PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rendom bičanje! :D



Stranica : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Medolina
17-09-2009, 11:35
Bičam na samu sebe, jer sam se našnjofala previše poisona i sad me boli glava...S:(

cham3leon
17-09-2009, 18:43
Bičam po tome što sam danas na faxu ostao jedan sat poslije nastave da bih si skinuo nešto u računalnom centru. I dok se ovo skida, ja lijepo surfam po internetu, i kad je došlo do 89% Firefox se crasha i ostanem bez svega što je downloadao. Ovo je trenutak za motorka smajlić. Njih tri - četiri...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Electromaster
17-09-2009, 18:46
A što si to točno skidao? :)

cham3leon
17-09-2009, 18:54
Ma neki prozor koji mi treba za vLite, ali poanta je u tome da bi Mozilla mogla izmisliti neki sistem downloada koji može nastaviti tamo gdje je stao ako se sruši.

Electromaster
17-09-2009, 18:57
Ja sam mislio da Mozilla to ima? :?
Ono, imaš kod svakog downloada onaj neki gumbek, pa možeš izgasiti komp, te nastaviti download kasnije... Doduše, neznam da li to radi kad ti se program sruši...

cham3leon
17-09-2009, 19:00
Ako i ima, ovo na faxu je neka starija verzija. Mislim inače da nemaju ni novije. Isprobavao sam jednom sa pauziranjem, ali kad sam restartao firefox, opet je download morao kretati ispočetka.

Electromaster
17-09-2009, 19:08
Neznam, meni je jednom stari zagasio komp dok mi se neš skidalo, i kasnije se normalno nastavilo...
... Enivej, i ja bičam po Firefoxu, đubre mi ne želi instalirati add-ons. Niti jedan. Sere kvake nešto, pri instalaciji svaki put kaže ''Download error -228''... Ima li netko kakav savjet? Želim instalirati novu inačicu Redshift v3 teme...

Kid A
17-09-2009, 19:33
Fight!Fight!Fight!

Electromaster
17-09-2009, 19:37
Vratio nam se ponizni sluga guštera, jej.

McPingvin_v2.0
17-09-2009, 19:44
Curke, smirite se. Loše sam volje trenutno.

Kid A
17-09-2009, 20:08
Sta reci,frendac?

The Great Duck
17-09-2009, 20:22
Bičam po knjižničarki koja ima radno vrijeme od 6 sati,minus pola sata pauze,i još ima naviku kasniti s pauze,ići s posla ranije i za vrijeme radnog vremena otići na kavu.A jadna se inače ubija od posla. :roll:

Paran0a
18-09-2009, 10:38
Curke, smirite se. Loše sam volje trenutno.
To ti ne dozvoljava da nestrucno vodis forum ...
Al...Kao da ima razlike

McPingvin_v2.0
18-09-2009, 10:53
(Samo ih plašim, ssssssh!)

Kid A
21-09-2009, 11:52
o kako da ne

cham3leon
21-09-2009, 11:57
dosadno je vama bez mene jelda

Itekako. Admini se već boje da forum za ovaj mjesec neće ispuniti zadanu kvotu trollanja.

Sgt. Bull
21-09-2009, 14:00
pimpek
It is you, Thezoh!

Oh, shit. =(
(+1?)

Grim
22-09-2009, 15:38
Bičam po vozačima Autotroleja, nakon što 5 min gledam u jednu curu u busu skužim da ima The One Ring (LOTR) na prstu, krenem ja prema njoj da nabavim njen broj, a ona se ustala i ide prema izlazu, kada odjednom OPET glupi vozač naglo zakoči i ja odletim i zagnjurim facu u sise nekoj curi s otvorenim dekolteom.

A ova čiji sam broj želio izašla. Otišao sam vozaču i počeo mu klanjat sve po spisku kako može tako vozit, te je lik počeo nešto srati da neće vozit dok ne izađem iz busa.
Jebemu sve, mrzim buseve. :(

Kid A
22-09-2009, 15:46
Cek,jesu te to sad i drugi put izbacili iz busa?

Grim
22-09-2009, 15:52
Nisu me sada izbacili, nego sam sam izasao. :(
As I said, mrzim buseve, 4 puta sam imao "nezgode" ovaj mjesec.

str1k3r
22-09-2009, 15:54
Nije da sam stručnjak no ima li taj bus rukohvate?

Grim
22-09-2009, 15:56
Nije da sam stručnjak no ima li taj bus rukohvate?
Ima, ali sam se žurio da dođem do jedne osobe i nisam se obazirao na rukohvate nego na stražnji dio te osobe. :D

str1k3r
22-09-2009, 15:59
Pokušaj se koji puta uhvatit za jedan. Bit ćeš stabilniji. =)
Podebljaj si šanse, sutra se obuci ko' Frodo.

GeraltofSmeg
22-09-2009, 16:07
Nauci me barenju, oh ti bussilovatelju

Kid A
22-09-2009, 16:08
Podebljaj si šanse, sutra se obuci ko' Frodo.
:D

cham3leon
22-09-2009, 16:41
Šoferi autotroleja ne štede kočnice. Jednom sam se vozio busom i lik je mislio da na stanici nema nikoga, i nije nimalo usporio. Onda, kad je došo na možda deset metara od stanice spazio dvije tipice i nagazio kočnicu, žestoko. Da sam stajao, sigurno bi me zalijepilo u šoferšajbu.

Wait, ti si u Rijeci? :?

Grim
22-09-2009, 16:45
Šoferi autotroleja ne štede kočnice. Jednom sam se vozio busom i lik je mislio da na stanici nema nikoga, i nije nimalo usporio. Onda, kad je došo na možda deset metara od stanice spazio dvije tipice i nagazio kočnicu, žestoko. Da sam stajao, sigurno bi me zalijepilo u šoferšajbu.

Wait, ti si u Rijeci? :?
Yep. :D

Mirko L
22-09-2009, 19:06
Zašto su te izbacili iz busa?

Što ti okolo vičeš i tučeš ljude u busu? Dobro, sad znam koga izbjegavat kad idem u Rijeku :D

GeraltofSmeg
22-09-2009, 19:09
Zašto su te izbacili iz busa?

Što ti okolo vičeš i tučeš ljude u busu? Dobro, sad znam koga izbjegavat kad idem u Rijeku :D
Guzi i gura glavu u sise djevojkama

Kid A
27-09-2009, 13:58
Opet se ponavlja scenario kao i Riderom.

Electromaster
27-09-2009, 14:04
@tehzoh
Sonic says: I want a hentai doujin of that.http://www.imagesforme.com/out.php/i706340_HIHA.png

Kid A
27-09-2009, 14:11
Reportacu i Sonika :-x

The Boz
27-09-2009, 14:17
Žao mi je zoha benat, bio je zabavan trol.

Herr Schnitzel
27-09-2009, 15:21
A ova čiji sam broj želio izašla. Otišao sam vozaču i počeo mu klanjat sve po spisku kako može tako vozit, te je lik počeo nešto srati da neće vozit dok ne izađem iz busa.
Lekcija prva za preživljavanje u Rijeci: ne zajebavaj se s Autotrolejevim šoferima.
Lesson learned, methinks.

Deadwalker
03-10-2009, 09:17
Bicam po suvisnim hrvatskim blagdanima. Samo imam suvisle nadoknade subotama... :yuck:

Arbiter of Change
03-10-2009, 10:59
Budi ti suvisla osoba pa se nemoj pojaviti. :)

loo
03-10-2009, 16:39
Hrvatski blagdani se ne nadoknađuju -.-
To je neradni dan i plan nastave je napravljen tako da se taj dan nejde u školu -.-
Ko da božićne blagdane nadoknađuješ... neznam kad :D
Samo se ne planski dani bez nastave nadoknađuju kao što je štrajk, neki izlet ili šta ti ja znam i to samo ako nemate dovoljno sati iz nekog predmeta da završite nastavni plan...

McPingvin_v2.0
03-10-2009, 17:30
Ne nadoknađuje se blagdan, nego petak poslije njega koji se spaja s vikendom :)

Nodakim
03-10-2009, 18:18
Uh li slučajnost,baš sam u subotu u Srbiji.

###DK###
04-10-2009, 16:49
Bičam po glupim navijačima (odnosno, huliganima koji se nazivaju navijači).
Isuse, sada u Širokom izbili neredi u sred grada. Jedan navijač ubijen.
Nevjerovatno. Zbog usrane utakmice.

Deadwalker
04-10-2009, 16:52
Budi ti suvisla osoba pa se nemoj pojaviti. :)

bi, al onda bi i profesor na kraju semestra bio suvisla osoba kada bi mi trebao upisati potpis u index... :wink:


Hrvatski blagdani se ne nadoknađuju -.-
To je neradni dan i plan nastave je napravljen tako da se taj dan nejde u školu -.-

u srednjoj da, na faksu ne. Prema pravilniku Sveucilista u Zagrebu svaki izgubljeni sat predavanja se mora nadoknati, pa makar i za drzavne i vjerske blagdane. Nazalost :(

cham3leon
04-10-2009, 20:38
Bičam po debilnim vozačima. Ima ih svih vrsta, ali ovo je konkretno na one genijalce koji dok voze u koloni (odnosno, ne baš koloni, ali kako bi Neven Novak rekao "vlakiću" xD) i onda idu preticat jedan auto da bi se na svu silu pomaknuli za jednu duljinu auta. Ne znam jesu li ti ljudi živčani, ili šta?

Deadwalker
04-10-2009, 20:46
Bičam po debilnim vozačima. Ima ih svih vrsta, ali ovo je konkretno na one genijalce koji dok voze u koloni (odnosno, ne baš koloni, ali kako bi Neven Novak rekao "vlakiću" xD) i onda idu preticat jedan auto da bi se na svu silu pomaknuli za jednu duljinu auta. Ne znam jesu li ti ljudi živčani, ili šta?

Poznato...ja im se samo smijem uvijek. Debili :thumbs1:

Korpse
04-10-2009, 21:19
Bičam po glupim navijačima (odnosno, huliganima koji se nazivaju navijači).
Isuse, sada u Širokom izbili neredi u sred grada. Jedan navijač ubijen.
Nevjerovatno. Zbog usrane utakmice.
I na raznorazne komentare na facebooku i na raznoraznim portalima.

