PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rendom bičanje! :D



Stranica : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Mirko L
25-04-2010, 12:21
Bičam po OCD-u :(

Babitz
25-04-2010, 12:30
Uz srčanu manu, imaš i OCD?

Mirko L
25-04-2010, 12:58
Pa, nedavno se javilo.
Mislim, nije nitko verifyao, ali očito je.
Isto je s mojim bratom i navodno ocem.

Najviše mrzim male botune.
Najomraženiji mi je srednji klik miša, kada ga kliknem jednim prstom za otvorit tab, moram obavezno i drugi tab.
Da ne kažem što ako jednim kliknem više.

Mrzim kad stanem jednom petom na trijem ili tapet, onda se moram vraćati za opet.
Ali najviše me od svega smeta kad sidim.

Toliko si okrećem donji dio leđa, da me kasnije bole kao da sam leđnjake radio.

Kad se udrem u lijevo nešto, moram i u desno.
Baš sad dok pišem, pazim kojom rukom (i prstom, jel) upirem space.

Već sam navikao na internetu i igrama držati oba prsta na lijevoj tipki miša.
Na assa creedu 2 naprimjer, oba na desnoj dok trčim.

Doduše, nekad kliknem nešto lijevim, ali onda moram i desnim.
Botune klikajem s oba prsta i živcira me.
Zato mrzim male botune, jer je nemoguće s oba.

Mrzim kad se taknem u nešto s nekim dijelom (prstom ili nešto) pa moram i drugima.

Ali bar mi nije kao bratu da se sprejom malo više ispod jedne ruke, pa mora ispod druge.
Onda više ispod ove i ispreja se ko debil i eto veselja :)

Nije na sve, srećom.
Ima još toga puno, napisat ću kad se sjetim.

EDIT: E da, namještam se često prema sredini.
Naprimmjer sada stolica ide na sredinu stola ili monitor.

McPingvin_v2.0
25-04-2010, 13:04
Mislim da ti je to od infekcije koja se sa srca proširila na mozak. Stavite ga na antibijotike i za 2 tjedna će biti svoj.

Ne, gospođo, žao nam je, moralni stup je po prirodi i to nema veze sa njegovom bolešću.

http://www.imagesforme.com/upload/b5745747.jpg

Mirko L
25-04-2010, 14:24
Wut?

LD
25-04-2010, 17:45
pingvin goes house on your ass, thats wut

Mirko L
25-04-2010, 21:34
Znam to, ali što je time htio reć?

Korpse
25-04-2010, 21:35
Da si glup.

Kid A
25-04-2010, 21:37
also peder

Mirko L
25-04-2010, 21:42
:'(
Osjećam se zlostavljano.

Paran0a
25-04-2010, 22:04
Sad su ti VL i RL jednaki.

Mirko L
25-04-2010, 22:12
Idem sada plakati zbog zlostavljanja, kao svaki dan.

Sgt. Bull
26-04-2010, 02:33
Bičam po lokalnom internet provideru. Barem ne obećava flat svaki mjesec. :( Kme :cry:

Silvery
30-04-2010, 09:05
Bičam po tinejdžerkama. 'nuff said. Da mi je samo jedan bubblegum pa da ne moram kickat assove. :D

Electromaster
30-04-2010, 10:11
Bičam po nastavnici matematike. Tko zna na čemu je ta danas bila. D:
Ukratko, rješavao sam neš na ploči, i umjesto da me pusti da radim sam, natjerala me da uvrstim sasvim novu nepoznanicu kako bi preko nje kasnije izračunao onu koju zadatak traži. Hm.
Samo, stvar je u tome da je u formulu za izračunavanje te nepoznanice uvrstila rješenje ove koju je trebalo naći, pošto se isto sasvim lagano moglo isčitati sa slike. I nije uopće skontala da je to učinila.
Dakle, natjerala me da preko ySizračunam xSkako bi iz xSmogao dobiti y. :pray:
Potrošio pola sata na pisanje po ploči i dobio 3 za zadatak koji sam mogao riješiti u minutu i dobiti 5.
/facepalm

gothic45
30-04-2010, 10:18
Gamad prokleta, kad znaju da znaš za dobru ocjenu sve će napravit da te sabotiraju, been there. :kill: :D

Outmind
30-04-2010, 11:30
Nikad mi nisu bili jasni profe iz matematike koji su ljude usmeno ispitivali... Ja se fala bogu sa time nisam morao baktat...

croat1gamer
30-04-2010, 13:21
Mene u listopadu prozvala, poceo rjesavati zadatak na moj nacin, unatocnjenim ispravcima + rijesio jedan zadatak bez ikakve skice. a ona je minut prije rekla da niti ona to ne moze rijesiti bez skice.

Od tada me izbjegava pozvati na plocu, cak i za najjednostavnije. ;{D

Helena
30-04-2010, 13:25
Mrzim matematiku, MRZIM!!!

Imala sam profu u srednjoj kod koje je 5 imalo dvoje učenika u razredu i to ona dvojica koja nisu na maturu morali. -.- Ostali svi 2, eventualno 3, a pola razreda popravni. -.- I imaš jedan iz prvog polugodišta, u drugom pol. hoćeš ispravit, a baš u tom vremenu je Samoborski fašnik. I žena ima politiku da nema ispravljanja ocjena dok ne prođe Fašnička republika. :kill:

Uvijek smo muku mučili s njom. -.-

cham3leon
30-04-2010, 15:41
AAAaaaaa bičam po Operi 10 koja zapinje ko nepodmazani kalašnjikov.

Helena
30-04-2010, 17:50
Meni radi savršeno. :D

Probaj Chrome ili Chromium. Ima hrpetinu addonova, ima speed dial ko Opera, super je. Baš sam se neki dan igrala s Chromiumo, dragi si je linux instalirao, a nema Opere 10 još.

hacker
30-04-2010, 23:29
Mozilla rulz!

Anw, bitcham po IskonTV-u, bloka za popizdit. :-x

Babitz
01-05-2010, 08:15
Bičam po backtracku i tome što ne znam 4 komande u linuxu. :(

Al neka, neka, treba vremena.

cham3leon
01-05-2010, 08:45
Ja ih otprilike toliko i znam xD

Naravno da moram zbog toga do iduće godine improveati svoje skillove sa linuxom.

Sgt. Bull
01-05-2010, 09:23
Bičam po prvom maju. Moram krečit kuću :/ not fair. :(

croat1gamer
01-05-2010, 10:14
Linux mozes koristiti kao zamjenu za odredene rijeci.

gothic45
01-05-2010, 10:36
Mrzim matematiku, MRZIM!!!

Imala sam profu u srednjoj kod koje je 5 imalo dvoje učenika u razredu i to ona dvojica koja nisu na maturu morali. -.- Ostali svi 2, eventualno 3, a pola razreda popravni. -.- I imaš jedan iz prvog polugodišta, u drugom pol. hoćeš ispravit, a baš u tom vremenu je Samoborski fašnik. I žena ima politiku da nema ispravljanja ocjena dok ne prođe Fašnička republika. :kill:

Uvijek smo muku mučili s njom. -.-

:rotfl:

Ja sam u osnovnoj imao alkoholičarku koja je za 2 na kraju godine zahtijevala veliku milka čokoladu. :D

U 1. srednje sam imao neku otkačenu babu koja je kasnije otišla u penziju i odtad mi predaje raska matematiku i bezuspješno me nagovara da se aktiviram na satu. :D

loo
02-05-2010, 18:34
Bičam po ljudima koji uzimaju čak noris šale i umjesto njega stave Ivicu Olića. Ima par dobrih fora, al' skoro sve su jadne ili bijedna kopija čakovih.

Outmind
02-05-2010, 19:43
Bičam po ljudima koji upotrijebjavaju fore o čaku in the first place...

