PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rendom bičanje! :D



Stranica : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Sgt. Bull
01-11-2009, 02:28
Pljujem po PES-u. Ne zaslužuje ni da se zove igrom, smetlje joj bolje pristaje. Nije mi jasno kako ljudi mogu razvijati fudbal i onda iz godine u godinu daleko više vremena posvetiti vihorenju korner zastavica nego samom gameplayu koji je u stvari i najbitniji u simulaciji fudbala. Jednostavno loša igra. /pljuc

osvetnik_sch3l3
01-11-2009, 03:24
Pljujem po NOVA tv i RTL skupa sa njihovim "novinarima" koji su mulavi i nesposobni., te ih nabijem na njihove gotovceve i pobijedi solu i ine "obiteljse emisije/show programe". zivcira me st omi je zbog nove TV obrisan acc. ma nabijem ih , nesposobnjakovici... ma ... gori su i od HRT-a koje placam 70 kn mjesecno... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

CrazySmurf
01-11-2009, 07:34
Pljujem po PES-u. Ne zaslužuje ni da se zove igrom, smetlje joj bolje pristaje. Nije mi jasno kako ljudi mogu razvijati fudbal i onda iz godine u godinu daleko više vremena posvetiti vihorenju korner zastavica nego samom gameplayu koji je u stvari i najbitniji u simulaciji fudbala. Jednostavno loša igra. /pljuc
Imaš pravo. Sve što rade u svim nastavcima je to što samo malo poboljšaju grafiku and that is it. Usput pljujem po pesu koji je isto sranje. I još s time naši igraći ne izgledaju kako bi trebali. :yuck: :thumbs1: :twisted: :-x :nonono: :kill: :evil:

gothic45
01-11-2009, 10:59
Pljujem po NOVA tv i RTL skupa sa njihovim "novinarima" koji su mulavi i nesposobni., te ih nabijem na njihove gotovceve i pobijedi solu i ine "obiteljse emisije/show programe". zivcira me st omi je zbog nove TV obrisan acc. ma nabijem ih , nesposobnjakovici... ma ... gori su i od HRT-a koje placam 70 kn mjesecno... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

jedina stvar za koju trpim RTL su tekme Arsenala ili eventualno neke druge utakmice iz P'shipa.

Babitz
02-11-2009, 11:30
Bičam po zloj administraciji koja mi je radi neaktivnosti uskratila mjesto moderatora. :(

Herr Schnitzel
02-11-2009, 11:33
Vrati se na forum samo da kaže da biča po administraciji jer više nije mod (zbog neaktivnosti).

We missed you.

McPingvin_v2.0
02-11-2009, 11:39
Bičam po zloj administraciji koja mi je radi neaktivnosti uskratila mjesto moderatora. :(
E, di radiš?

Babitz
02-11-2009, 11:42
Ostao bez posla neki dan. Ako me netko želi zaposliti, bio bih više nego zahvalan. :(

Ako netko ima firmu il nešto, sendam životopis.


I da, radio sam u topshopu kao call operater. Zvao sam ljude i prodavao im smeća zadnja. Najgore je bilo što sam bio ekšuli prilično dobar.

Sickmanno1
02-11-2009, 11:54
Dodi u Albaniju, trebam Sales Managera xD

gothic45
02-11-2009, 19:36
Bičam po matematici koju nikad nisam volio ni učio, dobio sam danas četvrtog aša iz matke, nabijem ti svaku vrstu matematike i sve što tu spada aaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :-x

loo
02-11-2009, 19:47
Bičam po svim djetinjastim/glupim/nepotrebnim/retardiranim nazivima za jedinicu u školi.

Također bičam po izostajanju iz škole. Ne dođem tjedan dana i onda moram pisat 10 testova u tjedan dana i odgovarat par predmeta, a nisam bio na pol sati i ništa ne kužim...

Kid A
02-11-2009, 19:47
Ostao bez posla neki dan. Ako me netko želi zaposliti, bio bih više nego zahvalan. :(

Ako netko ima firmu il nešto, sendam životopis.


I da, radio sam u topshopu kao call operater. Zvao sam ljude i prodavao im smeća zadnja. Najgore je bilo što sam bio ekšuli prilično dobar.

Zaposli se u HCL-u

Paran0a
02-11-2009, 19:58
Ako si zainteresiran mozes kupit govna zamnom..

Deadwalker
02-11-2009, 21:04
Bičam po matematici koju nikad nisam volio ni učio, dobio sam danas četvrtog aša iz matke, nabijem ti svaku vrstu matematike i sve što tu spada aaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :-x

Kako rekose jedan moj profesor, sve do faksa se ne moze nazivati matematikom... :)

Babitz
03-11-2009, 07:39
Ostao bez posla neki dan. Ako me netko želi zaposliti, bio bih više nego zahvalan. :(

Ako netko ima firmu il nešto, sendam životopis.


I da, radio sam u topshopu kao call operater. Zvao sam ljude i prodavao im smeća zadnja. Najgore je bilo što sam bio ekšuli prilično dobar.

Zaposli se u HCL-u
Na stranu tvoje sprdnje na glavnog urednika hcl-a, član sam hcl web tima otkad postoji. :(

W3DR4N
03-11-2009, 09:18
I da, radio sam u topshopu kao call operater. Zvao sam ljude i prodavao im smeća zadnja. Najgore je bilo što sam bio ekšuli prilično dobar.

Reci da su presudili keyboard shortcuti. Bili su preimba za konkurenciju. :(
Od kud ti svi ti internetovi?

CrazySmurf
03-11-2009, 11:11
Bičam po matematici koju nikad nisam volio ni učio, dobio sam danas četvrtog aša iz matke, nabijem ti svaku vrstu matematike i sve što tu spada aaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :-x

Kako rekose jedan moj profesor, sve do faksa se ne moze nazivati matematikom... :)
Ahh jedva cekam faks.

cham3leon
03-11-2009, 11:24
Upišeš pravo, i dobro.

MAFNi
03-11-2009, 19:28
Bičam po retardiranom faceu koji neće da mi sejva već četiri puta high score u Icy toweru :twisted:

loo
03-11-2009, 19:44
Bičam po retardiranoj školi koja će me uništit. Dižem se u 5 ujutro, vraćam se kuć u 2. Dođem kuć umoran ko pas, boli me glava i sve bi dao da mogu malo odspavat. Ali ne, onda moram par sati (varira od 2 do 6-7) učit za testove i odgovaranja. Čak i ono malo vremena koje ne učim mi je uništeno jer se cijelo vrijeme živciram oko učenja i testova/odgovaranja slijedeći dan...

Jebala te škola :(

Electromaster
03-11-2009, 19:44
Misliš da si jedini? :I

loo
03-11-2009, 19:48
Ne, lijepo vidim da svi prijatelji na msn-u imaju away/busy i piše im da uče ili su jednostano offline. :D

Al' stvarno, sutra imam lektiru, test iz kemije, test iz engleskog i odgovaram povijest. Da stignem naučit sam se morao odlučit da učim samo povijest i neš malo engleski iako to znam... Ovo drugo nema ni smisla započinjat...

gothic45
03-11-2009, 19:55
Pljujem po jebenim kretenima iz mog razreda, koji su me uzgred rečeno skoro zapalili.

Također pljujem po jebenim droljama koje ganjaju kretene a to je 97% ženskih, jbte stvarno ništa ne štima u zadnje vrijeme...

CrazySmurf
03-11-2009, 20:09
Slažem se za to s droljama moja (sada9 bivša) me dva puta zajebala. Ovi put je neću nazad. "Fulled me once shame on you, fulled me twice shame on me" -the guy from Jonny Bravo

Electromaster
03-11-2009, 20:13
To je inače ono, opće poznata uzrečica.

Nodakim
03-11-2009, 20:38
Bičam po retardiranoj školi koja će me uništit. Dižem se u 5 ujutro, vraćam se kuć u 2. Dođem kuć umoran ko pas, boli me glava i sve bi dao da mogu malo odspavat. Ali ne, onda moram par sati (varira od 2 do 6-7) učit za testove i odgovaranja. Čak i ono malo vremena koje ne učim mi je uništeno jer se cijelo vrijeme živciram oko učenja i testova/odgovaranja slijedeći dan...

Jebala te škola :(



Ja se budim u 6h i vraćam se doma u 16.30h

Constantine
03-11-2009, 20:48
ja se dižem u 7,dolazim kuci u 2 i imam skoro svaku subotu skolu.

El Klinjo
03-11-2009, 20:51
Bičam po retardiranoj školi koja će me uništit. Dižem se u 5 ujutro, vraćam se kuć u 2. Dođem kuć umoran ko pas, boli me glava i sve bi dao da mogu malo odspavat. Ali ne, onda moram par sati (varira od 2 do 6-7) učit za testove i odgovaranja. Čak i ono malo vremena koje ne učim mi je uništeno jer se cijelo vrijeme živciram oko učenja i testova/odgovaranja slijedeći dan...

Jebala te škola :(



Jedini si.

Dobro ja se dižem kasnije jer mi je škola 10 minuta od kuće :>

Electromaster
03-11-2009, 21:07
Ja se dižem u 7:00, dolazim kući između 13:30 i 15:30. Hohoho.
Ali mi je zato raspored ubibože, sutra imam:
- 2x elektrotehnika, fizika, sat razrednika, elektrotehnički materijali, mjerenja u elektrotehnici
A prekosutra:
- povijest, 2x matematika, 2x radioničke vježbe + 4x radioničke vježbe svaki drugi tjedan

Inače, bičam po tome što se od nekidan otprilike svakih 15 minuta na teveju spomene svinjska gripa. Jebeno paničarenje. >_>

Deadwalker
03-11-2009, 21:09
Inače, bičam po tome što se od nekidan otprilike svakih 15 minuta na teveju spomene svinjska gripa. Jebeno paničarenje. >_>

Ah, moraju s necim si popuniti vijesti...
ot: Bicam po faksu...onako random :(

Constantine
03-11-2009, 21:13
bičam po elektrotehnici,nikako da je shvatim :(

LD
03-11-2009, 21:43
Kako sam se ja zajebo sa nisam upiso gimnaziju; klasicnu ili matematicku, nie bitno. Elektrotehnicka skola je govno.

cham3leon
03-11-2009, 21:45
Kako sam se ja zajebo sa nisam upiso gimnaziju; klasicnu ili matematicku, nie bitno. Elektrotehnicka skola je govno.