Sgt. Bull
05-10-2009, 16:27
Bičam po glupim navijačima (odnosno, huliganima koji se nazivaju navijači).
Isuse, sada u Širokom izbili neredi u sred grada. Jedan navijač ubijen.
Nevjerovatno. Zbog usrane utakmice.
Jedan ubijen, 30-tak ranjeno, što kamenjem, što hladnim i toplim oružjem. Difno. Evo ovaj nazovi naš, glavni grad je cijeli dan blokiran zbog protesta, hvaljeni da budu naši drotovi koji ubiše lika iz čistog mira.

Gamer from Sarajevo
05-10-2009, 16:41
[quote="###DK###":22wiik6m]Bičam po glupim navijačima (odnosno, huliganima koji se nazivaju navijači).
Isuse, sada u Širokom izbili neredi u sred grada. Jedan navijač ubijen.
Nevjerovatno. Zbog usrane utakmice.[/quote:22wiik6m]
Ma uzas, neka su blokirali ulice zbog protesta. I treba tako. Zelio bih, da ukinu ovu ligu, ako se moze nazvati ligom.

Sgt. Bull
05-10-2009, 16:44
Ma uzas, neka su blokirali ulice zbog protesta. I treba tako. Zelio bih, da ukinu ovu ligu, ako se moze nazvati ligom.
Čemu množina kada ovaj jad od grada ima jednu ulicu i oni su baš nju našli blokirat. Žao mi je momka što je poginuo, no pravda se ne smije tjerati na ovaj način, počeli su sada protestovat na sve, ali baš sve. Pretjeruju.

Gamer from Sarajevo
05-10-2009, 16:53
Evo sad cujem. Zboden momak '93 god. u tramvaju. Jadnog li nam glavnog grada...

###DK###
05-10-2009, 18:01
[quote="###DK###":204lunn1]Bičam po glupim navijačima (odnosno, huliganima koji se nazivaju navijači).
Isuse, sada u Širokom izbili neredi u sred grada. Jedan navijač ubijen.
Nevjerovatno. Zbog usrane utakmice.
Jedan ubijen, 30-tak ranjeno, što kamenjem, što hladnim i toplim oružjem. Difno. Evo ovaj nazovi naš, glavni grad je cijeli dan blokiran zbog protesta, hvaljeni da budu naši drotovi koji ubiše lika iz čistog mira.[/quote:204lunn1]

Zapravo, lik je zgrabio policajcu pištolj i zbog toga su ga drugi ubili. Odnosno, tako sam čuo.
Sad, je li to istina, ne znam.

05-10-2009, 18:03
Ne znam zbog cega bi vam bilo zao tog covjeka.

Sta je kojeg vraga radio s tim huliganima? Sta je mislio da je rambo i da ce biti car ako sa svojom debilnom ekipicom potuce saku policajaca???

Ajde molim vas...

Takvi niti ne zasluzuju nista drugo nego da trunu u zatvoru, pa neka tuku glavama po zidu kolko ih volja.

###DK###
05-10-2009, 18:15
Nije mi ga bome žao. Mislim, nije mi drago što je čovjek mrtav, ali da ga žalim, malo morgen.
Na kraju krajeva, to je mogao i očekivati kad je se upustio u takvo što.

Gamer from Sarajevo
05-10-2009, 18:33
Momci, ko god da je to rekao da je momak probao uzeti pistolj policajcu, puno gleda filmove. Mislim, WTF? Kakav je to policajac?
A sto je najgore ubicu niko nece osuditi, jer to je BiH.
A i ima slika, policajac drzi pistolj u zraku, a momak lezi u lokvi krvi na drugoj strani ulice. Kako mu je onda mogao probati uzeti pistolj.
Sto se tice ubjenog, zalim ga, zali ga skoro citava drzava. Prijatelj mu je govorio da ne ide dole, rekao mu je da ce da bude nereda. Ovaj je odgovorio. Idem, makar umro za Sarajevo. I eto, umro je.
Dok sam citao izjavu tog njegovog prijatelja, suze su mi zamalo krenule na oci. Brat od ubijenog je sebi presjekao vene kad je cuo da je ovaj mrtav.
Stvarno zalosno...

###DK###
05-10-2009, 18:39
Ne znam što je on dolje radio. Dođu ljudi i da gledaju utakmicu, ali čim su ti navijači izašli iz autobusa (a to je bilo udaljeno od stadiona), putem su razbijali auta i kuće. To je tu došlo samo da bi nered pravilo.
U Širokom je sve živo razbijeno. Kao da je se ratovalo. Svako staklo je stučeno.
Otac od jedne moje prijateljice je dobio dobre batine kako čujem zato što je pokušao otjerati huligane koji su mu bacali kamenje na kuću i ostale gluposti radili. Mislim da je sad u bolnici.

Ako taj tip koji je poginuo nije bio među tim huliganima, onda mi ga je žao, ali dobro znam što je se događalo ovamo.

Sgt. Bull
05-10-2009, 18:46
Evo nova informacija je da je policajac priznao da ga je ubio. Problem je kao i uvijek, svaka strana ima svoju priču. Navijači Sarajeva kažu da su dočekani, navijači ŠB-a kažu da su hordaši krivi. Ko će ga sad znat. Zna se jedno, a to je da je na kraju momak mrtav i to je to.

http://sarajevo-x.com/media/images/vijesti/b_091005082.jpg

Evo slike o kojoj Gamer priča.

###DK###
05-10-2009, 18:49
Jbg, žalosno. Nevjerovatno kakav je to primitivizam.

Kid A
05-10-2009, 18:52
Jebo fudbal....ne pratim ga i sve super.

Electromaster
05-10-2009, 18:53
Jebo fudbal....ne pratim ga i sve super.
:hug:

Gamer from Sarajevo
05-10-2009, 18:55
Jedan moj dobar prijatelj, clan je navijacke grupe. Njima je prije par dana bila godisnjica grupe. Otisli su dole da proslave. Imali su razne koreografije za mec. Dakle, ne bi smisljali koreografiju, da su dosli dole da se huliganisu. Prijatelj mi je pricao, da su cim su izasli iz busa, bili napadnuti, da su se na njih pocele bacati flase, case, drva, pepeljare, da ne pricam dalje. A ovi, sta ce nego da se brane, pa i oni poceli bacati sve sto su stigli. Neki momci su cak primljeni u kuce od Sirokobrijezana, da im ovi pomognu. Njima, svaka cast.
Ubijeni je bio sa navijackom grupom. Ne branim ni jedne ni druge, navijac sam Zeljeznicara, ne Sarajeva, ali vjerujem prijatelju. I kaze mi jos, da nisu pustili kolonu u "grad", nego bus po bus, kombi po kombi. Dakle, planirano, da mogu napadati svakoga. I nije mi jasno, kako MUP Nije obezbjedio dovoljno policajaca da ostane u Sirokom. 4/5 su poslane u Mostar..

Grim
05-10-2009, 18:57
Don't give a fuck. :D

###DK###
05-10-2009, 18:57
Dobro, sad, i meni su moji prijatelji govorili suprotno, ali na kraju krajeva, nije ni bitno.
Čovjek je mrtav, kako Bull reče i to je to.

bezimeni
05-10-2009, 19:00
Meni je najzanimljivija totalna nesposobnost države tj. policije. Ćudi me da nisu imali nekog doušnika u redovima huligana koji bi dojavio očito organizirani napad .Trebali su ih dočekati sa palicama i štitovima naoružani gumenim mecima uz nekoliko prijetećih policajaca na konjima .Na prvi znak nereda nazad u autobus i doviđenja .

Ako je istina da su huligani upadali ljudima u kućama te ih tukli u njihovim dvorištima onda se ni ne čudim da je netko i poginuo.

###DK###
05-10-2009, 19:02
Meni je najzanimljivija totalna nesposobnost države tj. policije. Ćudi me da nisu imali nekog doušnika u redovima huligana koji bi dojavi očito organizirani napad .Trebali su ih dočekati sa palicama i štitovima naoružani gumenim mecima uz nekoliko prijetećih policajaca na konjima .Na prvi znak nereda nazad u autobus i doviđenja .

Ako je istina da su huligani upadali ljudima u kuće te ih tukli u njihovim dvorištima onda se ni ne čudim da je netko i poginuo.

Policajci su otišli na neku drugu utakmicu (u Mostar, mislim) jer je se "računalo" da ovdje neće biti nereda, jer utakmica uopće nije bila od neke velike važnosti.
Ali jbg, preračunali su se.

Sgt. Bull
05-10-2009, 19:03
Meni je najzanimljivija totalna nesposobnost države tj. policije. Ćudi me da nisu imali nekog doušnika u redovima huligana koji bi dojavi očito organizirani napad .Trebali su ih dočekati sa palicama i štitovima naoružani gumenim mecima uz nekoliko prijetećih policajaca na konjima .Na prvi znak nereda nazad u autobus i doviđenja .

Ako je istina da su huligani upadali ljudima u kuće te ih tukli u njihovim dvorištima onda se ni ne čudim da je netko i poginuo.
Nisu upadali u kuće već su ih stanovnici, lokalci, primali u kuće da ih sačuvaju, tako svjedoči niz navijača. Prema daljnjim svjedočenjima, neki su lokalci ipak pridružili se navijačima pa su udarali, neki su čak i pucali. A specijalci su bili na drugoj utakmici visokog rizika u Mostaru. Idioti, ovog premijera kantona bi objesio.

###DK###
05-10-2009, 19:08
Zapravo, govore da su i upadali. Zapravo, ne upadali, ali izvana gađali kuće kamenjem i uništavali auta, pa su lokalci izlazili van kao da obrane.
Ali ne znam ja kako je točno bilo.
Znam da je dosta auta uništeno.
Neka su čak i zapaljena.
Profesorici iz biologije su stukli auto. :D

cham3leon
05-10-2009, 19:12
I kako sada zaustavit takve stvari? Ukinuti nogomet ne mogu, a bagra si lako može naći novi izgovor za tučnjavu.

Možda bi dobra stvar bila jača policijska aktivnost i represija, što će reći da je na neki način ovo što se desilo bilo pozitivno, iako s moralne strane nije, međutim, država ne može funkcionirati na besprijekornim etičkim načelima.

bezimeni
05-10-2009, 19:15
Mašala ....konačno da dođemo do zaključka da ništa nije crno/bijelo . Normalno da treba represija i to preventivna represija .Funkcionira na nivou susjeda pa do velikih vojnih blokova .

cham3leon
05-10-2009, 19:17
Policija bi trebala biti malo brutalnija s takvima, bar po uporabi suzavaca i ostalih geđeta. Da se malo i zapuca bilo bi produktivno, iako ne korektno.

