PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rendom bičanje! :D



Stranica : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25

Xero
31-07-2011, 20:11
Pa ima kupo sam se tamo.

Systematic Reverse
02-08-2011, 13:47
ja sam isto prije bio u neumu jednom. 8)

Wolfwrath
03-08-2011, 13:13
Bičam po ne-duhovitim idiotima koji ne znaju ništa drugo napraviti nego demotivationale tipa Captain Obvious. Onako u stilu da na slici nešto piše,i onda on to isto ponovi u demotivationalu. Što oni misle "Tah dah, I'm instantly funny for repeating what is already said/written!". GG, internet. Y u so funny.

cham3leon
03-08-2011, 18:20
So, what else is new?

Kid A
03-08-2011, 18:40
Bičam po ne-duhovitim idiotima koji ne znaju ništa drugo napraviti nego demotivationale tipa Captain Obvious. Onako u stilu da na slici nešto piše,i onda on to isto ponovi u demotivationalu. Što oni misle "Tah dah, I'm instantly funny for repeating what is already said/written!". GG, internet. Y u so funny.
Ocigledno nisi puno bio u temi "Smijesne slike" u zadnje vrijeme :(

Wolfwrath
03-08-2011, 18:53
Bijah tamo stalno. Ma,nemam problema sa većinom,samo me baš taj dio sa demotivationalima iritira...

hrčak
03-08-2011, 23:12
Bičam po likovima sa tekme koji se deru Za dom spremni, Mamiću cigane i ostale pizdarije koje ne zanimaju normalne ljude. Smarate.

majstoro
04-08-2011, 13:45
bičam po games for windows live,kupim igru i ocekujem da je fino igram a ono meni trazi da se regam za windows live i oko toga sam se bahco 20 minuta i jos mi neradi pa vise bi mi se isplatilo da sam pirat skinuo nego se sa ovim zezo,jos mi se dugo ucitava zbog 1gb rama...

Electromaster
05-08-2011, 10:32
Osobe koje u startu odbijaju išta kaj u sebi ima SF. щ(゚Д゚щ)

SharpDressedChevap
05-08-2011, 13:44
A vidiš, takav sam i ja :)
SF ne volim, pogotovo u knjigama i filmovima (izuzev Star Treka). Igre su već druga priča... ali i to mi se sviđa samo zbog oružja i ostale tehnologije. Inače, ne.

Kid A
05-08-2011, 13:46
Predu zapravo vise nervira sto ljudi odbijaju debilne anime pizdarije koje im predlozi, ovo "SF" mu je [s:32brwr1p]cisto okolisanje[/s:32brwr1p]Ssamo jedan od elemenata sto ti naslovi sadrze. Madoka Magica ftw

sickpetey
05-08-2011, 13:50
Fantasy knjige su mi draze od SFa jer nekako lakse shvatis knjigu i svijet dok me neke SF knjige u startu zbune i teze su mi na pocetku za citati.

Sonic_Moronic
05-08-2011, 13:58
Plus, generični SF je najgljuplji setting ikad.

Naročito RTS-ovi sa "u vidi imamo kul robote i lasere jebote" settingom.

Duke of Earl
05-08-2011, 14:00
Plus, generični fantasy je najgljuplji setting ikad.

Naročito RPG-ovi sa "u vidi imamo kul čarobnjake i vilenjake jebote" settingom.

Sonic_Moronic
05-08-2011, 14:01
Neki RPG-ovi su sa upravo takvim settingom postigli zakon priče i imerzivnost :D

Baldur's Gate, ne?

sickpetey
05-08-2011, 14:04
Supreme commander ima lasere i pun kurac robota pa je isto popularan tj ispo dobar.
Jedan od RTSova koje nemrem dobro igrati ni da se potrudim :/

Arbiter of Change
05-08-2011, 14:40
Ako hoćete dobar i originalan SF odigrajte Perimeter.

sickpetey
05-08-2011, 14:41
To se jos uvijek pokusavam natjerati da igram

TeraBajt
05-08-2011, 14:41
idem u makarsku sutra

maka maka e e
šanbidavida e karejva
this time for makarska

Nama ne daju u Makarsku jer smo Bosanci.Sane nedaju, brijem da vam placaju da dodjete jebem ti alaha, na svakom uglu bolan bolan :@

Sonic_Moronic
05-08-2011, 14:42
ARGH KAKO OTVORIM JEBENA VRATA U STROJ ZA PORUKE AAAAAARGH

Bičam po zagonetkama u avanturama. Mrzim ih, mrzim ih sa strašću. Zašto to onda mora biti žanr koji ima najbolje priče, karakterizacije, vjerojatno i settinge? :(

*ide tražiti walkthrough za Grim Fandango*

Electromaster
05-08-2011, 14:51
Predu zapravo vise nervira sto ljudi odbijaju debilne anime pizdarije koje im predlozi, ovo "SF" mu je [s:3mwx7ab6]cisto okolisanje[/s:3mwx7ab6]Ssamo jedan od elemenata sto ti naslovi sadrze. Madoka Magica ftw

Nekak sam više govorio o Bebopu, GitS-u i Akiri. Madoka je fentasi, čak iako je QB elijen. A odnosi se i na igrane filmove, kako mi jebeno diže tlak kad netko neće ni pogledati trailer za film jer je na Imdb pročitao da ima SF u sebi. -.-'

Also, jedi govna.


Plus, generični fantasy je najgljuplji setting ikad.

Naročito RPG-ovi sa "u vidi imamo kul čarobnjake i vilenjake jebote" settingom.

E, plus million.
Tim više što svi forsaju taj prokleti fentasi i čarobnjakiće vilenjakiće, više iz paštete iskaču.

On topic, bičam po prekidanju odjavne špice i fegetima koji to rade. To je isto dio filma, ne zajebavajte.
Pogotovo kad u nju bude ubačena još neka scena pa ju propustiš. >_>

Sonic_Moronic
05-08-2011, 14:57
Evangelion.

TeraBajt
05-08-2011, 14:57
silly predo misli da nekog zanima

SharpDressedChevap
05-08-2011, 15:03
[quote=Kid A]Predu zapravo vise nervira sto ljudi odbijaju debilne anime pizdarije koje im predlozi, ovo "SF" mu je [s:2rrljfja]cisto okolisanje[/s:2rrljfja]Ssamo jedan od elemenata sto ti naslovi sadrze. Madoka Magica ftw

Nekak sam više govorio o Bebopu, GitS-u i Akiri. Madoka je fentasi, čak iako je QB elijen. A odnosi se i na igrane filmove, kako mi jebeno diže tlak kad netko neće ni pogledati trailer za film jer je na Imdb pročitao da ima SF u sebi. -.-'

Also, jedi govna.


Plus, generični fantasy je najgljuplji setting ikad.

Naročito RPG-ovi sa "u vidi imamo kul čarobnjake i vilenjake jebote" settingom.

E, plus million.
Tim više što svi forsaju taj prokleti fentasi i čarobnjakiće vilenjakiće, više iz paštete iskaču.

On topic, bičam po prekidanju odjavne špice i fegetima koji to rade. To je isto dio filma, ne zajebavajte.
Pogotovo kad u nju bude ubačena još neka scena pa ju propustiš. >_>[/quote:2rrljfja]


E vidiš, fantasy je kulniji.
Na jednoj strani imaš jebačke dwarfove u ultra teškim armorima, elfove s jebenim lukovima i strijelama + zmajeve, orkove i ostale ružne beštije.
Na drugoj imaš neke fancy likove s malim laserskim "pištoljima" ili puškama koji se bore protiv nekog čudovišta iz pijeska nekog udaljenog planeta.

Šta nije veći kulnes kada netko izmrcvari +9000 orkova sa sjekirom?

Sonic_Moronic
05-08-2011, 15:04
Svi njegovi argumenti padaju u vodu jer je neviđeni licemjer i također izbjegava gledati neke stvari jer su određenog žanra :'(

Preloše :'(

"ajd probaj ovaj RPG genijalan je"
"nemože fentazi je"

PO ČEMU SI DRUKČIJI MAJMUNE.

Electromaster
05-08-2011, 15:08
Evangelion.

Hehe kak si pametan.
Reko sam da mi je na plen to voč, ali kako mi meka nije najdraži žanr, imam bitnijih stvari za prije gledat hehe.
Tipa Samurai Shamploo i GitS: SAC hehe. I Planetes i Boogiepop Phantom hehe.

Inače super mi je kako gdjegod nešto postam, pederi poput Karabaša to derailaju na anime, mada ga osobno nisam ni spomenuo.
Hardkor otakuji jebote.


@Chevap
Ne jer su dwarfovi i vilenjaci pizde.
Also kaj mi ide na živce kod fentasija je, što kad se neki problem, kriza desi, samo izvuku iz dupeta neki skriveni magični drek, neki hokus pokus il nešto i situacija riješena. Kod SF-a barem imaš science dio, pa je ipak sve zasnovano na nekakvoj realnosti, ili nekom osnovnom principu kako nešto funkcionira. Also SF prikazuje stvari koje bi se prije ili kasnije zbilja mogle dogodit pa mu je to +pecto na kulnes.

