PDA

Pogledaj cijelu verziju : Parlaonica - Facebook



flander
18-04-2009, 10:45
evo sad je na hrt-u bila Parlaonica na temu Facebook - dobre i loše strane

i sad kak su to komentirali više manje kvalitetnim komentarima, zadnji komentar Ive Šulentić (voditeljice briljanteena) bio je tipa "Facebook je puno bolji nego igrice uz koje ljudi provode sate", u tom smislu, al glavna bit je ta da je uzveličala Facebook nad sve igre.

Sad šteta što je to bio kraj emisije pa nitko nije stigao prokomentirati. Ali da ste bili u tom trenutku što bi joj rekli na tu njenu izjavu.

Moje mišljenje je da se Facebook nemože uspoređivat ni po ićemu uz igre,a i ako bi se uspoređival pretpostavljam da bi igre bilo kojeg žanra dotukle facebook.

Dakle vaše mišljenje ?

croat1gamer
18-04-2009, 10:55
Super mario >>> facebook

Mozda bi bila djelomicno u pravu da je mislila pod facebook > igre (multy probabli) pod socijalnim dijelom, kao druzenje ljudi, razmjenjivanje iskustava i slicno, u sto iskreno sumnjam da je mislila, a i viid se da nikada nije pravilno zaigrala u multiju, pa nije niti vidjela divnu socijalizaciju razlicitih ljudi sa svih strana svijeta (ili barem koliko ping dopusta, xD).
Mmo igre sam ubrojao pod multi.

Ali ako je mislila na igr**e, onda je u pravu, ali ona je mislila na sve igre, ne samo igr**e.
Jer tko normalan provodi uz igr**u vise sati dnevno. :o
Uz igru se razumije, ali igr**a...

Guber
18-04-2009, 11:03
nema usporedbe...

facebook sam po sebi mi se nesviđa, glavna uloga mu je druženje s ljudima, ja se s ljudima neću družiti preko neta... osim ako su gameripa da nabacimo koju partiju :)

ono ok je facebook, ali ne vidim what's the big deal... a i mnogo je mladih ovisno o njemu... pa su ga sigurno veličali nad igrama... da ne bi slučajno ispalo da je i facebook ovisnost kao svi što su igre... mah više mi idu na qrac i te emisije i sve... pa ako si puno na kompu to očito i sam znaš i jeb*no si retardiran ako si dopuštaš da te to uništava... svatko zna koliko izlazi van... rekreira se itd.

Hellboy
18-04-2009, 11:21
Bah, svaki put su u takvim emisijama nadobudni retardi koji nekome misle diktirati kako će provoditi svoje vrijeme. Nabijem ih, ako želim, provodit ću 24 sata dnevno na računalu i zaboli me što hrpa kretena ima za reći. (Napomena, ako sam rekao da ću sjediti za računalom 24h dnevno, ne znači i da hoću). Ako se netko ne može kontrolirati, zaslužuje da krepa za računalom, no nije na meni, nekom psihologu ili random babi koja tupi kako su računala sotonino djelo da nekome određujemo kako će i što će raditi sa svojim vremenom. A dok su igre interaktivna zabava, Facebook je portal na kojem kreteni razmjenjuju fotke slikane u veceu. Da, baš je bolji.

Kid A
18-04-2009, 11:28
Od nje je i za ocekivati za takav komentar.....gledajte,pri spomenu igara neupucenima poput nje prvo na pamet pada Solitaire,Tetris,Space Invaders i Pacman i nije ni cudo sto je zajednicki nazivnik za taj skup formiran u deminutivu "igrice".Sta ona zna sta je Metal Gear Solid,The Witcher,Fallout 3,Silent Hill itd...Facebook mi je ok ali nisam zavisnik kao neki i ne vrti mi se celi svijet oko njega.Zivot je postojao i pre facebooka.O ovom bi se dalo jos diskutovati.Facebook je najveca kradja identiteta u zadnjih 10 godina.

Arbiter of Change
18-04-2009, 11:28
Facebook je mainstream.
What he said. Facebook je dao izliku računalno nepismenima da koriste ta ista računala.

Facebook bolji od igara (čim su spomenute igrice odmah znaš da je velika šansa da priča neupućena osoba)? Ne bih se složio; MP + headset je sto puta bolji od nekog tamo portala koji se kao kuga proširio bez nekog posebnog razloga osim što je "in". Ali naravno, ne dao Bog da se Facebook prepozna kao ovisnost unatoč tome što izgleda ima ljudi koji provode 5+ sati dnevno tamo izmjenjujući "lolol, kako kuuuul!11!" komentare svaki dan.

Guber
18-04-2009, 11:29
Facebook je portal na kojem kreteni razmjenjuju fotke slikane u veceu. Da, baš je bolji.

:rotfl:

istina istina

Mislim da je Viking rekao u intervjuu s LNL-o mda će gaming postati popularan... nemojte me uzeti za riječ ali misli da je to on bio

croat1gamer
18-04-2009, 11:47
Facebook je portal na kojem kreteni razmjenjuju fotke slikane u veceu. Da, baš je bolji.

:rotfl:

istina istina

Mislim da je Viking rekao u intervjuu s LNL-o mda će gaming postati popularan... nemojte me uzeti za riječ ali misli da je to on bio


Pa nakon exterminatusa ce i ostati vecinska populacija koja voli igrati igre.