Grim
05-10-2009, 20:15
Suzavac, gumeni meci i vodeni top, onda gg.

genije007
05-10-2009, 20:53
ma dajte ljudi o čemu pričate...........pa horde zla su stigle u Široki s namjerom da nam demoliraju grad..........u tome na sreću nisu uspjeli,još su i degenek primili.........nije mi žao ovoga što je poginuo jer da je imalo normalan nebi bio među huliganima.....samo mi je žao njegove obitelji..........navijači sarajeva su najavili oko 150 navijača a došlo ih je 500....među kojima je bilo i navijača željezničara tj manijaka....................a žene koje su doše sa huliganima iz sarajeva su bile sklonjene na stadion....a tamo su ljudima pokazivale srednji prst i psovale im ustašku majku.......pa što više reći.....................sarajlije su dobile što su zaslužili čak su i dobro prošli.......................neće više dolaziti sigurno.................

Sgt. Bull
05-10-2009, 21:02
Dvije strane medalje, jedni kažu ovo, jedni ono. Takav jezik kojim ti pričaš, ne bi trebao naći svoje mjesto nigdje, a posebno ne na forumu. I da sam na "vašem" mjestu brinuo bih se o mogućem gostovanju u Sarajevu, nisam neki navijač ili nešto (kaka liga, ne zaslužuje da se igra a kamoli da je još gledam i pratim) jer kako su i Horde rekle, ovo se neće lako zaboraviti.
Ograđujem se od daljnje konverzacije i mogućih neugodnih izjava ovog gore lika. =)

genije007
05-10-2009, 21:07
i ja podržavam da se liga ukine.....svejedno nema smisla......................a kako li će se tek sarajlije provesti u mostaru........ultrasi će ih zgaziti.........................s tim da će sarajevo morati opet u široki jer kako znamo utakmica nije odigrana.......

Sgt. Bull
05-10-2009, 22:01
Kako vidim iz tvog posta, ponosan si na to što se desilo. Snimka (kB71jm99Xog&feature=player_embedded)Skoja jasno daje pogled na to ko je koga prvog napao i kako se sve desilo. Nemam namjeru da dalje idem jer će svaki daljni post samo odvesti do većeg nepoštivanja pravila i bana, a to ne želim. Odgledaj taj video pa vidi kako su hrabri i policajci i Škripari. Ima dugi post osobe koja se zadesila tu i koja opisuje šta je tačno bilo, no to neću ovde ni quotati ni dati link, možda na pp. Da ne napominjem kako postoje snimci gdje policajci sa tribina jasno bacaju kamenica na Horde zla i kako se i na tom videu može vidjeti, ništa ne čine da spriječe sukob. I da, na kraju kada je kolona sa autobusima (3 mislim da su bila) krenula iz grada, policijska pratnja koja ih je predvodila umjesto da ih što brže izvede iz grada, usporila je koliko je mogla pružajući tako šansu Škriparima i lokalcima da dodatno zaspu kamenjem autobuse. Hrabrost? Pa i ne baš. Debilizam i idiotluk totalni i od strane lokalaca koji su se pridružili, i od strane drotova i od strane Škripara koji su konstantno bježali od Hordi i držali distancu da bi ih mogli kamenjem zasipati. Posljednje dvije minute videa svjedoče o bijesu Hordi koji je uslijedio nakon što je V. Puljič preminuo. Samo na kraju, R.I.P Puljiču.

###DK###
05-10-2009, 22:19
Nije mi do rasprave, ali ta snimka ne pokazuje ništa. Pokazuje samo sredinu tog izgreda ili koji već dio.
Kad prođeš kroz Široki, svi izlozi su porazbijani. Govori se okolo da su ti huligani maltretirali ljude koji su bili u kućama i još dosta toga. Mislim, nisu ovo iskazi nekih dječaka na širokobriješkoj strani, nego izjave starijih ljudi koji su bili tako maltretirani.
Ono, profesorica biologije mi je primjer. Žena koja se morala zaključati u kući i gledati kroz prozor kako joj auto razvaljuju.
I smatra se da je takvo ponašanje i prouzročilo tu gore reakciju Širokobriježana.

I jedna stvar, čisto sumnjam da bi ovi razbijali izloge i automobile da su se samo branili.
I mislim da nema velikog smisla o ovome razgovarati, jer svaka strana ima svoje.
A videi će ti slabo išta pokazati.

genije007
05-10-2009, 22:38
sgt.bull ti nisi bio u Širokom kada su bili neredi i nisi vidio svojim očima......tako da nemoj govoriti ako ne znaš......................ja sam to sve vidio.....i znam da su horde zla došli organizirano da unište grad..........inače zašto bi svi imali maske,palice,željezne šipke,daske čak i kamenje su ponijeli...........mislim ono.........................čovječe pojma nemaš......to što si pogledao video ne znači ništa......trebao si uživo vidjeti......onda nebi tako govorio........

Kid A
05-10-2009, 22:41
Jel iko od vas inace prati fudbal?Sve nesto tuca s ovim,tuca s onim......jebo vas takav sport.Nekad davno mogao si povesti zenu i dijete na utakmicu,poput odlaska u kino ili nesto slicno.Danas to isto dijete mozes izgubiti.

Sgt. Bull
05-10-2009, 22:43
čak i kamenje su ponijeli
Da ono, imamo maksuzije kamenolom za toga. Ne lupaj. Hordaši su prošli kroz niz policijskih pretraga prije toga. To su čak i policijajci izjavili

genije007
05-10-2009, 22:47
xarabas u potpunosti se slažem s tobom..........a sgt bull sve sam svojim očima vidio...........a pregledan je onaj dio navijača koji je bio najavljen za dolazak.....ali što je bilo sa onim ostalima tj oko 300 njih.........malo promisli.....

Kid A
05-10-2009, 22:50
Najgore je s ljudima koji su totalno nezainteresirani za fudbal,navijanja i slicne stvari.Zamisli samo da se zateknes tamo u tom trenutku.Ides,gledas svoja posla i popusis batine ni kriv ni duzan.Kako je krenulo,Velika Britanija ima da nas prestigne po pitanju kulture ponasanja na utamicama.

Sgt. Bull
05-10-2009, 22:51
U pravu si. Krivi smo. Hell možda smo sami na sebe kamenice bacali, i još sami svog navijača ubili, ko zna. Ne vrijedi diskutirati dalje, nema smisla. Ionako ne pratim naš fudbal odavno (fan sam MU-a).

###DK###
05-10-2009, 22:51
Najgore je s ljudima koji su totalno nezainteresirani za fudbal,navijanja i slicne stvari.Zamisli samo da se zateknes tamo u tom trenutku.Ides,gledas svoja posla i popusis batine ni kriv ni duzan.Kako je krenulo,Velika Britanija ima da nas prestigne po pitanju kulture ponasanja na utamicama.

Prestigla nas je ona već ako mene pitaš.
Stvarno, kakva sranja se događaju na ovim utakmicama. Nevjerovatno.

Raz
05-10-2009, 22:52
Meni nikako ne ide u glavu kako tim ljudima može bit užitak razbijanje i tučnjava. Više ni na utakmicu nemožeš otići da ti se nešto ne dogodi. I onda se netko ima čudit zašto je mnogo nas rađe kod kuće ili na nekom mirnijem mjestu dok se izlazi.

genije007
05-10-2009, 22:54
ma sve u svemu to je bila jedna ogromna glupost.............i gotovo...........ali što očekivati u ovakvoj državi........................ :thumbs1:

Kid A
05-10-2009, 22:56
Eto,sad kad smo to ustanovili,opusti se malo i prosvrljaj forumom.Nadam se da ces naci neke teme koje te zanimaju.Dobrodosao :D

genije007
05-10-2009, 22:58
hehe............ :D

Sgt. Bull
05-10-2009, 23:00
@genije007: Welcome and have fun. :D

Inače evo da više ne bude o ovome. Bičam po faxu iz raznoraznih razloga. Mrzim ga jednostavno. =(

cham3leon
15-10-2009, 22:36
U nekom od ovih topika me je netko pitao kako bi se ja borio protiv huliganizma na klupskoj razini, dakle u ulozi nekog klupskog menađera.

Odgovorio sam da je najbolje istjeravanjem publike s tribina kad neredi počnu, ali sam zaboravio na mnogo važnije mjere koje nisu represivne.

Jedna velika stvar koja bi pomogla je da se klubovi ponašaju kao klubovi, formalnije, hoću reći. Naime, velik problem stoji u tome što su domaći klubovi prije seoske športske zadruge nego ozbiljni nogometni klubovi. Trebalo bi se malo bolje obratiti pozornost na to tko što radi, i to malo postrožiti.

Najbolji primjer je onaj "derbi" na Poljudu između Dinama i Hajduka prošle sezone kad su dva majmuna išla sa krova bacati A4 konfete zbog kojih su napravili opću pomutnju i na kraju odgodu utakmice.
Kao prvo, nije sigurno samo tako stati na krov, kao drugo, nije sigurno bacati tako velike konfete s krova, i na kraju ŠTO radi uprava kluba i svi zaposlenici kluba kada dva random seljaka mogu samo tako ući na stadion s vrećom konfeta i krenuti na krov? Da Agent 47 slučajno dobije zadatak eliminirati nekoga na hrvatskom nogometnom stadionu, mislim da bi mu to bila najlakša misija u životu.

Također nitko ne kontrolira stražare koji pregledavaju navijače prije ulaska na tribine i koji zapravo na zahtjev (ili možda prisilu) navijača unose razne rekvizite na tribinu.

croat1gamer
16-10-2009, 05:55
Da Agent 47 slučajno dobije zadatak eliminirati nekoga na hrvatskom nogometnom stadionu, mislim da bi mu to bila najlakša misija u životu.
Mislim da bi mu se mete medusobno poubijale. :)

zerica
16-10-2009, 17:38
Najgore je s ljudima koji su totalno nezainteresirani za fudbal,navijanja i slicne stvari.Zamisli samo da se zateknes tamo u tom trenutku.Ides,gledas svoja posla i popusis batine ni kriv ni duzan.Kako je krenulo,Velika Britanija ima da nas prestigne po pitanju kulture ponasanja na utamicama.