Be careful what you wish for... Ti ćeš bar imat struku... Znam da nije stvarno bogzna šta, i da se teško možeš zaposlit s time, ali opet je nešto, nikad se ne zna. Osim ako si zaista marljiv i vrijedan učenik, jedino je takvima mjesto u gimnaziji.

Deadwalker
03-11-2009, 22:01
Osim ako si zaista marljiv i vrijedan učenik, jedino je takvima mjesto u gimnaziji.

LOL :)

Herr Schnitzel
03-11-2009, 22:01
Osim ako si zaista marljiv i vrijedan učenik, jedino je takvima mjesto u gimnaziji.

LOL :)
O da :)

Constantine
03-11-2009, 22:04
Kako sam se ja zajebo sa nisam upiso gimnaziju; klasicnu ili matematicku, nie bitno. Elektrotehnicka skola je govno.
upravo to,pozalio sam sto se nisam upisao u gimnaziju,ako se dobro sjecam,nisam imao dovoljno bodova,makar,sumnjam da se nebi mogao upisat zato sto im je falila hrpa ucenika.
Nije ova skola u koju idem losa,ali ocekivao sam nesto vise predmeta povezanih sa računalstvom(zanimanje je teh. za računalstvo ne) a ne da se sve vrti oko elektrotehnike.

Electromaster
03-11-2009, 22:05
Osim ako si zaista marljiv i vrijedan učenik, jedino je takvima mjesto u gimnaziji.

LOL :)
O da :)
I ja kažem. :)
Usput, bok Sonić!

@Constantine
To nije informatička škola... However... Na čemu informatika prvenstveno počiva? :)

Constantine
03-11-2009, 22:09
a jbga,ja sam mislio da je informatika i računalstvo jedno te isto,ocito se varam :(

str1k3r
03-11-2009, 22:10
Zato sam ja sretan svojim izborom, iako si u moju školu mogao upasti za 40-ak bodova, ako ne i manje, kad sam se ja upisivao, sad je prag kao u gimnaziji^^

Deadwalker
03-11-2009, 22:10
Ja sam to tek skuzio kada sam upisao foi...zapravo, pojma nisam imal sta sam upisao... :|

cham3leon
03-11-2009, 22:15
LOL :)
O da :)
I ja kažem. :)


Ker tu eksplejn?

Deadwalker
03-11-2009, 22:20
U gimnazije ne idu samo marljivi i pametni ucenici...75% su teske ljencine...posebice dok su pitanju 3. i 4. razred. :) Srednja skola ko i svaka druga. Zapravo, tehnicke skole su po mojem skromnom misljenju jos "teze" nego li gimnazija.
Ne zove se gimnazija bezveze "visa uzaludna" :P

cham3leon
03-11-2009, 22:24
U gimnazije ne idu samo marljivi i pametni ucenici...75% su teske ljencine...posebice dok su pitanju 3. i 4. razred. :) Srednja skola ko i svaka druga. Zapravo, tehnicke skole su po mojem skromnom misljenju jos "teze" nego li gimnazija.
Ne zove se gimnazija bezveze "visa uzaludna" :P

No shit sherlock... pa ja sam jedan od tih lijenčina, iako se ne slažem da ih nužno bude više od 50%. Poanta je da nema smisla ić u gimnaziju ako si takva lijenčina. Ja sam je prošao partizanski pa mi nije od nikakve koristi, bilo bi bolje da sam tako neku strukovnu. Od gimnazije imaš koristi ako si dobar učenik koji će bez problema svladat i donekle kvalitetan faks. Ja se sada mučim s ovim, a ako fejlam, mogu da radim za gradsku čistoću.

Constantine
03-11-2009, 22:26
meni bi gimnazija bila puno laksa zato sto nema toliko predmeta koji se baziraju na računanju,vecina su štreberski.

Herr Schnitzel
03-11-2009, 22:26
U gimnaziji takvih učenika, kao i u svakoj školi, ima 2-3%. Ostali su više ili manje snalažljivi, pa im o tome i ovisi konačan uspjeh :)

Deadwalker
03-11-2009, 22:26
Ni jedna srednja nije od koristi ako si ljencina. Jer te kasnije nitko nebude zaposlil ako nebus znal nista od svoje struke, koju god skolu da zavrsio ili faks... :wink:

MAFNi
03-11-2009, 22:29
Ja sam gimnaziju upisao i mislio sam da ću moć to lagano a sad učim 2-3 sata dnevno i imam ocjene za 4 :(

Herr Schnitzel
03-11-2009, 22:30
Ali "viša uzaludna" ne stoji. Tako se tješe strukovnjaci. Za studiranje društvenih predmeta ili jezika ne postoji bolji izbor od gimnazije.

str1k3r
03-11-2009, 22:31
Opet, neki ljudi već znaju što žele biti u životu i tako se orijentiraju. Oni ne prave razliku između strukovnih i gimnazija.
Myself included.

McPingvin_v2.0
03-11-2009, 22:40
Ali "viša uzaludna" ne stoji. Tako se tješe strukovnjaci. Za studiranje društvenih predmeta ili jezika ne postoji bolji izbor od gimnazije.
Uzaludna u vidu da ako ne upišeš faks imaš govno na šibici :)

Herr Schnitzel
03-11-2009, 22:43
Pa, poanta gimnazije je da se učenik pripremi za faks bilo koje vrste. Ići u gimnaziju, pa ne upisati faks je samo po sebi, jel, besmisleno.

Deadwalker
03-11-2009, 22:43
[quote="Herr Schnitzel":3kv94oq5]Ali "viša uzaludna" ne stoji. Tako se tješe strukovnjaci. Za studiranje društvenih predmeta ili jezika ne postoji bolji izbor od gimnazije.
Uzaludna u vidu da ako ne upišeš faks imaš govno na šibici :)[/quote:3kv94oq5]

upravo to :)

Constantine
03-11-2009, 22:46
Pa, poanta gimnazije je da se učenik pripremi za faks bilo koje vrste. Ići u gimnaziju, pa ne upisati faks je samo po sebi, jel, besmisleno.
ne ide uvijek sve po planu,zato su strukovne manje riskantne :)
@striker,sa šta ti želiš biti?

str1k3r
03-11-2009, 22:48
Arhitektura <3
@Const. Graditeljska Tehnička u Zagrebu^^

Nodakim
03-11-2009, 22:54
Pa, poanta gimnazije je da se učenik pripremi za faks bilo koje vrste. Ići u gimnaziju, pa ne upisati faks je samo po sebi, jel, besmisleno.
ne ide uvijek sve po planu,zato su strukovne manje riskantne :)
@striker,sa šta ti želiš biti?


Low End strukovne su općenito beskorisne,jer ti budeš lijepo tehničar računalstva ili whateva,plaća ti je 4k,loši uvjeti i ima vas na obilje,razlika između toga i da radiš kao konobar je minimalna.

Constantine
03-11-2009, 23:04
bolje imat placu i neki bijedni posao nego biti nezaposlen.
EDIT:btw,sta su high-end strukovne?

Nodakim
03-11-2009, 23:15
Ono za što trebaju bodovi da se upišeš.

Constantine
03-11-2009, 23:39
a za ovo kao netrebaju?

McPingvin_v2.0
04-11-2009, 00:29
Ono za što trebaju bodovi da se upišeš.
Budalo.

Tehničar za računalstvo? Minimalni bodovni prag je 42 boda, ovisno o školi. Ruđer ima 47, možda su i povećali u zadnje vrijeme. Ja sam završio srednju strukovnu, tehničar za računalstvo. Bodovi ne trebaju za trogodišnje :)

TeraBajt
04-11-2009, 15:04
svi vi u strukovnima počinite suicid tako da nodakim može vladati svijetom.

loo
04-11-2009, 16:35
Al' stvarno, sutra imam lektiru, test iz kemije, test iz engleskog i odgovaram povijest. Da stignem naučit sam se morao odlučit da učim samo povijest i neš malo engleski iako to znam... Ovo drugo nema ni smisla započinjat...

Dobio 1 iz lektire, 1 iz kemije, al' najviše me jebe što sam dobio 3 iz povjesti... Tak sam lijepo naučio, a ova kurva me mrzi i pitala me neke isusove slike sa margina knjige i iz vježbenice i dala mi 3. Pa je*ote kakvo je to odgovaranje?

Jedino sam zadovoljan s engleskim. To ću nadam se dobit 5,5.

Još slijedeći tjedan imam 7 testova.
Pa zabil se budem :(

Znam da vjerovatno nikog nije briga, al' eto, moro sam...

CrazySmurf
04-11-2009, 19:41
Prosvjetlite me. Ja sam sedmi razred sad. Već sam počeo misliti o srednjoj školi. Ovako. Otac me tjera u ekonomsku, ja se mislim između medicinske i informatičke, a rodica mi savjetuje gimnaziju. PLS HELP :cry:

loo
04-11-2009, 19:44
Gimnazija sigurno ako misliš na fakultet. Samo moraš znat da ćeš morat jaaaaaaaaako puno učit.

cham3leon
04-11-2009, 19:49
To zavisi. Ja sam u srednjoj učio 3x manje nego u osnovnoj u gimnaziji koja se drži jako "elitnom".