5+ sati dnevno tamo izmjenjujući "LoLoL, KaKo SwAtKoOol! Ja WaS WoLuU"
Fix'd

Deadwalker
18-04-2009, 11:55
e u toj parlaonici se uvijek nađu "genijalci", ono... :roll:
Facebook je jednostavno postao za mnoge velike ovisnost i kako kaze Arbi, razlog da se informaticki nepismeni ljudi sluze racunalom i razmjenjuju komentare na slike i razne debilne kvizove, grupe i da ne nabrajam. Neki doslovce gore na njemu provode po x sati i dnevno i onda mi je najjace dok sljedeci dan na kavi se razgovaraju o tim glupostima s face-a... :thumbs1:
No dobro, ima vec tema u pljuvacnici o facebook-u, nego da skomentiram tu zadnju izjavu. Ocito je rijec o osobi koja nikad nije igrala ozbiljnije igre od nekakvog tetrisa, pa ocito nema pojma o cemu govori. Multiplayer je po meni daleko veci i bolji oblik zabave, lan-ove da ne spominjem. Ali neeeeeeeee, mi koji igramo igre smo jos po njihovoj definiciji n00bovi bez drustvenoga zivota, a oni koji su gore x sati su toliko kulni da im je samo nebo granica jer ono, znaju svaku pojedinost svih festi u gradu i nabacili su 100 komentara na svaku sliku... :roll:

TeraBajt
18-04-2009, 12:00
Jedna ženska u toplicama kupila teen. Meni dosadno, uzeh pa pročitah. Mogao bih reći da je skoro svaki članak o svakodnevici, retajnim kolumnama koje šalju wannabe pisci, kvizovima, spominje facebook. Našao sam čak i priručnik za kratice na internetu, te templateovi hejt, zaljubljenih i srcedrapajućih komentara. Onako, koji kurac?

Deadwalker
18-04-2009, 12:04
da,ono,po nekoj vasoj prici ispada da su gejmeri kao bolji i otvoreniji.Cista laz,dobra vecina su retardirana djeca.

nitko ne prica da li je netko bolji ili otvoreniji, rijec je opcenito o percepciji igara i neupucenim ljudima koji govore o stvarima o kojima ocito nemaju blage veze. Nije bilo prvi, a vjerojatno ni zadnji put.

Electromaster
18-04-2009, 12:04
Likovi iz mog razreda svaki dan provode bar 3 sata igrjući poker na Faceu, te još barem 2 sata pričajući o tom istom pokeru. :(

Kid A
18-04-2009, 12:08
To nije nista.Kod nas u BiH ima jedna emisija nesto poput vase Red Carpet.Jednom im je bio gost stanoviti Milan Vujic,osoba koja ima najvise prijatelja na facebooku.....konkretno totalni anonimus,obicni konobar iz kafica u koji cesto idem i on je sad kao gost u emisiji,sjedio cijelo vrijeme u studiju bezveze.

Frky
18-04-2009, 12:23
Nisam gledao parlaonicu jer sam morao raditi i sad mi je žao! A ovo što je Iva rekla, da je facbook bolji od "igrica", je tipično žensko mišljenje!

Raz
18-04-2009, 12:23
Neću ništa posebno govoriti pošto je sve rečeno. To se jednostavno nemože uspoređivati jer su po mojem mišljenju igre definitivno bolje i kvalitetnije druženje. Najveći je problem što je facebook danas postao mainstream pa netko tko ga nema se više ne uklaplja u društvo. Pokvarena mašinerija fag... ovaj facebooka me još nije povukla, a ni neće. I shall resist!

serijski samoubojica
18-04-2009, 12:24
Likovi iz mog razreda svaki dan provode bar 3 sata igrjući poker na Faceu, te još barem 2 sata pričajući o tom istom pokeru. :(

Kao i moji. Ono u 8 ujtro mi dolazi njih 5 sa spikama stila: stari moj ja vidin da ti ne igraš pa daj meni čipova. U zadnje vrijeme su počeli igrati za prave pare...

###DK###
18-04-2009, 12:33
Facebook mi je totalno naporan. Stvarno ne vidim što je ondje zanimljivo.
Svaki komentar je isti. I ne kužim kako uopće mogu uspoređivati igre i to.
A razlog zašto je u Parlaonici rečeno to što je rečeno je to što nitko tamo nije upoznat s igrama, tako da ni ne mogu vidjeti zabavu u njima.

Babitz
18-04-2009, 12:47
Meni ide na kurac što svugdje, ali baš svugdje čitam/slušam o jebenom fejsbuku. U vlaku, u prolazu, u tramvaju - jebeno svugdje ljudi pričaju o jebenom mrtvom fejsbuku. Čitam novine, par članaka o tom smeću. Kad se izlazi van, nose se fotoaparati i slika se da se mogu slike stavit na fejsbuk pa komentirat "xXxkako swatkoooxXx" i slično. Čuo sam i da se ne moš upucavat nekoj ženskoj ak nemaš fejs. Dođem na filozofski, tamo na kompovima svi surfaju na fejsbuku. Prije par godina bi te gledali ko nolifer gikčugu ako si znao uopće što je MSN ili sam podesit konekciju na net, a sad je sve tolko mainstream. Ljudi koji su prije 3 godine gotovo kriminalno izbjegavali komp sad se lijepe na kompove i fejsbuk više nego herpes na mene.

Nije ni fejsbuk toliko kriv, već je bezveze postao tako popularan i retaji ga abjuzaju. Ljudi su ološ, mrzim ih.

flander
18-04-2009, 12:57
Ive Šulentić (voditeljice briljanteena)
To je to.
I da,ono,po nekoj vasoj prici ispada da su gejmeri kao bolji i otvoreniji.Cista laz,dobra vecina su retardirana djeca.


ne kužim te?

nisam ja reko da su gameri bogovi sad nasprem ljudi koji su na facebooku itd. samo kažem da me iznenadila ta izjava, koja je nepromišljena i smiješna, cura koja nikada nije igrala niš "ozbiljnije" od tetrisa i neznam pacmana tvrdi da je facebook puno bolji od pc ili konzolaških igara, a po čemu je bolji ?

naravno i facebook ima neke dobre strane, ali opet nemoš reć da je bolji od nećeg drugog ;)

Kid A
18-04-2009, 12:58
Pa zar nismo bogovi?!?

flander
18-04-2009, 13:02
Pa zar nismo bogovi?!?