Prestigla nas je ona već ako mene pitaš.
Stvarno, kakva sranja se događaju na ovim utakmicama. Nevjerovatno.


Prestigli su još od 91. .

Outmind
16-10-2009, 20:59
A kaj je sa retardiranim odgovorima? Recimo vidim brata da gleda film, i ppitam ga kaj to gledaš, a on veli - film. Pa znam da je film ffs, ali kakav, koji, o čemu...

Mirko L
16-10-2009, 21:31
Meni se čini da si malčice promašio temu :D

gothic45
16-10-2009, 21:58
Koji debili treniraju samnom, to je nevjerovatno :kill:

Electromaster
16-10-2009, 23:02
Bičam po retajima iz mog razreda koji su mi zgadili CS... Igramo ga na satovima informatike, ali oni su tako jebeno nesposobni da je to za nevjerovati. :(
Čak sam se danas ponadao da ima neke nade za njih nakon malo kulnog temworka u plant the bomb, ali onda su prebacili na hostage mapu i.... Ubi bože. Svatko trči na svoju stranu, pola ih se teamkilluje, nitko ne spašava taoce, u biti nitko ni nezna da se njihovim spašavanjem može pobijediti runda, neki čak ubijaju vlastite taoce... :/

TeraBajt
17-10-2009, 13:08
koji idioti, zabavljaju se.

Electromaster
17-10-2009, 13:16
Ma jedno bi bilo da se to oni zafrkavaju, ali oni se nabriju na to i igraju ono full ozbiljno, a totalno su nesposobni.

TeraBajt
17-10-2009, 13:18
full ozbiljno teamkillaju?

Paran0a
17-10-2009, 13:23
Jap predator natjerat ces me da ti opisem kolko ti je zivot jadan :/

Electromaster
17-10-2009, 13:47
full ozbiljno teamkillaju?
Rekoh da su nesposobni, uopće ne raspoznaju vizualno tko pripada kojoj strani. Ili pak ono situacija, dvojica se napucavaju, dođe treći i ne da mu se razmišljati, pa jednostavno počne pucati po obojici.
Eda, pola ih ne zna ni plantati bombu.

@Valentin
Sasvim sam zadovoljan istim, hvala.

Paran0a
17-10-2009, 14:28
Je,stvarno smo dobili takvu sliku

loo
17-10-2009, 15:05
kakva je to informatika na kojoj se igra kanter :(

Electromaster
18-10-2009, 19:02
Gledam sad na vijestima, neki tip pušten iz ludnice u Popovači za vikend, i prvo što je učinio- ubio ženu.
E sad. Koji kurac? Kakvog jebenog smisla ima nekog etiketirati kao mentalno poremećenog, strpati ga u ludnicu da ne bi naštetio sebi i drugima... I onda ga preko vikenda pustiti da radi što hoće?!
Dobar sistem, nema što...

Outmind
18-10-2009, 19:07
Meni se čini da si malčice promašio temu :D

A kak je to tu dospjelo :shock:

Gledah onu retardirana pitanja temu, a postah valjda ovdje...

Gamer from Sarajevo
18-10-2009, 20:08
Bičam po IW-u, zbog odluke da nema dedicated servera. :(

Carp
19-10-2009, 20:24
Ja bas i ne, znao sam da ce po necemu usrat igru! :D

Constantine
19-10-2009, 20:27
Ja bas i ne, znao sam da ce po necemu usrat igru! :D
to se moglo naslutit sa prvim videom unboxinga prestige verzije za xbox360.

croat1gamer
19-10-2009, 20:28
Bičam po IW-u, zbog odluke da nema dedicated servera. :(
Eh, podsjetio si me.
Bitcham po 70k budala koji su ustvrdili da ce MW2 biti najgora igra milenija jer nema dedicated servera i jos par sitnica.

edit:
Da nisam lijencuga, napravio bih i specijalno za tih 70k budala posebnu temu.
Mozda cak i dve.

str1k3r
19-10-2009, 20:29
Bitcham po 70k budala koji su ustvrdili da ce MW2 biti najgora igra milenija jer nema dedicated servera i jos par sitnica.
Pridružit ću ti se.

Constantine
19-10-2009, 20:35
dedicated serveri nisu sitnice :(

croat1gamer
19-10-2009, 20:44
Samo sto je sasvim mala sitnica to da vecina njih nema niti pojma sto dedicated server tu predstavlja, a jos manja stvar da imaju sasvim konkretne alternative.

Grim
19-10-2009, 20:45
Bitcham po 70k budala koji su ustvrdili da ce MW2 biti najgora igra milenija jer nema dedicated servera i jos par sitnica.
Pridružit ću ti se.
Ja neću.

MW2 će biti totalni fail ako nema dedicated servera, totalni, ne kupujem igru. Isse čak ni promod se neće moći stavit, a već se vidi kako će igra biti nebalansirana. :(

Uglavnom pljujem po Infinity Wards, papci. :(

croat1gamer
19-10-2009, 20:55
Kako znas da ce biti nebalansirana?

Eh, i kako nedostatak dedicated servera cini uber divovski nerjesivi problem?

Grim
19-10-2009, 21:05
Kako znas da ce biti nebalansirana?

Eh, i kako nedostatak dedicated servera cini uber divovski nerjesivi problem?
Vidi se po oružjima iz gameplay trailera da će biti nebalansirana, vidjelo se već u prvom MP gameplay traileru. A to što neće biti dedicated server je ogromni problem, kao prvo i najvažnije neće biti modova, znači nema promoda da izbalansira igru, te neće biti stalnih servera, neće biti vražije liste za servere nego ću se spajat random na servere, neću moći si kupit pub server za klan, a igranje warova te općenito sve što je vezano uz klanove će biti onemogućeno, itd.

Uglavnom veliki zajeb, pokušaj IW-a da pretvore PC u konzolu, te da dobiju nešto slično Battle netu, sramota, od tako izvrsne prilike da naprave fenomenalnu igru, oni zajebu. Mislim koja je razlika između MW2 na konzoli i MW2 na PC-u, nema je, identične igre, i još je PC verzija dodatnih 50 kn skuplja, pa fakat nevjerojatno. Mislim, veći fail u gamingu do sada nisam vidio.

str1k3r
19-10-2009, 21:10
Kaj fali Battle.net-u?

Grim
19-10-2009, 21:13
Ništa ne fali Battle.netu, zasada. Ali Modern Warfare 2 nije tip igre kojem je potreban servis poput Battle.neta.

Deadwalker
19-10-2009, 21:23
Zasto ne? Ja protiv kvalitetnog servisa nemam apsolutno nista protiv. Doduse, smatram se casual igracem, pa mi ove promjene apsolutno nista ne znace, dok za hc igrace, well, kolko vidim da...nisam pametan :|

Grim
19-10-2009, 21:26
Sada zbog ovoga neće biti klanskog igranja, jebeni Infinity Wards, mamu im klanjam, na najvažnije stvari ne misle, vrlo pametno. :(

croat1gamer
19-10-2009, 21:28
5$ da ce biti klanova u competitive sceni za MW2.

Constantine
19-10-2009, 21:29
makar meni promod nebi nimalo nedostajao stalni serveri ce mi ndostajat i bome ne planiram kupit igru ako to ne rijese.
@svi ovi koji su tek culi za cod,nista ne fali tim raznim matchmaking sustavima ali to jednoj igri kao sto je cod ne odgovara,vjerujte mi
@kroati,ako nije pokvareno nema potrebe za popravljanjem,nista nije falilo sustavu mp-a u codu 4 ali su oni morali uvest nesto sasvim nepotrebno za PC igrace,zbog cega,profita,nece imat nikakav profit zbog nemogucnosti piratizacije mp komponente igre zato sto ce poprilicno velik broj igraca otkazat(ili vec jesu) narudžbu tako da dolaze na isto,zapravno ne na isto naego na znatno gore zato sto bi sigurno zaradili poprilicno da je sve ostalo kao prije.

El Klinjo
19-10-2009, 22:28
5$ da ce biti klanova u competitive sceni za MW2.

Kako pobogu misliš igrat war sa laggovima?
Iskočiš pred nekog i zamrzne ti se slika na 3 sekunde.

Glup potez, jer je ping u FPSima od OGROMNE važnosti.

croat1gamer
20-10-2009, 04:02
Pa nisu toliko glupi da ne naprave servere u Europi.

Grim
20-10-2009, 05:56
Pa nisu toliko glupi da ne naprave servere u Europi.
Nemoj biti toliko siguran. :(

cham3leon
20-10-2009, 11:30
Pa nije im sigurno cilj s ovime uništiti klansko igranje. Ovaj potez je donesen samo zbog piratije. Ista stvar je i sa odlukom da se više pažnje posveti konzolama na kojima je gusarenje uvelike teže.

Constantine
20-10-2009, 11:42
tocno,mozda i nije cilj,ali ce ga definitivno unistit,i nije to samo zbog piratije.

Deadwalker
20-10-2009, 11:49
Kako god se to nama sviđalo/ne sviđalo, al ako ove dvije igre(SC2 i MW2) uspiju "progurati" ovakav nacin online igranja, to bi u buducnosti moglo postati praksa. A vec se nesto prica da bi za obicno SP igranje bila potrebna konstantna internet veza. Sto danas vise nije problem, uz niskopojasni internet. I kako mi se cini, ovo ce biti jedina efikasna metoda borbe protiv piratije.

Sgt. Bull
21-10-2009, 18:10
Bičam po neefikasnim, lijenim, isfrustriranim modovima koji nisu u stanju da obave svoj posao. Ako već lockate topic, barem obrazložite zašto, pokušajte to odraditi u nekom obliku proširene rečenice koja će uistinu dokazati tvrdnju da postoji tema a ne tek tako "Postoji tema, search" i onda je naravno ne nađeš na searchu.

croat1gamer
21-10-2009, 18:19
To je fabijan, sta si ocekivao?
Razmisljanje o onome sto ce napraviti?

Lmao.

Sgt. Bull
21-10-2009, 18:23
Sad čekam ulet tipa "***** ti majku, ******** , ***** ti ****** ****** *******", ili nešto tako.