Mirogamemasta
02-05-2010, 20:07
Bas su dobre fore, kaj im fali? :D
Isus moze hodati po vodi, ali Chuck Norris moze plivati po kopnu!
Supermen oblači Chuck Norrisove pidžame.

Bitcham po sugavom vremenu koje mi zezne svaku nedjelju.

loo
02-05-2010, 21:27
Supermen oblači Chuck Norrisove pidžame.




A kak ide taj vic o Oliću? Supermen oblači Chuck Norrisove pidžame, a Čak Noris pidžamu s Ivicom Olićem. Ha-ha jako smješno.

Deadwalker
02-05-2010, 23:03
bicam po svom kaslju
neda mi mira vec jedno 10 dana :(

Mirko L
03-05-2010, 21:38
Bičam po ljudima.
Vraćali se danas iz škole, i ovi kulneri vidili auto s beogradskom registracijom i odmah se dogovarao za razbit ga, uništit, vau!
Na kraju je ispalo da su se ušupili i samo se popišao jedan po njemu ili nešto.

Maloki
07-05-2010, 17:00
Steam WEEKEND DEAL: 75% off all Sid
Meier's Civilization® IV and III games. Pick up the Civilization IV complete pack for the best savings.

Glavno da nije dostupno kod nas.
Mater im.

SharpDressedChevap
12-05-2010, 19:39
Bičam po gluposti ljudi, stvarno je nenadmašiva. Idem ja i ova frendica (koja je btw preseksi :) ) u Konzuma i sad, mi ušli, šutimo i ništa loše nismo učinili kadli se ova babetina na blagajni zadere "Marš vani niste došli u kurveraj!"
-"Ali... šta?" ja pitam začuđeno
-"Majke ti kako si se obukla ko zadnja kurvetina nećeš ode ulazit u dućan takva!!!"

I sad, gledam ja frendicu pa si mislim jesam ja lud ili ona, i zaključim da je, erm, nosila obične traperice i majicu kratkih rukava? I sad, gledam ja nju, gleda ona ovu na blagajni, ova na blagajni se dere "Jaooooj kakvo je ovo vrijeme došlo, aaaa...". Počnem ja njoj objašnjavat da se obukla normalno kad se frendica zadere na nju da je glupa babuskara i da si umišlja svašta pa onda izađe i vrata zalupi toliko da su svi skočili. Onda sam tu stajao nekih 10 sekundi i onda otišao, a baba i dalje tuli svoje.


E sad, sam Bog zna koji je prozor onoj sa blagajne. Pa jesu li ljudi stvarno toliko konzervativni pa da više ne možeš se obuć laganije ako si "obdaren" ( :D )?




Nadalje, bičam i po glupači iz razreda. Ona nije normalna, ali doslovno. Profesorima odgovara tako glupo i nepristojno da su je frendovi čak i ošamarili, a ona se ko tuka smije i nastavlja dalje.


Došla defektologinja (koja je jako zgodna :wink: ) i ova joj saspe u facu da neće sa njom razgovarat, da je ona pametnija od nje itd. Još čekamo ravnatelja, a ako i to fail-a, veselim se rezultatu.

Electromaster
12-05-2010, 21:36
Lul.
Što se blagajnice tiče, onak, odeš šefu trgovine i upilaš ga, on se izdere na nju i riješena stvar. Ako opet bude srala, ponoviš postupak, pa možda dobije i otkaz- opet, riješena stvar. Ne smije se tako ponašati prema mušterijama.

FaTaL_mRkvA
12-05-2010, 21:43
viewtopic.php?f=4&t=30752 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=30752)

Nuff said.

W3DR4N
12-05-2010, 21:46
SharpDressedChevap, slušaš Hammerfall.
Seksi ljudi se ne druže s takvima. Priča ne drži vodu. ggnore

Mirko L
12-05-2010, 21:47
Zaboravio prije napisati, ali bičam po nastavnici iz politike.
U trajne resurse nabrojila je naftu, šume i sunce.
Nijedno od toga nije trajno (dobro, sad, sunce će toliko trajat da ga možeš brojat u trajno) i mi kažemo kako, zar će nafta trajat zauvijek, ona kaže da oće, da je ima u neograničenim količinama...isto za sunce.

A prije toga je rekla da su inputi konačni proizvodi, a outpoti sastojci kojima se isti dobivaju, iako ne samo znanje, nego i logika nalaže suprotno.
I nakon što je cijeli razred ispravljao, ona i dalje isto tvrdi.

Rang€r
12-05-2010, 22:48
kitkat

cura vas trolla

Zaboravio prije napisati, ali bičam po nastavnici iz politike.
U trajne resurse nabrojila je naftu, šume i sunce.
Nijedno od toga nije trajno (dobro, sad, sunce će toliko trajat da ga možeš brojat u trajno) i mi kažemo kako, zar će nafta trajat zauvijek, ona kaže da oće, da je ima u neograničenim količinama...isto za sunce.

A prije toga je rekla da su inputi konačni proizvodi, a outpoti sastojci kojima se isti dobivaju, iako ne samo znanje, nego i logika nalaže suprotno.
I nakon što je cijeli razred ispravljao, ona i dalje isto tvrdi.

profa je u pravu, proces kojim se nafta dobiva će se cjelo vrijeme ponavljat tak da će uvjek bit nafte, a brijem da bi za jedno 50 godina, ak ne več i sad mogli dobit naftu u laboratoriju putem nekih procesa..

cham3leon
12-05-2010, 22:50
Ali će za to dobivanje morati utrošiti mnogo energije, tako da nije vrijedno spomena.

SharpDressedChevap
12-05-2010, 23:27
[quote=SharpDressedChevap]kitkat

cura vas trolla

Zaboravio prije napisati, ali bičam po nastavnici iz politike.
U trajne resurse nabrojila je naftu, šume i sunce.
Nijedno od toga nije trajno (dobro, sad, sunce će toliko trajat da ga možeš brojat u trajno) i mi kažemo kako, zar će nafta trajat zauvijek, ona kaže da oće, da je ima u neograničenim količinama...isto za sunce.

A prije toga je rekla da su inputi konačni proizvodi, a outpoti sastojci kojima se isti dobivaju, iako ne samo znanje, nego i logika nalaže suprotno.
I nakon što je cijeli razred ispravljao, ona i dalje isto tvrdi.

profa je u pravu, proces kojim se nafta dobiva će se cjelo vrijeme ponavljat tak da će uvjek bit nafte, a brijem da bi za jedno 50 godina, ak ne več i sad mogli dobit naftu u laboratoriju putem nekih procesa..[/quote:m29nghio]




Nek nas trolla. Hawt troller = sucessful troller.

hans
13-05-2010, 13:14
Bičam po nastavnici iz hrvatskog koja se vrati nakon tjedan dana u školu i krene ispitivati- zašije mi jedan i sada mi sere 5 dana prije kraja da ću na popravni. :-x

(Ako me baci, odbrusit ću joj sve što ju ide i ići pred komisiju) :twisted:

keko
13-05-2010, 17:12
Bičam po tome kako sam mogao biti tako neoprezan da mi je papagaj pobjegao. Sad mi je stvarno žao, jednostavno mi nedostaje to cvrkutanje :( .

The Great Duck
13-05-2010, 17:45
Bičam po nastavnici iz hrvatskog koja se vrati nakon tjedan dana u školu i krene ispitivati- zašije mi jedan i sada mi sere 5 dana prije kraja da ću na popravni. :-x

(Ako me baci, odbrusit ću joj sve što ju ide i ići pred komisiju) :twisted:
O kako si opasan.Moraš pod hitno nešto poduzeti protiv te opake vještice.Nikako nemoj ni pomišljati na učenje.

hans
13-05-2010, 18:20
Bičam po nastavnici iz hrvatskog koja se vrati nakon tjedan dana u školu i krene ispitivati- zašije mi jedan i sada mi sere 5 dana prije kraja da ću na popravni. :-x

(Ako me baci, odbrusit ću joj sve što ju ide i ići pred komisiju) :twisted:
O kako si opasan.Moraš pod hitno nešto poduzeti protiv te opake vještice.Nikako nemoj ni pomišljati na učenje.