A sjekire fakat nisu vremenski ograničene, kaj misliš da su Klingonci jedini u SF-u koji vole oštre predmete? :)


Svi njegovi argumenti padaju u vodu jer je neviđeni licemjer i također izbjegava gledati neke stvari jer su određenog žanra :'(

Preloše :'(

"ajd probaj ovaj RPG genijalan je"
"nemože fentazi je"

PO ČEMU SI DRUKČIJI MAJMUNE.

Po tome da sam probao i zasitio se. Osobe o kojima govorim odbijaju SF žanr lajk, faking oduvijek.

Sonic_Moronic
05-08-2011, 15:10
Lol, samo opći setting je zasnovan na mogućim situacijama, nisam vidio nijedan SF koji je riješen bez nečeg nadrealnog.

Ono, Star Trek je fantasy koliko i SF.
Star Wars se ne mora ni spominjat. A i Dune naravno.

TeraBajt
05-08-2011, 15:13
koji gik talk svemir ce implodirat aaaaaasrgh

Electromaster
05-08-2011, 15:20
Lol, samo opći setting je zasnovan na mogućim situacijama, nisam vidio nijedan SF koji je riješen bez nečeg nadrealnog.

Ono, Star Trek je fantasy koliko i SF.
Star Wars se ne mora ni spominjat. A i Dune naravno.

Hoho, vidiš, zato žanr u nazivu ima faking fiction.
Ako je neka stvar neobjašnjena ili zasnovana na nečem u stvarnosti nemogućem, jebiga hoho.
Steampunk recimo, je često vrlo detaljan i ima milion opisa kako i što razni strojevi rade... Ali opet, cijeli polazi od premise da je moguće postići veću iskoristivost parnog stroja, jer bez toga ništa ne bi išlo. I šta sad. Mora imati neki nadnaravni dio bokte, inače nebi bio SF nego dokmentarni program ffs.

Sonic_Moronic
05-08-2011, 15:24
Pa u čemu je onda razlika bokte.

Poanta je da se tebi subjektivno ne dopada fantasy i izmišljaš gluposti, nema sf nalijepljenu oznaku "prihvaćeno od vodećih stručnjaka" na sebi pa je sofisticiraniji. Ako imaš silu ili proročke vizije ili ČOVJEKA KOJI SE SPOJI SA PJEŠČANIM CRVOM, realnost cijelog settinga pada u vodu i on ima smisla samo u svom univerzumu, kao što magija ima smisla u fantasy univerzumu (u nekima je čak i kul objašnjena).

I ja ne vidim probleme s tim.

Još da dodam, ima low fantasy svijetova koliko hoćeš, u kojima su magične pojave minimalne, ne postoje rase osim ljudi itd. Bilokakav SF nije ništa realniji od toga.

Electromaster
05-08-2011, 15:41
...

Okej, da, subjektivno mi nije interesantan fentasi jer su mi mutavi čarobnjakići koji bacaju šarene spellove i mali seksi vilenjakići na koje ti prolly atm fepaš.
Ali ono zbog čega mi stvarno ide na prozor jest nenormalna generičnost popularnog fentasija, i to što se ta generičnost prodaje ko luda. Ono žišku, koji god fentasi film ili RPG vidim, uvijek ista priča, bradati dwarfići sa sjekirama, ljepuškasti vilenjakići sa lukovima i strijelama... I uvijek neko govno zlo koje prijeti zemlji njihovoj... Sve ripoff Tolkiena. S time da su sad još nakon čarobnjaka postali popularni i vampiri i vukodlaci pa sad svi i na njih drkaju.

Kod popularnog SF-a, s druge strane, osim što ima jedno milion načina na koji se razvija, od utopija do post-apokalipse, od ogromnih space cruisera do manipulacije genima, imaš ogromnu raznovrstnost priča i settinga. Onak, ajde nabroji mi poveznice između ST, SW, Doktor Who i recimo Matrixa. Sigurno ih fakat puno ima.
Plus opet, umnogo je kulniji jer je ipak povezan sa stvarnim svijetom. Neke tehnologije se mogu razviti, stvari dogoditi. To što je tu i tam neka činjenica ili brojka pomaknuta, jebiga, ipak je sve to napravljeno da zabavi čitatelja/gledatelja. Možeš ti bez problema gledati Discovery dokumentarac o prvoj ljudskoj misiji na Mars u 2071., ali nije li zabavnije gledati Spajka i ekipu kako u istoj toj godini tamo ganjaju kriminalce? :P

Sonic_Moronic
05-08-2011, 15:42
http://en.wikipedia.org/wiki/Planescape

http://en.wikipedia.org/wiki/Arcanum:_O ... ck_Obscura (http://en.wikipedia.org/wiki/Arcanum:_Of_Steamworks_and_Magick_Obscura)

Milijun puta spomenuti od mene i ostatka foruma.

Igraj pa seri. Neću ni komentirati post jer si potpuno pristran i tu je cijela priča. Ima puno loših fantasy filmova i igara? U jebote, pa tko bi reko.

Electromaster
05-08-2011, 15:46
Arcanum je kombo SF-a [Steampunk]Si fentasija, ko i štajaznam, A Certain Magical Index.
Što samo znači da bi ja igrao na science strani i rejpao fegete sa međik štapićima.

Planescape je koliko vidim sličan đir.

Sonic_Moronic
05-08-2011, 15:48
Samo što nije loš i ne vrti se oko kavaj curica nyaa :3

Planescape nije sličan đir, Planescape nije nikakav đir. Najčudniji setting koji sam vidio u igri.

SharpDressedChevap
05-08-2011, 17:05
...

Okej, da, subjektivno mi nije interesantan fentasi jer su mi mutavi čarobnjakići koji bacaju šarene spellove i mali seksi vilenjakići na koje ti prolly atm fepaš.
Ali ono zbog čega mi stvarno ide na prozor jest nenormalna generičnost popularnog fentasija, i to što se ta generičnost prodaje ko luda. Ono žišku, koji god fentasi film ili RPG vidim, uvijek ista priča, bradati dwarfići sa sjekirama, ljepuškasti vilenjakići sa lukovima i strijelama... I uvijek neko govno zlo koje prijeti zemlji njihovoj... Sve ripoff Tolkiena. S time da su sad još nakon čarobnjaka postali popularni i vampiri i vukodlaci pa sad svi i na njih drkaju.

Kod popularnog SF-a, s druge strane, osim što ima jedno milion načina na koji se razvija, od utopija do post-apokalipse, od ogromnih space cruisera do manipulacije genima, imaš ogromnu raznovrstnost priča i settinga. Onak, ajde nabroji mi poveznice između ST, SW, Doktor Who i recimo Matrixa. Sigurno ih fakat puno ima.
Plus opet, umnogo je kulniji jer je ipak povezan sa stvarnim svijetom. Neke tehnologije se mogu razviti, stvari dogoditi. To što je tu i tam neka činjenica ili brojka pomaknuta, jebiga, ipak je sve to napravljeno da zabavi čitatelja/gledatelja. Možeš ti bez problema gledati Discovery dokumentarac o prvoj ljudskoj misiji na Mars u 2071., ali nije li zabavnije gledati Spajka i ekipu kako u istoj toj godini tamo ganjaju kriminalce? :P

Predo, za ono što si rekao da su pizde. Govno jedno, to se ne oprašta.
I lol na ono, "SF se može ostvarit u budućnosti" ili tako nešto. Onda su magija i sve one ružne beštije mogle postojati, zar ne? Ti danas možeš naići na svakakve high-tech stvari, ali bome možeš i na neobjašnjive, tj. "magične" jel. I različite teorije, tvrdnje i misterije, sve to može biti magično ako ćemo već tako gledati.

A, ono, ti skuži bolju priču za fantasy. Mogao bi ti napisati ogromnu knjižetinu o političkim i društvenim odnosima nekog vilenjačkog naroda s patuljcima pa ti je uspjeh upitan. Ja npr. od SFa viđam isto tako slične scenarije; Zemljani plove svemirom u brodu i tako iz epizode u epizodu rade sranja po galaksijama. Druga mogućnost - Zemljani kolonizirali nepoznati planet, probudio se drevni narod nekakvih N'gharrŁo'tto Masała letijebača, istrijebili ih i ostatak bacili u robove, i sad ostala mala šačica ljudi koji se protive ropstvu i tako oni bježe s planeta, skupljaju saveznike itd. itd.
...and boldly go where no one has gone before!

Xero
05-08-2011, 17:22
Jao ti gej čarobnjaci i elfići animeji su stoput bolji!

Devil Dog
05-08-2011, 17:23
Jer su curice od 12 godina.

Electromaster
05-08-2011, 17:45
Predo, za ono što si rekao da su pizde. Govno jedno, to se ne oprašta.
I lol na ono, "SF se može ostvarit u budućnosti" ili tako nešto. Onda su magija i sve one ružne beštije mogle postojati, zar ne? Ti danas možeš naići na svakakve high-tech stvari, ali bome možeš i na neobjašnjive, tj. "magične" jel. I različite teorije, tvrdnje i misterije, sve to može biti magično ako ćemo već tako gledati.