U svakom slučaju, ne daj da te stari ili tko već tjera u neku školu, ne dolazi u obzir da upisuješ bilo šta zato šta on tako želi.

CrazySmurf
04-11-2009, 19:50
Ništ onda od toga ja sam se sad pretrgo od domaćeg za osnovnu a kamoli onda za gimnaziju, a na fakultet moš i s drugim srednjim

str1k3r
04-11-2009, 19:51
Iako gimnazija jest pred-priprema za fakultete, ako misliš nekakav određeni fax, onda će te strukovna bolje pripremiti za taj fax.
I slažem se sa Kameleončem.

Electromaster
04-11-2009, 19:52
Generalno u svakoj četverogodišnjoj srednjoj školi moraš jako puno učiti, ako planiraš imati dobre ocjene. Sa dvojkama i trojkama se možeš provući i više-manje bez učenja, to jest ako imaš barem nešto u glavi, i ako tu i tamo pratiš na satu. Tehničke škole mogu biti i puno zahtjevnije od gimnazija, prvenstveno na području matematike i fizike, i svih strukovnih predmeta koji matematiku i fiziku koriste.

CrazySmurf
04-11-2009, 19:52
Eh al mene nekako najviše vuće medicinska.

str1k3r
04-11-2009, 19:56
Ako ćeš u strukovnu, zapamti da tu nema štrebanja, ili znaš ili ne znaš tj. ili naučiš ili se mučiš :)

loo
04-11-2009, 19:58
Tehničke škole mogu biti i puno zahtjevnije od gimnazija, prvenstveno na području matematike i fizike, i svih strukovnih predmeta koji matematiku i fiziku koriste.

Ništa nema težu matematiku i fiziku od matematičke gimnazije :nonono:

str1k3r
04-11-2009, 20:00
Tehničke škole mogu biti i puno zahtjevnije od gimnazija, prvenstveno na području matematike i fizike, i svih strukovnih predmeta koji matematiku i fiziku koriste.

Ništa nema težu matematiku i fiziku od matematičke gimnazije :nonono:

:))))))))))))
O ima. O itekako ima^^

CrazySmurf
04-11-2009, 20:01
Ako ćeš u strukovnu, zapamti da tu nema štrebanja, ili znaš ili ne znaš tj. ili naučiš ili se mučiš :)
Onda tu nema budočnosti za mene :P

loo
04-11-2009, 20:02
O nema, itekako nema -.-

Vidio sam što rade iz matematike u strukovnim školama i šta radimo mi. Nema nikakve dvojbe da je naša teža.

Arbiter of Change
04-11-2009, 20:03
@Strmi:
Malo je pretjerao, ali stvar je u tome da se u svim strukovnima uči, vid' vraga, STRUKA (teoretski dio barem, praksa redovito suxxa) tako da ako ne naučiš ono što ti je osnovno znanje tvoje profesije na kraju nećeš znati raditi svoj posao.

str1k3r
04-11-2009, 20:03
Ako ćeš u strukovnu, zapamti da tu nema štrebanja, ili znaš ili ne znaš tj. ili naučiš ili se mučiš :)
Onda tu nema budočnosti za mene :P

Gle, uzmi to sa zadrškom ok? Ajmo ovako: ako te nešto zbilja zanima i interesira, nema tog boga koji bi te spriječio da to ne savladaš. Barem je tako u mom slučaju ^^


...praksa redovito suxxa ...
Nemoj. Nemoj molim te, razvio sam komplekse od svoje prakse =(

Electromaster
04-11-2009, 20:04
O nema, itekako nema -.-

Vidio sam što rade iz matematike u strukovnim školama i šta radimo mi. Nema nikakve dvojbe da je naša teža.
Ne znam koje si to strukovne škole ti gledao, ali nema šanse da je vama ti predmeti teži. Čak i da su na istoj razini, tehničke škole osim toga imaju i elektrotehniku, tehničku mehaniku i slične predmete. Ukratko, ako ti matematika i fizika ne idu- najebao si.

cham3leon
04-11-2009, 20:05
Tehničke škole mogu biti i puno zahtjevnije od gimnazija, prvenstveno na području matematike i fizike, i svih strukovnih predmeta koji matematiku i fiziku koriste.

Ništa nema težu matematiku i fiziku od matematičke gimnazije :nonono:

Za matematiku još da, ali za fiziku se nikako ne slažem. Naša je bila totalna zajebancija i većina satova nam je prošla uzalud.

Constantine
04-11-2009, 20:06
Čak i da su im matematika i fizika na istoj razini, tehničke škole osim toga imaju i elektrotehniku, tehničku mehaniku i slične predmete. Ukratko, ako ti matematika i fizika ne idu- najebao si.
upravo to,matematika i fizika mozda jesu malo lakse u strukovnima od matematiče gimnazije ali uz to imaš i elektrotehniku koja po težinni nadilazi obadva predmeta zajedno :)

str1k3r
04-11-2009, 20:07
Ja imam više sati matematike nego matematička gimnazija, tako barem kaže moja profa. i razrednica, i ravnateljica ... itd.
^^
Osim toga, negdje u bespućima foruma se skriva tema o školama, bolje da tamo postamo^^

CrazySmurf
04-11-2009, 20:18
Tehničke škole mogu biti i puno zahtjevnije od gimnazija, prvenstveno na području matematike i fizike, i svih strukovnih predmeta koji matematiku i fiziku koriste.

Ništa nema težu matematiku i fiziku od matematičke gimnazije :nonono:

Za matematiku još da, ali za fiziku se nikako ne slažem. Naša je bila totalna zajebancija i većina satova nam je prošla uzalud.
A nama sad nastavnica reče dvije riječi i onda na da vježbu od kilometar ipo.

loo
04-11-2009, 20:41
Vau. Vježba od kilometar ipo. Pa to je prelagano. Ne moraš uopće razmišljat. Samo automatski rješavaš neke glupe lagane zadatke. U srednjoj je jedan zatak kilometar ipo. Pišeš zadaćnicu 2 sata i imaš 5 zadataka...

Kako možete reć da strukovne škole imaju težu matematiku i fiziku od MATEMATIČKE gimnazije? Pa pričate sranja. Matematička gimnazija se temelji na prirodoslovnim predmetima (prvenstveno na matematici i fizici) i ima najteži program za ta 2 predmeta -.-
Za strukovne predmete neznam i ne zanima me.

CrazySmurf
04-11-2009, 20:43
Meni se čini da će meni srednja donjeti više patnje i suza nego osnovna :shock:

McPingvin_v2.0
04-11-2009, 20:45
Gimnazija sigurno ako misliš na fakultet. Samo moraš znat da ćeš morat jaaaaaaaaako puno učit.
Nije istina. Ja sam išao u tehničku školu, nisam praktički ništa učio i upao sam bez plaćanja na faks. Frend iz razreda isto, s tim da je on prolazio s 5, a ja sam samo 4. razred imao petaka. S gimnazijom će ti možda biti lakše upast na faks, ali prolazit na tehničkim fakultetima će ti biti puno lakše nakon završene tehničke srednje škole :)

loo
04-11-2009, 20:46
Al' te gimnazija pripremi na to da moraš puno učit. I imaš još 4 godine da se odlučiš na koji ćeš faks odnosno s čime ćeš se bavit u dogledno vrijeme...

Constantine
04-11-2009, 20:53
Kako možete reć da strukovne škole imaju težu matematiku i fiziku od MATEMATIČKE gimnazije? Pa pričate sranja. Matematička gimnazija se temelji na prirodoslovnim predmetima (prvenstveno na matematici i fizici) i ima najteži program za ta 2 predmeta -.-
Za strukovne predmete neznam i ne zanima me.
lol,tvrdis da matematička gimnazija ima najtežu matematiku a odma ispod si napisao da za strukovne neznas i ne zanima te.

Al' te gimnazija pripremi na to da moraš puno učit. I imaš još 4 godine da se odlučiš na koji ćeš faks odnosno s čime ćeš se bavit u dogledno vrijeme...
a kod strukovnnih zanimanja kao ne trebas ucit,ja trenutno ubijam od ucenja zbog razih testova,lako je naucit nesto dok se sastoji sammo od lakoshvatljive teorije,ali dok nesto trebas skuzit i razumijet da prođeš tu nastaje problem.

loo
04-11-2009, 20:57
Napisao sam da za strukovne PREDMETE neznam. Ali znam da su matematika i fizika u matematičkoj gimnaziji teže od matematike i gimnazije u strukovnim školama.

McPingvin je napiso da nije ništa učio u srednjoj...

str1k3r
04-11-2009, 21:04
Matematika i fizika, kao takvi možda jesu, ne znam 100% jer eto, ne idem u gimnaziju. No kad imaš predmete poput Elektronike, ili izučavaš posebnu granu fizike, u mom slučaju je to statika, vjeruj mi, to je teže od oba predmeta zajedno.

Nodakim
04-11-2009, 21:05
Gimnazija sigurno ako misliš na fakultet. Samo moraš znat da ćeš morat jaaaaaaaaako puno učit.
Nije istina. Ja sam išao u tehničku školu, nisam praktički ništa učio i upao sam bez plaćanja na faks. Frend iz razreda isto, s tim da je on prolazio s 5, a ja sam samo 4. razred imao petaka. S gimnazijom će ti možda biti lakše upast na faks, ali prolazit na tehničkim fakultetima će ti biti puno lakše nakon završene tehničke srednje škole :)


Prepostavljam da nisi upisao FER?