Kid A
21-10-2009, 18:28
Bull,nije ti ovo forum.hr,znas :-x

cham3leon
21-10-2009, 18:39
Bičam po neefikasnim, lijenim, isfrustriranim modovima koji nisu u stanju da obave svoj posao. Ako već lockate topic, barem obrazložite zašto, pokušajte to odraditi u nekom obliku proširene rečenice koja će uistinu dokazati tvrdnju da postoji tema a ne tek tako "Postoji tema, search" i onda je naravno ne nađeš na searchu.

Šta tu ne ima bit jasno? Lijepo je napisao da tema za to već postoji. Nije li to dovoljan razlog?

Sgt. Bull
21-10-2009, 18:41
Aj pročitaj post do kraja.

Ranjin
21-10-2009, 19:01
Pa nije im sigurno cilj s ovime uništiti klansko igranje. Ovaj potez je donesen samo zbog piratije. Ista stvar je i sa odlukom da se više pažnje posveti konzolama na kojima je gusarenje uvelike teže.


Cilj im je doci do sto vise $$.

Zaboravite bilokakvo moddanje mapa ili oruzja, zaboravite klanove, zaboravite igranje sa par frendova i zaboravite PB. Sada svaku mapu koju IW napravi cete morat platiti, kad dode DLC morat cete ga kupiti htijeli vi to ili ne i nakon 2-3 godine kad IW napravi neku novu igru maknut ce sve MW2 server pa cete MW2 moci bacit u smece.

Uglavno da ne prepisujem ono sto su ljudi vec vise puta rekli..

S by Tastyrice Tuesday, October 20, 2009 at 10:21 PM

Lemme try to explain how it's a big deal to PC gamer, but I wont be a *** about it.

Dedicated servers are definitely the way to go for PC gamers. There's a couple of main points about dedicated servers:

They're dedicated. They only do one thing. They host a game. They have the resources to allow for more players to connect than your average home connection. They have greater bandwidth and better hardware to support these players, lag free. They usually have a very fast internet connection. It's always on, 24/7. You can log off for 2 hours, then go right back to the same server, and pick up where you left off.(Of course, it'll probably have different people in it) People log in and out freely from the server, but it still stays up and running, even when it's empty. This allows for bigger gaming concepts. Large scale battles that can take hours to complete. Since the server is always running, the battle continues on even after you log off. When you log back on, it's still going. So, in theory, you could log on at the beginning of a battle, and play for a few hours, then log off. Go out and party or whatever, come back, and catch the end of the battle when you log on later that night. That doesn't sound cool to you?

Another point is, the server is yours. You have complete control over it. You can load whatever mods you want. You can kick and ban anyone cheating, or anyone who's acting like a douch. No votes required, since you'd be admin of your dedicated server. For all intents and purposes, you are the master of that server. You can control who can stay, and who gets the banhammer. Popular servers, have plenty of admins, so there's always one on at any given time. It stays moderated against hackers, cheaters, and assholes. You can even change settings, like gravity, or other things like paintball mode, or even various "party modes". On a TF2 server I play on a lot, they have party mode activated on Fridays, which adds things like birthday hats, and confetti. Nothing game changing, but it's a fun diversion and keeps it a little fresher.

Now, keep in mind, this is completely seperate from "friend's lists". We PC gamers still have friends lists as well as dedicated servers. The only difference is, we don't host the game from our home connection. We gather all our friends, and we all go into a dedicated server. Lag free, hack free, *** free.....and with 50 other people. :D

Now, I'm not saying you HAVE to like dedicated servers....if you like listen servers (Like Xbox live) that's fine. They have their merits. Namely, convienence....and you don't have to pay for a listen server. :P

All I'm saying is that PC gamers are used to dedicated servers after having them for years and years. Now they are trying to take them away and change the core fundamentals of how PC gaming is played online, of course we're angry!

BTW, I should also note that Resistance 2, and MAG are both run on dedicated servers. This is why they have such high player counts. The ability to have higher player counts is a good thing, why wouldn't you want that? Why restrict the option, even if it is unnecessary at times?

Remember when I was saying how you could have your own dedicated server to log onto at any time? Now imagine thousands, upon thousands of those, available for you to choose from. You can pick any single one of them and join it. So, if you're looking for a particular map, you can set a filter for that. Or if you're looking for an exact number of players, you can filter that. Or perhaps you're looking for a certain game mode, also filter-able. Or any combination of filters. Perhaps you're looking for other people using the same mod as you? Also doable.

Map votes, fully automated

Auto-kick for spammers

Reserved slots for admins/VIPs (So even if it is full you can still get in. Perks of owning your own server, or knowing someone who does)

Complete admin abilities. Map change, kick, ban, mute(VERY IMPORTANT!), the ability to chanee god mode, ammo, what weapons and anything like that. (Although, this is commonly called "admin abuse" when done in a serious game)

Ability to set a password, so the random public can't come in.

Ability to run multiple dedicated servers for different games simultaneously from 1 computer.

All that and we can still 1-click join anyone on our friends list.

See, it's not any one little thing, nor even a combination of things. It's the sum of them all. The options, the choices, the freedom to do what you want, when you want, where you want.

Now, imagine having that for the past 10 years as standard. Now imagine someone saying "Well, er, duh, we're not gonna have dedicated servers" Now do you see why we're mad? Our freedom is being restricted.

I don't want you to think that I'm trying to sell you on dedicated servers, I'm just trying to explain how we feel. You are free to disagree, I'm just saying, imagine yourself in our position.

I'd also like to mention, that we've been seeing little bits and pieces of things like this dissappear over time. Dropped in favor of mainstream ease-of-use. So we're already disgruntled. :P

I just wish PC gaming & console gaming would seperate more. Since they've been trying to mash them up we usually end up getting shafted, and console gamers get pissed off when we get something they don't have. Whether it be an exclusive, or an added feature in-game


Link : http://gameinformer.com/b/news/archive/ ... ageIndex=1 (http://gameinformer.com/b/news/archive/2009/10/20/modern-warfare-2-dedicated-server-response.aspx?PageIndex=1)

IW je napravio nesto tipa " Imamo DVD ali ajmo se mi vratit na VHS". Najveci razlog nastanka DS-a je zbog nestabilnosti i uzasnog pinga na P2P serverima. Tako da ne kuzim ove bisere koji se bune protiv peticije.

cham3leon
21-10-2009, 19:14
Aj pročitaj post do kraja.

E sad, druga je stvar što search ne radi...

Inače, iskoristio bih ovu priliku da bičam po Dnevniku i svim njihovim reporterima, uključujući Šprajca, koji očito ne znaju Hrvatski.

Kako biste vi izgovorili ime "Knezović"? Mislim, gdje biste stavili naglasak? Prema meni i osnovi hrvatskog pravogovora, to bi se izgovaralo "knEzović", dakle s naglaskom na prvom slogu. Ovi uporno izgovaraju "knezOvić", što zvuči prilično retardirano.

Jesam li ja lud, ili je cijela HRT-ova informativna redakcija luda?

Kid A
21-10-2009, 19:15
Nisi lud (kxx3o05lTVM)

loo
21-10-2009, 19:31
Bičam po retardiranoj nastavnici iz hrvatskog.
Prije 2 tjedna smo imali blok sat lektire, danas smo imali blok sat lektire i slijedeći tjedan imamo blok sat lektire. Jebeno je retardirana. Ponaša se kao da mi imamo samo taj jedan jedini predmet i da mu se možemo u potpunosti posvetiti. Ajde da je dovoljno pročitat lektiru i napisat normalan dnevnik čitanja(ko ostali razredi s naše godine kojima predaje druga profesorica), ali ta kurva od nas traži stvarno retardirane stvari. Ovi neki iz mog razreda koji dobiju 5 iz lektire ju pišu po par sati svaki dan jedno tjedan dana. I onda još to sve treba naučit izlagat savršeno. Bez imalo gledanja u svoj dnevnik (osim, naravno, da pročitamo svaki citat koji si je ona zamislia i koji mi trebamo imat sa sobom) treba pričat savršeno jasno, glasno, bez zastajkivanja i bez ikakvih pogrešaka. Ona na svoj kurčev papir zapisuje pogreške u izgovoru kao što su krnji perfekt (napisat umjesno napisati npr.) i zbog tog smanjuje ocjenu. Danas je jednom dala 4 zato što je u svom izlaganju malo nespretno završio jednu jedinu rečenicu ('oni su plakali, suze su im lile... i tako dalje') a sve ostalo je super ispričao, obrazložio i pročito prave citate kad je trebalo :(

Kosačo crkni :hangin:

2 lektire gotove, 15 more to go :thumbs2:

m0dkayZ
21-10-2009, 19:38
Bičam po retardiranoj nastavnici iz hrvatskog.
Prije 2 tjedna smo imali blok sat lektire, danas smo imali blok sat lektire i slijedeći tjedan imamo blok sat lektire. Jebeno je retardirana. Ponaša se kao da mi imamo samo taj jedan jedini predmet i da mu se možemo u potpunosti posvetiti. Ajde da je dovoljno pročitat lektiru i napisat normalan dnevnik čitanja(ko ostali razredi s naše godine kojima predaje druga profesorica), ali ta kurva od nas traži stvarno retardirane stvari. Ovi neki iz mog razreda koji dobiju 5 iz lektire ju pišu po par sati svaki dan jedno tjedan dana. I onda još to sve treba naučit izlagat savršeno. Bez imalo gledanja u svoj dnevnik (osim, naravno, da pročitamo svaki citat koji si je ona zamislia i koji mi trebamo imat sa sobom) treba pričat savršeno jasno, glasno, bez zastajkivanja i bez ikakvih pogrešaka. Ona na svoj kurčev papir zapisuje pogreške u izgovoru kao što su krnji perfekt (napisat umjesno napisati npr.) i zbog tog smanjuje ocjenu. Danas je jednom dala 4 zato što je u svom izlaganju malo nespretno završio jednu jedinu rečenicu ('oni su plakali, suze su im lile... i tako dalje') a sve ostalo je super ispričao, obrazložio i pročito prave citate kad je trebalo :(

Kosačo crkni :hangin:

2 lektire gotove, 15 more to go :thumbs2:
Jebote suosjecam s tobom. Mi imamo 2put tjedno HRV blok sat..... Znas kolko je sati kada streberi bjeze... Nestignu procitat nit napisat nit sastavit nit naucit napamet.