A, ono, ti skuži bolju priču za fantasy. Mogao bi ti napisati ogromnu knjižetinu o političkim i društvenim odnosima nekog vilenjačkog naroda s patuljcima pa ti je uspjeh upitan. Ja npr. od SFa viđam isto tako slične scenarije; Zemljani plove svemirom u brodu i tako iz epizode u epizodu rade sranja po galaksijama. Druga mogućnost - Zemljani kolonizirali nepoznati planet, probudio se drevni narod nekakvih N'gharrŁo'tto Masała letijebača, istrijebili ih i ostatak bacili u robove, i sad ostala mala šačica ljudi koji se protive ropstvu i tako oni bježe s planeta, skupljaju saveznike itd. itd.
...and boldly go where no one has gone before!

Rofl, jesi ti glup, ili... Daaaa, magija i beštije bi mogle postojati, evo otvorit će se sutra u Mrduši Donjoj portal u čarobni svijet Nljgdreghr'dreljegh i svi ćemo tamo jahati magične Grblnjerđžidrhove i jebati Zvončice.
Kulna stvar s SF-om je kaj je zasnovan na stvarnim predviđanjima i tehnologijama u razvoju, ili pak obrnuto- tehnologije koje netko zamisli u SF-u, toliko zainteresiraju ljude da ih na kraju zbilja i ostvare. Gdje se prvi put pojavila podmornica, rakete? SF, that's where. A da ne govorim kako još od prvog Star Treka ljudi istražuju kako stvarno napraviti holograme i teleportere, i dosta su toga i otkrili. Napredak znanosti potiče ljude da zamišljaju budućnost i pišu SF, a pak SF potiče ljude da smišljaju rješenja i istu tu budućnost stvaraju. I zato je zakon.

Ova dva primjera koja si naveo, prvi je očito ST, a drugi Avatar- iako bi na prvi pogled mogao biti i Dune, ali to samo znači da si slabo upućen u Dune svemir.

A ja i dalje stojim s onim, 4 popularna naslova, Dr.Who, ST, SW, Matrix. Nabroji poveznice.

Sonic_Moronic
05-08-2011, 17:54
Gdje se prvi put pojavila podmornica, rakete? SF, that's where

Ne.

Xero
05-08-2011, 17:55
U animejima.

sickpetey
05-08-2011, 17:58
Gdje se prvi put pojavila podmornica, rakete? SF, that's where

Ne.

Erm 20.000 milja pod more?

Sonic_Moronic
05-08-2011, 18:02
Bilo je podmornica daleko prije toga lol.

Inače, želim izraziti kako me boli glava od usporedbe Arcanuma sa Indexom.

sickpetey
05-08-2011, 18:05
Napravljena je knjiga o podmornici vec i prije? Lijepo sto sam to sazno.

Electromaster
05-08-2011, 18:05
Gdje se prvi put pojavila podmornica, rakete? SF, that's where

Ne.

U mad? Možda sad briješ na neke pradavne skripte koje spominju podvodno plovilo ili svemirsku letjelicu, ali nije to to, ja ovdje govorim o konkretnim opisima i detaljima. Recimo, 20 000 Milja pod Morem.
Istina, Verne zna vući na fentasi, ali svi opisi rada, funkcija, mogućnosti, te ilustracije Nemove podmornice... Čisti SF, koji je kasnije inspirirao i prave graditelje podmornica.

Ista stvar i sa Put na Mjesec. True, one stvari koje Verne nikako nije mogao znati su krive, ali što se tiče nekih izračuna, veličine letjelice i drugog, neke stvari je odlično pogodio. Ak se ne varam, čak i mjesto lansiranja nije previše fulao... I to je isto dalo ljudima inspiraciju. I zato je zakon.

Sonic_Moronic
05-08-2011, 18:06
http://www.drgeorgepc.com/turtleConnRiverMuseum.jpg

Mda.

Barem guglaj ak niš drugo.

SharpDressedChevap
05-08-2011, 18:09
Predo, za ono što si rekao da su pizde. Govno jedno, to se ne oprašta.
I lol na ono, "SF se može ostvarit u budućnosti" ili tako nešto. Onda su magija i sve one ružne beštije mogle postojati, zar ne? Ti danas možeš naići na svakakve high-tech stvari, ali bome možeš i na neobjašnjive, tj. "magične" jel. I različite teorije, tvrdnje i misterije, sve to može biti magično ako ćemo već tako gledati.

A, ono, ti skuži bolju priču za fantasy. Mogao bi ti napisati ogromnu knjižetinu o političkim i društvenim odnosima nekog vilenjačkog naroda s patuljcima pa ti je uspjeh upitan. Ja npr. od SFa viđam isto tako slične scenarije; Zemljani plove svemirom u brodu i tako iz epizode u epizodu rade sranja po galaksijama. Druga mogućnost - Zemljani kolonizirali nepoznati planet, probudio se drevni narod nekakvih N'gharrŁo'tto Masała letijebača, istrijebili ih i ostatak bacili u robove, i sad ostala mala šačica ljudi koji se protive ropstvu i tako oni bježe s planeta, skupljaju saveznike itd. itd.
...and boldly go where no one has gone before!

Rofl, jesi ti glup, ili... Daaaa, magija i beštije bi mogle postojati, evo otvorit će se sutra u Mrduši Donjoj portal u čarobni svijet Nljgdreghr'dreljegh i svi ćemo tamo jahati magične Grblnjerđžidrhove i jebati Zvončice.
Kulna stvar s SF-om je kaj je zasnovan na stvarnim predviđanjima i tehnologijama u razvoju, ili pak obrnuto- tehnologije koje netko zamisli u SF-u, toliko zainteresiraju ljude da ih na kraju zbilja i ostvare. Gdje se prvi put pojavila podmornica, rakete? SF, that's where. A da ne govorim kako još od prvog Star Treka ljudi istražuju kako stvarno napraviti holograme i teleportere, i dosta su toga i otkrili. Napredak znanosti potiče ljude da zamišljaju budućnost i pišu SF, a pak SF potiče ljude da smišljaju rješenja i istu tu budućnost stvaraju. I zato je zakon.

Ova dva primjera koja si naveo, prvi je očito ST, a drugi Avatar- iako bi na prvi pogled mogao biti i Dune, ali to samo znači da si slabo upućen u Dune svemir.

A ja i dalje stojim s onim, 4 popularna naslova, Dr.Who, ST, SW, Matrix. Nabroji poveznice.


Aaaa ne pametnjakoviću, POSTOJALI, a ne "postoje". Koliko god stvari ti "naučiš" iz SF-a (jer, ako mi film mora davat ideje za nove izume onda sam stvarno nemaštovit) toliko ih opet i nađeš u fantasyu (ispada da sam neki hardkor fantasy fanboy al nije), dakle katapultovi, oružja (sjekire, mačevi, luk i strijela, čekići), borbene formacije, način života u nekom povijesnom razdoblju, arhitektura... a SF, ah pa sad fantasy uglavnom kopira srednji vijek i ostalo, pa je uglavnom sve "preneseno" iz stvarnog života na platno/papir. A SF je uglavnom izmišljen, zgrade, okoliš i ostalo su... ajmo reći unaprijeđeni modeli današnjih objekata (znaš na šta mislim, lijeno mi pisat).

Ne razumijem zašto ne, u vrijeme srednjeg vijeka svijet nije bio bogzna koliko mnogo istražen, moguće je da se negdje u Americi, Australiji, Africi ili baš bilogdje održavali neki obredi, mađijanje i slična sranja. Kad mogu izvanzemaljci onda može i ovo jel. Zmaj je mogao bit obični jebeni pterodaktil, i tako dalje.

Ma uglavnom, SF mi je užasno naporan na trenutke. My humble opinion.

Electromaster
05-08-2011, 18:10
@Sonik
What does it run on, cock power?

Ali fine then, Verne je izmislio moderneSpodmornice.
Žišku, sa strujom end šit.

@Chevap
Ne bi vjerovao koliko izuma, neki od kojih su nam danas potpuna svakodnevica, se prvo pojavilo u SF-u.

Random primjer: automatska vrata.

Sonic_Moronic
05-08-2011, 18:11
Ali koja je ovo glupa rasprava majketi. http://virovitica.info/forum/images/smilies/facepalm.gif

Nema loših žanrova, pogotovo nekih ovako srodnih.

Odite u knjižnicu, jel' imaju SF i Fantasy odjelci, ili možda samo FANTASTIKA?

SharpDressedChevap
05-08-2011, 18:14
Prvi je počeo! Rekao je da su uber ratnici sa sjekirama manje kul od SF likova. Ne može to tako.

Electromaster
05-08-2011, 18:15
Ne, ja sam reko da hejtam osobe koje uvijek odbijaju SF bez da ga i pogledaju...

... A onda je Sonik krenuo sa "generični SF laseri roboti najveće smeće ikad".

Sonic_Moronic
05-08-2011, 18:18
Pa neznam što više reći tu, SF i Fantasy su popularni žanrovi i u svakom ima sranja koliko hoćeš. Ostalo je subjektivno.

BigBongman
05-08-2011, 18:43
Isuse predo.

Kid A
05-08-2011, 19:02
@Sonik
What does it run on, cock power?

Ali fine then, Verne je izmislio moderneSpodmornice.
Žišku, sa strujom end šit.

@Chevap
Ne bi vjerovao koliko izuma, neki od kojih su nam danas potpuna svakodnevica, se prvo pojavilo u SF-u.