Hvala na savjetu.

FaTaL_mRkvA
13-05-2010, 22:55
Bičam po tome kako sam mogao biti tako neoprezan da mi je papagaj pobjegao. Sad mi je stvarno žao, jednostavno mi nedostaje to cvrkutanje :( .
Meni je uginuo prije nekih 3 mjeseca... :cry:

gothic45
22-05-2010, 11:33
Bičam po curama koje imaju karakter-Piškit ću, kakit ću.

Mirko L
22-05-2010, 15:56
Bičam po nastavnici iz njemačkog.
U kontrolnom je imalo dosta riječi koji mi uopće nismo učili.

I što sad da pišem?
A neznam ni kako složit rečenicu jer je doslovno njena sposobnost da objasni gradivo minimalna.

Babitz
22-05-2010, 19:48
Bičam po curama koje imaju karakter-Piškit ću, kakit ću.
To se zove vokabular.

gothic45
22-05-2010, 21:15
One su krive za sve. :D

SharpDressedChevap
25-05-2010, 20:10
Bičam po ovom debilu iz razreda.

Daklem, igram ja CoD 2, rifle only server. Score u DM ništa bajno, a u TDM je došla ona mapa u Francuskoj, ogromna ravnica sa farmom (jbg zaboravio ime) i niš, igrao sam prilično dobro i onda se joina ovaj frend iz razreda. Sad, kako su oni svi prije mene počeli igrat i imaju "veći skill" nitko ne bi očekivao da im budem ravan a kako sam se ja dosta izvježbao, sad im mogu konkurirati. No uglavnom, igram ja tu i taj frend cilja nekog, stoji na mjestu i ja mu udjelim hedšat sa 94 metra (rekord :D ) i niš, ja oduševljen, svi viču bravo bla bla.


Poslije toga odoh ja malo na internet i na XFire me on dočeka da imam WallHack i AimBot, da sam haker i da sam low, bla bla bla. Još mi kaže: "Vidio sam te na Follow Player, ne seri"



Pa mislim, jeli toliko žalosno vrijeme došlo da te optužuju i prikazuju kao hakera ako dobro igraš :(

Bezveze :(

hrčak
25-05-2010, 20:20
Bičam po jebenom gmailu i kreiranju acca na njemu, seru sa fucking paswordom i fucking slovima koje trebam napisat i još se jebeno namućim zbog toga.

Korpse
25-05-2010, 21:01
W3DR4N.

Lord Ragnarok
26-05-2010, 16:40
W3DR4N.
agree
t-up

SyncMaster710v
27-05-2010, 15:27
Bičam po ovom debilu iz razreda.

Daklem, igram ja CoD 2, rifle only server. Score u DM ništa bajno, a u TDM je došla ona mapa u Francuskoj, ogromna ravnica sa farmom (jbg zaboravio ime) i niš, igrao sam prilično dobro i onda se joina ovaj frend iz razreda. Sad, kako su oni svi prije mene počeli igrat i imaju "veći skill" nitko ne bi očekivao da im budem ravan a kako sam se ja dosta izvježbao, sad im mogu konkurirati. No uglavnom, igram ja tu i taj frend cilja nekog, stoji na mjestu i ja mu udjelim hedšat sa 94 metra (rekord :D ) i niš, ja oduševljen, svi viču bravo bla bla.


Poslije toga odoh ja malo na internet i na XFire me on dočeka da imam WallHack i AimBot, da sam haker i da sam low, bla bla bla. Još mi kaže: "Vidio sam te na Follow Player, ne seri"
Pa mislim, jeli toliko žalosno vrijeme došlo da te optužuju i prikazuju kao hakera ako dobro igraš :(

Bezveze :(
koji kreten...dogodilo se slično i meni

SyncMaster710v
27-05-2010, 15:50
Bičam glupu profu iz engleskoga jer je zadnjih par dana nad*kana i živčana u 3Pi*de materine i iskaljuje se na nama (klincima)

Dabro
27-05-2010, 18:43
Bičam po svom starom jer mi je slucajno izbrisao cca 100 gb muzike :cry: .....Skoro je pobro samar xD Jbte sad placem jer sam prosli vikend sve htio fino spremit na prijenosni hard, al moja lijenost je pobijedila :(

Kvothe
27-05-2010, 21:08
Igre velike tisuću GB (http://myhatertots.files.wordpress.com/2009/02/gary-busey-evicted.jpg). Čemu to. Nisu bolje. (Samo nek netko počne govoriti o zahtjevnim enđajnima i dedikovanim resursima i super novoj grafici. Ne zanima me.)

The Great Duck
27-05-2010, 21:10
Bičam po svom starom jer mi je slucajno izbrisao cca 100 gb muzike :cry: .....Skoro je pobro samar xD Jbte sad placem jer sam prosli vikend sve htio fino spremit na prijenosni hard, al moja lijenost je pobijedila :(
Bar ne možeš to sve opet skinut ili naći na Youtubeu.
Ono,nije da ti je porazbijao oriđiđi CD-e ili tako nešto da gubiš živce zbog toga.

FaTaL_mRkvA
27-05-2010, 23:50
Bičam po satovima koji su skraćeni samo 10 minuta.

Babitz
28-05-2010, 01:00
...
Najbolje da svaki sat traje kraće od malog odmora.

FaTaL_mRkvA
28-05-2010, 18:39
E pa to i ja tvrdim, ali nitko me ne sluša :(

Constantine
28-05-2010, 20:23
bičam po logaritmima,uvjerljivo najteže gradivo iz matematike koje sam radio do sad,sutra pisem to 4. put u ovoj godini :(

str1k3r
28-05-2010, 20:23
Čekaju te derivacije u četvrtom razredu. :friends:

Electromaster
28-05-2010, 20:26
bičam po logaritmima,uvjerljivo najteže gradivo iz matematike koje sam radio do sad,sutra pisem to 4. put u ovoj godini :(
Lolne, logaritmi su prelaki.
Ipak, imam jedinicu iz tog gradiva, jer moja nastavnica obožava u naizgled logaritamski zadatak zamaskirati kvadratnu nejednadžbu... :(
I onda onak, riješim se svih logaritama i dođem do toga, i onda se tu sjebem. Jej.

loo
28-05-2010, 21:23
Pa tak svi rade. Uvijek ti ubacuju staro gradivo...

Mirko L
28-05-2010, 22:21
Bičam po chain messages.
Ne bi bičao po njima da to svi shvaćaju kao glupost.

Al evo, jedna prija nama šalje u inbox i da šaljemo dalje.
I tako, druga njena prija kaže da je užasna ta priča.

Navodno je jedna ženska stopirala i u autu im pokazala gdje je umrla, pa je imala neku zombi facu il nešto, lol.

Danas će prijateljica spavat s mamom :(

Wishmaster
28-05-2010, 22:37
E ovu zadnju rečenicu sam pročital: "Danas će prijateljica spavati sa mnom" :D

Electromaster
28-05-2010, 22:40
I ja, ali s obzirom da je Mirko taj koji je napisao post, odmah sam znao da sam negdje zabrljao. :)

Mirko L
29-05-2010, 13:08
Neka, neka, ja je mogu bolje zaštitit od čudovišta nego njena mama :)

croat1gamer
29-05-2010, 13:35
Jedino od cega bi ju mogao zastiti su krscani, makar je i to upitno.

Mirko L
29-05-2010, 13:35
Sumnjaš u moju moć?!

FaTaL_mRkvA
31-05-2010, 00:19
E ovu zadnju rečenicu sam pročital: "Danas će prijateljica spavati sa mnom" :D
Lal i ja isto, baš krenem to napisati i vidim da si me prestigao... :(

Wishmaster
31-05-2010, 00:39
Sablimal mesiđes!