CrazySmurf
21-10-2009, 19:57
Nije to ništa mi 4 puta na tjedan imamo po šest sati. Najbolji nam je petak di imamo 4 sata. Evo ja sad zavrsio domaci :D

CrazySmurf
21-10-2009, 19:59
Nije to ništa mi 4 puta na tjedan imamo po šest sati. Najbolji nam je petak di imamo 4 sata. Evo ja sad zavrsio domaci :D
Ups oprostite. Nisam pročitao gornji post al svejedno bicham po tome

Electromaster
21-10-2009, 20:02
Šest sati. Lol. I ti se žališ. Lol. :(

CrazySmurf
21-10-2009, 20:06
Je al većinom imam poslje toga neke druge aktivnosti u školi pa kad mi je skola ujutro znam ostati do 4 popodne

Electromaster
21-10-2009, 20:18
Ja sutra imam 9 sati nastave, pa se ti misli... :|

Arbiter of Change
21-10-2009, 20:19
Bičam po neefikasnim, lijenim, isfrustriranim modovima koji nisu u stanju da obave svoj posao. Ako već lockate topic, barem obrazložite zašto, pokušajte to odraditi u nekom obliku proširene rečenice koja će uistinu dokazati tvrdnju da postoji tema a ne tek tako "Postoji tema, search" i onda je naravno ne nađeš na searchu.
Tema o stripovima stvarno postoji otprije, znam jer sam i sam postao u nju. Sad je jedina stvar je li OP povukao genijalni potez i dao joj neko lijevo ime ili je završila u Bannedu... ili je bila brisnuta od strane tada kidnapiranoga Fabije.

Pingvin ima na zubu sve lijene modove, fear not. :)

CrazySmurf
21-10-2009, 20:25
Razumjem te al ja zato imam svaki dan malu tonu domaceg

Electromaster
21-10-2009, 20:26
Tko nema?

CrazySmurf
21-10-2009, 20:28
Tko nema sto

Electromaster
21-10-2009, 20:31
Tonu domaćeg, ffs... Matematika, fizika, elektrotehnika, tehnički materijali, referati iz zemljopisa i povijesti... You name it. :(

CrazySmurf
21-10-2009, 20:33
Da a ja danas: 6 zadataka matematikei svaki po 5 primjera, biologija jedno 20 strana sitno tiskana i nabijena slova, nacrtat nešto užasno teško iz tehničkog, učit za ispravak fizike... :shock:

CrazySmurf
21-10-2009, 20:34
Vidis li koliko?

Electromaster
21-10-2009, 20:36
Malo.

CrazySmurf
21-10-2009, 20:38
Ali jesi li primjetio tri tockice na kraju?

str1k3r
21-10-2009, 20:44
E, znate što je najbolje? Umjesto što tu kukate kako imate puno posla, mogli bi nešto od toga i raditi :)

Sgt. Bull
21-10-2009, 20:55
Tema o stripovima stvarno postoji otprije, znam jer sam i sam postao u nju. Sad je jedina stvar je li OP povukao genijalni potez i dao joj neko lijevo ime ili je završila u Bannedu... ili je bila brisnuta od strane tada kidnapiranoga Fabije.

Pingvin ima na zubu sve lijene modove, fear not. :)
Bila tema ili ne on nije dao link niti je njegova "preporučena" metoda searchanja dala ikakve rezultate stoga nije imao pravo da je locka, barem dok nije dao link na staru temu. No evo pošto je on notorna ljenčina, evo link (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=9&t=3553)Sna staru temu, pa neka briše novu, eto mu materijala da svršava.

Deadwalker
21-10-2009, 21:12
Ja sutra imam 9 sati nastave, pa se ti misli... :|

Tonu domaćeg, ffs... Matematika, fizika, elektrotehnika, tehnički materijali, referati iz zemljopisa i povijesti... You name it. :(

Da a ja danas: 6 zadataka matematikei svaki po 5 primjera, biologija jedno 20 strana sitno tiskana i nabijena slova, nacrtat nešto užasno teško iz tehničkog, učit za ispravak fizike... :shock:

Hmm, let me see...predavanja svaki tjedan od pon-cet od 8h ujutro do 20h navecer i svaki tjedan zadaca iz programiranja(napisat program od 200 redaka koda), druge razne zadace, pravljenje seminarskih radova i priprema za ispitne rokove.
Uzivajte dok mozete :wink:
Ovaj tjedan sam srecom doma, al to je samo zato jer su ovaj tjedan samo kolokviji. Zivot mi je prekrasan...

Electromaster
21-10-2009, 21:21
Mah, ja nisam vajnao, samo sam pokušao Strmom ukazati da uvijek može biti gore. :)

Wishmaster
21-10-2009, 23:31
Hmm, let me see...predavanja svaki tjedan od pon-cet od 8h ujutro do 20h navecer i svaki tjedan zadaca iz programiranja(napisat program od 200 redaka koda), druge razne zadace, pravljenje seminarskih radova i priprema za ispitne rokove.
Uzivajte dok mozete
Ovaj tjedan sam srecom doma, al to je samo zato jer su ovaj tjedan samo kolokviji. Zivot mi je prekrasan...

Ko ti kriv kaj si na FOI-ju :D

CrazySmurf
22-10-2009, 05:57
E, znate što je najbolje? Umjesto što tu kukate kako imate puno posla, mogli bi nešto od toga i raditi :)
Ma radim ja to pa zato i kukam. Da ne radim ne bih kukao.

cham3leon
22-10-2009, 08:14
Možda nije tema za to, ali...

http://www.imagesforme.com/upload/ef1f56f3.png

D.E.M.O.
22-10-2009, 09:57
Bičam na nepismene novinare;

http://www.net.hr/webcafe/page/2009/10/22/0096006.html


Šestogodišnja djevojčica šokira liječnik svojom neuobičajenom bolešću. Njen nježna dječja koža se pretvara u kravlju.

Prije samo par mjeseci Li Xiaoyuan imala je mali, sivi, dlakavi madež na leđima, a sada joj se dlakava koža prekriva čitava leđa i počinje rasti i na njenim rukama i licu.

''Jadnica. Srce mi se slama dok je gledam'', kaže njena majka Li Jiang.

Kirurg Lou Zhongquan iz Dermatološke bolnice u Zhaoqingu vjeruje da djevojčica pati od rijetke nasljedne bolesti zbog koje normalni madeži izmaknu kontroli.

''Da su madeži malo manji mogli bi ih ukloniti laserom. Ako se odlučimo na operativni zahvat zbog velike površine koja je zahvaćena moguće su komplikacije'', objašnjava on.

CrazySmurf
22-10-2009, 14:21
Možda nije tema za to, ali...

http://www.imagesforme.com/upload/ef1f56f3.png
I ja sam primjetio da je to jedan te isti moderator

Mirko L
22-10-2009, 14:43
I ja.
Anyway...

Bičam po idiotima u busu.
Ulazi kondukter i ovaj 16-godišnjak koji ide sa mnomm u školu nije imao kartu.
Kondukter mu je rekao da plati 50 kn ili da izađe iz busa.

Ovaj debil nije htio nijedno.I tako su se svađali po ure.
Psovao mu je sve živo.Čak je njegov prijatelj ga pitao da se potuku s kondukterom.

Onda je kondukter pozvao policiju i tada je kao izvadio 50 kn i da će platit.
Kondukter je odbio, pa su on i prijatelj i on razvalili vrata od busa i pobjegli.

LJudi su zbog njega kasnili.
Bus je naravno stajao na mjestu.

A ja sam stvarno mislio da je lik normalan, činilo se.
Svaki dan ga vidim i samo sam ga vidio da se ljubi s curom cijelo vrijeme.
A ona se smijala cijelo vrijeme.

CrazySmurf
22-10-2009, 14:58
hm meni se to nikad nije dogodilo

Electromaster
22-10-2009, 17:03
Bičam po svojim nesposobnim starcima, koji su, eto, tako mutavi da su izgubili račun za Internet od prošlog mjeseca i potpuno zaboravili na to... I tako, Te-kom mi je isključio Internet do daljnjega. Divno.
... Mislim ono, ako vam je tlaka baviti se time, ostavite mi negdje pare pa ću ja to platit, jebemu.i

Kid A
22-10-2009, 17:07
Kakosi onda napisao ovaj post?

cham3leon
22-10-2009, 17:33
Predator ne treba internet, internet treba predatora ^^

CrazySmurf
22-10-2009, 18:03
A ja bičam na na stavnika iz tjelesnog koji nas tjera da vježbamo ko konji i moramo bit uredni i točno obučeni ko u vojsci. :twisted:

Deadwalker
22-10-2009, 18:05
A ja bičam na na stavnika iz tjelesnog koji nas tjera da vježbamo ko konji i moramo bit uredni i točno obučeni ko u vojsci. :twisted:

tezak ti je zivot... :roll:

CrazySmurf
22-10-2009, 18:08
evo ja sad s tjelesnog i crknut sam

The Great Duck
22-10-2009, 19:42
Strmi,iritantan si.Jako

Bičam po nastavnici iz hrvatskog.Koliko je ta žena retardirana,to nije normalno.

CrazySmurf
22-10-2009, 20:20
A ti kao nisi :boohoo:

Electromaster
26-10-2009, 20:33
Kakosi onda napisao ovaj post?
Magic. Ima u gradu internet caffe/igraona/whatever.
Bičam po tome što još nemam ni računalo ni Internet, dammit.

CrazySmurf
26-10-2009, 20:39
jadan ti

Electromaster
26-10-2009, 20:40
Ja bar ne slušam Tokijo Hotel. ;D

CrazySmurf
26-10-2009, 20:45
napisao si krivo :D

cham3leon
26-10-2009, 20:55
Eh... bičam po veselom riječkom operateru kabelske televizije, u narodu poznatom kao CATV.

Mislim da se ne mogu nikako prebacit na drugog kabelskog operatera, a ovi su stvarno u prozoru.
Ne bi mi toliko smetala slaba ponuda u proširenoj pretplati di dobiješ 42 programa, ali ono što je bezobrazno je da mijenjaju programe koji su u ponudi kad god im to paše. Tako sam pred duže vremena nenadano ostao bez Discovery channela i Discovery Science-a, koje sam najradije gledao od svih stranih kanala. Umjesto toga su stavili Viasat Explorer i Viasat History, a to su ekvivalenti Discoveryja, samo za rednecke.