hehe calm down calm down ^^

@King Mortal da to je fakat zanimljivo to sa fotoaparatima, al dobro bar se sada prodaju bolje ^^ Olympus,Sony i nzenam Philips se ne bune hehe

a i to kaj veliš, prije su te svi nekak čudno gledali "lik visi po cijele dane za kompom,nije normalan" sad je to dobar dan, isto to kaj veliš za upucavanje curama, mada i cure dečkima "imaš fejs?"

dobro pa mi koji smo već odavno "zahaklani" za kompove pa nam je to nekako normalno,privikli se, sad se napokon možemo smijat onima koji su se nama smijali hehe

WE WILL HAVE OUR REVANGE MUAHAHAHAA

-.-'

Kid A
18-04-2009, 13:04
Pa zar nismo bogovi?!?

hehe calm down calm down ^^

@King Mortal da to je fakat zanimljivo to sa fotoaparatima, al dobro bar se sada prodaju bolje ^^ Olympus,Sony i nzenam Philips se ne bune hehe

a i to kaj veliš, prije su te svi nekak čudno gledali "lik visi po cijele dane za kompom,nije normalan" sad je to dobar dan, isto to kaj veliš za upucavanje curama, mada i cure dečkima "imaš fejs?"

dobro pa mi koji smo već odavno "zahaklani" za kompove pa nam je to nekako normalno,privikli se, sad se napokon možemo smijat onima koji su se nama smijali hehe

WE WILL HAVE OUR REVANGE MUAHAHAHAA

-.-'
Apsolutno,sad su oni inferiorni u poredjenju s nama :):):)

Guber
18-04-2009, 13:07
e al idemi u 3pm kad se sve mora slikat, ja ih baš rezistam s tim slikanjem u društvo, djelom jer sam bolestan i nemam volj, djelom jer je retaridrnao,, sve moraju uslikat... i onda spoilaju svu zabavu

Babitz
18-04-2009, 13:08
@flander
Meni idu na kurac ti ljudi koji su te u stanju ismijavat da si neozbiljan i dijete jer "igraš igrice", ali hej, kad će mu trebat instalirat vindoze ili krekirat nfs, prvi si kojeg će zvat. Isto sad i ova fejsbuk generacija kojima se život vrti oko spomenutog sajta. Riješio sam se svog profila i ne želim više imat veze s najgorim komjuniti setingom ikad igdje.

flander
18-04-2009, 13:11
@ KingMortal a istina da, al opet i ako se to desi u laganini odhebem,pa nek si misli kaj oce hehe

Guber
18-04-2009, 13:12
je. sam šteta koliko ženski na njemu...

Babitz
18-04-2009, 13:13
95% ih je ionako maloumno, a ne isplati se tražit iglu u plastu stijena.

Guber
18-04-2009, 13:36
nema veze što su maloumne... :D

flander
18-04-2009, 13:47
da,pica nema lica :D

Majka
18-04-2009, 13:49
Svaka ženska koju krenem barit me obavezno pita jel imam fejs. Kak bi bilo retajno da ja nju pitam, npr. jel igraš wow? Il kolko hs-a ima u codu:P

Babitz
18-04-2009, 13:50
Ni sifilis.

###DK###
18-04-2009, 14:06
je. sam šteta koliko ženski na njemu...

Jedan od razloga zašto je facebook OK.
Gledaš ženske koliko te volja. :D

Kid A
18-04-2009, 14:07
A pa ne mozes gledati ako ih prethodno ne dodas....to mozes samo na myspace-u...

Neven <R>
18-04-2009, 14:29
Ja sam najgora vrsta - igram igrice na facebooku. :(

###DK###
18-04-2009, 14:31
A pa ne mozes gledati ako ih prethodno ne dodas....to mozes samo na myspace-u...

Ta nije ih problem dodati. Ja pola ljudi koje imam na facebooku svakako ne poznajem.
Vjeruj mi, koga god da dodaš, prihvatit će te.

K4ciga
18-04-2009, 14:50
Inače,zanimljivo je kako na Facebooku - koliko sam ja vidio,budući da osobno nemam account - gotovo pa i nema svađa.Razlog tome je što si ovaj put,u većini slučajeva,potpisan imenom i prezimenom,i ostavljaju se takvi komentari kakvi se ostavljaju - ljube vtp baš si slatka ovdjeSi slično.

Kako bi forum bio ljepše mjesto da se svi imenom i prezimenom potpisuju.

###DK###
18-04-2009, 15:05
Nemaš se svakako na facebooku oko čega svađati.
Nema ti tu nekakvih velikih rasprava.
Samo se pišu komentari takvog tipa što si već naveo. :)

Paran0a
18-04-2009, 16:00
Pa normalno da nema svadja..Neces dodavat ljude koji ti nepasu..Ili je to samo moj bizarni obicaj :/

Guber
18-04-2009, 19:37
ma čudn isu storovi žene... ono njuhovo "w" i "ch" me tako živcira, žele ispast slatke, a meni dođe da ih ošamarim lopatom... jesam li ja agresivan zvog gaminga?

Razzarach
18-04-2009, 20:43
zashto igwach naswlne igwiche

Kid A
18-04-2009, 20:45
zashto igwach naswlne igwiche
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Razzarach
18-04-2009, 20:48
stfu
facebook=leglo retarda

TeraBajt
18-04-2009, 20:53
ne razlikuje se previše od ovog foruma, onda.

Guber
18-04-2009, 20:56
ne razlikuje se previše od ovog foruma, onda.
i ja tebe volim

Guber
18-04-2009, 22:24
ljudi, ošo mi edit, daklem ljudi na fagbooku ženski ko u priči i stoga God bless facebook

King tiger
18-04-2009, 23:42
prijavljujem da nemam nekakve specificno mišljenje o korelaciji i komparaciji fejsbuka i igara.
svejedno mi.

W3DR4N
19-04-2009, 01:05
stfu
facebook=leglo retarda

S obzirom da Facebook trenutno koristi više od 200 000 000 ljudi, generaliziranje doista nije potrebno.