CrazySmurf
04-11-2009, 21:12
sad sam very sad :cry:

Electromaster
04-11-2009, 21:16
Napisao sam da za strukovne PREDMETE neznam. Ali znam da su matematika i fizika u matematičkoj gimnaziji teže od matematike i gimnazije u strukovnim školama.
Oke, čak i da jesi u pravu, i da nama matematika jest lakša [a nije], zakurac ti to što je sam predmet lakši, kad su drugi predmeti, koji koriste matematiku, ubibože. Matematike nije sama sebi svrha, matematika je alat za druge stvari... I sad, ti imaš lijepo jedan predmet poput elektrotehnike, koji kombinira tonu formula iz fizike, te često još i neke dodatne, sa par tona čistog računanja iz matematike... U biti, evo jedan nedavni primjer, s kompleksnim brojevima smo u elektrotehnici računali dobar mjesec dana prije nego što smo ih uopće spomenuli u matematici, i to sve u kontekstu kombiniranih RLC spojeva [otpor-induktivitet-kondenzator], to jest kompleksog prikaza njihove vodljivosti, ukupnog otpora, snage, struje i tako dalje. Ne moram ni spominjati da smo iz fizike tek prošli tjedan počeli učiti kondenzatore, a induktivitete [iliti zavojnice]Sjoš nismo ni spomenuli...

Ili pak tehnička mehanika i finomehanika, o kojima uopće ne želim razmišljati, jer me odmah zaboli glava... Recimo samo da bi mogao uzeti neki zamišljeni broj koji predstavlja težinu fizike, kubirati ga par puta, i možda bi dobio broj koji predstavlja težinu mehanike... :P

CrazySmurf
04-11-2009, 21:29
Jesus :shock: a meni je wrhunac elektronike kad uštekam mob u utičnicu vi niste normalni što ste to upisali

str1k3r
04-11-2009, 21:31
jesus :shock: a meni je wrhunac elektronike kad uštekam nešto
Sad ti to sve zvuči prekomplicirano, ali zato ideš u školu, da naučiš to, i da ti to objasne. Kad kužiš strukturu toga što radiš i nije toliko teško. Opsežno da.
:)

McPingvin_v2.0
04-11-2009, 21:33
Napisao sam da za strukovne PREDMETE neznam. Ali znam da su matematika i fizika u matematičkoj gimnaziji teže od matematike i gimnazije u strukovnim školama.

McPingvin je napiso da nije ništa učio u srednjoj...
Ti možda imaš tešku matematiku i fiziku, ali mi ju primjenjujemo na puno težim stvarima od onog što vi učite. Ja sam u 2. srednje radio jebene sustave istosmjerne struje uz pomoć trigonometrijskog zapisa kompleksnog broja. Reci mi, molim te, u kom razredu si TI radio trig. zapis?

To što JA nisam učio u srednjoj ne znači da nisam ništa znao. Au contraire, znao sam jako puno mnogo (™ by Hansi), ali moj stil učenja je pratiti nastavu i aktivno sudjelovati u istoj, a doma visi ti za kompom. Moja inteligencija i ljenost u vječnoj borbi za prevlast, nešto tipa Jing i Jang.

Prepostavljam da nisi upisao FER?
Ne, TVZ, informatika, iako bi i na FER upao bez plaćanja. Osim toga, jedan (bivši) član ovog foruma je završio matematičku gimnaziju s finom četvorkom pa je daleko od briljantnog studenta na FER-u, dok njegov kolega (tehničar, mind you) iz Osijeka dobiva, ako ništa više, prolazne ocjene. Sve te prekrasnoće tipa Osnove elektrotehnike, Mjerenja u elektrotehnici, Digitalna elektronika… Sam već odslušao u srednjoj i imam temelj za dalje. Matematika i fizika su dva predmeta, a njihov program ne ide toliko u širinu i visinu da bi ga moj tehničarski mozak mogao samo gledati i čeznutljivo misliti o dvojci.

CrazySmurf
04-11-2009, 21:33
to sam ja mislio za fiziku al ipak ne ide već samdobio prvi kont asa :D

Electromaster
04-11-2009, 21:34
@Strmi
Ovo što sam napisao nije ništa, sada prelazimo na električne mreže... :)

CrazySmurf
04-11-2009, 21:35
No, please NOOOOOOOOOO!!!!!!!!!! :shock:

FaTaL_mRkvA
04-11-2009, 21:36
----!!OSOBNO MIŠLJENJE ALERT!!----
Idem u prirodoslovno-matematičku (petu) gimnaziju i matematika je onak... normalna... ništa preteško, samo treba malo misliti. Da. Misliti. A to je teško. :toilet:
Ali fizika... jooj... Preteška je... Tu ne pomaže ni kad razmišljaš. Treba nešto više od toga.
----!!OSOBNO MIŠLJENJE ALERT END!!----

CrazySmurf
04-11-2009, 21:36
misliti... to mi nikad nije bila jača strana

Constantine
04-11-2009, 21:37
ja radim mreže istosmjernih struja,7 metoda,radiili smo prve tri,ni jednnu ne kuzim :(

McPingvin_v2.0
04-11-2009, 21:38
To ti je sve prirodno :D

cham3leon
04-11-2009, 21:41
Al' te gimnazija pripremi na to da moraš puno učit.SI imaš još 4 godine da se odlučiš na koji ćeš faks odnosno s čime ćeš se bavit u dogledno vrijeme...

Moja nije. I znam da nije jedina.

@Predator: krugovi kondenzatora i otpornika sa kompleksnim brojevima... reci jednostavno - izmjenični strujni krugovi :D


Jesus :shock: a meni je wrhunac elektronike kad uštekam mob u utičnicu vi niste normalni što ste to upisali

ne elektronike, mi smo sad raspravljali o elektrotehnici.

OVO je elektronika. Stavit ću ti sad u spoiler da se ne usereš.
http://www.imagesforme.com/upload/a56b3923.bmp
Ali to te tek čeka na faksu, pa se ne moraš sekirat previše. :P

CrazySmurf
04-11-2009, 21:43
ma same shit meni pučanu

Electromaster
04-11-2009, 21:45
@Predator: krugovi kondenzatora i otpornika sa kompleksnim brojevima... reci jednostavno - izmjenični strujni krugovi :D
Da sam samo to napisao, ovaj bi rekao ''meh, što je to''. Ovako izgleda barem približno onoliko komplicirano koliko stvarno jest. :P
I da, ja sam sada na mrežama izmjeničnih struja. :(

str1k3r
04-11-2009, 21:46
Svi neki elektrotehničari oko mene, osjećam se usamljen :(

CrazySmurf
04-11-2009, 21:47
nisi sam i ja se čudim

gothic45
04-11-2009, 21:47
Šta si ti?

Ja sam ekonomist :D

CrazySmurf
04-11-2009, 21:50
ja sam osnovnoškolac :thumbs2:

gothic45
04-11-2009, 21:51
Mislio sam na str1kera, ali ti si mi uletio sa svojim postom a nisam primjetio :)

str1k3r
04-11-2009, 21:53
Do kraja ove godine sam građevinar, od faxa sam na arhitekturi, nemojte pitati zašto nisam odmah uzeo arhitekturu. Duga priča.

cham3leon
04-11-2009, 22:18
Požuri, uzmi internet što juri
I surfaj cijelu noć i cijeli dan...

Bar je ovaj drugi stih točan, jer ponekad vjerojatno treba cijela noć za štošta ako koristite T-Com internet. Danas mi je nekako bolno spor, gotovo na razini dial up-a. Moram i po dvije minute čekat da mi se otvori neka stranica na forumu. Ruter je vjerojatno kriv jer mi se večeras već 2 puta restartao sam od sebe...

FaTaL_mRkvA
04-11-2009, 22:19
Do kraja ove godine sam građevinar, od faxa sam na arhitekturi, nemojte pitati zašto nisam odmah uzeo arhitekturu. Duga priča.
Zašto nisi odmah uzeo arhitekturu?

CrazySmurf
04-11-2009, 22:22
ja još nez što upisat

loo
05-11-2009, 06:51
Pa možda je vama lakše na fakultetu u vašoj struci, ali kao što sam već napomenuo, iz gimnazije možeš bez problema na bilo koji faks. Ako upišeš neku strukovnu, onda to moraš i studirat...

Midwintertears
05-11-2009, 07:37
Bičam po prehladi.

osvetnik_sch3l3
05-11-2009, 08:49
Pa možda je vama lakše na fakultetu u vašoj struci, ali kao što sam već napomenuo, iz gimnazije možeš bez problema na bilo koji faks. Ako upišeš neku strukovnu, onda to moraš i studirat...

netocno, ja sam zavrsio strukovnu i presao na filozofski :wink:

McPingvin_v2.0
05-11-2009, 10:05
Pa možda je vama lakše na fakultetu u vašoj struci, ali kao što sam već napomenuo, iz gimnazije možeš bez problema na bilo koji faks. Ako upišeš neku strukovnu, onda to moraš i studirat...
Opet apsolutno i neopisivo krivo. Četvorica ili petorica iz mog razreda sad studiraju na Prometnom faksu, a jedan na Građevinskom. Po tebi onda nakon gimnazije moraš studirati na nekom netehničkom faksu.

Na faks bez problema upadaš ako si pametan i ako se pripremaš, bez obzira na to koju si srednju završio. U grupi imam nekoliko ljudi koji su maturirali dok sam ja još bio u osnovnoj i sad su upisali 1. godinu. Misliš da tu gimnazija igra ikakvu ulogu?