A nekidan, iz čista mira nestade jedan od meni najdražih kanala, i apsolutno najbolji glazbeni kanal po mom mišljenju, VH1. Umjesto toga, maheri stavili Vivu. I još gore, poljsku Vivu.

Taj program nikad prije nisam gledao, iako sam čuo za njega, pa mislim, možda bude adekvatna zamjena nikad prežaljenoj VeHa jedinici, ali ispada da mu nije ni do nokta na nožnom palcu.

Viva mora biti najveće smeće od programa koje sam ikada posmatrao. CIJELI program se sastoji od komercijalne bljutavštine i one hardcore komercijalne pop muzike sa šljokicama. Naletio sam na toliko glupavih izvođača za koje nikad nisam ni čuo, uključujući neke Poljske tudume. Ima neki feget koji se naziva Sydney Polak i ima neki spotić popraćen pjesmuljkom koji se zove "skuter". Pogađate, on se kroz grad pederiše na skuteru i pjeva neki prozor.

N.I.B.
26-10-2009, 21:00
I ja.
Anyway...

Bičam po idiotima u busu.
Ulazi kondukter i ovaj 16-godišnjak koji ide sa mnomm u školu nije imao kartu.
Kondukter mu je rekao da plati 50 kn ili da izađe iz busa.

Ovaj debil nije htio nijedno.I tako su se svađali po ure.
Psovao mu je sve živo.Čak je njegov prijatelj ga pitao da se potuku s kondukterom.

Onda je kondukter pozvao policiju i tada je kao izvadio 50 kn i da će platit.
Kondukter je odbio, pa su on i prijatelj i on razvalili vrata od busa i pobjegli.

LJudi su zbog njega kasnili.
Bus je naravno stajao na mjestu.

A ja sam stvarno mislio da je lik normalan, činilo se.
Svaki dan ga vidim i samo sam ga vidio da se ljubi s curom cijelo vrijeme.
A ona se smijala cijelo vrijeme.

to dokazuje tvoju teoriju. oprosti što sam te flejmao i podjebavao cijelo vrijeme. povedi me sa sobom mirko.

CrazySmurf
26-10-2009, 21:28
cak malo kako si ga podjebavao cijelo vrijeme kad si tek danas pridružen :?

Electromaster
26-10-2009, 21:29
U prošlom životu.

Mirko L
26-10-2009, 21:31
Multi acc.
Vjerojatno terabakt.

I ne kužim, što dokazuje?

26-10-2009, 22:50
Normalno da je terabajt. Ko bi drugi mogao biti gluplji od njega buahahahah

croat1gamer
26-10-2009, 22:55
Ti.

r0rschach
26-10-2009, 23:02
Ti.
The truth has been revealed. Behold, my children!

26-10-2009, 23:03
Ja.

Da. Sva sreca da nema upitnika u mojem postu. he he

McPingvin_v2.0
26-10-2009, 23:08
Freak, maknut ti je avatar. Nema potrebe za provokacijama.

Kid A
26-10-2009, 23:10
Aha,de sad reci nesto!

26-10-2009, 23:14
Freak, maknut ti je avatar. Nema potrebe za provokacijama.

A koji racku imaš ti kaj dirat uopce po mojem avataru i stavljat neke svoje?

I pisalo je pingu...a ne MCpingvin...mislim ne vrti se cijeli svijet oko tebe.

McPingvin_v2.0
26-10-2009, 23:16
Ne, u tome i je stvar, ja ti nisam promijenio avatar. Tko je taj koji vrti svijet oko sebe? :)

26-10-2009, 23:17
Ne, u tome i je stvar, ja ti nisam promijenio avatar. Tko je taj koji vrti svijet oko sebe? :)


Kako god. Maknuo si mi avatar bez ikakvog pametnog razloga. I tuzit cu te mami zbog toga.

Kid A
26-10-2009, 23:18
I pisalo je pingu...a ne MCpingvin...mislim ne vrti se cijeli svijet oko tebe.
Kakav mozak :pray: :rotfl:
E kralj si!

McPingvin_v2.0
26-10-2009, 23:21
Možeš me tužiti kome god hoćeš, imam pravo maknuti avatar ako provocira nekoga, u ovom slučaju mene. Razlog je i više no pametan. Slobodno se obrati ostatku vijeća ako misliš da sam pogriješio :)

26-10-2009, 23:24
Možeš me tužiti kome god hoćeš, imam pravo maknuti avatar ako provocira nekoga, u ovom slučaju mene. Razlog je i više no pametan. Slobodno se obrati ostatku vijeća ako misliš da sam pogriješio :)

Ali tvoj nick nije pingu. I nisi hebena zivotinja pingvin da bi te to išlo. I nemas veze s onim likom iz crtica. I kaj te sad tolko draga moj avatar? Provociras, znam ja.

McPingvin_v2.0
26-10-2009, 23:25
Rekao sam ti sve što sam imao za reći. Bai bai :)

26-10-2009, 23:30
Rekao sam ti sve što sam imao za reći. Bai bai :)

Prokleti noob :(

CrazySmurf
27-10-2009, 07:32
Freak, znaš li ti tko je Mcpingvin uopče? Ako ne znaš on jejedan od urednika PCPlay časopisa. Grdno si pogrješio što si ga nazvao noobom. :nonono:

cham3leon
27-10-2009, 09:02
Mani se Tokio Hotela, nije dobro za mozak.

N.I.B.
27-10-2009, 11:48
cepaj amd.

ja se samo nadam da mi u 20-ima neće biti toliko dosadno kao tebi, :(

Paran0a
28-10-2009, 06:11
ja sam provociro pingvina ,zato imam metak u celu,,,
peder

Midwintertears
28-10-2009, 07:58
Bičam po profesoru fizike koji mi je jučer dao jedan. :(

CrazySmurf
28-10-2009, 08:04
Bičam po fizici uopče

Constantine
28-10-2009, 14:58
bičam po školi u subotu,sve mi se vise cini da cu imat samo jednu subotu na mjesec kad nebude skole :(

Kostolomac
28-10-2009, 16:36
Bičam po forsiranju i krivom shvaćanju pameti. Nisi pametan ako gledaš treš akciće, nego samo ako gledaš trilere, Death Note i Zakon brojeva, nisi pametan ako slušaš techno, nego samo ako slušaš alternativnu mjuzu, nisi pametan ako ti World of Goo nije super igra, nego voliš samo igrat pucačine itd. Yeah right...
Ako hoćete pamet odite rješavat trostruke integrale, ili proučavat razliku između Platona, Parmenida itd. u shvaćanju bitka, ili nešto drugo što barem zvuči pametno :(

cham3leon
28-10-2009, 17:04
Ja više volim procjenjivat ljude prema inteligenciji, "pametnost" nije toliko jasno mjerilo.

A pametan jesam, jer računam integralčiće i Fourierove transformacije signala, a to tebe čeka dogodine u puno težem izdanju, kekekeke :P

Kostolomac
28-10-2009, 17:46
Pa iskreno, đabe ti i inteligencija ako si lijen. Znam po sebi :)
Što se integrala i Fouriera tiče, buuuu :yuck:

Deadwalker
28-10-2009, 20:44
No, no dečki, ne studirate samo vi na teskim fakultetima... :P

cham3leon
28-10-2009, 21:24
Pa iskreno, đabe ti i inteligencija ako si lijen. Znam po sebi :)

Misliš da ja nisam lijen? Dobrodošao u klub. A ja sam guildmaster kluba :P

Electromaster
28-10-2009, 21:24
Mogu ti ja biti zamjenik? :)

str1k3r
28-10-2009, 21:24
Pa iskreno, đabe ti i inteligencija ako si lijen. Znam po sebi :)

Misliš da ja nisam lijen? Dobrodošao u klub. A ja sam guildmaster kluba :P

Ako ima mjesta za još jednog takvog ... :)
Count me in boss :)

N.I.B.
28-10-2009, 21:30
kako je ovaj forum dosadan kad su svi prijateljski i "what up mate!" raspoloženi :'(

cham3leon
28-10-2009, 21:32
kako je ovaj forum dosadan kad su svi prijateljski i "what up mate!" raspoloženi :'(

Odi u kurac.






Bolje? :P

McPingvin_v2.0
28-10-2009, 21:44
Pa iskreno, đabe ti i inteligencija ako si lijen. Znam po sebi :)

Misliš da ja nisam lijen? Dobrodošao u klub. A ja sam guildmaster kluba :P
Ja sam se jednom popišao u gaće po noći jer sam bio prelijen ustati se i otići na WC. Mislim da i tu zaslužujem predsjedničko mjesto :)

cham3leon
28-10-2009, 21:57
Pa iskreno, đabe ti i inteligencija ako si lijen. Znam po sebi :)

Misliš da ja nisam lijen? Dobrodošao u klub. A ja sam guildmaster kluba :P
Ja sam se jednom popišao u gaće po noći jer sam bio prelijen ustati se i otići na WC. Mislim da i tu zaslužujem predsjedničko mjesto :)
:pray: Ako je to istina, ja ti se klanjam i prepuštam ti mjesto guildmastera :pray:

Ali još uvijek ti odbijam priznati status nolifera.

Kostolomac
28-10-2009, 21:58
Oprosti, to nije za predsjednika. To je jednostavno... loše :P

Electromaster
28-10-2009, 22:25
Onda bi moj mali brat bio bog ljenjivaca ili nešto. :(

Arbiter of Change
28-10-2009, 23:11
Ja sam se jednom popišao u gaće po noći jer sam bio prelijen ustati se i otići na WC. Mislim da i tu zaslužujem predsjedničko mjesto :)
Barem se nisi popišao u video rekorder. :)

McPingvin_v2.0
28-10-2009, 23:38
[quote="McPingvin_v2.0":3sq7yymj]
Ja sam se jednom popišao u gaće po noći jer sam bio prelijen ustati se i otići na WC. Mislim da i tu zaslužujem predsjedničko mjesto :)
Barem se nisi popišao u video rekorder. :)[/quote:3sq7yymj]
Mislim, priča je malo dublja:
Usred noći sam se probudio i osjetio kako mi se piša. Pošto mi se nije dalo, ostao sam ležati u krevetu. Uto sam zaspao i sanjao kako idem na WC. Go figure what then happend ^^

Markecgrad
28-10-2009, 23:41
Dogodila mi se ista stvar jednom :D :rotfl:

Arbiter of Change
28-10-2009, 23:44
OK, OK. Touche. :)

CrazySmurf
29-10-2009, 07:38
Ja se nikad nisam popišao u krevet ali jedan put kad sam išao kod prijatelja, bio sam u liftu a strašno mi se pišalo pa sam tu obavio :D

Xero
29-10-2009, 10:22
:shock:

CrazySmurf
29-10-2009, 10:42
Mislim bolje tu nego u krevet

cham3leon
29-10-2009, 11:18
:o

Možda to i nisi baš morao podijeliti s nama.