Random primjer: automatska vrata.
moze prevod za nas koji ne pricamo anglohrvatski

Xero
05-08-2011, 19:22
@Sonik
Na čemu se pogoni, kurčevoj moći?

Okej onda, Verne je iskonto futurističkeSpodmornice.
Kontaš, sa strujom krajnje govno.

@Chevap
Ne bi vjerovao koliko izuma, neki od kojih su nam danas potpuno normalni, se prvo pojavljuju u SF-u.

Nasumučni primjer: automatizirana vrata.

Evo.

Sgt. Bull
05-08-2011, 19:38
end = krajnje?
:I

Kid A
05-08-2011, 19:41
Pa nije and nego end. Znaci krajnje.

Sgt. Bull
05-08-2011, 19:45
vuk + engleski = end = and = i

Kenyi
05-08-2011, 21:44
najbolja rasprava ikad :pray:

Babitz
05-08-2011, 22:22
Prijevod. :pray:

hrčak
05-08-2011, 22:24
Kako ond aoni razlikuju end i and?

Babitz
05-08-2011, 22:38
Ima mnogo stvari koje ne razlikuju i to me nervira.

their there they're
your you're
weather whether
flour flower

Ipak, najviše me nervira kaj nitko ne zna napisati 'DEFINITELY'. Svatko piše 'definAtely'. Kripli prokleti nepismeni.

Sonic_Moronic
05-08-2011, 22:54
Sve pobit.

hansi
06-08-2011, 01:40
u logore.

cham3leon
06-08-2011, 09:41
@Fentasi rasprava: Bar ne raspravljate o ukusima. I SF se može podijeliti na razne podžanrove sa potpuno drukčijim obilježjima. Ne možete uspoređivati npr. Odiseju u svemiru i Dune. A između te dvije krajnosti ima jako puno lufta za razne druge varijacije. Ja se recimo jako koncentriram na tehnologiju i izmišljam razne interesantne tehnološke koncepte za koje mi se čini da djeluju prilično razumno i mogu se objasniti. Ne kažem da je to bolje od stila u kojem se uopće ne dira tehnologija i samo se dogmatski prihvaća da ona radi, zato jer se u takvom stilu može više pozornosti posvetiti drugim elementima i mašta može biti još manje ograničena što je dosta bitno za fikciju. Ja to jednostavno tako radim jer mi je to zabavno.

Fantasy mi nikad nije bio previše interesantnan samo zbog već isfurane jedne te iste mitologije, klišeiziranih bića i rasa, a postoje samo varijacije na temu. Ako je dobro napisano, sve valja, ali ako mogu birati, ja biram SF prije fantasyja.

majstoro
06-08-2011, 16:54
Fantasy je kul

inace bicam po tome sto nema ea skate za PC :(,tako sjajna skate igra i nemogu je igrat ako nemam ps3 ili neku drugu konzolu

Xero
06-08-2011, 16:56
Jedina dobra skate igra je Tony Hawk na PS2.

majstoro
06-08-2011, 17:00
Jedina dobra skate igra je Tony Hawk na PS2.
Koji dio?Ili mislis na cijelu seriju :D

Devil Dog
06-08-2011, 17:20
Pro skater 2

Looky
07-08-2011, 09:16
Bičam po ovoj dosadi :(
Šta radit ?

Devil Dog
07-08-2011, 09:19
SŠta radit ?

http://trollpics.com/img/face/SexyTime/FapFap.png

Looky
07-08-2011, 18:58
Uzeto u obzir. Thanks :wink:

hrčak
07-08-2011, 22:45
BIčam p otome što se od Ribara ni sa normalno Coca colom ne može napraviti normalan bambus moji valja.

TeraBajt
07-08-2011, 22:48
newsflash: hrcak pije bambus. aplaudirajte.

Kid A
07-08-2011, 22:53
http://i564.photobucket.com/albums/ss87/GhostGrendel/OrsenWellesClapping.gif

Kenyi
07-08-2011, 22:56
http://i564.photobucket.com/albums/ss87/GhostGrendel/OrsenWellesClapping.gif

Mirko L
09-08-2011, 14:09
Čekaj. Da se vratim na temu. Zašto bi mogućnost događanja nečega u pravom životu uopće bilo nešto pozitivno.
Ako i je SF realniji, je li to nešto dobro?

Ne znam, meni to ne predstavlja ništa. Also, fantasy rula. Je da u većini imaju iste rase i slični zločinci, ali imaju i u SF-u.

Kid A
09-08-2011, 14:26
Ko ti je rekao da se vracas na temu?

beba nema zvečku
09-08-2011, 15:32
Ja.

Sonic_Moronic
10-08-2011, 00:22
Zaključili smo da je sve isti kurac i puno šablona kao i svi žanrovi ikad. Amen.

Electromaster
12-08-2011, 13:38
Bičam po sajtovima s kontakt mejlovima- koji ne rade.

Maloki
12-08-2011, 23:56
Zašto je Braniac tako retardiran? :(

Electromaster
12-08-2011, 23:59
Zato što jest? :(

Onak, kužim da pokušavaju izvesti da "znanstveni" program bude zanimljiv i average Joeu, al jebemu ovo je otišlo predaleko. :(

Maloki
13-08-2011, 09:38
How Hard is Your Thing i ono sa onim Tickleom kod medicinske sestre izgledaju kao uvodi u porniće.
Retardacije poput GasBangWallop.com, Braniac v Beast, Custard Dreams i ostalih ne moram ni spominjat kako su zaglupljujuće :(
"Humor" je užasan.
Dugo im je i potrajala emisija.

Outmind
13-08-2011, 19:02
Prve 2-3 sezone su se trudili, otkad je došao onaj novi voditelj sve je krenulo nizbrdo...

SharpDressedChevap
13-08-2011, 20:20
Bičam po jebeno svemu, ne radi mi više Deus Ex CD :( :( :(

vukopas
18-08-2011, 14:32
Bičam po jebenoj digitalnoj televiziji i dvbt-ima. Nije li glavna fora kod tih sranja trebala biti da se nemora namještati antena? Ja sam jucer 40 minuta potrošio okrecuci i namještajuci antenu da bi uopce pronasao programe, a cak nakon toga slika i zvuk non stop prekidaju. Ok ne gledam televiziju cesto, mozda jednom/dvaput tjedno i to samo ako je neki film koji me zanima ali zahvaljujuci ovim digitalnim pizdarijama mislim da cu skroz odustat od tv-a.

Electromaster
18-08-2011, 15:23
Kvaka je u tome da sa digitalnom televizijom, dok god je signal neke pristojne vrijednosti- slika je kristalno čista, ali kad padne ispod toga, ode sve kvragu.
S analognom, s druge strane, kvaliteta pada proporcionalno jačini signala... Ukratko, kod digitalne se podrazumijeva da imaš bolji signal kako bi ju pratio.

A ak nemaš, znači da si u nekoj vukojebini. :)

Xero
18-08-2011, 15:37
Vi kmetovi još niste nabavili maxtv?

Electromaster
18-08-2011, 15:49
Ja sam ga imo pred sto godina, al kako gotovo nitko nije niš gledo, otkazali smo ga. ^^'

Sonic_Moronic
18-08-2011, 15:50
Meni svaki put kad prođe motor pokraj kuće, slika se sjebe na par sekundi.

vukopas
18-08-2011, 16:48
Ja sam ga imo pred sto godina, al kako gotovo nitko nije niš gledo, otkazali smo ga. ^^'
This, iako je i max tv znao zajebavat tu i tamo.

Electromaster
18-08-2011, 19:38
Ane ono, bar nisam radio u T-Com servisu pa ne znam koliko ih dnevno promjene po kućama. :)

Sve to je šrot totalni.

Xero
18-08-2011, 19:39
Hejteri.

vukopas
18-08-2011, 19:57
2zB81LNyBX4

CrazySmurf
18-08-2011, 20:53
Bičam po Saji

vukopas
18-08-2011, 22:07
To si ti samo ljubomoran jer se sajo probio na hrvatskoj rep sceni a ti nisi.

hacker
19-08-2011, 00:26
Bičam po jebenoj digitalnoj televiziji i dvbt-ima. Nije li glavna fora kod tih sranja trebala biti da se nemora namještati antena? Ja sam jucer 40 minuta potrošio okrecuci i namještajuci antenu da bi uopce pronasao programe, a cak nakon toga slika i zvuk non stop prekidaju. Ok ne gledam televiziju cesto, mozda jednom/dvaput tjedno i to samo ako je neki film koji me zanima ali zahvaljujuci ovim digitalnim pizdarijama mislim da cu skroz odustat od tv-a.


Ja sam na moru imao isključenu antenu i onaj digitalni prijemnik i imao sam normalnu sliku cijelo vrijeme. A kod frenda bez antene nije bilo slike :?

CrazySmurf
19-08-2011, 10:41
To si ti samo ljubomoran jer se sajo probio na hrvatskoj rep sceni a ti nisi.

Da, ljubomora je u pitanju :(

Cookie monsta
19-08-2011, 22:57
Bičam po hodanju likova u igrama, tvoj igrač uvijek hoda brže od svih i uvijek ih prestigneš i moraš ih čekat!