Kostolomac
05-11-2009, 14:07
Bičam po svojoj sestri. Svira gitaru po akordima, ide u Palach, sluša rock iz 70-tih i 80-tih i non-stop mi nabija na nos kako techno/electronic nije glazba. Usput je i vjerski fanatik, ide stalno na mise i na Framu. I kako njoj sad objasnit da sam ja stariji 2 školske godine od nje i da ne može meni filozofirat i učit me o stvarima koje sam već prošao ili već znam. Tvrdoglava je ko tele i užasno nelogična. Mijenjam ju za čunga-lungu :(

croat1gamer
05-11-2009, 14:47
Ti imas 19 godina, rajt?
Kazes da ima 17 godina?
Too old.
:(

McPingvin_v2.0
05-11-2009, 14:56
Žmirit ću i zamišljat mlađu.

Kostolomac
05-11-2009, 15:36
A smiješni ste. Bar ste me oraspoložili malo :D

The Great Duck
05-11-2009, 16:11
Bičam po svojoj sestri. Svira gitaru po akordima, ide u Palach, sluša rock iz 70-tih i 80-tih i non-stop mi nabija na nos kako techno/electronic nije glazba.
Pa dobro ti i govori :P ...Bar ne ovo što čuješ iz svakog drugog kafića i auta...

cpt. Stone
05-11-2009, 16:14
Bičam četvrtak.

Outmind
05-11-2009, 20:08
Bičam po blesavom avastu koji bez obzira na to kaj ja delao svako toliko sere sa svojim "virus database has been updated" sranjima...

Anarion.Umarth
05-11-2009, 20:33
Bičam po svojoj sestri. Svira gitaru po akordima, ide u Palach, sluša rock iz 70-tih i 80-tih i non-stop mi nabija na nos kako techno/electronic nije glazba.
Pa dobro ti i govori :P ...Bar ne ovo što čuješ iz svakog drugog kafića i auta...
Kad bi neučestalost izvođenja/slušanja glazbe bila mjerilo, onda bi ja pod tušem sa publikom od 5 članova uže obitelji i petero prvih susjeda bio među najboljim vokalima svijeta...
Inače, Kostolomac, ima li ti sestra msn? Da malo popričamo...

cham3leon
05-11-2009, 20:37
Bičam po svojoj sestri. Svira gitaru po akordima, ide u Palach, sluša rock iz 70-tih i 80-tih i non-stop mi nabija na nos kako techno/electronic nije glazba. Usput je i vjerski fanatik, ide stalno na mise i na Framu. I kako njoj sad objasnit da sam ja stariji 2 školske godine od nje i da ne može meni filozofirat i učit me o stvarima koje sam već prošao ili već znam. Tvrdoglava je ko tele i užasno nelogična. Mijenjam ju za čunga-lungu :(

Hmm... Ne ide valjda u Sušačku i na vjeronauk kod M.M.?

Arbiter of Change
05-11-2009, 20:43
Bičam po svojoj sestri. Svira gitaru po akordima, ide u Palach, sluša rock iz 70-tih i 80-tih i non-stop mi nabija na nos kako techno/electronic nije glazba. Usput je i vjerski fanatik, ide stalno na mise i na Framu. I kako njoj sad objasnit da sam ja stariji 2 školske godine od nje i da ne može meni filozofirat i učit me o stvarima koje sam već prošao ili već znam. Tvrdoglava je ko tele i užasno nelogična.SMijenjam ju za čunga-lungu :(
Tinejdžeri su kul. :)

CrazySmurf
05-11-2009, 20:45
Bicham po dosadnoj obitelji od koje ne mogu pet min bit na miru na kopu kad ne učim.

The Great Duck
05-11-2009, 20:56
[quote=Kostolomac]Bičam po svojoj sestri. Svira gitaru po akordima, ide u Palach, sluša rock iz 70-tih i 80-tih i non-stop mi nabija na nos kako techno/electronic nije glazba.
Pa dobro ti i govori :P ...Bar ne ovo što čuješ iz svakog drugog kafića i auta...
Kad bi neučestalost izvođenja/slušanja glazbe bila mjerilo, onda bi ja pod tušem sa publikom od 5 članova uže obitelji i petero prvih susjeda bio među najboljim vokalima svijeta...
[/quote:sj4pjjvi]
Jebemu,nije u tome stvar...Ta tehnjava koju sam prisiljen slušati u pravilu se sastoji od jedne te iste melodije uz ritam-mašinu u pozadini,i čak mi je gore i od cajki...Al mase to vole "jer se na to može plesati".

El Klinjo
05-11-2009, 20:56
Bicham po dosadnoj obitelji od koje ne mogu pet min bit na miru na kopu kad ne učim.


Soba, ključ.

Anarion.Umarth
05-11-2009, 21:09
The Great Duck
Jebemu,nije u tome stvar...Ta tehnjava koju sam prisiljen slušati u pravilu se sastoji od jedne te iste melodije uz ritam-mašinu u pozadini,i čak mi je gore i od cajki...Al mase to vole "jer se na to može plesati".[/quote]
Pa može se plesati, i ok je vani, tj. nije nepodnošljivo. Probaj ti plesati na rock 60-ih, nije nimalo lako...

Outmind
05-11-2009, 21:23
Bicham po dosadnoj obitelji od koje ne mogu pet min bit na miru na kopu kad ne učim.


Soba, ključ.

Kaj ak živi u dvosobnom stanu i komp mu je u dnevnoj sobi. Nemaju svi vlastite sobe ffs!

loo
05-11-2009, 21:23
Pa na tehno i cajke se lagano pleše i svi vole. Šta ću izać van na neku metal glazbu i sjedit ko budala ili hedbengat? Ili plesat na rok... ili pop ili bilo šta drugo...

CrazySmurf
05-11-2009, 21:28
Bicham po dosadnoj obitelji od koje ne mogu pet min bit na miru na kopu kad ne učim.


Soba, ključ.

Kaj ak živi u dvosobnom stanu i komp mu je u dnevnoj sobi. Nemaju svi vlastite sobe ffs!
živim u trosobnom al mi je soba tako mala da mi je komp u sobi oca i majke

Otaku :3
05-11-2009, 21:39
Pa na tehno i cajke se lagano pleše i svi vole. Šta ću izać van na neku metal glazbu i sjedit ko budala ili hedbengat? Ili plesat na rok... ili pop ili bilo šta drugo...
Haha.
Lol.
Smjeh.
Plač.

r0rschach
05-11-2009, 21:48
Pa na tehno i cajke se lagano pleše i svi vole. Šta ću izać van na neku metal glazbu i sjedit ko budala ili hedbengat? Ili plesat na rok... ili pop ili bilo šta drugo...
Haha.
Lol.
Smjeh.
Plač.
Potpis.

The Great Duck
05-11-2009, 22:06
Pa na tehno i cajke se lagano pleše i svi vole. Šta ću izać van na neku metal glazbu i sjedit ko budala ili hedbengat? Ili plesat na rok... ili pop ili bilo šta drugo...
13eDfrMgFQM

loo
05-11-2009, 22:12
vIEOFjqqkgk

Zabava počinje oko 0:55 :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2:

McPingvin_v2.0
05-11-2009, 22:21
Jebemu,nije u tome stvar...Ta tehnjava koju sam prisiljen slušati u pravilu se sastoji od jedne te iste melodije uz ritam-mašinu u pozadini,i čak mi je gore i od cajki...Al mase to vole "jer se na to može plesati".
Pa može se plesati, i ok je vani, tj. nije nepodnošljivo. Probaj ti plesati na rock 60-ih, nije nimalo lako...[/quote:2sui0w2a]


[quote=loo]Pa na tehno i cajke se lagano pleše i svi vole. Šta ću izać van na neku metal glazbu i sjedit ko budala ili hedbengat? Ili plesat na rok... ili pop ili bilo šta drugo...
Haha.
Lol.
Smjeh.
Plač.
Potpis.
Niggers, please.

Za početak: kretanje u ritmu =/= plesanje.

Nadalje: PfzjGSRaBE4
Na barem 25 od 30 pjesama se može plesati, što disco fox, što rock 'n' roll, što cha cha cha, što bečki valcer (da, House of the rising sun je školski primjer brzog bečkog valcera), što jive, što foxtrot. Vjerojatno bi se i još koji našao, ali nisam primjetio iz prve koji, a ni ne znam još puno plesova plesati :)

loo
05-11-2009, 22:27
Pa di ćeš nać tu glazbu? Ovdje je sigurno nema...

McPingvin_v2.0
05-11-2009, 22:33
Plesnjaci, Tvornica, Route 66, lokalni bircevi, Boogaloo. Ima, samo trebaš potražiti :)

Paran0a
05-11-2009, 22:34
Lokalni bircevi...
U ZAGORI NA IZVORU RIJEKE CIKOLE.......

loo
05-11-2009, 22:35
Plesnjaci, Tvornica, Route 66, lokalni bircevi, Boogaloo. Ima, samo trebaš potražiti :)

A, pa to je sve u Zagrebu. Ima još 3 godine do toga :D

McPingvin_v2.0
05-11-2009, 22:41
Nisam ti ja kriv što živiš na selu. Cajke, rofl. Bar ne puštam rock u sobi kad sam na selu.

loo
05-11-2009, 22:42
Živim u Osijeku... ovaj drugi dio posta nisam baš shvatio :?

McPingvin_v2.0
05-11-2009, 22:50
Ne paše ti muzika vani? Slušaj svoju. To što frendači idu na cajke ne znači da i ti moraš. Da me frendovi pozovu van i umjesto tipičnog birca u Tkalči di se pušta kolko- tolko OK muzika kažu: "E, idemo u Lampaše/ Lake City/ Srbiju.", ostao bi doma visjet na forumu i IRC-u bez imalo razmišljanja.

loo
05-11-2009, 22:56
Birc/klub/štajeveć se zove Srbija?? :shock:

A nije meni tolko stalo do glazbe. Šta se pušta se pušta. Glavno mi je da se zajebavamo i bude dobro... A kod kuće slušam šta mi odgovara (najviše mrtvi rep i rok ^^)

I zaboravih napisat da nisam mjesec dana izašo na cajke. Uvijek bude neki rođendan pa tamo idem. Samo me živcira kad neko pljuje po ljudima koji slušaju cajke. Ko da to ima nekakve veze s tim kakva je osoba :thumbs1:

McPingvin_v2.0
05-11-2009, 23:00
Birc/klub/štajeveć se zove Srbija?? :shock:
Aha. Unutra su ti četnička obilježja i puštaju se cajke. Dosta popularno mjesto tu u Zagrebu.