@terabajt
lakše malo

Chappi
19-04-2009, 01:12
Ja sam najgora vrsta - igram igrice na facebooku. :(

Nisi jedini

Lord Ragnarok
19-04-2009, 01:42
Ja sam najgora vrsta - igram igrice na facebooku. :(

e potpuno isto, sam teksas hold em igram na fejsu, nizasto mi drugo ne sluzi. jednostavno je prejako sa 3-4 frendova se sam za to okupiti i spusiti svih tesko zaradenih 20k :D

ps jel za svaki put kada neko progovori nes vs igri/igri*a treba otvarati topic? rade napravite jedan univerzalni

Deadwalker
19-04-2009, 10:21
facebook=leglo retarda
stfu
facebook=leglo retarda


dobro kaze Weki, nije to bas tak. Ima facebook itekako svojih prednosti, zato i je toliko popularan. Ono, sto je bezveze jest gore na njemu visiti x sati dnevno te komentirat svaku fakin sliku i rjesavat sve moguce kvizove. Inace, za stupiti s nekim ljudima u kontakt je zapravo najbolja moguca stvar.
Ja sam naime preko face se upoznao s rođakinjom za koju pojma nisam imao... :wink: Nije face bas takvo sranje

croat1gamer
19-04-2009, 12:13
Eh, da se barem sa time slaze velika vecina ostale populacije.

Deadwalker
19-04-2009, 12:29
pretpostavljam da mislis na veliku vecinu ovog foruma :wink: . Dobro, ima tu jos puno djece koji si zabriju da je kulno pljuvat po necemu ako to svi rade, bez nekih velikih argumenata

Feanor
19-04-2009, 12:33
Ne mislim da je kulno pljuvat po necem zato sto to svi rade, ali mislim da je retardirano kad mi frend dođe cijeli odusevljen jedan dan i ne prestaje pricat o tome kako mu je neka kineskinja pohvalila frizuru preko face-a...

Kid A
19-04-2009, 12:40
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dno dna modernog drustva.......kad je covjeku vise stalo do tudjeg misljenja nego do njegovog...

Electromaster
19-04-2009, 12:43
Zar stvarno moraš u svakom drugom postu forsirati '' :rotfl: :rotfl: :rotfl: ''?

Guber
19-04-2009, 12:45
Zar stvarno moraš u svakom drugom postu forsirati '' :rotfl: :rotfl: :rotfl: ''?
to je prekul smajli 8)

croat1gamer
19-04-2009, 13:12
Tko je spomenuo sada kulnost? :rambo:

Morph_OS
19-04-2009, 13:19
Totalno mi idu na k ljudi koji to smece koriste za baranje,foliranje.A tek oni debilni komentari (sWatKa sI i sl.)...pa di je tim ljudima mozak??

Guber
19-04-2009, 13:19
Totalno mi idu na k ljudi koji to smece koriste za baranje,foliranje.A tek oni debilni komentari (sWatKa sI i sl.)...pa di je tim ljudima mozak??

u qrcu :)

Insert
19-04-2009, 15:01
Zar stvarno moraš u svakom drugom postu forsirati '' :rotfl: :rotfl: :rotfl: ''?

Meni je taj bio najkulniji kad sam se tek regao.

FaTaL_mRkvA
19-04-2009, 19:04
Osobno imam liceknjigu, ali na njemu sam bio svega nekoliko puta u godinu dana. Užas. Glupe slike, retajni komentari, itd.
Super Mario >>> Ostale igre
Tetris >>>>>>>>>>>>>>>>>> Liceknjiga

cham3leon
20-04-2009, 11:22
Sam koncept fejsbuka mi je interesantan, ali ništa više od toga. Reggat se neću jer je čar interneta biti anoniman kao ovdje. Znam par ljudi koji imaju fejs, malo sam vidio o čem se radi, ali no thnx. Nisam gledao tu Parlaonicu jer to smeće izbjegavam u širokom luku, ali sama izjava da "je bolje da se druže na facebooku nego da igraju igrice" je nešto najgluplje što sam čuo, da mi je vidit to stvorenje koje je došlo do tako maštovitog zaključka.

Po čemu je fejs bolji od igara? Da se družiš s prijateljima, bogami ne. Kako god okreneš opet sjediš pred monitoromm di ti je tu druženje? Swatkaste komentare da ne spominjem. To je ekvivalent igranja nekog MMOa, samo što je dosadnije, pa valjda izgleda pametnije ili šta?

Na MMOovima doduše ne možeš podijeliti s prijateljima slike sa sinoćnjeg udešavanja alkoholnim sredstvima, što je i jedna od najbitnijih svrha fagbooka. Nadasve korisno i pozitivno, ne kao glupave igrice. Can't beat that...

Hellboy
20-04-2009, 11:27
Ekšueli, moja wow gilda ima forum na kojem dijelimo slike. Tog foruma ne bi bilo bez gilde, a gilde bez WoW-a koji je po službenom opisu MMO, ergo, rezmjenjujemo slike kroz MMO. :D

cham3leon
20-04-2009, 14:56
And there u have it. Ako još igrate i Texas Hold'em ingame, Facebook zapravo više nema prednosti nad MMO-ovima.

Insert
20-04-2009, 19:04
heh, evo ja poceo igrati poker.

sad ne znam ... ili su svi njubovi ili sam ja sretni gad. u 20 minuta sam podigao iznos sa početnog (3 500$) na +8 500 $

Hellboy
20-04-2009, 19:17
And there u have it. Ako još igrate i Texas Hold'em ingame, Facebook zapravo više nema prednosti nad MMO-ovima.
Igramo jednu veziju ruskog ruleta. Barem jesmo nekad, sad smo to prerasli. Uzmemo nešto Noggenfogger potiona i skačemo sa najviše točke Thousand needlesa. :D Ako ti potion da Slow Fall, pobjednik si. Ako ne...well. :D
Sure beats poker. :D

zirnitra
11-05-2009, 20:09
failbook šta ?