Bičam po faksu...
Tjeraju nas da radimo nekaj :(
To nije bilo u planu.

Death By Sexy
31-05-2010, 09:50
Sablimal mesiđes!

engriš :D

Bičam po ovom vremenu mrtvom koje ne omogućuje jedenje bubija outdoors bokte. I, ono, još moram učit. Clusterfuck

cham3leon
31-05-2010, 11:52
Ti se brineš o jedenju bubija, ja sam po ovom krasnom prolomu oblaka danas išo oko 2 km pješke do faxa.

Mirko L
31-05-2010, 16:50
Isto bičam po vremenu.
U busu se vozim doma, odjednom počne uber jaka krupa padat i taman dolazim do stanice...

Zove mater da me rođak odvede doma.
I taman prestane krupa, ja kažem da ne treba, sad je ok.

Izlazim vani, odjednom udrila najveća kiša koju sam ikad doživio.
Ulica mi je bila rijeka.

Babitz
31-05-2010, 17:16
Živiš u Rijeci?

Mirko L
31-05-2010, 22:21
Znao sam.

FaTaL_mRkvA
31-05-2010, 22:35
Bičam po HTML-u.

MILF hunter
31-05-2010, 22:47
Image upload servisi, koji prozor se desio s njima? Postaju ko rapidshare :( TinyPic sad traži nekakve riječi da upisujem svaki put, imagesforme ne radi već duže vrijeme, imageshack mi je iritantan, a Look Pic jučer cijeli dan nije radio, bar meni nije htio... toliko gluposti oko običnog uploada slike...

TeraBajt
31-05-2010, 23:06
Bičam po chain messages.
Ne bi bičao po njima da to svi shvaćaju kao glupost.

Al evo, jedna prija nama šalje u inbox i da šaljemo dalje.
I tako, druga njena prija kaže da je užasna ta priča.

Navodno je jedna ženska stopirala i u autu im pokazala gdje je umrla, pa je imala neku zombi facu il nešto, lol.

Danas će prijateljica spavat s mamom :(
hASLb1UpSU8
starije od boga krista

Mirko L
01-06-2010, 15:16
Lol.
I nekima još to strašno.

Očekivao sam da će bar nešto kul bit.

cham3leon
01-06-2010, 15:18
Jel to neki fejk tipa vještica iz Blaira?

Mirko L
01-06-2010, 15:20
Naravo da je fejk.

FaTaL_mRkvA
01-06-2010, 18:52
Bojim se pogledati, o čemu se radi? :oops:

Mirko L
01-06-2010, 19:46
Ma neki se retardi voze, vide jednu stopira, izgleda glupasto i mutavo, odjednom kaže gdje joj se nesreća dogodila i da je tu umrla, oni se prevrnu i umru.Jej :(

cham3leon
01-06-2010, 20:37
To je bio neki film ili nešto kao ovi paranormal aktivitiji i slično?

Mirko L
01-06-2010, 21:19
Ma ne, to je, kao, uživo snimljen stvaran događaj lol.

cham3leon
01-06-2010, 21:32
Znam što su mislili postići, ali je li to neki teaser za film po tom događaju, ili šta?

Outmind
01-06-2010, 21:32
Bičam po idiotu, a taj je samo izrod xenofobično-retardiranog dijela našeg društva, koji mi je malo prije na chatu rekao da sam izdajica jer sam ustvrdio da ne vidim u čemu je problem ako prek chata vodim razgovor sa srbima bosancimaa etc. Dam se kladit u 100kn da upravo sada isti taj sluša cajke... :cry:

cham3leon
01-06-2010, 21:37
A pretpostavljam da od rata nije vidio ni r?

Takvi su mi najbolji.

TeraBajt
01-06-2010, 21:39
kaj neam para ni za bubi. kuracccc

Mirko L
01-06-2010, 21:40
Ane.
Ma ne vjerujem da je ikakav teaser.

To je jedna od chain messages i neki ljudi su čak bili prestravljeni.
I valjda su stavili tako da se odgleda na youtube.

Lawl.

hrčak
01-06-2010, 21:40
Bičam po biologiji.

TeraBajt
01-06-2010, 21:41
Ane.
Ma ne vjerujem da je ikakav teaser.

To je jedna od chain messages i neki ljudi su čak bili prestravljeni.
I valjda su stavili tako da se odgleda na youtube.

Lawl.
LOL NE TO JE STVARNO!!!11

@hrcak, daj 8. razred biologija moras znat da srce ima dve pretklijetke jebote.

hrčak
01-06-2010, 21:44
Nije problem u tim osnovama nego kaj moram znat hrpetinu hormona, iz čeg dolaze i čemu sluđe, većinu vitamina i minerala, gdje se nalaze (kojoj hrani) i gdje ih ima najviše. To je jedino kaj me jebe u zdrav mozak.

TeraBajt
01-06-2010, 21:46
font: arial, size: 7, sat vremena i printer.

sve sta ti treba.

The Great Duck
01-06-2010, 22:14
Što ako ga usmeno ispituje? :D

hrčak
01-06-2010, 22:19
Što ako ga usmeno ispituje? :D
Pitala me danas, tijekom ispitivanja drugih je zaboravila na mene a baš me je krenulo.

Grim
04-06-2010, 12:12
Bičam po Autotroleju, babama i svime povezanim sa busom... ponovo. http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Nakon već podužeg vremena, danas sam se morao ponovo voziti busom. Uđem u bus, poluprazan, i sjednem na neko random prazno mjesto, vozač vozi normalno. Sljedeća stanica, šprintaju babe do busa, ruše svakoga tko im smeta, nema više praznih mjesta. Dođe kod mene jedna baba i zahtjeva (ne pita, ne moli, nego zahtijeva) da joj dam svoje mjesto pošto ga je ona platila, ja se čudim i šutim, a ona me bitchslapa (WTF). Pustim joj mjesto jer nemam apsolutno nikakve volje da se svađam s njom, te stanem po strani i uhvatim se za šipku.

Na sljedećoj stanici bus se napuni, te zbog nekog razloga vozač počinje voziti kao da vozi rally, jedva se uspjevam držati... i onda mi neka debela ženska (jebeni snorlax) stane na nogu, te se ne ispriča, a vidi da ja jecam. Zbog toga (straha da ostanem bez stopala) se povlačim na kraj busa, i naslonim se na staklo i nadam se da se više ništa loše neće dogoditi. Ispred mene je stajala neka zgodna cura, koja je letila posvuda jer se nije uspjevala držati (šole i rally). U jednom trenutku odleti prema meni, ja je uhvatim jer bi inače lupila glavom u staklo, ali slučajno je primim i za sisu pošto je bila nižeg rasta.... i ona mi opali šamarčinu i odjednom me svi u busu gledaju.

Ali ja je nisam uhvatio za sisu, nego je ona položila svoju sisu u moju ruku... i ja dobijem šamar. http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

cham3leon
04-06-2010, 12:17
Ček, stvarno? :pray:

Pa kad si ti u busu to je cijeli šou! :pray: Inače, penzići su sad isfrustrirani jer moraju čak plaćati simbolične pare za pokaznu. Btw, koji je to bus da putuje tako zavojitim predjelima?

Grim
04-06-2010, 12:18
Srdoči, 2. :(

cham3leon
04-06-2010, 12:20
I ja se često vozim dvojkom, ali ne dalje od Zameta. Mene pak najviše smeta kad je bus na uzbrdici a šole čeka nervozno da se upali zeleno kao da se njemu nekamo žuri pa drka po gasu, a ljude ljulja naprijed nazad.