Ovo po pitanju ljudi - kad im je ukus nikakav, zapitaš se ^^

loo
05-11-2009, 23:03
Ma samo 3-4 moja prijatelja i kod kuće slušaju cajke. Ostali uglavnom sve normalno. Jedino tamo idemo van jer, eto, nemamo di dalje...

De gustibus non disputandum est :D

Kostolomac
06-11-2009, 01:44
Hmm... Ne ide valjda u Sušačku i na vjeronauk kod M.M.?
Aj pogodi :(


Tinejdžeri su kul. :)
Jea rajt :(

cham3leon
06-11-2009, 08:17
Hmm... Ne ide valjda u Sušačku i na vjeronauk kod M.M.?
Aj pogodi :(


Ajoj, mogao sam i mislit. Ali dobro dok sluša rock iz 60ih i 70ih, bar ju ovaj nije navukao na Thompsona. :D
Jer zamisli samo sistericu koja smatra da ništa osim Thompsona i Škore nije muzika... :hangin:

Delirium
06-11-2009, 09:20
Bičam po babi koja pali 3 tone lišća preblizu mom prozoru

Anarion.Umarth
06-11-2009, 09:58
Inače, pingvin, ograđujem se od cajki, ono je bilo za tehno. Koji me poprilično iritira inače, ali u klubu je podnošljivo.

NAPOMENA-Oprostite malom patku naglašeni animozitet prema cajkama u svakom drugom postu, na njegovoj autobusnoj ruti se redovito puštaju na mobitelima od strane blentavih 13godišnjakinja.

Kostolomac
06-11-2009, 13:34
Jer zamisli samo sistericu koja smatra da ništa osim Thompsona i Škore nije muzika... :hangin:
Ne ne, za to sam ja zadužen :P

CrazySmurf
06-11-2009, 14:05
Birc/klub/štajeveć se zove Srbija?? :shock:

A nije meni tolko stalo do glazbe. Šta se pušta se pušta. Glavno mi je da se zajebavamo i bude dobro... A kod kuće slušam šta mi odgovara (najviše mrtvi rep i rok ^^)

I zaboravih napisat da nisam mjesec dana izašo na cajke. Uvijek bude neki rođendan pa tamo idem. Samo me živcira kad neko pljuje po ljudima koji slušaju cajke. Ko da to ima nekakve veze s tim kakva je osoba :thumbs1:
Ustvari ima. Svi koji slušaju cajke u mom kvartu su ili nasilnici ili šupčine ipo.

loo
06-11-2009, 15:12
Ko određuje dal' su šupčine? Da, sigurno ti...

Zapravo i nema. Svi iz mog grada koji slušaju cajke su normalni, ako ćemo već tako generalizirat.

CrazySmurf
06-11-2009, 16:01
Eh a di ti živiš. ja u Splitu i tu svi šta slušaju cajke su magor mofos

Otaku :3
06-11-2009, 18:31
Eh a di ti živiš. ja u Splitu i tu svi šta slušaju cajke su magor mofos
I ja sam isto iz Splita i nisam dosada upoznao normalnu osobu koju slusa cajke. Svi pale cajke na mobitelima i onda kao pjevaju ( kao- jer to nije pjevanje, već ponavljanje istog refrena koji nema neko normalno značenje, a da i ne govorim koliko loše to zvuči). Ja imam 3 frenda koji slušaju metal i svi se normalno ponašaju i po nićemu se ne ističu. Kažeš da ne slušaš cajke, a zašto onda stalno sereš o metalcima i govoriš kako su neredni i da su huligani, a ti samo ponekad poslušaš cajke u nekom klubu. Oprosti, ali ja ti niti malo nevjerujem i odi pričat svoje loše priče na nekom drugom mjestu. Nemaš argumenata i samo forsaš cajke cajke i cajke. Još mi je najgore kada netko stalno psuje o Srbima i govori o ratu koji je bio dok se još nije rodio, a sluša Thompsona. Da bude još inteligentniji sluša i cajke. Iskreno, odi u tri vražje matere i prekini spamati. Ako ne voliš metalce i cajkaroš si, nitko te nije pitao za mišljenje. Odi tamo slušat cajke i ne javljaj se svaki dan sa novim proserima. Over and out.

Delirium
06-11-2009, 18:33
I sense immense hate in this thread!!!

http://funnyfreepics.com/images/chill_pill.jpg

Otaku :3
06-11-2009, 18:42
Daj odi negdje više sa tim "chill". Reći ću što želim. Naporni ste sa time.

loo
06-11-2009, 18:50
Istina je, trebaš se smirit. Ne možeš ništa promjeniti. Ja znam da sam ja u pravu i ništa što ti kažeš ne može to promjeniti. Neznam kakvi su ljudi u Splitu, ali znam kakvi su ovdje. Ima retardiranih koji slušaju cajke, retardiranih koji slušaju metal i retardiranih koji slušaju bilo koju drugu glazbu. Isto tako ima i normalnih koji slušaju bila šta od navedenog. Ja nisam toliko glup da ljude osuđujem prema tome koju glazbu slušaju, ali vidim da na ovom forumu još uvijek ima toliko primitivnih ljudi da to rade.

Za kraj, nabijem vam na kurac sve metalce, cajkaroše, rockere i sve ostale grupice. Ja slušam šta hoću i družim se s kim hoću.

Otaku :3
06-11-2009, 18:57
Ma nije me briga i nemam snage više, radi što hoćeš i piši što hoćeš.

McPingvin_v2.0
06-11-2009, 20:21
Super, ako ćeš ti pisati što god želiš, ja ću raditi što god želim... Svi sretni i zadovoljni.

Mirko L
06-11-2009, 20:26
PRije sam govorio da cajke nemaju veze sa kakav je tko čovjek.

Volio bih reć da puno cajkaša su dobri ljudi.Ali nije tako.

Zapravo, ja osobno ne poznajem normalnog čovjeka koji sluša cajke (ne kažem da ga nema).
Ja ću odrediti kakvi su ljudi.Ako su tebi normalni ljudi oni koji zajebavavaju i maltretiraju druge (obavezno kad ih je više) i drski su i debilčine onda OK.

I ne poznajem neku najveću facu i najvećeg debila koji je kao glavni a da ne sluša cajke.
Sad, kako ti vidiš te ljude...tako je bar u Splitu.

loo
06-11-2009, 20:38
PRije sam govorio da cajke nemaju veze sa kakav je tko čovjek.

Volio bih reć da puno cajkaša su dobri ljudi.Ali nije tako.

Zapravo, ja osobno ne poznajem normalnog čovjeka koji sluša cajke (ne kažem da ga nema).
Ja ću odrediti kakvi su ljudi.Ako su tebi normalni ljudi oni koji zajebavavaju i maltretiraju druge (obavezno kad ih je više) i drski su i debilčine onda OK.

I ne poznajem neku najveću facu i najvećeg debila koji je kao glavni a da ne sluša cajke.
Sad, kako ti vidiš te ljude...tako je bar u Splitu.

Nisam rekao da su normalni oni koji zajebavaju i maltretiraju nego samo da to nema veze sa tim koju glazbu slušaju. Reci mi iskreno dal' baš SVAKI čovjek koji zajebava i maltretira druge sluša cajke? Ako je odgovor ne, onda ta tvoja teorija pada u vodu.

Moji prijatelji koji slušaju cajke su sasvim normalni. Zajebavaju se, normalno pričaju... mislim ono, samo pisanje o tome mi je glupo. Normalni ljudi... kak drugačije da kažem?

btw Pingvine, jel' ono upućeno meni ili onom drugom liku? :D

McPingvin_v2.0
06-11-2009, 20:41
btw Pingvine, jel' ono upućeno meni ili onom drugom liku? :D
Možeš se ulogirati?
Možeš.

Nije bilo upućeno tebi :)

Electromaster
06-11-2009, 20:43
Malo ću citirati nešto iz druge teme, tek tako. :>


Glupi ste ko kurac i smarate više s tim pljuvanjem po cajkama.
Nisam ovaj puta uopće pljuvao po cajkama... Eventualno sam rekao da me osobno nervira kad sam ih prisiljen slušati. Ono što sam rekao jest ''većina osoba koje su kreteni, također i slušaju cajke'', što ti interpretiraš kao ''svi koji slušaju cajke su kreteni'', što nije isto.
Da pojasnim na drugom primjeru, ja kažem ''većina ljudi koja kupi računalo, ujedno kupi i monitor'', a ti to protumačiš kao ''svi koji kupe monitor, definitivno kupe i računalo''. Nema baš previše smisla, zar ne? :I

Deadwalker
06-11-2009, 21:17
Bicam po youtube-u. Spor je katastrofa. Pa na kvadrat :(

Sgt. Bull
06-11-2009, 22:47
Bičam po urgentnomScentru za stomatologiju. Naime danas mi je pukao zub (smješno zvuči ali boli k'o sam vrag). Odem gore i gospoda neće da me prime prije 20 sati jer se prije toga vremena ne smatra "urgentnim" pa si primoran čekati. Na kraju sam moram sam sebi odstraniti dio zuba. 'em je bolilo k'o sam vrag, 'em sam se iznervirao. Mater im i diplome, da je nešto ozbiljnije Boga pitaj kako bi sve završilo. Hebote u kakvoj državi živim, da moraš odrediti kada će te nešto zaboliti.