Sgt. Bull
20-08-2011, 00:36
Bičam po Algoritmu. Otvorite se više i ovde, hebem vas mutave :(

sickpetey
24-08-2011, 21:19
Bitcham po ljudima koji mi stoje iza jebenih ledja i gledaju kad sam na laptopu il PCu. Jednostavno kad mi to rade popizdim

Sonic_Moronic
24-08-2011, 21:21
Pa nek ti barem laptop bude prema zidu lol.

Ja sam imao isti problem sa pisijom jer nemam nigdje mjesta u sobi pa bi svatko vidio što radim dok prolazi kućom.

sickpetey
24-08-2011, 22:13
Znas kako mi se da guzvati sad sa druge strane stola :/ i ugl ovo je manjak jebenih manira.Kao kada citas neku knjigu i netko ti dolazi i cita iza ramena bi li se ti maknuo ili bi ih poslao u tri majcine?

Electromaster
24-08-2011, 22:23
Bitcham po ljudima koji mi stoje iza jebenih ledja i gledaju kad sam na laptopu il PCu. Jednostavno kad mi to rade popizdim

E, plus milion.
Još je najbolje kad krenu komentirat što to radiš il čitat naglas, mame im.

Chupacabra
24-08-2011, 22:28
Itekako.

GDra
24-08-2011, 22:42
Bitcham po ljudima koji mi stoje iza jebenih ledja i gledaju kad sam na laptopu il PCu. Jednostavno kad mi to rade popizdim
Potpuno.

Sgt. Bull
24-08-2011, 23:22
Bičam po kafiću u zgradi. Jebo mu pas mater ko mu je dopustio da ga napravi i pušta muziku u 12-1 naveče i u 8 ujtru. Popišam ti se na državu i zakon kad radi ko šta hoće, fuj.

Xero
24-08-2011, 23:25
Što ne voliš Kitića?

croat1gamer
24-08-2011, 23:27
Bičam po kafiću u zgradi. Jebo mu pas mater ko mu je dopustio da ga napravi i pušta muziku u 12-1 naveče i u 8 ujtru. Popišam ti se na državu i zakon kad radi ko šta hoće, fuj.
Ako imaju ispravnu dozvolu mogu slobodno pustat muziku u to vrijeme, ali mislim da je moguce dat prituzbu radi ometanja javnog reda i mira ako je zbilja glasna nakon 23h.
Tako se jedan uspjesni disko zatvorio ovdje zbog neke babe koja dode na tjedan-dva u vikendicu pa joj to smeta. Četiri puta.

MILF hunter
25-08-2011, 12:24
Nije mi jasno kakva dozvola to mora biti da im se dozvoli rad, odn. na kakvom argumentu mora biti utemeljena. Isti slučaj imam i ja. Što se mene tiče, čim čujem glazbu na 3. katu - to je preglasno. Apsurdna mi je sama činjenica da je lokal dobio dozvolu za rad unutar objekta koji je naseljen, a radi praktički do jutra. Ne znam što mi to promiče, možda sam staromodan, al' stvarno mi nije jasno kako je to dozvoljeno. Možda bi i prestali da se netko od stanara pobuni, al' to je ionako samo tijekom ljeta.

Azer
25-08-2011, 14:08
Moj stari inače drži kafić. Fajrunt je u 12 od pon do čet, oko 1-2 u petak, a do pol 3 - 3 najviše subotom. Imaš dozvolu za javno okupljanje i ta sranja.

Xero
25-08-2011, 21:42
Zašto meni nitko nije reko da cvrčak donosi sreću. Danas sam 4 ubio :(

Mirko L
25-08-2011, 23:42
Ako si uspio vidjeti i ubiti 4 cvrčka, onda si ninja. Ili templar.

Xero
25-08-2011, 23:43
Gnjezede mi se po kući koja sreća. Sad mi ih je žao mislio sam da su skakavci.

Mirko L
26-08-2011, 13:18
Bitcham po stricu koji je zapalio vrt, što me je probudilo prije 8. FML.

Electromaster
28-08-2011, 20:11
Bičam po osobama koje gledaju kompletne filmove u smanjenom prozoru na kompu, ili pak na iPodu il tako nekom kurcu, wtf ono, kako vam se da buljit u sliku veličine kutije šibica. Kurac ćeš tak vidjet.

Kid A
28-08-2011, 20:24
wtf sta te boli kurac


koji si ti jebeni idiot

cham3leon
28-08-2011, 20:27
Forum pršti od ljubavi opet.

Korpse
28-08-2011, 20:29
Ozbiljno, Predo pretjerao si. To nema nikakve veze sa tobom, a ni ne škodi ti. Koji kurac.

SharpDressedChevap
28-08-2011, 20:29
Bičam po osobama koje gledaju kompletne filmove u smanjenom prozoru na kompu, ili pak na iPodu il tako nekom kurcu, wtf ono, kako vam se da buljit u sliku veličine kutije šibica. Kurac ćeš tak vidjet.

Ako mogu filmovi za odrasle, onda može i to. Ne seri.

Electromaster
28-08-2011, 20:34
Zato što mi ide na prozor kad iste te osobe seru kako se nisu mogle "uživjet" i da im zato film saka. [ Ne, ne pričam o animeu hehe.]
Ono jebote, naravno da se nećeš uživjet kad ti ekran zauzima 2% vidnog polja, lik na njemu je veličine 15 piksela i još pritom drkaš po 10 drugih stvari. Mrš u kurac. ;(

Also, tema je rendom bičanje pa što serete.

Kid A
28-08-2011, 20:35
firstworldproblems.jpg

BigBongman
28-08-2011, 20:37
Zato što mi ide na prozor kad iste te osobe seru kako se nisu mogle "uživjet" i da im zato film saka. [ Ne, ne pričam o animeu hehe.]
Ono jebote, naravno da se nećeš uživjet kad ti ekran zauzima 2% vidnog polja, lik na njemu je veličine 15 piksela i još pritom drkaš po 10 drugih stvari. Mrš u kurac. ;(

Also, tema je rendom bičanje pa što serete.

Pa što tebi smeta šta oni seru(bičaju) po tvojem bičanju(sranju).
Tema je rendom bičanje.

Electromaster
28-08-2011, 20:39
@BidDongMan

wtf sta te boli kurac


koji si ti jebeni idiot

Jer ono, postoji razlika izmeđ bičanja i direkt vrijeđanja.

Niko Bellic
28-08-2011, 20:41
Šta se vrijeđaš ako ti škodi? Mislim WTF?

Korpse
28-08-2011, 20:42
Al' glupo je da bitchaš po nečemu što nemam nikakve veze sa tobom, ono 'ko ih jebe, ako te živciraju takve stvari spušiti ćeš čir.

BigBongman
28-08-2011, 20:43
To je predo. Nemojte kad je njemu sve to megamnogo geeky.

Electromaster
28-08-2011, 21:04
Al' glupo je da bitchaš po nečemu što nemam nikakve veze sa tobom, ono 'ko ih jebe, ako te živciraju takve stvari spušiti ćeš čir.

Bičam jer moram te i slične spike slušat. >_>

croat1gamer
28-08-2011, 21:08
firstworldproblems.jpg
Perfektna primjena.

Viper33
28-08-2011, 22:10
bicam po tome sto sam danas gledao dio ice age 2(crtanog) i ispostavilo se da je smijesniji od 80 posto ''humoristicnih'' serija. Tj barem meni

Korpse
28-08-2011, 23:04
Al' glupo je da bitchaš po nečemu što nemam nikakve veze sa tobom, ono 'ko ih jebe, ako te živciraju takve stvari spušiti ćeš čir.

Bičam jer moram te i slične spike slušat. >_>
Jebo majku da ne znam da si neki otaku od 18-19 godina sa nekog otoka mislio bi da si neki stari prdonja od 90+ sa štapom koji stalno sere svima oko sebe i kako ga sve živcira. Nhf.

SharpDressedChevap
28-08-2011, 23:30
Svi su ti boduli malo šašavi :)

Electromaster
28-08-2011, 23:32
Al' glupo je da bitchaš po nečemu što nemam nikakve veze sa tobom, ono 'ko ih jebe, ako te živciraju takve stvari spušiti ćeš čir.

Bičam jer moram te i slične spike slušat. >_>
Jebo majku da ne znam da si neki otaku od 18-19 godina sa nekog otoka mislio bi da si neki stari prdonja od 90+ sa štapom koji stalno sere svima oko sebe i kako ga sve živcira. Nhf.

A jebiga, i to je zabava. ;D
... Osim toga, živčana sam osoba po prirodi, jebiga. >_>

Sonic_Moronic
28-08-2011, 23:37
Nekad me baš znaju nervirati cicvare koje su strašno izbirljive oko toga što jedu. "Joj ne jedem ništa s povrćem bljak" i slične spike. Ono, kad mi se nudi hrana jest ću sve i svašta i valjda sam najmanje izbirljiv od svih poznanika, čudi me to.

SharpDressedChevap
28-08-2011, 23:39
Sad je moj red da proglašavam druge ludima. Šta tebe boli prozor ako skidam gljive s pizze? a? A?

Sonic_Moronic
28-08-2011, 23:42
Joj da to mi je još najsmješnije. Pica bez gljive ko ćevapi bez luka.

SharpDressedChevap
28-08-2011, 23:43
Ma je prozor.