Wishmaster
04-06-2010, 22:13
Ček, baba te klopila u busu jer se nisi maknul?
Nebrem si zamisliti situaciju. Jednostavno nebrem :D

sickpetey
04-06-2010, 22:16
Te scene su mi poznate ali sam imo srece sto ženske u 6 ujutro nemaju snage XD pa nisam bio crven..al najludje mi je kad sam ujutro zaspo u tramvaju dok idem u skolu a baba me lupa sa kišobranom da se dignem -.-...koji prozor sve te babe idu na trg u 6 ujutro to mi nikad nece biti jasno...valjda za svaki slucaj ako krepaju da ih netko primjeti

majstoro
04-06-2010, 22:23
volim vase price sa busevima
gasim se na njih :oops:

FaTaL_mRkvA
04-06-2010, 22:35
Priznaj da si ju barem malo čopio za sisu :P

lulix
04-06-2010, 22:44
dajte ljudi nemogu igrat cod u 20 do 12 od glupavih njubova koji samo kopaju nove hax-eve a glupavi punkbuster ne valja za k.... da ih izbaci, a admin il drka il spava u ovo kasno doba dana!

Babitz
04-06-2010, 22:49
To ti karma govori da kreneš igrati onlajn šuter koji valja.

W3DR4N
04-06-2010, 22:53
:rotfl:

Systematic Reverse
05-06-2010, 02:52
To ti karma govori da kreneš igrati onlajn šuter koji valja.

^^

Jopax
05-06-2010, 09:29
Koji prokleti kreten ide bušiti zid u zgrati u osam ujutro, subotom, i evo da je to par minuta za nešto malo, ali ne mora čitav jebeni sat bušit, sad sam neispavan i mrzovoljan zahvaljujući toj osobi, kreten

m0dkayZ
05-06-2010, 10:30
Ko te tera da visis na kompu cjelu noc...Spavaj ko normalni ljudi 8h i dosta....A ti si bas moro do pol 6 bit budan (recimo)

Death By Sexy
05-06-2010, 10:52
Bičam, ko i uvijek, po učenju... Megaparty tjedan s 3 kolokvija u 2 dana....

McPingvin_v2.0
05-06-2010, 10:53
To ti karma govori da kreneš igrati onlajn šuter koji valja.
*hug*

croat1gamer
05-06-2010, 11:39
!UT

TeraBajt
05-06-2010, 11:55
<@^SeriousSam^> Generičko smeće.

hrčak
05-06-2010, 12:16
Bičam po kućnim živinama.

Electromaster
05-06-2010, 23:19
Bičam po Homeworldu. Došao sam do zadnje misije, i već jedno treći put se moram vraćati par misija unatrag jer nemam dovoljno brodovlja. A neprijatelj mi se pet sekunda od početka misije stvori pred nosom iz hajperspejsa sa flotom razarača. I onda opet. I onda opet, ali s duplo više njih. Prokleta sadistička igra.

Mirko L
06-06-2010, 16:18
/cut

:pray: :pray:

@Jopax- Znam kako ti je.

cham3leon
06-06-2010, 19:08
Koji prokleti kreten ide bušiti zid u zgrati u osam ujutro, subotom, i evo da je to par minuta za nešto malo, ali ne mora čitav jebeni sat bušit, sad sam neispavan i mrzovoljan zahvaljujući toj osobi, kreten

Meni cijela vojska kretena buši sa bagerima preko puta zgrade jer grade nekakav trgovački centar. Ponekad i miniraju i miluju okolne stanare pozitivnim vibracijama. A gradit će još godinama.


:>

hrčak
06-06-2010, 19:12
Bar nečeš primjetiti kad počne neki rat kod tebe.

croat1gamer
06-06-2010, 19:13
Iss, pozitivne vibracije. :)

cham3leon
06-06-2010, 19:22
Ma dobro, minirali nisu već dugo, ali vjerojatno će morat opet prije ili kasnije. Još jedna nesretna okolnost toga je što će glavnu ulicu sa 4 trake ispod moje zgrade zatvoriti na pola, da se koriste samo dvije, i onda kreće rekonstrukcija ulice... Gužve će bit epske.

hrčak
06-06-2010, 19:26
U desnu ruku cuga, u lijevu tablete za spavanje i ko ga jebe.

Mirko L
06-06-2010, 19:31
Bokte, ovi ispod nas su napokon pristali ofarbat kuću, pa se mora i potkrovlje pofarbat.

Ono povremeno radovi, al kad to počne bušit.
Inače, meni ništa nebi moglo probudit, ujutro neispavan brat dođe i priča o nekakvoj grmljavini od sinoć, ja pojma nemam.Uvijek.

Ali ovo...kad je to točno iznad mene počelo bušit...to je bilo 45 minuti čistog terora.
Nisam imao gdje pobjeći.

PObjegao sam u bratovu sobu sa začepljenim ušima, nije ppreviše pomoglo.
Non- stop sam okolo šetao i smišljao kako mogu ublažit bol.

angel eye
06-06-2010, 19:46
Bičam po printeru i retardiranim bojama na špricu. Od jutra se natežem sa njim, fali ova dodaj nju, pa premalo, pa previše, čupaj vani.... i umjesto da printa grayscale, on printa zeleno.... sigh.

Nemogu više, nemam snage ni da ruke operem od tih boja :(

cham3leon
06-06-2010, 19:59
Bičam po Appleu i činjenici da moram imati Mac da bi razvijao iPhone aplikacije :twisted:

Sickmanno1
07-06-2010, 12:10
Napravi si hackintos xD

cham3leon
07-06-2010, 12:15
I hoću, virtualni :D

Jučer sam baš to malo proguglao i istražio.

Neću dobit ban radi ovoga, ne?

Jopax
07-06-2010, 14:18
Prokleta vrućina u prokletom gradu, u 5 minuta hoda od škole do kuće ja se preznojim, jebem ti takvu klimu

Arbiter of Change
07-06-2010, 14:19
Prokleta vrućina u prokletom gradu, u 5 minuta hoda od škole do kuće ja se preznojim, klanjam ti takvu klimu
That reminds me.

*klik*

Ahhh.

Electromaster
07-06-2010, 21:13
Prokleta vrućina u prokletom gradu, u 5 minuta hoda od škole do kuće ja se preznojim, jebem ti takvu klimu
+1
Umrijet ću ono, kad će opet zahlađenje i kiša, meni je to sasvim pasalo. :(

Mirko L
07-06-2010, 21:42
Meni nije, jedva čekam na more.
Trebao sam i jučer, al sam bolestan, šteta.

Je da se znojim kad provirim glavom kroz prozor, al ljeto, e :)

SharpDressedChevap
07-06-2010, 22:20
Ma daj, ode u Splitu je užas, prevruće za normalni život, a prehladno kad uključiš klimu.

A još sam i prehlađen. Meh.

Jopax
08-06-2010, 09:08
Pa vi imate more na kojih 15 minuta hoda, ja imam jedino ovu nazovi rijeku punu smeća i govana XP

MAFNi
08-06-2010, 12:49
Pa spusti se niz rijeku do mora. Nema puno od Mostara :?

Jopax
08-06-2010, 14:54
Prokleta vrućina u prokletom gradu, u 5 minuta hoda od škole do kuće ja se preznojim, klanjam ti takvu klimu

Iako je bilo više od 5 minuta ovaj put tako da je još gore

Kostolomac
08-06-2010, 15:55
Odi se kupat u Radobolju :P

Jopax
08-06-2010, 17:06
HAHAHAHA dobra fora, u onu radobolju gdje voda do gležnjeva XD
Također, bičam po prokletim ljenčinama u razredu, umjesto da bilo tko pokuša misliti svojom glavom i uraditi nešto samostalno svi moraju kopirati od mene kad nisam tu, kreteni

croat1gamer
08-06-2010, 18:49
Bube.
Letece bube.
Velike letece bube.
Strah.

Jopax
08-06-2010, 19:31
Nabavi mačku, samo pazi da se ne pođe razmnožavati :D

blood4me
08-06-2010, 19:41
Komarciiiii mater im jbm, bile one poplave i to i sad odjednom vrucine, cini mi se da ce spricat protiv komaraca...
Jbt, jednom zamahnem rukom, pogledam u ruku, a ono 8 mrtvih komaraca, lol..