Constantine
06-11-2009, 22:49
Bicam po youtube-u. Spor je katastrofa. Pa na kvadrat :(
ane,najsporiji site na internetu,zbilja neznam koji je sporiji.

W3DR4N
06-11-2009, 23:03
Fejs. :)

Inače, Google je nedavno objavio podatak da Youtube ima više od milijardu posjeta dnevno. Puno je to protoka, i da se ne bi potpuno rušio pod navalom - uspori.

Electromaster
06-11-2009, 23:04
Meni je uglavnom okej, iako se zna desiti da se od dva filmeka iste dužine i kvalitete jedan loada pola minute, a drugi pola sata. :I

Constantine
06-11-2009, 23:38
Fejs. :)

Inače, Google je nedavno objavio podatak da Youtube ima više od milijardu posjeta dnevno. Puno je to protoka, i da se ne bi potpuno rušio pod navalom - uspori.
a jbga,trebaj onda malo vise reklama stavit kako bi zaradili vise para i kupili jos superbrzih servera :)

croat1gamer
06-11-2009, 23:52
Da bi ste se onda tuzili na premnogo reklama.

Constantine
07-11-2009, 02:35
nebi,reklame mogu trpit ali loadanje filmica od 5 minuta kroz pola sata nemogu.

CrazySmurf
07-11-2009, 07:59
Eh a di ti živiš. ja u Splitu i tu svi šta slušaju cajke su magor mofos
I ja sam isto iz Splita i nisam dosada upoznao normalnu osobu koju slusa cajke. Svi pale cajke na mobitelima i onda kao pjevaju ( kao- jer to nije pjevanje, već ponavljanje istog refrena koji nema neko normalno značenje, a da i ne govorim koliko loše to zvuči). Ja imam 3 frenda koji slušaju metal i svi se normalno ponašaju i po nićemu se ne ističu. Kažeš da ne slušaš cajke, a zašto onda stalno sereš o metalcima i govoriš kako su neredni i da su huligani, a ti samo ponekad poslušaš cajke u nekom klubu. Oprosti, ali ja ti niti malo nevjerujem i odi pričat svoje loše priče na nekom drugom mjestu. Nemaš argumenata i samo forsaš cajke cajke i cajke. Još mi je najgore kada netko stalno psuje o Srbima i govori o ratu koji je bio dok se još nije rodio, a sluša Thompsona. Da bude još inteligentniji sluša i cajke. Iskreno, odi u tri vražje matere i prekini spamati. Ako ne voliš metalce i cajkaroš si, nitko te nije pitao za mišljenje. Odi tamo slušat cajke i ne javljaj se svaki dan sa novim proserima. Over and out.
A kome ti to. Nisam ja rekao da ne volim metal nego death metal. Ne slušam cajke. Da si se prije pridružio forumu vidio bi to u nekoliko tema.

gothic45
07-11-2009, 09:41
Bitcham po dodatnoj nastavi za državnu maturu zbog koje moram i subotom ići u školu. :twisted:

majstoro
07-11-2009, 10:25
idu mi na zivce ove maske na avatarima

loo
07-11-2009, 10:29
I meni. Jako. Htio sam otvorit temu za to, al' mi se nije dalo...
Prvo animeji, pa sad ove maske... :thumbs1:

McPingvin_v2.0
07-11-2009, 10:31
Maske su tu već dulje vrijeme, samo vi to niste skužili :)

Electromaster
07-11-2009, 10:45
I meni. Jako. Htio sam otvorit temu za to, al' mi se nije dalo...
Prvo animeji, pa sad ove maske... :thumbs1:
Err... Tko si ti da nekom govoriš kakav avatar će staviti?

majstoro
07-11-2009, 10:47
I meni. Jako. Htio sam otvorit temu za to, al' mi se nije dalo...
Prvo animeji, pa sad ove maske... :thumbs1:
Err... Tko si ti da nekom govoriš kakav avatar će staviti?
on ne govori nikom da stavi avatar kakav on hoce nego kaze da mu to smeta

Electromaster
07-11-2009, 10:49
That may be so, ali implicikacija je tu. http://www.imagesforme.com/out.php/i471980_HIHA.png

Death By Sexy
07-11-2009, 10:55
That my be so, ali implicikacija je tu. http://www.imagesforme.com/out.php/i471980_HIHA.png

Loše. Loše si iskoristio smajlek... Loš typo... Jedina implikacija je da mu smeta.


Ja bičam po BaBIČU koji mi pokušava izvesti invaziju na Poljsku.

Electromaster
07-11-2009, 10:58
Pisao na brzinu, i nisam pregledao post za typoe, i smisao uopće prije samog postanja. :(
Kako god, ide mi na živce sa svojim komentarom, tek sam se probudio i čangrizav sam. :(

Death By Sexy
07-11-2009, 11:01
pregeldao kažeš? http://www.imagesforme.com/out.php/i471980_HIHA.png















That's how it's done.

Electromaster
07-11-2009, 11:02
Umri. :(

Paran0a
08-11-2009, 11:19
Obadvoje ste losi

loo
08-11-2009, 12:23
pregeldao kažeš? http://www.imagesforme.com/out.php/i471980_HIHA.png


That's how it's done.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Umro sam :D

Electromaster
08-11-2009, 12:25
Bičam po vremenu ovdje. Jedan dan prži sunce, a drugi dan pljušti kiša. I tako stalno u krug. :@

Inače, 100 stranica teme, vgg. :>

CrazySmurf
08-11-2009, 17:10
Tako i u mene evo potoci kiše danas.

Xero
08-11-2009, 17:34
Kod mene pada magla šta ću sad ?

loo
08-11-2009, 17:39
Kod mene je već pao mrak :(

Xero
08-11-2009, 17:41
Magla je opasnija kad ona padne dolaze vukodlaci.

Kid A
08-11-2009, 17:55
Al po mraku su vampiri.

Arbiter of Change
08-11-2009, 17:56
Savjet: pripremi se mentalno za New Moon, uvjeti su ti povoljni.

Mirko L
08-11-2009, 18:09
PRije sam govorio da cajke nemaju veze sa kakav je tko čovjek.

Volio bih reć da puno cajkaša su dobri ljudi.Ali nije tako.

Zapravo, ja osobno ne poznajem normalnog čovjeka koji sluša cajke (ne kažem da ga nema).
Ja ću odrediti kakvi su ljudi.Ako su tebi normalni ljudi oni koji zajebavavaju i maltretiraju druge (obavezno kad ih je više) i drski su i debilčine onda OK.

I ne poznajem neku najveću facu i najvećeg debila koji je kao glavni a da ne sluša cajke.
Sad, kako ti vidiš te ljude...tako je bar u Splitu.

Nisam rekao da su normalni oni koji zajebavaju i maltretiraju nego samo da to nema veze sa tim koju glazbu slušaju. Reci mi iskreno dal' baš SVAKI čovjek koji zajebava i maltretira druge sluša cajke? Ako je odgovor ne, onda ta tvoja teorija pada u vodu.

Moji prijatelji koji slušaju cajke su sasvim normalni. Zajebavaju se, normalno pričaju... mislim ono, samo pisanje o tome mi je glupo. Normalni ljudi... kak drugačije da kažem?

btw Pingvine, jel' ono upućeno meni ili onom drugom liku? :D

Evo, razmišljam, ali nemogu se sjetiti nekoga tko nije.Tako je bar u Splitu.Tako kritično.

Xero
08-11-2009, 18:10
:?

Delirium
08-11-2009, 19:53
Bičam po Mirku...

Grim
08-11-2009, 22:37
Bičam po zidu, razbio mi je mobitel. :(

Kid A
08-11-2009, 22:37
:D

str1k3r
08-11-2009, 22:38
Bičam po zidu, razbio mi je mobitel. :(
Temperamentni, a? :)

Jopax
08-11-2009, 23:46
Headbuttaj ga, i sljedeći put nemoj u zid, krevet je dobar, bacio si nešto, ali se nije razbilo XD
Bičam po vikendu, kratak je

Electromaster
10-11-2009, 19:28
Bičam po svinjskoj gripi. Već mi i na uši izlazi, a nisam ni zaražen.
Jebeni senzacionalistički mediji.

Kid A
10-11-2009, 19:30
Hoces reci,nisi jos.

Electromaster
10-11-2009, 19:30
Hehehe.

FaTaL_mRkvA
10-11-2009, 20:45
Bičam po gripi.
Neznam kakva je ali ju imam.
Siguran sam da 97% vas nema pojma kakav je osjecaj kada nemozes gledat u ekran dulje od 5 minuta a da ti oci ne prosuze od 38,4 temperature. :cry:

MAFNi
10-11-2009, 20:47
Ja kad sam imo nisam ni mogao gledat u ništa :(

CrazySmurf
11-11-2009, 07:55
Bicham po retajnom udžbeniku iz zemljopisa u kojem je jedna lekcija po stranicama kao 3 u nekom normalnom udžbeniku.

osvetnik_sch3l3
11-11-2009, 08:55
bičam po msm messengeru koji mi se ne zeli spojiti osim ak one skinem novu verziju.
nece meni nitko reci da nesto moram na takav nacin, stoga se logiram preko drugih servisa na msn acc.
low blow :toilet:

loo
11-11-2009, 10:29
bičam po msm messengeru koji mi se ne zeli spojiti osim ak one skinem novu verziju.
nece meni nitko reci da nesto moram na takav nacin, stoga se logiram preko drugih servisa na msn acc.
low blow :toilet:

Zašto bi to bio low blow? Kako moraš skidat patcheve za igrice (npr. wow, cod, itd.), tako moraš i za msn. Ne vidim u čem ti je tu problem.