Electromaster
28-08-2011, 23:48
Ukusi s hranom su zajebana stvar, ja osobno imam hrpu random stvari koje u životu nemrem smislit, čisto su mi gadne, smrde na kilometar ili kajaznam.
Ali okej, nije bed, dok god znam sam sebi skuhat nekaj za pojest, zaboli me. :)

Sonic_Moronic
28-08-2011, 23:48
Ti nemaš pravo na život jer ne voliš sir.

Electromaster
29-08-2011, 00:09
smrde na kilometar

... Yup.

Al dobro ti se posrećilo Sonik, što buš osto još koju godinu doma, na faksu bi brijem crko u mjesec dana, mutavče jedan, ne znaš ni jaje isfrigat. ;D

hansi
29-08-2011, 00:46
sad mi se jede pizza sa gljivama
kurbe jedne, zbog ovog foruma sam stalno gladan

SharpDressedChevap
29-08-2011, 00:46
Naždero se pršuta, mogu fino zaspat.
Bičam po tome što nemam šta za raditi.

cham3leon
29-08-2011, 10:17
Naždero se pršuta, mogu fino zaspat.
Bičam po tome što nemam šta za raditi.

Enjoy your new thirst.

SharpDressedChevap
29-08-2011, 11:04
Žeđ? Hah. Nisam lud pa da jedem preslane pršute. Jeo prije spvanja, evo probudio se prije pola sata i žeđi nema.

TeraBajt
29-08-2011, 12:47
Nekad me baš znaju nervirati cicvare koje su strašno izbirljive oko toga što jedu. "Joj ne jedem ništa s povrćem bljak" i slične spike. Ono, kad mi se nudi hrana jest ću sve i svašta i valjda sam najmanje izbirljiv od svih poznanika, čudi me to.
debeli

Sonic_Moronic
29-08-2011, 12:51
Bolje i to nego cicvara.

Kid A
29-08-2011, 12:53
6GrlXGpfPqU
i kako sad covjek moze biti cicvara?

BigBongman
29-08-2011, 12:55
Pica bez gljive ko ćevapi bez luka.

Da. Ukusna.

str1k3r
29-08-2011, 12:56
Koja hereza na zadnijh par strana. :D

Chupacabra
29-08-2011, 13:03
Ja sam jutros jeo cicvare. Bilo je fino

Mirko L
29-08-2011, 16:21
Je li tko čuo za picoke? Jer su najbolje jelo na svijetu i jedem ih danas.
Plus, imam francuske salate. Fakjea.

Babitz
29-08-2011, 17:00
Francuska salata ima izgled i okus godinu dana mrtve prostitutke.

MasaKrisT
29-08-2011, 17:04
A takve su najfinije.

cham3leon
29-08-2011, 19:00
Francuska salata ima izgled i okus godinu dana mrtve prostitutke.

Tvoj ukus je neukusan.

Arbiter of Change
29-08-2011, 20:21
Francuska salata ima izgled i okus godinu dana mrtve prostitutke.
Vidi se da si odrastao na pohanom mesu. :eyebrows:

Kostolomac
29-08-2011, 20:35
Pohano mi je masno, a u francuskoj mrzim majonezu. =(

sickpetey
30-08-2011, 10:29
Ruska je bolja.


Jer ima meso za neupucene.

Cookie monsta
31-08-2011, 13:19
Bičam po ljudima koji ne shvaćaju sarkazam. Uvijek ispadnem glup, kad neko ne shvati.

TeraBajt
31-08-2011, 13:54
meni idu na kurac ljudi koji se izvlace na sarkazam zbog svog nedostatka humora i koji ga stuju kao svetu majku alternativnih pametnih ljudi. jebo vam bog mater.

Kenyi
31-08-2011, 14:05
il kad stave na fejsbuk u lengviđ da pricaju tecno sarkazam i ironiju.
Kao što vukajlija kaže, sarkazam je kao kurac, najbolje ga koriste oni koji ne pricaju o njemu.

Xero
01-09-2011, 14:44
Vražiji cigani mi stalno prolaze pored kuće i uznemiruju psa. Nek idu krast negdje drugdje.

Babitz
01-09-2011, 15:01
Došli su te uzet natrag.

Xero
01-09-2011, 15:23
Mrš ja sam bijel kao sir.

croat1gamer
01-09-2011, 15:24
Albino rom.

TeraBajt
02-09-2011, 13:16
Mrš ja sam bijel kao sir.
you are a wizard harry

hansi
02-09-2011, 13:51
Mrš ja sam bijel kao sir.
you are a wizard harry

IM GONNA FUCKEN PUT MAH DICK IN THE OWL

Duke of Earl
02-09-2011, 14:32
Da mi je znat otkud ti izvlačiš svoj smisao za "humor".

hansi
02-09-2011, 14:54
ceJ_DeT-c3M
od tu

Duke of Earl
02-09-2011, 14:58
Ajde, ovo je stvarno smiješno :)

Electromaster
02-09-2011, 15:07
Da, petogodišnjacima.

Duke of Earl
02-09-2011, 15:14
U stanju si zurit u komp satima/danima gledajući animeje i slažeš lego kockice po dječjim sajmovima, i onda pokušavaš srat po nekome, daj me nemoj zajebavat :)

Chupacabra
02-09-2011, 15:16
Ja sam se odvalio zbog pokusaja skotskog naglaska

Electromaster
02-09-2011, 17:59
U stanju si zurit u komp satima/danima gledajući animeje i slažeš lego kockice po dječjim sajmovima, i onda pokušavaš srat po nekome, daj me nemoj zajebavat :)

Animeji koje gledam su uglavnom bar 13+.
Ako imaš neš protiv Legača, sakaš kok i your argument is invalid.
Na dječjem sajmu smo ove godine jer trenutno tam ima najviše slobodnog mjesta. Sljedeće smo opet u Tehničkom gdje je puno kulnije.

Serem po svima jer to mi štima, woohoo~ *kvazioponašanje Nike*

Što se tiče samog videja, dobar je na početku, naglasci su lulzmutavi, scena sa sovom je fora, al na kraju kad su samo krenuli "LOL GOVORIMO RANDOM NEPOVEZANE PROSTOTE SA MUTAVIM NAGLASKOM HEHE", video se totalno srozao. To fakat može biti smiješno samo petogodišnjaicma.

Lord Ragnarok
02-09-2011, 18:03
legici nemaju kaj raditi u tehnickom. legici su za malu decicu. isto ko i animeji

Kid A
02-09-2011, 18:03
Uh kako bi te fino isamarao s apetitom da si mi samo blize

Electromaster
02-09-2011, 18:04
Znaš, poanta trollanja je da ne budešSočit pri tome.

Lord Ragnarok
02-09-2011, 18:07
ko trola? iznosimo realne cinjenice

hansi
02-09-2011, 18:09
ja volim lazanje i njoke sa mljevenim mesom
eda, najdrazi su mi njoki sa lososom i škampima
eto

Sonic_Moronic
02-09-2011, 18:09
E sori ali to što su animeji 13+ je najgluplji argument ikada.

Ima animeja sa stotinu scena "oh ispale su mi gaćice" i "oh spotakla sam se i pala na tebe i ispale su mi sise", to je djetinjasto dozlaboga.

SharpDressedChevap
02-09-2011, 18:18
U stanju si zurit u komp satima/danima gledajući animeje i slažeš lego kockice po dječjim sajmovima, i onda pokušavaš srat po nekome, daj me nemoj zajebavat :)

Animeji koje gledam su uglavnom bar 13+.
Ako imaš neš protiv Legača, sakaš kok i your argument is invalid.
Na dječjem sajmu smo ove godine jer trenutno tam ima najviše slobodnog mjesta. Sljedeće smo opet u Tehničkom gdje je puno kulnije.

Serem po svima jer to mi štima, woohoo~ *kvazioponašanje Nike*

Što se tiče samog videja, dobar je na početku, naglasci su lulzmutavi, scena sa sovom je fora, al na kraju kad su samo krenuli "LOL GOVORIMO RANDOM NEPOVEZANE PROSTOTE SA MUTAVIM NAGLASKOM HEHE", video se totalno srozao. To fakat može biti smiješno samo petogodišnjaicma.

Zašto pišeš ovako? "lulzmutavi, sakaš kok, kulnije, ekšueli..." mislim, ajde da netko to uporabi ako baš nešto hoće forsirat u svrhu posta, ali bogati jesi ti bodul ili zaostali englez? Pa pričaj hrvatski, nije da ne smiješ koristit neku englesku riječ tu i tamo ~

OT: Bičam po glavobolji.

Kid A
02-09-2011, 18:19
Vec vise od dvije godine sam na forumu i od prvog dana gledam te kako si predmet sprdnje za cijelu okolinu, ljudi ti se smiju u lice, zajebavaju te, podjebavaju te, rugaju ti se, ismijavaju a za 90% toga je zasluzno tvoje idiotsko ponasanje i izjave.
Al jebes to sve kad ti mozes iz par postova skuzit sto je lika ostavila cura nakon duge veze, sto se mozes snaci na otoku tri godine bez tableta za prociscavanje vode, sto si najpametniji ovdje.