Raz
11-05-2009, 20:26
failbook šta ?
Pošto si već oživio topic star skoro mjesec dana, mogao si barem nešto pametno napisat :(

Electromaster
11-05-2009, 20:27
Ma to je Teh Zoh, pamet i on su dva kontradiktorna pojma. :(

zirnitra
11-05-2009, 20:31
Ma to je Teh Zoh, pamet i on su dva kontradiktorna pojma. :(

šta briješ ti , vidim da je to neki lik koji vjeruje po vamaa u svemirske guštere , nemam pojma ni o čem se radi da se stalno tog lika proziva

Electromaster
11-05-2009, 20:32
Ane, nikako. Nisi se registrirao 5 min. nakon što je Teh Zoh banan, i nisi do prije pol minute imao isti avatar kao on, to jest ti. Buzz off, please... K?

Raz
11-05-2009, 20:34
Ma to je Teh Zoh, pamet i on su dva kontradiktorna pojma. :(

šta briješ ti , vidim da je to neki lik koji vjeruje po vamaa u svemirske guštere , nemam pojma ni o čem se radi da se stalno tog lika proziva
http://oldblog.orly.ch/files/lolz-you-fail.jpg

zirnitra
11-05-2009, 20:41
http://www.imagesforme.com/out.php/i489108_18614.jpg

Insert
11-05-2009, 22:24
evo upravo sam našao jedinu korist facebooka...

Poker?

zirnitra
11-05-2009, 22:43
jok :Đ
ukratko: stvaranje grupa! trenutačno se događaju određene stvari u mojoj školi di se učenici bune itd. i iće će do ravnateljice pa je fejsbuk najbolji način za okupiti revolucionare ^^

napokon, širenje interneta kao oružja, predivno, još kad vlast usere možda i koja anarhija zahvaljujuć internetu.
možemo se samo nadati

Niko Bellic
12-05-2009, 10:46
Fejs sam napravio samo zato da se cujem sa starim poznanicima/ama i frendovima/icama i iako mi puno ljudi salje rikveste da ih dodam u frendove ja se na to ne obazirem. Isto tako, primjetio sam da se Fejsbuk koristi u krive svrhe i u tom lezi problem. Igre i Fejsbuk su predobra stvar ako se ne pretjeruje, ali posto su ljudi skloni pretjerivanju u onome sto im pase, (a danas je postalo bitno da nam pase sto i svima) polako postajemo ovce i ocito je da je problem u ljudima. Danas je za uspjeh potrebno ljudima pronaci slabu tocku i to iskoristiti za svoj probitak, a sve im prezentirati tako da izgleda jednostavno i bezopasno...

cham3leon
12-05-2009, 11:17
Jasno. Ne znam tko je uspio predvidjeti facebook kurve koje se natječu u količini prijatelja, ali sigurno predstavljaju bogovski profit.

Niko Bellic
12-05-2009, 11:45
Cemu netko treba 300+ prijatelja. Ja ni za ovih 20-tak neam vremena i naporni su mi na momente. Nema mi do hladne pivice na nekoj terasi i laprdanja do prekosutra o RL problemima, planovima za buducnost i dobrim starim vremenima. Da ima pivice na Fejsbuku jos bi razmislio, al' ovak radije igram Belu nego da me 100 ljudi siluje u mozak s glupim pitanjima 5 puta dnevno.

Insert
12-05-2009, 13:47
[quote="Drugs Bunny":1imi9quq]evo upravo sam našao jedinu korist facebooka...

Poker?
jok :Đ
ukratko: stvaranje grupa! trenutačno se događaju određene stvari u mojoj školi di se učenici bune itd. i iće će do ravnateljice pa je fejsbuk najbolji način za okupiti revolucionare ^^[/quote:1imi9quq]

i ne samo školske grupe. ima tu političkih, vjerskih, nacionalističkih, ultranacionalističkih...

IgGy
12-05-2009, 15:30
evo sad je na hrt-u bila Parlaonica na temu Facebook - dobre i loše strane

i sad kak su to komentirali više manje kvalitetnim komentarima, zadnji komentar Ive Šulentić (voditeljice briljanteena) bio je tipa "Facebook je puno bolji nego igrice uz koje ljudi provode sate", u tom smislu, al glavna bit je ta da je uzveličala Facebook nad sve igre.

Sad šteta što je to bio kraj emisije pa nitko nije stigao prokomentirati. Ali da ste bili u tom trenutku što bi joj rekli na tu njenu izjavu.

Moje mišljenje je da se Facebook nemože uspoređivat ni po ićemu uz igre,a i ako bi se uspoređival pretpostavljam da bi igre bilo kojeg žanra dotukle facebook.

Dakle vaše mišljenje ?

Iva Šulentić predstavlja "lifestyle" uzor tinejdžerima, a Facebook je definitivno više trendy negoli Doom 3, stoga go figure. Uostalom, igre na Fejsu i igre kojima se recimo zabavljaju čitatelji PC Playa teško su usporedive.

cham3leon
12-05-2009, 15:42
A na kraju krajeva je isti drek. Dok ćeš, recimo, na WoW-u nabijat levele, na fejsu ćeš nabadat prijatelje.

Hellboy
12-05-2009, 16:06
Da...samo što uz nabadanje levela u primjerice WoW-u, ujedno i nabadaš frendove. :D
490 članova gilde i brdo frendova na listi. :D

Niko Bellic
12-05-2009, 16:10
k u r a c / p i č k a / d i n a m o / b a c i / l o p t u / d a / s e / i g r a m o

The Jackal
12-05-2009, 16:14
Upucaj se

cham3leon
12-05-2009, 17:55
Daj ga ti.

Sonic_Moronic
12-05-2009, 21:24
A na kraju krajeva je isti drek. Dok ćeš, recimo, na WoW-u nabijat levele, na fejsu ćeš nabadat prijatelje.

I povećavati penis.

cham3leon
12-05-2009, 21:30
Oho, prošo ti je ben! Mora da si sretan.