Raz
29-10-2009, 11:45
:pray:

Grim
29-10-2009, 11:47
Ja se nikad nisam popišao u krevet ali jedan put kad sam išao kod prijatelja, bio sam u liftu a strašno mi se pišalo pa sam tu obavio :D
I neka je jadna čistačica to morala čistit, ti si isti kao neki lik u zgradi mog frenda koji kada se vozi liftom drka sam na sebe pa svrši na zrcalo u liftu, i čistačica mora čistit, jadna žena. Ti si prostak, srami se, treba ti se neko posrati na tipkovnicu pa ćemo vidjeti kako ćeš se osjećati dok to čistiš.

str1k3r
29-10-2009, 11:48
Ovo je sve bolje od boljeg xD
Nije vama dosadno u Rijeci ^^

Raz
29-10-2009, 12:13
Bičam po mom kompu kod kojeg zna nestat zvuka, već me ulovila trta da sam starom zvučnike uništio :(

loo
29-10-2009, 12:20
Ja se nikad nisam popišao u krevet ali jedan put kad sam išao kod prijatelja, bio sam u liftu a strašno mi se pišalo pa sam tu obavio :D
I neka je jadna čistačica to morala čistit, ti si isti kao neki lik u zgradi mog frenda koji kada se vozi liftom drka sam na sebe pa svrši na zrcalo u liftu, i čistačica mora čistit, jadna žena. Ti si prostak, srami se, treba ti se neko posrati na tipkovnicu pa ćemo vidjeti kako ćeš se osjećati dok to čistiš.

:rotfl: :rotfl:

Ovo me sjetilo na jednu epizodu south parka kad se neko posere u pisoar i onda im mr garrison objašnjava kako bi bilo da oni to moraju čistit a svi se smiju.

:rotfl: :rotfl:

CrazySmurf
29-10-2009, 13:13
Ah da gledao sam Best episode ever

cham3leon
29-10-2009, 16:33
Nakon natječaja za boga lijenosti i disertacije o moralnim problemima pišanja po liftovima, malo ću se vratiti na temu nogometnih pizdarija, huligana i to.

Naime, iz prosvjeda Torcida objavila da neće prisustvovati idućoj tekmi 'ajduka. Brijem da ih baš cijela zemlja sad oplakuje i traži ih nazad, i sami igrači se zaklinju da će igrat ko svjetska klasa samo da se vrate ti divni ljudi na tribine.

Zaboravio sam također reći u našim prijašnjim raspravama o ovoj problematici jedan efektivan potez koji bi se mogao napraviti za sankcioniranje huligančenja. Sve naše vrle navijačke skupine su kod nas lijepo formalne organizacije, a vjerojatno su im dodijeljeni i neki prostori na korištenje, možda im daju i kakve aute i to. Ne samo da je to nepotrebno, već se tako može odmah pronaći i uhititi te navijeke nepoznate huligane.
Italija je zbog istih problema odlučila proglasiti sve navijačke skupine nelegalnim organizacijama, što bi i za nas svakako bio početak. Ako ne to, onda nek ih hapse, počevši od njihovog predsjednika, pa sve do nižih članova.

bezimeni
29-10-2009, 20:30
UEFA kaznila Dinamo oduzimanjem 3 boda i utakmicama bez gledatelja (http://www.monitor.hr/clanci/uefa-kaznila-dinamo-oduzimanjem-3-boda-i-utakmicama-bez-gledatelja/26013/)

Nisam neki navijač ali volim kada Dinamo pobjeđuje . Ipak , smatram da je kazna kakva i treba biti :thumbs2: .Poruka domaćim huliganima i nesposobnoj upravi ...nije vam Europa privatna prčija :thumbs2: .

Konačno.

Raz
29-10-2009, 20:36
Instaliravam The Two Worlds... komp mi se smrzne.
Instaliravam The Last Remnant... komp mi se opet smrzne.

Hebemu sve :(

opet se restartao... http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

cham3leon
29-10-2009, 21:46
Format C:>, Razsputine. Osim ako nemaš CD/DVD od Vindoza pri ruci.

Raz
29-10-2009, 22:22
Nemam nažalost... dam se kladit da momci iz servisa nisu ni stavili originalne <_<

Electromaster
29-10-2009, 22:26
No shit Sherlock. :P

cham3leon
29-10-2009, 22:28
Hm... Onda probaj nać neke pod čarobnim hrastom, pa njih instaliraj :P

Raz
29-10-2009, 22:34
Situacija se donekle popravila. Zasad ću ostavit ovako, vidjet ću dali će se i dalje blesirat ili ne. :|

Electromaster
29-10-2009, 22:38
I ono, ne znam zašto se ti žališ. Meni ovo moje govno zbloka kada otvorim dva Internet Explorera odjednom. :(

Raz
29-10-2009, 22:47
Heh, bez brige... imam i ja takvu jednu kantu kod koje je vjerojatno grafička ili nešto otišla jer ne želi nikakve malo zahtjevnije aplikacije pokretat.

r0rschach
30-10-2009, 01:01
Bitcham po jebenom napajanju koje je sad naslo crknuti. Oh well, it was about time for dat PeeSee to die.

CrazySmurf
30-10-2009, 07:24
Bičam po kompu koji je kad otvorim 3 ili 4 programa odjednom glasniji od gradilišta.

cham3leon
30-10-2009, 07:50
I ono, ne znam zašto se ti žališ. Meni ovo moje govno zbloka kada otvorim dva Internet Explorera odjednom. :(

Ček, stroj ti je još uvijek na popravku?

Electromaster
30-10-2009, 12:51
I ono, ne znam zašto se ti žališ. Meni ovo moje govno zbloka kada otvorim dva Internet Explorera odjednom. :(

Ček, stroj ti je još uvijek na popravku?
Oda. ^^
Poslao sam ga na popravak u Split, pošto bi mu lokalni ''stručnjaci'' učinili više štete nego koristi, pa se tu potezao od moje stare, preko djeda, pa do servisa, neko vrijeme bio tamo, pa se opet potezao iz servisa preko djeda do nekog tipa koji dostavlja stvari po narudžbi. Sve to skupa potrajalo je oko tri tjedna. I onda mi je došao doma, skupa s teveom, i tri dana radio ''ko ura''... I onda su ga se, prije nego što sam se ja vratio iz škole dočepali moj mali brat i stari, nešto izvodili, išli na neke random stranice s flash igrama... I tako, kasnije kad sam pokušao pokrenuti komp- ne želi ući u windowse, fali neki fajl, ne želi očitati hard, štajaznam. Nakon toga sam se cijeli dan natezao s BIOS-om i setupom Winsa, uz telefonsku pomoć tipa iz servisa... Ali ništa. Morao sam ga ponovno poslati u Split, gdje je već tjedan i pol, i eventualno, eventualno, uz malo sreće [koju ja nemam]Sbi mogao danas biti popravljen, i poslan natrag.

cham3leon
30-10-2009, 13:12
Pa za to je vjerojatno dovoljan reinstall winsa... Ili možda čak system restore. Ne znam jel se isplati za to slat ga na servis. Jer kao što si rekao, nađe se podvuda tih "stručnjaka". Ponekad je bolje po "uradi sam" principu.

Electromaster
30-10-2009, 13:32
SNakon toga sam se cijeli dan natezao s BIOS-om i setupom Winsa, uz telefonsku pomoć tipa iz servisa... Ali ništa.
Pokušao reinstalirati, ali ne da. ^^
Onak, krene setup Winsa, i nakon sekunde ekran poplavi i izleti neki error. :(

Niko Bellic
30-10-2009, 13:41
Zovi dedu upomoć. Ja bi, da sam u tvojoj koži. Plači na telefon... :cry:

Electromaster
30-10-2009, 13:43
Deda je preporučio servisera, tip je njegov frend, u biti, kod njega mi je to računalo i kupio.

Niko Bellic
30-10-2009, 13:47
Vejdaminit. Iz koje godine datira taj stroj? Možda želi u prijevremenu ili ima slabo srce. I Gwin-ov se mali 15" neki dan razbolio. Ispostavilo se da je bio alergičan na prašinu. Sad je dobro. Bogu hvala.

CrazySmurf
30-10-2009, 13:48
ako je stariji od tri godine onda nije ni cudo

Electromaster
30-10-2009, 13:54
@Hedhanter
Hmm, kraj 2006.? Nije ono nešto ekstra star. Nego, prošli put je završio na popravku zbog gore spomenutih lokalnih ''stručnjaka'', koji su za vrijeme jednog običnog čišćenja od virusa, na koje je moj stari komp nepotrebno odnio, nešto sjebali, i instalirali neke mnogo skurcane gusarske Winse, od čega komp totalno otišao kvragu... A ovo što je sada na popravku, to je zato što moj mali brat i stari izvode pizdarije po njemu [komp nije moj osobno, nego ''obiteljski''], pa every now and then nekaj skurcaju.

CrazySmurf
30-10-2009, 13:57
moj je točno tri godine star ali sam ga samo jedan put popravljao zato jer sam ima 1 megabajt slobodno memorije pa sve otišlo kvragu :hangin:

Delirium
30-10-2009, 21:40
Bitcham po Two Worlds na koji me raz podsjetio...po meni igra je previse...whaddaword...Dezinficirana, u plastičnom omotu tj. Gameplay je po meni nedorađen...moglo se to i bolje

gothic45
31-10-2009, 20:23
Idem načisto ispljuvat ples sa celembrtijima kako to sad omladina zove, jednostavne me tjera na povraćanje, užasno, :twisted: :kill:

Electromaster
31-10-2009, 20:25
Ja jednostavno ne kužim poantu, ili bilokakav entertaining value te emisije. :(

gothic45
31-10-2009, 20:30
Join the club...