Gledam bas ovog Terabajta i hrpu klinaca na forumu, sad se zanima za Sagana, prije tog je bila teretana i prije tog sviranje/instrumenti i opcenito svi klinci ovdje imaju neke ambicije, motivaciju i nesto sto ih pokrece u najboljim godinama zivota. Tebi je vrhunac dozivljaja kad ti starci odu pa imas fino cijeli vikend za gledanje animea.
Nisam jos imao prilike upoznati nekog tko je toliko u zabludi, umisljen i prepotentan a istovremeno toliko bijedan i ne vrijedi nicemu. Bice bez ikakvih ambicija i zelje koje ce skociti na prvi znak kad mu netko dirne u lego kockice i animeje pa ce napraviti kilometarski post o tome kako je on u pravu a mi smo u zabludi.

Iskreno mi je zao tvojih roditelja, drzim da su jako fine osobe i definitivno im nije trebalo u zivotu da se pate s tobom.
Sigurno i na ovo imas neku jebenu lajk-sakam-megakok repliku ali necu biti tu dok budes pisao.
Vjerovao ili ne, idem jebat veceras.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sex

Lord Ragnarok
02-09-2011, 18:23
Vec vise od dvije godine sam na forumu i od prvog dana gledam te kako si predmet sprdnje za cijelu okolinu, ljudi ti se smiju u lice, zajebavaju te, podjebavaju te, rugaju ti se, ismijavaju a za 90% toga je zasluzno tvoje idiotsko ponasanje i izjave.
Al jebes to sve kad ti mozes iz par postova skuzit sto je lika ostavila cura nakon duge veze, sto se mozes snaci na otoku tri godine bez tableta za prociscavanje vode, sto si najpametniji ovdje.

Gledam bas ovog Terabajta i hrpu klinaca na forumu, sad se zanima za Sagana, prije tog je bila teretana i prije tog sviranje/instrumenti i opcenito svi klinci ovdje imaju neke ambicije, motivaciju i nesto sto ih pokrece u najboljim godinama zivota. Tebi je vrhunac dozivljaja kad ti starci odu pa imas fino cijeli vikend za gledanje animea.
Nisam jos imao prilike upoznati nekog tko je toliko u zabludi, umisljen i prepotentan a istovremeno toliko bijedan i ne vrijedi nicemu. Bice bez ikakvih ambicija i zelje koje ce skociti na prvi znak kad mu netko dirne u lego kockice i animeje pa ce napraviti kilometarski post o tome kako je on u pravu a mi smo u zabludi.

Iskreno mi je zao tvojih roditelja, drzim da su jako fine osobe i definitivno im nije trebalo u zivotu da se pate s tobom.
Vjerujem da i na ovo imas neku jebenu lajk-sakam-megakok repliku ali necu biti tu dok budes pisao.
Vjerovao ili ne, idem jebat veceras.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sex

bullshit

Xero
02-09-2011, 18:23
Ej Admire čuo sam da ideš jebat večeras jel to istina?

Kid A
02-09-2011, 18:25
Ne zelim ni potvrditi ni negirati te spekulacije
http://blogs.clarionledger.com/jmitchell/files/2020/09/John_Kennedy.jpg
Odoh sad

hansi
02-09-2011, 18:26
Vec vise od dvije godine sam na forumu i od prvog dana gledam te kako si predmet sprdnje za cijelu okolinu, ljudi ti se smiju u lice, zajebavaju te, podjebavaju te, rugaju ti se, ismijavaju a za 90% toga je zasluzno tvoje idiotsko ponasanje i izjave.
Al jebes to sve kad ti mozes iz par postova skuzit sto je lika ostavila cura nakon duge veze, sto se mozes snaci na otoku tri godine bez tableta za prociscavanje vode, sto si najpametniji ovdje.

Gledam bas ovog Terabajta i hrpu klinaca na forumu, sad se zanima za Sagana, prije tog je bila teretana i prije tog sviranje/instrumenti i opcenito svi klinci ovdje imaju neke ambicije, motivaciju i nesto sto ih pokrece u najboljim godinama zivota. Tebi je vrhunac dozivljaja kad ti starci odu pa imas fino cijeli vikend za gledanje animea.
Nisam jos imao prilike upoznati nekog tko je toliko u zabludi, umisljen i prepotentan a istovremeno toliko bijedan i ne vrijedi nicemu. Bice bez ikakvih ambicija i zelje koje ce skociti na prvi znak kad mu netko dirne u lego kockice i animeje pa ce napraviti kilometarski post o tome kako je on u pravu a mi smo u zabludi.

Iskreno mi je zao tvojih roditelja, drzim da su jako fine osobe i definitivno im nije trebalo u zivotu da se pate s tobom.
Sigurno i na ovo imas neku jebenu lajk-sakam-megakok repliku ali necu biti tu dok budes pisao.
Vjerovao ili ne, idem jebat veceras.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sex

http://fc00.deviantart.net/fs14/f/2007/030/6/9/Staljin_O_RLY__by_2DamnedRaven.jpg

Xero
02-09-2011, 18:30
Lol jebanje cura je za pedere ja ću si napravit pičku od legića i partijat cjelu noć. Žulja, ali baš me briga ovako mogu gledat animeje i usput jebat.

hacker
02-09-2011, 18:46
/cut

Zašto te on toliko muči? Primjetih da ti je često na tapeti u zadnje vrijeme...

SharpDressedChevap
02-09-2011, 18:53
Pa više je to kao "wake up call", valjda mu pokušava pomoći ili nešto :)
Ali bilo bi mu pametno da posluša neke stvari, ne želi mu nitko ništa loše. Znam da sam i ja prije bio dosta glupast kad sam tek otkrivao forume, ali sam poslušao par savjeta (životnih i onih vezanih za forume) od ljudi koji su, ajmo reć, htjeli da krenem na pravi put. I vidi vraga, upalilo je, pomogli su mi. Ne kažem da treba slušat svakog lika koji ti pametuje o nekim glupostima na internetu, ali treba malo stati i razmisliti. Ako ti deset ljudi zaredom kažu da si konj, razmisli o tome da kupiš sedlo.

Zanemarite sjebano pisanje, ne da mi se ništa.

Lord Ragnarok
02-09-2011, 18:54
sedlo da te lakse zajasu? fulo si metaforu

SharpDressedChevap
02-09-2011, 19:03
Možda i jesam. Oh well.

BigBongman
02-09-2011, 19:16
Hey predo
http://meme.zenfs.com/u/e998ed9d832eb271bd0d5616b35b0b740c330de6.gifa

Ixy
02-09-2011, 19:23
Zašto još pišete? xarabas jebe, ne vidi on šta vi pišete.

Babitz
02-09-2011, 19:30
Ne shvaćam kako predatorovo gledanje animea i korištenje nepotrebnih engleskih fraza poput studentice filozofskog ima ikakve veze s tim da onaj video nije smiješan.
Uopće ne shvaćam kako to ulazi u domenu vašeg života i uništava vam ravnotežu. Ne može napisati tri rečenice bez da se počne o tome kako anime saka, zbog čeg je konfuzno kad ga prozivate da bi trebao odrasti.

Kostolomac
02-09-2011, 19:40
Par forumskih "frajera" (dripaca) počne flejmat nekoga, pa se još balavurdija na to zakači jer žele biti kao oni. K'o da je ovo prvi put :roll:

Ontopic: bičam po ovome
Po stoti put me pita isti sajt, i ovaj put joj ga stavim na FB profil. Nastavak:
http://i.imgur.com/5luYx.jpg
Volim pomoći nekome, ali jebemu krv ovo je previše =(

SharpDressedChevap
02-09-2011, 19:50
Pa tko ne bi htio biti Xabaras kad on jebe.





mislim dooh.

Sonic_Moronic
02-09-2011, 20:08
Istina je da ostali uvijek počnu zajebavati~

Death By Sexy
02-09-2011, 20:36
Strašno hejtate predu u zadnje vrijeme... Gle, Admire, kaj te briga kak on živi, pusti to. Nemaju svi iste aspiracije ( :eyebrows: ) u životu. Njemu je vrh anime i lego. Ono, kajgod... Nek se fura na to. Kaj se zamaraš s tim, frende.

Ja znam da sam naporan većini sa svojim furkama, al eto, BRKOVI.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {


EDIT: Meša mi se dok dugo gledam u ove brkove, rastu ili nešto.

Sonic_Moronic
02-09-2011, 20:41
:{

Na novi avatar sam se odlučio na osnovi mnogo kulnih brkova :{

Paran0a
02-09-2011, 20:47
Bicam po vremenu koje me sprijecilo da izadjem iz kuce. Cini se da cu opet morat bit na kompu do ko zna kaad joooooj.

BigBongman
02-09-2011, 20:54
Death ti imas masu respekta od mene zbog brkova.

Kenyi
02-09-2011, 22:25
Meni su brkovi bezveze, jer mi ne stoje.

Kid A
03-09-2011, 02:50
Strašno hejtate predu u zadnje vrijeme... Gle, Admire, kaj te briga kak on živi, pusti to. Nemaju svi iste aspiracije ( :eyebrows: ) u životu. Njemu je vrh anime i lego. Ono, kajgod... Nek se fura na to. Kaj se zamaraš s tim, frende.
Ma samo mi ga je malo zao, uopce nemam nista protiv njega. Vjerojatno bi bio i ok klinac da nema taj kompleks internet ratnika.
Sranje je samo sto mu najbolje godine zivota odose u hibernaciju. Al kao sto kazes sta me briga, meni je dobro.