Sonic_Moronic
12-05-2009, 21:47
Pa ono, drago mi je što je netko zamijetio kako mi ban traje "do sutra". I sutra. I sutra. :rotfl:

Nodakim
12-05-2009, 21:51
Napravio si novi account sa istim avatarom :(

Sonic_Moronic
12-05-2009, 21:53
A šta sam trebao, nazvati se Stojko, Spasoje ili nekakvo supermega kul ime kao ostali likovi? Ovako ste bar znali tko sam. :(

neox99buleseye
14-05-2009, 19:34
meni je ban trajao 3 gladne godine, prije dan-2 sam odlucio pogledati sto ima i vidi cuda-acc radi

Norther
15-05-2009, 00:20
redovito kupujem, i citam teen
fix'd

Death By Sexy
15-05-2009, 08:45
Nema drugog načina da ostanem u skoro stalnom kontaktu s kolegama i prijateljima iz Međ'murja...

TeraBajt
15-05-2009, 10:37
redovito kupujem, i citam teen
fix'd

wut? shy:

SorrorSuiExcidium
02-10-2009, 02:59
može face biti koristan kad ga se koristi kak treba. dakle sve aplikacije na Block, ili svim frendovima "Block all invites sent by this user" . Jelte, pričaš znjima , ali ne dobivaš over 9000 debilnih poziva za Poker , Mafia wars, Rate me itd itd itd A ovih retaja koji nabadaju frendove ko blesavi ima svugdje, tako da su manje više neizbježni ...

Blacky_123
02-10-2009, 05:27
Nebi se trebo face smatrati nekakvim "vauuu" webom, web-ko-web, prijavis se i istrazujes njegove mogucnosti.
Isti nacin su i igre, igra-ko-igra, uzivaj brate a ne kasnije kupovati neke kostime, nabrijavat se na te sheme i sl

Human m0nst3r
02-10-2009, 09:16
Tamo igram non stop mafia wars. Jednostavno mi je zarazna. :) Dodajem samo ljude koje znam irl. Mozda ih 10-ak ne znam.

McPingvin_v2.0
02-10-2009, 09:40
Ali nisi primjetio reviwečugu. Zakon :(

neox99buleseye
02-10-2009, 11:40
ja to koristim umjesto mobitela

jeftinije je ;)

TeraBajt
02-10-2009, 12:14
dobijem 4 friend requestova na dan od ljudi koji su me jedanput vidli irl. :(































naravno da aseptam, žene su

: D

D.E.M.O.
02-10-2009, 20:37
Konstantno pratim fejsbuk u nadi da će me dodati neka zgodna djevojka kojoj ću se možda svidjeti pa da se upoznamo. Na moju žalost, to se baš i ne dešava..F5.

Alepić
02-10-2009, 22:02
Konstantno pratim fejsbuk u nadi da će me dodati neka zgodna djevojka kojoj ću se možda svidjeti pa da se upoznamo. Na moju žalost, to se baš i ne dešava..F5.
isto

Mirko L
02-10-2009, 22:04
Konstantno pratim fejsbuk u nadi da će me dodati neka zgodna djevojka kojoj ću se možda svidjeti pa da se upoznamo. Na moju žalost, to se baš i ne dešava..F5.

Zapitaj se zašto :)

D.E.M.O.
03-10-2009, 11:18
[quote="D.E.M.O.":nd57rium]Konstantno pratim fejsbuk u nadi da će me dodati neka zgodna djevojka kojoj ću se možda svidjeti pa da se upoznamo. Na moju žalost, to se baš i ne dešava..F5.

Zapitaj se zašto :)[/quote:nd57rium]
Zato što djevojke smatraju da su ispod mojih kriterija (H)

loo
03-10-2009, 17:47
Pročito sam samo pola prve strane.

Vi shvaćate kako glupo zvučite? Gledate na facebook kao na neki 'in' portal na kojem se samo izmjenjuju retardirani komentari između retardiranih cura, a očekujete da drugi gledaju na vaše igrice(uvijek sam govorio i uvijek ću govorit igrice) bez predrasuda. Kako je taj portal postao 'in'? Sigurno nije bez razloga.
Ja sam i visio na igricama i na fejsbuku(i msn-u) po par sati i mogu reć da mi se ovo drugo puno više sviđa. Puno više toga ima od glupog komentiranja slika.

Nedamise više pisat, ali mogo bi još puno toga reć...

D.E.M.O.
03-10-2009, 17:52
Pročito sam samo pola prve strane.

Vi shvaćate kako glupo zvučite? Gledate na facebook kao na neki 'in' portal na kojem se samo izmjenjuju retardirani komentari između retardiranih cura, a očekujete da drugi gledaju na vaše igrice(uvijek sam govorio i uvijek ću govorit igrice) bez predrasuda. Kako je taj portal postao 'in'? Sigurno nije bez razloga.
Ja sam i visio na igricama i na fejsbuku(i msn-u) po par sati i mogu reć da mi se ovo drugo puno više sviđa. Puno više toga ima od glupog komentiranja slika.

Nedamise više pisat, ali mogo bi još puno toga reć...
Cool story, bro!

Jogurtstein
04-10-2009, 21:45
fagbook je jedno LEGLO prokleto, prepuno retarda. Mnoze se ko kinezi u indiji opalim ih golim dva tri puta pa onda sa grupnjakom!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

cham3leon
05-10-2009, 09:20
Pročito sam samo pola prve strane.

Vi shvaćate kako glupo zvučite? Gledate na facebook kao na neki 'in' portal na kojem se samo izmjenjuju retardirani komentari između retardiranih cura, a očekujete da drugi gledaju na vaše igrice(uvijek sam govorio i uvijek ću govorit igrice) bez predrasuda. Kako je taj portal postao 'in'? Sigurno nije bez razloga.
Ja sam i visio na igricama i na fejsbuku(i msn-u) po par sati i mogu reć da mi se ovo drugo puno više sviđa. Puno više toga ima od glupog komentiranja slika.

