PDA

Pogledaj cijelu verziju : Syberia 3



Arbiter of Change
18-04-2009, 16:01
Yup, izgleda da je novi nastavak konačno najavljen i u izradi... jedino pitanje je dolazi li i za PS3. Jedva čekam. :)

http://www.microids.com/en/press/30/returns-on-the-syberia-3-announcement.html

Grim
18-04-2009, 16:09
Kolko se sjecam to je jedna od jedinih avantura koje sam ja igrao... tj. jedina... ak je to ta igra :|

Raz
18-04-2009, 16:22
Vidiš ja uopće nisam Syberiju još igrao... a pošto sam u zadnje vrijeme nekako nabrijan na avanture... mogao bi ju isprobati.
Btw. dobra vijest :)

IGoR_2803
18-04-2009, 17:09
Kolko se sjecam to je jedna od jedinih avantura koje sam ja igrao... tj. jedina... ak je to ta igra :|

šta si ti sve propustio onda... :(

Grim
18-04-2009, 17:34
Kolko se sjecam to je jedna od jedinih avantura koje sam ja igrao... tj. jedina... ak je to ta igra :|

šta si ti sve propustio onda... :(
Ma nevolim bas avanture ja sam vise za RPG-ove i FPS-ove... :)

Bartuc
18-04-2009, 17:49
Ma nevolim bas avanture ja sam vise za RPG-ove i FPS-ove... :)

My kind of man :D

Ja isto ne volim avanture ali ima izuzetaka koje su mi fenomenalne. Stalno slušam o toj Syberiji kako je dobra ali nikada je nisam niti vidio niti probao :(

IGoR_2803
18-04-2009, 17:55
Ma nevolim bas avanture ja sam vise za RPG-ove i FPS-ove... :)

My kind of man :D

Ja isto ne volim avanture ali ima izuzetaka koje su mi fenomenalne. Stalno slušam o toj Syberiji kako je dobra ali nikada je nisam niti vidio niti probao :(

e, ja sam se naigrao avantura ali eto, syberiu nisam, ni jedinicu ni dvojku, makar ih imam negdje u nekoj ladici... :) čekaju bolje dane...

Outmind
18-04-2009, 18:40
Volili vi avanture ili ne, syberia 1 je obavezno štivo svakog iole ozbiljnijeg gamera. Atmosfera te igre je nenadjebiva. Dvojka je već bezveznija, ali nije ni ona za bacit...

Rang€r
18-04-2009, 21:37
mislim da sam igro demo siberije 2 na cdu s pcpa il hackera, onak nice igra, al objasni djetetu od 9-10 godina kak se igra avantura i prevedi mu text :(

bananac
19-04-2009, 09:23
nastavak? :pray:

samo...o cemu ce se radit?

mravojed20
19-04-2009, 11:20
Ma nevolim bas avanture ja sam vise za RPG-ove i FPS-ove... :)

My kind of man :D

Ja isto ne volim avanture ali ima izuzetaka koje su mi fenomenalne. Stalno slušam o toj Syberiji kako je dobra ali nikada je nisam niti vidio niti probao :(


Odigraj demo prve Syberije ima nekih 100mb, to je najbolji i najatmosferičniji dio igre, savršeno prenesena atmosfera gradića u Alpama. Sve nakon završetka demoa mi je bezveze.

Isto vrijedi i za drugi dio.

bezimeni
19-04-2009, 11:35
Jel to ono kada te napada neki medvjed a ti moraš upecati ribe kako bi ga nahranio i nastvio dalje.Popizdim sa takvim igrama .Ak nemam optiku na pušci ne želim ni igrati takvu igru :D .

Deadwalker
19-04-2009, 11:47
Jel to ono kada te napada neki medvjed a ti moraš upecati ribe kako bi ga nahranio i nastvio dalje.Popizdim sa takvim igrama .Ak nemam optiku na pušci ne želim ni igrati takvu igru :D .

lol :rotfl:

mravojed20
19-04-2009, 11:59
Je da to je Syberia 2, to s medvjedom se odigra već u demou :)

Feanor
19-04-2009, 12:16
Ni ja nisam neki veliki fan avantura, zanimljivo je da sam bio dok sam bio mlađi i strpljiviji, danas nebi imo ni zivaca ni vremena odigrat bilo koju kompliciraniju avanturu, osim novog Monkey Islanda ili Grim Fandanga...
Al Syberia je ok, evo drzim prekrizene prste da vam nece zajebat tricu xD

Arbiter of Change
27-11-2012, 10:14
Službena potvrda je tu.
https://www.facebook.com/notes/micro%C3 ... 1446274188 (https://www.facebook.com/notes/micro%C3%AFds-official/anuman-interactive-and-benoit-sokal-confirm-syberia-iii-is-on-its-way/537531446274188)

Benoit Sokal, who is working as Artistic Director on the Syberia saga, adds : “I’m very pleased to be creating another Kate Walker adventure and working with Anuman Interactive’s teams on the project. I created the first two episodes of Syberia with Elliot, so I’m also really happy to be able to create this new one with him and illustrate the evolution of Anuman as a significant player in the adventure games industry.”