Mirko L
08-06-2010, 21:26
Ma daj, ode u Splitu je užas, prevruće za normalni život, a prehladno kad uključiš klimu.

A još sam i prehlađen. Meh.
Koji si kvart? :)

Ma išao bih ja i danas na more, al popodne škola...zvao rođak eh.
A u nas komaraca...ispred škole ima tigrastih komaraca više nego zraka.

SharpDressedChevap
08-06-2010, 22:08
Reko sam ti već negdje, živim na Pujankama.

Srećom nema tolko komaraca ovdje ali zato ima pun prozor onih sitnih muha-buha pokraj svakog grma. A i ne mogu disat od jebenog peluda od borova. A kod moje bakice :D je još gore; u dnevnome klima vrti, a u sobi totalna sauna. Izađeš vani, gotovo, ugrizu me barem 10 puta samo što izađem na minutu.

FaTaL_mRkvA
08-06-2010, 22:17
Bičam po kraju godine i nepreglednim hrpama testova u kojima se utapljamo.

KusurKovanica
08-06-2010, 22:48
godina je zavrsila prije gotvo mjesec dana.

majstoro
09-06-2010, 08:59
2 dana skole jos
danas i petak :?

Aerospark
09-06-2010, 10:22
20 radova iz tehničkog crtanja trebam napravit u 2 dana ":D"

MAFNi
09-06-2010, 15:45
Bičam po UMG-u. :(

The Great Duck
09-06-2010, 15:59
2 dana skole jos
danas i petak :?
Gdje je nestao četvrtak i sljedeći tjedan?

Wishmaster
09-06-2010, 18:00
2 dana skole jos
danas i petak :?
Gdje je nestao četvrtak i sljedeći tjedan?
CRVOTOČINA!

majstoro
09-06-2010, 18:04
2 dana skole jos
danas i petak :?
Gdje je nestao četvrtak i sljedeći tjedan?
CRVOTOČINA!
Četvrtak-izlet u Sarajevo
Sljedeci tjedan-Nama zavrsava 11-tog :friends: tako da je petak tj prekosutra zadnji dan

Sgt. Bull
09-06-2010, 22:49
Bičam po starom jer mi je odnio sve lijekove a boli me zub :(

SharpDressedChevap
09-06-2010, 23:04
No šit?
I mene boli isto, nemrem pit uopće, moram slamku turat u čvalje da si osiguram malo tekućine u organizmu.

Sgt. Bull
09-06-2010, 23:23
Seks. Mene je Ledo Quatro ujeb'o. I to pred ispite jebemu :cry:

Outmind
10-06-2010, 10:07
Suosjećam sa vama ljudi. Tak je mene jednom krvnički bolio zub, cijelu noć nisam od toga mogao spavat... Meni je pooglo hladno mlijeko, odnosno dok sam ga pio, nisam osjećao ništa.

Mirogamemasta
11-06-2010, 16:14
Bičam po starom jer mi je odnio sve lijekove a boli me zub
Izbij zub van. Kljesta u ruke i udri. :D

Electromaster
11-06-2010, 22:51
Bičam po ljudima koji mljackaju dok jedu. Ne mogu smisliti to. Mljackanje mi je jedan od najiritantnijih zvukova ikad i izaziva u meni poriv da osobu koja ga proizvodi opalim posred čela sjekirom. :(

Sickmanno1
11-06-2010, 23:12
Bičam po ljudima koji mljackaju dok jedu. Ne mogu smisliti to. Mljackanje mi je jedan od najiritantnijih zvukova ikad i izaziva u meni poriv da osobu koja ga proizvodi opalim posred čela sjekirom. :(

True. Mene jedino jos vise od mljackanja iritira srkanje...

hansi
11-06-2010, 23:13
Grci.

cham3leon
12-06-2010, 07:00
Bičam po ljudima koji mljackaju dok jedu. Ne mogu smisliti to. Mljackanje mi je jedan od najiritantnijih zvukova ikad i izaziva u meni poriv da osobu koja ga proizvodi opalim posred čela sjekirom. :(

True. Mene jedino jos vise od mljackanja iritira srkanje...

Mene ni jedno ni drugo, ali kad netko srkće repetitivno u kratkim vremenskim razmacima umjesto da popije ko čovjek to mi ide na živce.

Delirium
12-06-2010, 08:12
Bičam po ljudima koji mljackaju dok jedu. Ne mogu smisliti to. Mljackanje mi je jedan od najiritantnijih zvukova ikad i izaziva u meni poriv da osobu koja ga proizvodi opalim posred čela sjekirom. :(

True. Mene jedino jos vise od mljackanja iritira srkanje...


Al kad mi neko donese neku supu pred komp i onda jede i priča na skajpu pa srče i mljacka...insta-mute

Death By Sexy
12-06-2010, 10:10
Jebemu ISVUsa! Nikad ne razočara sa svojim fuck upsima.. All hail ISVUs :pray:

angel eye
12-06-2010, 10:17
Bičam po ljudima koji mljackaju dok jedu. Ne mogu smisliti to. Mljackanje mi je jedan od najiritantnijih zvukova ikad i izaziva u meni poriv da osobu koja ga proizvodi opalim posred čela sjekirom. :(
So true... pogotovo kad je tišina...
Ja sam znala otić prije nego pojedem, samo da ne slušam to.

sickpetey
12-06-2010, 16:21
Bleh meni sestra stalno podriguje usred jela i to ono..ko debeli švabo nakon što se naloka..i srce..i ponekad mljacke...al najgore..svadja se za stolom sa drugom sestrom ili majkom il ocem ...ughh

McPingvin_v2.0
12-06-2010, 16:48
Treba ju dovest u red. Wink wink.

sickpetey
12-06-2010, 17:58
Pocinje me zabrinjavati to sto se ti odma pojavis nakon svakog mog posta koji ima rijec seka,sestra ili sister

Sgt. Bull
12-06-2010, 22:57
Jesi siguran da je sestra?

W3DR4N
13-06-2010, 17:04
McPingvin ima RSS feed za svaki post na forumu gdje se spominju sestre, tako da ono, nisi iznimka.

keko
14-06-2010, 13:22
Bičam po tome što ja zadnji sat hrvatskog odgovaram Dunda Maroja.

Lord Ragnarok
14-06-2010, 13:25
bičam po školi i svih 14 pedmeta

ohwait, nejdem u skolu

woohoo

FaTaL_mRkvA
15-06-2010, 12:02
Bičam po:

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Lord Ragnarok
15-06-2010, 12:57
slažmem se. samo zbog toga ocu u modove/admine

Electromaster
15-06-2010, 13:20
Meni više diže tlak vremenski limit na edit. Bar je Hellboy svaki dan na forumu.

Arbiter of Change
15-06-2010, 13:25
slažmem se. samo zbog toga ocu u modove/admine
Ja sam isto tome podložan, valjda samo crveni mogu spamati koliko žele. :)

cham3leon
15-06-2010, 13:30
Meni više diže tlak vremenski limit na edit. Bar je Hellboy svaki dan na forumu.

Kakve veze ima Hellboy sa vremenskim limitom na edit?

Electromaster
15-06-2010, 13:35
Hellboy je jednom puko i sve svoje postove zamjenio warez linkovima, te je stoga administracija uvela vremensko ograničenje na edit postova.

Bartuc
18-06-2010, 09:42
Bičam po djeci iz vrtića. Živim odmah pokraj vrtića i svaki dan vrište da nemaš trenutka mira, a danas su im još kupili i mikrofone te ih spojili na razglas da čitav kvart čuje. Jebo im ja milfače.

cham3leon
18-06-2010, 14:12
Meni je dosadio i kanarinac na susjednom balkonu, mogu mislit kako je tebi. I kod mene se gotovo svaki dan u određenom intervalu čuje na momente neko dijete kako cvili. Nije da se dere 24/7, ali ne znam stvarno koji prozor.

majstoro
19-06-2010, 09:53
bičam po ljudima koji su vidjeli sta je "epic fail" i kad vide da je neko nesto glupo napravio pa samo govore epic fail
nisu culi za fail i huge fail

hrčak
19-06-2010, 11:01
Bičam po svo usranom životu i molio bih da se netko sa guštom popiša i posere na njega.