Nedamise više pisat, ali mogo bi još puno toga reć...

lolz

rudeboy95
05-10-2009, 21:31
Pročito sam samo pola prve strane.

Vi shvaćate kako glupo zvučite? Gledate na facebook kao na neki 'in' portal na kojem se samo izmjenjuju retardirani komentari između retardiranih cura, a očekujete da drugi gledaju na vaše igrice(uvijek sam govorio i uvijek ću govorit igrice) bez predrasuda. Kako je taj portal postao 'in'? Sigurno nije bez razloga.
Ja sam i visio na igricama i na fejsbuku(i msn-u) po par sati i mogu reć da mi se ovo drugo puno više sviđa. Puno više toga ima od glupog komentiranja slika.

Nedamise više pisat, ali mogo bi još puno toga reć...
Umjesto da visiš na jebenom fejsu i msn-u, zasto ne visiš po vani?
I molim, ali molim te reci zasto ne pogledaš u gornji lijevi kut svog ekrana? Velikim slovima ti pise PC PLAY forum, i sad mi molim, ali molim te reci koji qurac radiš na ovom forumu ako mrziš igrice?!

loo
06-10-2009, 13:41
Pročito sam samo pola prve strane.

Vi shvaćate kako glupo zvučite? Gledate na facebook kao na neki 'in' portal na kojem se samo izmjenjuju retardirani komentari između retardiranih cura, a očekujete da drugi gledaju na vaše igrice(uvijek sam govorio i uvijek ću govorit igrice) bez predrasuda. Kako je taj portal postao 'in'? Sigurno nije bez razloga.
Ja sam i visio na igricama i na fejsbuku(i msn-u) po par sati i mogu reć da mi se ovo drugo puno više sviđa. Puno više toga ima od glupog komentiranja slika.

Nedamise više pisat, ali mogo bi još puno toga reć...
Umjesto da visiš na jebenom fejsu i msn-u, zasto ne visiš po vani?
I molim, ali molim te reci zasto ne pogledaš u gornji lijevi kut svog ekrana? Velikim slovima ti pise PC PLAY forum, i sad mi molim, ali molim te reci koji qurac radiš na ovom forumu ako mrziš igrice?!

Pa ne mogu cijeli dan svaki dan bit vani -.-
Preko tjedna poslije/prije škole idem na kavu ili s par prijatelja u teretanu ili odem igrat košarku ili neki ku*rac. A vikendom idem normalno van. Ostalo vrijeme sam na netu...

I stvarno neznam koji kur*ac radim na ovom forumu gdje se svi toliko trude biti alternativni i misle da su zato kul.
'UUUUU gle me! Ja ne pijem i ne izlazim van, ja sam kul.'
'UUUUU gle me! Sve cure su ufurane i glupe, pa ja ni ne želim imat curu! Kak sam kul!' (lijepa izlika za to što vas nijedna cura neće, jel')
'UUUUU jebeš fejs i msn, tamo je samo hrpa retarda!'

Ako mislite da su ufurani oni koji komentiraju slike na fejsbuku (zamisli koji kreteni!), zamislite si da dođe na ovaj forum netko normalan i vidi vas kako serete da je starkraft sport ili kako pizdite zato što je netko rekao igrica umjesto igra ili neka slična sranja.

*ovo se ne odnosi na sve korisnike ovog foruma nego samo za veliku većinu*

Jogurtstein
06-10-2009, 13:45
SPALIMO HERETIKA!!!!!

AVGstar
06-10-2009, 14:36
bolje zasprehavat wannabe emo jailbait-ove nego halat igrice .)

cham3leon
06-10-2009, 16:27
Pročito sam samo pola prve strane.

Vi shvaćate kako glupo zvučite? Gledate na facebook kao na neki 'in' portal na kojem se samo izmjenjuju retardirani komentari između retardiranih cura, a očekujete da drugi gledaju na vaše igrice(uvijek sam govorio i uvijek ću govorit igrice) bez predrasuda. Kako je taj portal postao 'in'? Sigurno nije bez razloga.
Ja sam i visio na igricama i na fejsbuku(i msn-u) po par sati i mogu reć da mi se ovo drugo puno više sviđa. Puno više toga ima od glupog komentiranja slika.

Nedamise više pisat, ali mogo bi još puno toga reć...
Umjesto da visiš na jebenom fejsu i msn-u, zasto ne visiš po vani?
I molim, ali molim te reci zasto ne pogledaš u gornji lijevi kut svog ekrana? Velikim slovima ti pise PC PLAY forum, i sad mi molim, ali molim te reci koji qurac radiš na ovom forumu ako mrziš igrice?!

Pa ne mogu cijeli dan svaki dan bit vani -.-
Preko tjedna poslije/prije škole idem na kavu ili s par prijatelja u teretanu ili odem igrat košarku ili neki ku*rac. A vikendom idem normalno van.SOstalo vrijeme sam na netu...


Što te od 95% forumaša ovdje razdvaja po čemu...? Razlika je u tome da je netko za to vrijeme igrao, a ti si visio na fejsu i ostalim web portalima. Jedno i drugo je jednako pametno i jednako produktivno. Ako želiš reći da je surfanje po netu i posjećivanje social networka bolje i korisnije od igranja, onda na to samo mogu dat jedan veliki LOL.


'UUUUU gle me! Ja ne pijem i ne izlazim van, ja sam kul.'

Ja pijem. Jesam li kul?


Ako mislite da su ufurani oni koji komentiraju slike na fejsbuku (zamisli koji kreteni!), zamislite si da dođe na ovaj forum netko normalan i vidi vas kako serete da je starkraft sport ili kako pizdite zato što je netko rekao igra umjesto igra ili neka slična sranja.

Ne bi vjerovao, ali na ovom forumu čak ima normalnih ljudi. I pametnih. Stvar je u tome što forum ovdje uglavnom postoji za raspravljanje o trivijalnim stvarima. Osim trivijalnih stvari, možemo samo raspravljati o smislu života i filozofiji, dok je politika zabranjena. Nekako ipak sumnjam da na fejsu za razliku od toga raspravljate o kvantnoj fizici ili ruskom realizmu, tako da...

