samo se bojim da nece biti previse pod Besthesdinom palicom nego pod Obsidianovoj jer se nisam bas uklopio u f3 svijet, nikak mi nije bilo jasno kak ghoul moze trcati i previse mi je sve vuklo na oblivion.

The Jackal
20-04-2009, 16:02
Ghoul može trčat? :?

Nisam ni primjetio. Izdaljine sam ih uvijek skidao.

Eh sad... mene je zanimalo kako prokleti cucki nisu pali odmah nakon jednog metka u glavu al ono... svaka igra ima neke propuste

Deadwalker
20-04-2009, 16:55
ajd, bas me zanima kako ce to na kraju ispast. Drago mi je da ce i Obsidian Ent. imat tu svoje prste jer su vec dobro pokazali da znaju radit kvalitetne RPG-e :thumbs2:

Nodakim
20-04-2009, 17:00
nikak mi nije bilo jasno kak ghoul moze trca


Isto kako i ti možeš trčati...

Arbiter of Change
20-04-2009, 17:01
Ovo je definitivno neočekivano, ali dobrodošlo. Jedina zamjerka koju imam je samo ime jer zvuči kao ekspanzija neka, a ne samostalna igra (primijetite da se ne zove Fallout 4, pravo koje je Bethesda izgleda zadržala za sebe). Sad ćemo vidjeti je li Obsidian sposobniji u baratanju Bethesdinim Gamebryo enginom nego li ona sama (samo se nadam da će ovaj put nabaviti poštene animatore i da ćemo se riješiti loših animacija koje potežu još od Morrowinda).

Chieftain
20-04-2009, 20:11
nikak mi nije bilo jasno kak ghoul moze trca


Isto kako i ti možeš trčati...

Ehh, vidis, da si ti odigrao koji od prijasnih nastavaka i da znas kako su oni takvi postali i koliko su stari razumio bi o cemu pricam...

Electromaster
20-04-2009, 20:14
Mogla bi biti dobra igra, ali sve mi se čini da će ovim tempom silovati franšizu. :(

Nodakim
20-04-2009, 20:48
nikak mi nije bilo jasno kak ghoul moze trca


Isto kako i ti možeš trčati...

Ehh, vidis, da si ti odigrao koji od prijasnih nastavaka i da znas kako su oni takvi postali i koliko su stari razumio bi o cemu pricam...



Odigrao sam.
Ghoulovi nisu svi od Great Wara,samo mali dio njih je.Pogledaj Boba/Herberta/Harolda,on je s početka Great Wara,jedan od rijetkih i nije u predobrom stanju.
Postali su takvi zbog velike doze radijacije.

str1k3r
20-04-2009, 20:50
ou jea, dakle i to ćemo dočekat

Kid A
20-04-2009, 20:55
Najljepsa vijest danas :) .......cekam s nestrpljenjem...

ScorpiuS
20-04-2009, 21:17
Obsidian, a? Nebi volio vidjeti Fallout u trećem licu. Ali o tom razvojnom timu mogu reći samo dobre stvari stoga, CANT'S WAIIIIT!

FireFaith[CLF]
21-04-2009, 08:43
Obsidian, a? Nebi volio vidjeti Fallout u trećem licu. Ali o tom razvojnom timu mogu reći samo dobre stvari stoga, CANT'S WAIIIIT!

da hm. neka ostave radje ovako da igraci imaju opciju birati iz kojeg lica zele igrati prvo ili trece kako je u trojci. iako mislim da ne bi bio los povratak na staru izvedbu iz pticje perspektive.

Deadwalker
23-04-2009, 09:52
Mogla bi biti dobra igra, ali sve mi se čini da će ovim tempom silovati franšizu. :(

istina, toga se i ja bojim. Iako, kako kaze Arbie, ovo bi mogla biti samo ekspanzija tak da 2010. se cini ok. :wink:

Durin
23-04-2009, 19:59
Ja se samo nadam novom TESu.I Jermeyju Souleu.

str1k3r
23-04-2009, 20:02
Ja se samo nadam novom TESu.I Jermeyju Souleu.

ja mislim da su iza TES rekli daće izaći isto 2010, a što se tiče Jeremya Soula, najboli kaj sam ikad čuo on i onaj Inon Zur(crysis, ona prava scena kad kaže "gear up, masks on" i krene mjuza, :pray: )

keko
23-04-2009, 21:19
Nadam se da će ovaj Fallout imati više sporednih questova.