Babitz
19-06-2010, 13:53
NP, rado ćemo se svi posrat i popišat. Samo daj adresu.

Jopax
19-06-2010, 15:08
Tehno, prokleti tehno, i to ne ona fina klasična verzija tehna gdje su pjesme više manje orginali, nego ovaj val retardiranog umobolnog i retardiranog tehna koji obrađuje druge pjesme, ali još gore od toga je prokleti frankenštaj tehno, kome pobogu pada na pamet da spoji Van Halenov Jump i Thunderstruck uz pomoć tehno vara, zvuči retardirano i loše, da ne spominjem masakriranje Manu Chaa i ostalih, i to je u biti razlog zašto mrzim diskoteke, osim toga skupa i loša piva

osvetnik_sch3l3
19-06-2010, 16:00
bicam po kvaliteti nogometa ovog sv prvenstva i onim blesavim napravama vuvuzelama ili kako li se vec zovu :twisted:

MAFNi
19-06-2010, 17:54
Bičam po breskvama, berbama, zemlji, vrućini, bubama, poljoprivredi i svemu vezanom :(

Outmind
20-06-2010, 08:54
Nevoliš breskve općenito, ili samo berbu istih?

MAFNi
20-06-2010, 10:18
Ma volim ih nekad pojest, ali njih se sada bere pa po njima bičamo :D

Mirko L
20-06-2010, 12:43
Brekve su zakon.
Nego, jučer ja brao trešnje.

Jopax
20-06-2010, 13:08
Haha, u nas ima trešanja već mjesec dana :P

Mirko L
20-06-2010, 15:00
Pa ko da nema u nas, što ti misliš, da smo mi na drugom kraju države? :P

Jedem ih i ja odavno, al eto, sad ih brao na selu.

MAFNi
20-06-2010, 15:06
Jesi ih brao za sebe ili za prodaju?

SharpDressedChevap
20-06-2010, 15:59
Ja se ubijem od branja za jedenje, a onda mater proda skoro pa sve :(

Mirko L
20-06-2010, 16:00
Za sebe, naravno.
Trešnje ftw.

Ja sam glavni potrošač voća i ostale hrane okolo.

SharpDressedChevap
20-06-2010, 16:05
Ajde, gade.

Ja se ubijem tamo u polju... nemrem disat od peluda i zelenila, kukci me izbodu a ono... za mene ostane pola kese :(

Mirko L
20-06-2010, 16:08
Lawl, ja pola od onoga što sam ubrao išlo je u kesu, a onim ostalim smo se ja i brat izgađali :)

Ovo mi je ono treći put u životu da berem trešnje...a jedem ih uvijek.

MAFNi
20-06-2010, 16:08
Da jbt. Meni su ostale tri breskve za pojest. TRI!!!

Mirko L
20-06-2010, 16:10
Lolwut?
Breskve su zakon.Pogotovo kad su dlakave.

MAFNi
20-06-2010, 16:14
Super. Onda dođi u srijedu ovamo pa ćeš brati sa mnom. Dobit ćeš par kila baš ono dlakavih :D
A ostale su tri zato što su sve odvezene u friga ili podjeljene :(

croat1gamer
20-06-2010, 16:16
Unholy allusions anyone?

Mirko L
20-06-2010, 16:19
:)

Jopax
21-06-2010, 06:33
Bičam po prolomu oblaka i ljetnoj praksi koja počinje 28-og a ne danas

majstoro
23-06-2010, 12:06
bičam po kanter serverima na ovim prostorima
promijeni se mapa u assault(nas 4) odma debil od admina(koji je nekim slucajem moj prijatelj) promijeni mapu u dd2
Da im daš militiu rekli bi "daj normalnu mapu"
Samo se vrte mape dd2,inferno,nuke
fuj,fuj,fuj

cham3leon
23-06-2010, 12:09
assault & italija posjeduju sve. Druge doduše nisam puno ni igrao, ali ima napornih i zbunjujućih mapa...

Mirogamemasta
23-06-2010, 18:56
Bitcham po ovom forumu. Nakon svakog drugog posta koji stavim nesto se poremeti i stranica se ne ucita kako spada...

Evo ga opet.... :(

Aral
23-06-2010, 19:07
Likove koji slušaju narodnjake u autu sa spuštenim prozorima.

Death By Sexy
23-06-2010, 19:13
Likove koji slušaju bilo koju muzikuSu autu sa spuštenim prozorima. Ili klinci na vlaku i tramvaju/busu bez slušalica... Svaki put mi malo fali da im nešto kažem, al onda mi neka baka počne kenjat il nekaj, pa shvatim da nema smisla.

blood4me
23-06-2010, 21:58
Discovery Science...
Toliko je dobar da se neogu odvojit od njega, dok je skola trajala ajd vec nekak; svaki dan po 10ak epizoda mythbustersa, par epizoda how its made i tako to.. ali sad sam skuzio koliko jos dobrih emisija imaju dan mi se svodi samo na discovery, komp, pa malo spavanja pa repeat... :(

croat1gamer
23-06-2010, 22:12
Odrzavati 4 konverzacije istovremeno. Totalno nevezane jedna uz drugu.
I onda svi vise manje odu u isto vrijeme pa se ne uspije svakome reci sve namjereno. :(

majstoro
23-06-2010, 22:16
Discovery Science...
Toliko je dobar da se neogu odvojit od njega, dok je skola trajala ajd vec nekak; svaki dan po 10ak epizoda mythbustersa, par epizoda how its made i tako to.. ali sad sam skuzio koliko jos dobrih emisija imaju dan mi se svodi samo na discovery, komp, pa malo spavanja pa repeat... :(
Dobar je discovery al najbolji je Disney channel
stalno ga pratim

cham3leon
23-06-2010, 22:32
Discovery Science...
Toliko je dobar da se neogu odvojit od njega, dok je skola trajala ajd vec nekak; svaki dan po 10ak epizoda mythbustersa, par epizoda how its made i tako to.. ali sad sam skuzio koliko jos dobrih emisija imaju dan mi se svodi samo na discovery, komp, pa malo spavanja pa repeat... :(

Mrzim te. Proklinjem dan kada su mi ga ukinuli. Jedan od razloga zašto sad dosta rijetko gledam teve.

Jopax
24-06-2010, 09:19
Mene kod Discoverya najviše živciralo konstantno repriziranje bez ikakvog smisla, na kraju je novu epizodu nečega uhvatiti bilo poput osvajanja lutrije X(

The Great Duck
24-06-2010, 19:44
Likove koji slušaju bilo koju muzikuSu autu sa spuštenim prozorima. Ili klinci na vlaku i tramvaju/busu bez slušalica...
Ovo.Kako mi idu na živce ti likovi što otvore prozore i raspizde glazbu do kraja.S tim da su to u 90 % cajke ili neka tehnjava,al ono,i da je Mozart,opet je retardirano.
E da,bičam po redirektanju kad idem postat.

SharpDressedChevap
24-06-2010, 19:51
Bičam po svojoj retajnosti.


