PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moto Quad



Ghost_Rider
18-04-2009, 13:31
Ako nije poravo mjesto za ovo pitanje onda radite sta hocete,ili ipak premjestite gdje treba.

Sta misliti o ovim ATV vozilima,jesul dobri i dali je pametno jedan kupiti za manju upotrebu.

http://www.tradenote.net/images/users/000/442/702/products_images/ATV__Quad__Quad_Bike__Go_Kart__EEC_ATV__300cc.jpg

Mislim ovako nesto da kupim sebi,al sad neznam koliko je pametno voziti ovo cudo.Je li bolje od motora.Kud sve moze da ide,jel mocnije od motora,jel moze da ide po brdovitim terenima,dali se brzo kvari,itd.

Chappi
18-04-2009, 13:38
Nemoj to kupit s tim se samo mozes lako ubit.Radje kupi neki motorcic

Ghost_Rider
18-04-2009, 14:05
Jbg,imam 19 godina valjda sam dorastao ovim.Motor mi se nesvidza jer ima dvije gume,pa mi izgleda brza smrt.

Frky
18-04-2009, 14:56
Ja sam oduvjek to želio imati! Još bi ugradio kopačicu i orao vinograde po selu za pare!

Ghost_Rider
18-04-2009, 15:52
Ja sam oduvjek to želio imati! Još bi ugradio kopačicu i orao vinograde po selu za pare!

:pray: :pray:

Dobra ideja,al nije to valjda za oranje vinograda i njiva :D .

Necto
18-04-2009, 16:45
quad je shit imho ... s tog se ubijes 5 puta brze nego s motora obicnog ...

probaj prvo negdi provozati djir na nekome prije pomisljanja na kupnju ...

Ja sam ga vozija i da mi ga netko daje besplatno nebih ga vise nikad

Z@gi
18-04-2009, 19:55
:?
Bas me zanima kuda si ga vozio !?!
Sigurno po cesti , atv je namijenjen za sumu , blato i zahtjevan teren , i neres ga nikako usporedivat s motorom.
Ak se mislis vozit po sumi i blatu uzmes atv , ak mislis po cesti uzmes motor.
Btw,Jednom ga vozio i prejeben osjecaj , te da imam pare odma bi ga kupio .
Kolko kubika mislis uzimat?

Necto
18-04-2009, 20:38
po cesti i po makadamu ... po cesti je upravljivost nikakva, dok je offroad ipak bolje ...

ali svejedno i za offroad bi radije uzeja nekog crossera nego atv ...

ali to je samo moje misljenje :wink: ... zato i kazem neka proba prvo napraviti djir ako je u mogucnosti

Ghost_Rider
18-04-2009, 20:55
Ovaj bude moj: http://www.atv-quad.si/atv_quad_ponudba/linhai_300_4x4_atv_quad.htmlS :D .

Jel odlican,ne razumijem se bas najbolje oko ovih vozila pa mi malo opisite koji su quadovi jaci.Ovaj mi izgleda sasvim OK,netreba mi nista jace ni vece.Dobro dosao je jer zivim u selu gdje ima brda i puteva od kamenja.

BTW vise ce se voziti po makadamu.

Kid A
18-04-2009, 21:07
A sta ce ti to?Ja to ne bih uzeo ni kad bi mi neko poklonio,majke mi.....mozda bih ga samo prodao :)
Totalno neupotrebljivo...

pimp
18-04-2009, 21:10
A sta ce ti to?Ja to ne bih uzeo ni kad bi mi neko poklonio,majke mi.....mozda bih ga samo prodao :)
Totalno neupotrebljivo...

s tim planira odletjeti u svemir?

ghost rider , kažeš da imaš 19god? jel imaš ti vozačku za to? jel znaš ti voziti motor uopce? baš i nebih rekao pošto nemaš blage veze o motorima a vidim ni o quadovima , nije ti to biciklo


btw. na krivom forumu postavljaš pitanje , ovdi je vecini ljudi najbliže quadu bilu preko igre na kompu :D

odi na motori.hr i tamo se posavjetuj

rade0N
18-04-2009, 22:02
po cesti je katastrofa,negiba s mjesta
a za offroad je dobar samo neznam bas gdje bi ti to vozio
u svakom pogledu motor bolji i jeftinji
a sad da se brzo i lako gine istina
samo hjebiga mozes past iz kreveta i poginut