Raz
11-11-2009, 15:03
Bičam po msnu koji mi opet ne pokazuje kontakte već imam jedan lijep blank screen.

Deadwalker
11-11-2009, 21:32
bicam po rapidshare-u. Danas vise ne mozes nista bez da nekome nesto platis...vrazji kapitalizam :(

Raz
11-11-2009, 22:13
Da, rapidshare je za prozor u zadnje vrijeme. Pokušaj sa Megauploadom.

Deadwalker
11-11-2009, 22:15
rado, al kad sam nekada "prisiljen" koristiti ga... :(

loo
11-11-2009, 22:18
Meni su svi sad spori. Prije su bili između 400 i 500 kbps, a sad nijedan nejde preko 100 :?

Raz
11-11-2009, 22:24
MU mi ide full brzo, oko 500 kbps konstantno. RS se jedva do 100 vuče, a tu su sad i pauze po 15 minuta između fileova koliko vidim :(

Constantine
11-11-2009, 23:50
rado, al kad sam nekada "prisiljen" koristiti ga... :(
ja ga fala bogu nikad nisam prisiljeen koristit niti ga zelim koristit,a ako bas trebam nesto skinut onda posudim premium od nekog.

Delirium
13-11-2009, 08:29
bicham po googl sketch up...(drugi razlozi)

CrazySmurf
13-11-2009, 08:45
Bicham po retajima iz moje ulice i razreda.

Deadwalker
13-11-2009, 12:17
Bicam po t-comu...u zadnje vrijeme nekako precesto mi puca veza s internetom...

cham3leon
13-11-2009, 14:22
Meni se fantomski pojavilo dodatnih 5 GB prometa nakon što sam realno iskoristio 2.5, max. 4 GB.

Pritom nemam enablean WLAN na routeru, pa valjda nije moguće da mi netko cucla vezu.

The Great Duck
13-11-2009, 17:31
Bicham po retajima iz moje ulice i razreda.
Šta je bilo?

CrazySmurf
13-11-2009, 18:23
Ma nist eto svaki dan jedan najveci sve sakom tuce a kad sa mu ja reka da je picka on se pocea kurcit.

gothic45
13-11-2009, 19:15
bicam po rapidshare-u. Danas vise ne mozes nista bez da nekome nesto platis...vrazji kapitalizam :(

Da, i ja bičam po kapitalzimu i usporenom rap. shareu :-x

cpt. Stone
13-11-2009, 19:27
Bičam po proteklom tjednu. I onom prije.

Raz
16-11-2009, 20:44
bicam po rapidshare-u. Danas vise ne mozes nista bez da nekome nesto platis...vrazji kapitalizam :(

Da, i ja bičam po kapitalzimu i usporenom rap. shareu :-x
Pridružavam se bičanju po rapidshareu... ej, nemoš mi skidat po 30 kbps :|

CrazySmurf
16-11-2009, 21:21
Bicham po kompletnoj prosvjeti.

FaTaL_mRkvA
16-11-2009, 22:43
Bičam po životu.

CrazySmurf
17-11-2009, 14:08
Sta je bilo.

FaTaL_mRkvA
17-11-2009, 15:28
Hladno je, :( a i leđa me bole

loo
17-11-2009, 16:13
Težak život, nema šta :D

Bartuc
17-11-2009, 16:23
Bičam po kolokviju, čitav dan učim, sada pauza uz Princa pa onda opet do prije spavanja :( I onda još sutra 4-6 sati :( Jedva čekam da prođe i da odem u kino te zaboravim na sve brige ovoga svijeta uz film katastrofe :D

cpt. Stone
17-11-2009, 17:44
Bičam po videu od kojeg sam se skoro upišo. Doslovce.

9VDvgL58h_Y

FaTaL_mRkvA
18-11-2009, 11:03
Bičam po videu od kojeg sam se skoro upišo. Doslovce.

9VDvgL58h_Y
Neznam...nije mi smiješno dosadno je :(

CrazySmurf
18-11-2009, 13:20
Slazem se u potpunosti. Cak je malo glupo.

Sgt. Bull
19-11-2009, 01:03
Pljujem po svemu što se večeras događalo a povezano je sa nogometom. Prije svega pljujem po činjenici kako se divna država Bosna i 'ercegovina još jednom u nizu izblatila. Bravo, uspjeli ste ono što prije niste, dotakli ste samo dno. Sama organizacija cijelog meča, najavljivano "vatreno" navijanje, dvanaesti igrač i koješta. Atmosfera na utakmici bila je ravna nuli, u poređenju sa onom u prijašnjim mečevima, jad i bijeda. Pljujem po needukovanim idiotima kojima treba zabraniti izlazak iz kutije u kojoj žive. Finalna utakmica baraža, gubimo 0:1 i neki idiot, ili više njih gađaju sudiju, naravno sada treba čekati kazne koje će doći. Jedini koji su zaslužili čestitke jesu igrači, pružili su što su mogli u onakvim uvjetima i na tome im svaka čast. Sada ćemo naravno slušati staru dobru "naredne kvalifikacije su naše;kriv je sudija;ovono". Činjenica je kako ćemo opet gledati fudbalsko prvenstvo bez naše repke, kruta i bolna istina, nismo mi ni zaslužili da idemo. U utakmicama sa Španijom, Turskom i Portugalom izvukli smo samo jedan jedini bod, takva reprezentacija je daleko od bilo kakvog velikog natjecanja.
I da, pljujem po internetu, na ovom brdovitom Balkanu, isti je milion puta pokazao da uvijek postoji loša strana, pa tako i ovaj put...

cham3leon
19-11-2009, 10:38
Atmosfera je bila ok do gađanja sudaca, bar koliko sam vidio. Repka BiH je sastavljena od stvarno vrhunskih igrača, pogotovo su velike zvijezde Džeko, Salihović i Ibišević, a bogami onaj mali Pjanić je isto odličan, pogotovo za svoje godine. Međutim ta skupina super igrača je ekipa koliko je hrpa cigala kuća.

Ostavljaju dojam ko da su se prvi put sreli na travnjaku, jednaka situacija i u Portugalu i u Zenici. Greške u osnovnim dodavanjima, nesporazumi, općenito nesložnost. Bit će da je i Ćiro to primijetio pa ih je forsirao da samo napucavaju duge lopte na Džeku jer bi pokušavanjem da zadrže loptu vjerojatno samo gubili istu u svakoj akciji.

Bartuc
19-11-2009, 23:40
Bičam po kolokviju, čitav dan učim, sada pauza uz Princa pa onda opet do prije spavanja :( I onda još sutra 4-6 sati :( Jedva čekam da prođe i da odem u kino te zaboravim na sve brige ovoga svijeta uz film katastrofe :D


Rasturio kolokvij 8)

7,5/10

Deadwalker
20-11-2009, 10:39
Bravo majstore 8)

Mene cekaju kolokviji za desetak dana. 3 komada, hard-core roba. Pocinjem sutra s intezivnim ucenjem, 2 od 3 moram proci. Držite mi fige :)

Bartuc
20-11-2009, 11:08
Sretno...

http://culturekitchen.com/files/images/crossed_fingers_0.jpg




Ja ih imam u najavi za sada 2 komada, a uskoro dolazi još 3 u najavu. Biti će veselo :(

Deadwalker
20-11-2009, 18:27
tnx :)

Bicam po sluzbenim serverima gdje moram pola sata cekat da mi se skine 35mb-a... :-x

loo
27-11-2009, 07:56
Malo zamrla tema pa rekoh da ju oživim.
Bičam po staroj koja mi stalno sere da se obujem. Očekuje da čim izađem iz kreveta imam neš na nogama do trenutka kad opet uđem u njega...

Grim
27-11-2009, 12:49
Bičam po: memberlist.php?mode=viewprofile&u=12595 (http://www.pcplay.hr/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=12595)

Lik je užasno iritantan, i forsa kulnog smajlija. :(

Deadwalker
27-11-2009, 17:27
Bicam po digitalnoj elektronici... :(
Ako to ne polozim ove godine, mogu se pozdravit s faksom... :(

cham3leon
27-11-2009, 19:30
Multipleksori i to? Imao sam ja to, ali se kod nas sada zove Digitalna logika i malo je lakše.

Deadwalker
27-11-2009, 21:15
Samo jedan mali komadic. Inace se predmet zove Arhitekture računala, ali taj dio gradiva me najvise iritira :(

loo
29-11-2009, 18:17
Bičam po bare akordima... želim ih već jednom naučit kak spada svirat :(

Kostolomac
29-11-2009, 19:50
Bičam po jednom frendu. Lik ima cca 23 godine, ima komp barem 5 godina, a na njemu ne zna apsolutno ništa osim igranja igara. Zove me za svaki ku*ac, kad mu pop-up iskoči i slično. Kad ima problema sa netom, prvo mene gnjavi, a onda tek zove helpdesk. Da sam mu za svaki sat utrošen na njegov komp naplatio 100kn, sad bih kupovao novi auto :thumbs1:

cham3leon
29-11-2009, 19:53
Uvijek ima takvih. I sami znate da nisam neki ekspert, ali kad dođem u gorski kotar, ja sam vodeći računalni guru u selu...

Jedino je malo čudno ako lik intenzivno igra igre, pa da usput ništa o kompu ne zna.

Electromaster
29-11-2009, 20:11
Uvijek ima takvih. I sami znate da nisam neki ekspert, ali kad dođem u gorski kotar, ja sam vodeći računalni guru u selu...
http://www.thinkgeek.com/tshirts-apparel/unisex/frustrations/388b/
:)