Tango Bravo over and out!
http://www.palomartechnologies.com/Portals/60069/images//FighterJet-resized-600.jpg

Babitz
03-09-2011, 06:18
Rugala se sova sjenici...

Nemoj ga prozivati internet ratnikom dok se sam tako ponašaš. Da si mu zbilja htio dati dobronamjeran savjet, obratio bi mu se privatno, no ovako ti je jedini cilj bilo ponižavanje i dostizanje nekog alfa statusa na forumu, što si i postigao među lokalnim forumskim ovcama.
Čestitam svima, djetinjastiji ste od osobe koja slaže legiće na jebenom dječjem sajmu.

Kid A
03-09-2011, 07:03
no ovako ti je jedini cilj bilo ponižavanje i dostizanje nekog alfa statusa na forumu

E ali nije. Upustio sam se u pricu i rekao ono sto mislim a uopste mi forum ne igra toliku ulogu u zivotu a narocito on da ga idem ponizavati, jel. On vec dovoljno radi taj posao tako da nema potrebe.

I ne znam koliko se vise moze igrati na tu kartu "gori ste od njega". Za sve sto su mu ljudi dosad rekli je on dao materijala

Raz
03-09-2011, 09:14
I ne znam koliko se vise moze igrati na tu kartu "gori ste od njega".

Pa kad je istina. Koliko god predator zna biti naporan sa svojim anime referensama u skoro svakoj temi, mnogo je gore to što znam da će se tema u sljedećih par strana pretvoriti u još jedno pljuvanje po predatoru, animejima i neznam čemu sve ne.
Hell, ne mora čak ni spomenuti anime... sama njegova prisutnost dovodi to toga. Jer hej, to je totalno "in" i svi kul klinci to sada rade.

Btw, onaj video je nesmiješan. Početak je jedino fora.

Kvothe
03-09-2011, 09:55
Death ti imas masu respekta od mene zbog brkova.
E on ih brije ponekad. E.

Di ti je sad respekt.

Lord Ragnarok
03-09-2011, 09:59
http://cdn.babble.com/famecrawler/files/2010/12/Care-Bears-bh13.jpg

Xero
03-09-2011, 10:02
Ajmo pravit djecu.

BigBongman
03-09-2011, 10:28
Death ti imas masu respekta od mene zbog brkova.
E on ih brije ponekad. E.

Di ti je sad respekt.

Mora. Jer zbog tolike epičnosti njegovih brkova svemir bi se urušio. E.

hansi
03-09-2011, 16:12
e ajmo sad svi bit prijatelji i gledat
http://www.toy-tma.com/wp-content/uploads/2010/06/my_little_pony_tales-show.jpg
koji je vama najdrazi? meni je
fluttershy
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110813164331/warhammer40k/images/5/50/350px-Char-fluttershy.jpg

Chupacabra
03-09-2011, 16:17
NVGI6mhfJyA

Kid A
03-09-2011, 16:18
Nedavno mi je neka zenska sa steamgiftsa giftala KOTOR al je izricito trazila da zauzvrat pogledam bar jednu epizodu tog

Xero
03-09-2011, 16:19
100% želi tvog konjanika.

Chupacabra
03-09-2011, 16:48
Nisam siguran je li trollala ili je bila ozbiljna. Women.

Xero
03-09-2011, 16:49
Besplatni keylogger:
https://www.playfire.com/bf3-vs-mw3/dee224b1cfc1a114

Chupacabra
03-09-2011, 16:50
We promise to never spam you.

Seems legit

Xero
03-09-2011, 16:54
KLIKNI!

Cookie monsta
08-09-2011, 23:02
Bičam po malim džepovima u hlačama uvijek mi nešta mora ispast, danas mi pod nastavom iz trenerke ispadne mobitel i naravno da mi ga je kurva uzela

Electromaster
08-09-2011, 23:04
Bar ti nije ispo u busu il negdje...

Ja zato hejtam džepove trenirki, sve iz njih ispada, ne jer su mali neg jer su labavi...

Mirko L
10-09-2011, 18:27
Ja sam na isti način izgubio pokaznu za autobus dva puta.

Možda i zdravstvenu, doduše, za nju nisam siguran kako i kada.

Devil Dog
10-09-2011, 19:18
Kako ti može sve poispadat ako ne trčiš :/

Electromaster
10-09-2011, 20:42
Kad sjedneš, otvor džepa mutavo stoji.

Sonic_Moronic
10-09-2011, 21:35
Vi ste mutavi onda lol. Iz džepa mi nešto može ispasti jedino kad legnem. A u trenirkama fino možeš osjetit sve što je u džepovima pa nema šanse da izgubim.

sickpetey
10-09-2011, 21:38
Sve mi hlace imaju 4 il vise djepova i svaki na zatvaranje. Izgubio sam stvari....nikad.

Electromaster
10-09-2011, 23:33
Nisam ni ja u takvima. Al u mutavim trenirkama samo sjedneš i odma sve ispada iz džepova.

Sonik ti si prasac pa ti se trenirka pripije uz kožu ko latex tajice, nemre niš ispast ni da hoće.

croat1gamer
10-09-2011, 23:38
Sonik ti si prasac pa ti se trenirka pripije uz kožu ko latex tajice, nemre niš ispast ni da hoće.
O BOGA TI MILOGA
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Babitz
10-09-2011, 23:54
Traperice su najveće smeće od odjeće ikad i treba ih lansirat u orbitu.

Kenyi
10-09-2011, 23:59
Ja imam hlace od tvida i baš mi super stoje e.

Chupacabra
11-09-2011, 00:31
Tvid. :pray:

TeraBajt
11-09-2011, 02:15
mrzim trenirke. za trening nikako, a kamoli za izlazak. samo u kuci ako nemam neke kratke hlace.

MasaKrisT
11-09-2011, 03:55
8Td2ypRhmmE&feature=related

CrazySmurf
11-09-2011, 09:54
Traperice su najveće smeće od odjeće ikad i treba ih lansirat u orbitu.
Šta im fali?

Devil Dog
11-09-2011, 10:07
Napisao je na prošloj stranici.

Mirko L
11-09-2011, 10:30
Ja traperice, kad nije ljeto, nosim u školu i vani samo zato što ne znam za dobru alternativu.

Postoji li još šta pristojno? Inače, oni imaju preloše džepove, a tute ni ne nosim, pa ne znam.

OT: Bitcham po hrvatskom nogometu. Osim što je loš sam po sebi, ocu mi se riskantno voziti autom, jer ima zbog firme zagrebačke registracije, a nedavno su zapalili jedan takav auto.

Znam da je ta tema prožvakana tisuću puta, ali nikad se ne možeš načuditi retardiranošću ljudi.

majstoro
11-09-2011, 11:08
Ja sam i na tjelesnom igro lopte u trapericama :P

Cookie monsta
11-09-2011, 12:13
Bičam po vremenu prebrzo prolazi

majstoro
11-09-2011, 14:10
Bičam po ljudima koji forsaju rijec "znači"

SharpDressedChevap
11-09-2011, 14:46
Bičam po ljudima koji forsaju rijec "znači"

Znači tako.

cham3leon
12-09-2011, 15:42
Jedan kolega toliko forsira tu poštapalicu, a kad nekome nešto objašnjava boji se sam sebe i počne mucat, brzo govorit i doslovce svaka treća riječ mu je "znači". Bilo bi smiješno da nije tužno.

Outmind
12-09-2011, 18:55
Bičam po ljudima koji forsaju rijec "znači"

Kad sam bio u srednjoj imali smo na par mjeseci na zamjeni profu iz pov/zem koja je stalno govorila znači.

Iz dosade sam se jedan njen sat koncentrirao samo na to koliko će puita reći tu čarobnu riječ. Žena je pričala povijest cijeli sat, i "znači" je rekla doslovno 172 puta!

Wishmaster
12-09-2011, 19:00
Baš doslovno ili...?

Outmind
12-09-2011, 19:04
Da, brojao sam i zapisivao.

Mirko L
12-09-2011, 19:54
Ja sam to brojao dok bi netko odgovarao. U nekome više, u nekome manje, ali u svakog se mogao naći popriličan broj ''znači''.

Kenyi
12-09-2011, 20:13
Šta bi to trebalo da znaci

Kvothe
12-09-2011, 20:24
Bičam po bureku. Prefini je.

Cookie monsta
13-09-2011, 11:51
Onda nemoj bičat nego šuti i jedi!

Mirko L
15-09-2011, 11:04
Jesam li to samo ja, ili je u zadnje vrijeme na fejsu strahovito porastao broj emogej ljubavnih stvari?

Lord Ragnarok
15-09-2011, 11:10
samo ti

SharpDressedChevap
15-09-2011, 17:02
Bičam po busevima i ovoj vrućini. Strašno, umalo se nisam srušio jer ono nije normalno, jedva nešto zraka ulazi u bus. Babe seru da školarci idu svagdje, školarci seru da babe idu svagdje a meni grozno. Sad sam odspavao 2 sata, nadrkan sam i sve mi smeta.

Xero
15-09-2011, 17:33
Nisi valjda stajo cijelim putem?