Daklem, bio u zubara i vraćam se natrag do stanice da čekam bus. Trebam prijeći jedan semafor, okej. Niš, čekam da zasvijetli zeleno, dosadno mi je. Kad vidiš žemskinja na drugoj strani, sjedi na zidiću (valjda čeka nekog, neznam) koju znam ovak iz viđenja i smješka mi se. I sad ja, ne budi tupav, stavim šarm: Max. i zavodničke sposobnosti na 120% i uzvratim joj osmijehom. E sad, kolko je zgodna cura (al stvarno je lijepa žemskinja) ja se tu valjda zanio i onda shvatim šta se ja tu cerekam, moram prijeć cestu. Odlučnim korakom krenem kadli auto zakoči nekih 5 - 6 cm od mene i trubi ko idiot. Onda ja zbunjen gledam na semafor i vidim da je crveno. Onda kasnije skužim da sam ja tu stajao cijelo vrijeme dok je bilo zeleno samo da se cerekam. Ženska tamo puca od smijeha.

Znači, skoro sam poginuo jer sam "flertao" (znam da ste vi svi na forumu dragači i pol pa me nemojte flejmat) i cerekao se na semaforu. gg me.

Xero
24-06-2010, 19:53
Di živiš ?

SharpDressedChevap
24-06-2010, 19:55
Isto gdje i Mirko, različiti kvart.

Xero
24-06-2010, 19:57
Sad si mi sve reko :(

SharpDressedChevap
24-06-2010, 19:57
E super, ne bi se ti ni zahvalio.

Xero
24-06-2010, 19:59
Hvala.

SharpDressedChevap
24-06-2010, 19:59
Nema na čemu.


P.S - Minor hint: Pujanke

Xero
24-06-2010, 20:03
SPLIT!?!?!?

SharpDressedChevap
24-06-2010, 20:04
Totalno brajo moj.

Mirko L
24-06-2010, 22:27
Kako neznaš gdje nesveti mirko živi? :(

SharpDressedChevap
24-06-2010, 22:31
Još gore, nezna gdje ja živim.

:(

TeraBajt
24-06-2010, 23:24
Discovery Science...
Toliko je dobar da se neogu odvojit od njega, dok je skola trajala ajd vec nekak; svaki dan po 10ak epizoda mythbustersa, par epizoda how its made i tako to.. ali sad sam skuzio koliko jos dobrih emisija imaju dan mi se svodi samo na discovery, komp, pa malo spavanja pa repeat... :(
ane svako malo kod sestricne gledam (ima iskon tv). bar ne rula totalno. discovery science, nat geo wild, nat geo znj su najjaci. ono survival, frajer koji da da ga grizu kukci i sve, mythbustersi, frajeri koji rade da vincijeve izume avej avej. pun kurac predobrih stvari.

cham3leon
30-06-2010, 18:25
Bičam po Combat Arms Europe. Nisam igrao koju godinu, stvari su uglavnom lošije. Klijent je loš i stalno mi izbacuje error messageove, a ono najgore je što su omogućili kickanje igrača. Svatko tko skupi po 5 killova više od ostalih je odmah hacker.

Sad na omiljenoj mapi zaigram, uglavnom sa slabijim protivnicima. Ne znam kojeg su ranga bili, ali stvarno neiskusni, sporih reakcija, čak i od mene lošiji. Okinuo sam par sretnih headshotova, a dvojici na koju sam naletio u uskom prostoru udijelio double kill i popeo se na vrh liste i odmah sam dobio kick jer sam previše dobro igrao. :(

Čim ubiješ nekoga OMG HAXORZLOL!!!!!111, i glasuje da te kicka. Ja bi to kickanje bez obzira na sve izbacio iz MP pucačina.

hrčak
30-06-2010, 21:13
Bičam po starom, nije zabavno da ti sin zbog tebe cijelo vrijeme misli da nije upo u srednju. :(

hacker
30-06-2010, 21:19
Stari ti je car :rotfl:

majstoro
02-07-2010, 15:14
Bičam po ljudima koji govore Bosna umijesto BiH ili Bosna i Hercegovina
Sto stalno izuzimaju Hercegovinu :(

Electromaster
02-07-2010, 15:17
To ti je isto kao i sa "vodovod i kanalizacija". Svi kažu samo "vodovod", a ona druga govna tko jebe. ;D

Babitz
02-07-2010, 15:18
I što svi kažu "Hrvatska", a ne "Republika Hrvatska". Tko jebe republiku, a... Proklete komunjare.

sickpetey
02-07-2010, 15:29
Prokleti demokratu :D

Jopax
02-07-2010, 22:43
Bičam po ljudima koji govore Bosna umijesto BiH ili Bosna i Hercegovina
Sto stalno izuzimaju Hercegovinu :(


I onda me čudno pogledaju kad nadodam Hercegovinu, nisam nacionalist ili neki veliki domoljub ali jebote živcira me kad nas neko totalno izbriše, kao da nismo dovoljno ignorirani od strane svijeta

majstoro
09-07-2010, 15:23
Da,osjećam se izostavljeno kad ne spominju nas :D

Nego,glupi facebook,nece da mi promjeni ime
Pokusam prvo Chazz Princeton i moje prezime
Onda samo Chazz Princeton i opet nista
Pokusam bar Chazz i moje prezime i opet nece :-x

Mirko L
09-07-2010, 16:03
Moraš čekat određeno vrijeme da ti ga promjene, jer moraju pregledavat imena.
Potraje i jedan dan ;)

Electromaster
13-07-2010, 10:00
Bičam po Elektrojugu, sjebanim starim vodovima, vukojebini u kojoj živim, te uglavnom svim elementima koji su odgovorni za to da se ovdje svakih par dana događaju padovi napona ili neki kurac, pa cijela općina ostane bez struje. Samo na par minuta, istina, ali jebemu sve.
Also, bičam po sebi što još nisam kupio pričuvno napajanje za računalo. >_>

Mirko L
13-07-2010, 22:39
Fejsbuk tema je zatvorena, pa ću ugurat malo vamo.Nadam se da ne bude spama i ovdje :)

http://www.facebook.com/home.php#!/page ... 3906590413 (http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Podrska-Niki-Klabot-Uz-tebe-smo-Nika-3/134403906590413)

Ako se sjećate one tete Nike...Jeste joj vidili slike?
E, pa izašlo je trilijun ovakvih grupi, pogledajte kako sada odjednom izgleda lol.

Electromaster
13-07-2010, 22:42
Ololololo.

GeraltofSmeg
13-07-2010, 22:45
Fejsbuk tema je zatvorena, pa ću ugurat malo vamo.Nadam se da ne bude spama i ovdje :)

http://www.facebook.com/home.php#!/page ... 3906590413 (http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Podrska-Niki-Klabot-Uz-tebe-smo-Nika-3/134403906590413)

Ako se sjećate one tete Nike...Jeste joj vidili slike?
E, pa izašlo je trilijun ovakvih grupi, pogledajte kako sada odjednom izgleda lol.
Nisam, salji.

Lord Ragnarok
13-07-2010, 22:57
ki je pak to?

GeraltofSmeg
13-07-2010, 22:58
ki je pak to?
To ti je ona mala od blagajnice Mirice

McPingvin_v2.0
14-07-2010, 01:43
Recite vi što god hoćete, al' ja b' to vodijo van na večeru, ako znate o čemu pričam.

Mirko L
14-07-2010, 09:07
A na onim golim slikama je bar odjednom 3 godine mlađa i masu ružnija.I nema sisa baš.
Ova slika mora da je najveća prevara još od predsjedničkih izbora u Srbiji.

cham3leon
14-07-2010, 10:13
Ti mama prevara.

McPingvin_v2.0
14-07-2010, 10:59
Mirko, editirao sam ti post. Dosta mi je tvog ateizma, postaješ naporan.

Mirko L
14-07-2010, 11:49
I milio am da bi mogao nešto tako napravit...zajebavao am e, nhf :)

McPingvin_v2.0
14-07-2010, 11:59
Valentino, ista stvar.

Paran0a
14-07-2010, 12:06
Kad je frajer jebeno naporan.Kad god mu neko nesto kaze on se izvlaci sa "HEHEH TROLLAM SAMO" ili "nhf salio sam se"..Ili pak kaze da vise ne moralfagguje al ipak to uporno radi.Kreten mutavi.