Kid A
18-04-2009, 22:03
po cesti je katastrofa,negiba s mjesta
a za offroad je dobar samo neznam bas gdje bi ti to vozio
u svakom pogledu motor bolji i jeftinji
a sad da se brzo i lako gine istina
samo hjebiga mozes past iz kreveta i poginut
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Z@gi
18-04-2009, 22:20
Ovi s 250ccm ti idu oko 100km/h , al to je cisto dosta za offroad , i ak ce ga za to koristit niti mu netreba vozacka!

serijski samoubojica
19-04-2009, 10:55
Quad je prvensvetno namjenjen za offroad, a ne za cestu tako da... Jednom sam ga isprobao, ali nekakvu gigantsku verziju za snijeg. Ludara samo takva :D

MTF*
19-04-2009, 13:56
neznam kaj brijete vi...
vozim se zadnje 2 godine s time po ljetu, i offroad i po cesti (frend ima)...
ovo da se lagano padne stoji jedino ak si idiot, jer kad skreces samo tijelom trebas nagnut u drugu stranu i to je to!
za offroad je dusu dalo, takodjer i jebeno krece, dobre brzine postize i ne kuzim zas nije dobar za po cesti onda? po meni sigurno bolja solucija nego oni mali skutercici i takve picke materine...
da imam pare odma bi si kupio atv, pored toga, osjecaj je puno bolji neg na motoru...

Z@gi
19-04-2009, 14:39
ma pusti ih , govore o necem sto nisu ni probali ni vozili

str33t6l0w
19-04-2009, 22:31
daaaj čovječe.. ovo je predobra stvar...

ima susjed.. 2 seta guma... jedni za blato i jedni za cestu.. 10min treba da ih zamjeni... po jeseni/zimi/proljeću koristi za blato a po ljeti ove za cestu... predobra stvar... ide ko zmaj.. 350ccm...

svakako uzmi.. ja na ljeto kupujem (tj. dobivam :) ) tako da do onda čekam :)

Ghost_Rider
20-04-2009, 18:28
evo ja odluci uzeti quad.Pogledao neke i jako mi se svidili,odlucio sam uzeti quad od 200cc,nije mi potreban nista jaci.Sada ako mi mozete samo reci dal se na quad moze ugraditi volan,nepase mi ono njegovo sranje.Molim brz odgovor ako je moguce.Thanks svima koji su me nagovorili da uzmem ovo cudo :D .

eddie2142
20-04-2009, 18:56
a volan je ipak malo gej za to, a ako moras uzmi onaj veliki ko kotac od fijakera

The Jackal
20-04-2009, 19:02
To sam si brijao uzet za ribičiju. Al neki ogroman i dosta jak. Treba ipak furat podosta ribičke opreme.. :D

McPingvin_v2.0
20-04-2009, 20:07
Što će ti quad za do foruma?

Z@gi
20-04-2009, 20:20
stvarno na njemu ti netreba volan , nije to ko auto pa da ces vrtit ga 360° , a i malo ce ti to cudno izgledat .
A sad dal se da ugradit stvarno neznam.

pimp
21-04-2009, 20:32
evo ja odluci uzeti quad.Pogledao neke i jako mi se svidili,odlucio sam uzeti quad od 200cc,nije mi potreban nista jaci.Sada ako mi mozete samo reci dal se na quad moze ugraditi volan,nepase mi ono njegovo sranje.Molim brz odgovor ako je moguce.Thanks svima koji su me nagovorili da uzmem ovo cudo :D .


ti nas zajebavaš ili wtf? si ikad vozio biciklo?

Guber
22-04-2009, 09:42
quadovi su preludi, bude si svakako kupio jednog kad bude msvoj što se kaže