Što bi neki outsider rekao da vidi ovaj forum? Ne znam, ali sigurno bi nakon kratkog upoznavanja bio zadivljen. Jedan od ovih koji "seru o Starcraftu kao sportu" je ReiKo koji je istodobno i vrhunski novinar koji piše za časopis VIDI. Također je tu mnogo ljudi, od Don Kihota do Marijanovića koji će znati naći najbolje konfiguracije za bilo koga, ili C koji može riješiti gotovo svaki problem softversko - hardverske prirode. Da ne nabrajam dalje.

Razzarach
06-10-2009, 18:55
Umjesto da visiš na jebenom fejsu i msn-u, zasto ne visiš po vani?
I molim, ali molim te reci zasto ne pogledaš u gornji lijevi kut svog ekrana? Velikim slovima ti pise PC PLAY forum, i sad mi molim, ali molim te reci koji qurac radiš na ovom forumu ako mrziš igrice?!
Pa ne mogu cijeli dan svaki dan bit vani -.-
Preko tjedna poslije/prije škole idem na kavu ili s par prijatelja u teretanu ili odem igrat košarku ili neki ku*rac. A vikendom idem normalno van. Ostalo vrijeme sam na netu...

I stvarno neznam koji kur*ac radim na ovom forumu gdje se svi toliko trude biti alternativni i misle da su zato kul.
'UUUUU gle me!SJa ne pijem i ne izlazim van, ja sam kul.'
'UUUUU gle me! Sve cure su ufurane i glupe, pa ja ni ne želim imat curu! Kak sam kul!' (lijepa izlika za to što vas nijedna cura neće, jel')
'UUUUU dragaš fejs i msn, tamo je samo hrpa retarda!'

Ako mislite da su ufurani oni koji komentiraju slike na fejsbuku (zamisli koji kreteni!), zamislite si da dođe na ovaj forum netko normalan i vidi vas kako serete da je starkraft sport ili kako pizdite zato što je netko rekao igra umjesto igra ili neka slična sranja.

*ovo se ne odnosi na sve korisnike ovog foruma nego samo za veliku većinu*
lolwut
pa kao je kul pit i srat kako se stalno naroljavaš
fejs i msn jeSleglo retarda

zerica
06-10-2009, 19:36
E kako to ako ste svi tu pametni da većina ima usrani posao/ide u obrtničku srednju.

cham3leon
06-10-2009, 19:38
Koja većina?

Nabroji ih deset.

blood4me
06-10-2009, 20:39
Kladim se da nemoze nit 2 nabrojat...
I slazem se da su MSN i ostali shitovi leglo retarda. ^^
@loo "'UUUUU gle me! Sve cure su ufurane i glupe, pa ja ni ne želim imat curu! Kak sam kul!'
Ma de bjez, imao sam vise cura neg si ih ti u vidio :roll:

Rang€r
07-10-2009, 21:00
evo danas sam vidio šta facebook je, sad sa sigurnošču mog reč da je to leglo retarda, obriso history, ma spalio uništio sve što je pokazivalo da sam posjetio to, ugl. loo uživaj u život igraj košarku pij i jebi; zerica, šta si ti upiso?

zerica
07-10-2009, 21:49
Zadnje što bi ikome poželio.

Rang€r
07-10-2009, 22:29
koji odjeb :))) jesu te to na feg.. facebooku učili?

zerica
08-10-2009, 17:27
Ne,s tom manom sam rođen.

Mirko L
08-10-2009, 18:11
Evo, sada napokon mogu komentirati.
Dakle, shvatite, ako odete na fejs, nećete umrijeti.

To je korisno nešto, i ne koristim ga da bih stavljao tu slike s napućenim usnama, da bih imao što više prijatelja ili da bih visio dijeli dan.

Jednostavno mogu popričati s ljudima koje nemogu vidjeti (ili žive daleko, ili druga smjena, ili bilo što drugo...).
Tako da, briga me što drugi kažu, zajebavali se oni ili ne.

Rang€r
08-10-2009, 18:19
Evo, sada napokon mogu komentirati.
Dakle, shvatite, ako odete na fejs, nećete umrijeti.

To je korisno nešto, i ne koristim ga da bih stavljao tu slike s napućenim usnama, da bih imao što više prijatelja ili da bih visio dijeli dan.

Jednostavno mogu popričati s ljudima koje nemogu vidjeti (ili žive daleko, ili druga smjena, ili bilo što drugo...).
Tako da, briga me što drugi kažu, zajebavali se oni ili ne.

a šta ak to neko ne želi? najjače mi kad mi počnu sa spikama "zaš ne napraviš facebook?"...

P.S. slučajno nisam slash upiso...

Mirko L
08-10-2009, 18:20
[quote="mirko l":aozod30a]Evo, sada napokon mogu komentirati.
Dakle, shvatite, ako odete na fejs, nećete umrijeti.

To je korisno nešto, i ne koristim ga da bih stavljao tu slike s napućenim usnama, da bih imao što više prijatelja ili da bih visio dijeli dan.

[b]Jednostavno mogu popričati s ljudima koje nemogu vidjeti (ili žive daleko, ili druga smjena, ili bilo što drugo...).[b]
Tako da, briga me što drugi kažu, zajebavali se oni ili ne.

a šta ak to neko ne želi? najjače mi kad mi počnu sa spikama "zaš ne napraviš facebook?"...[/quote:aozod30a]

Što ako netko ne želi? NIsam shvatio.

bananac
09-10-2009, 13:53
Lol, svi pričate da je facebook leglo retarda. Pa kog to onda dodajete, sumnjam da imate tolko retardirane rodbine i frendova.

LPFireDog
09-10-2009, 13:55
ja sam svaki dan na fejsu po 6-7 sati i to mi je bas onako zabavno...volim gledati tude statuse i slike te bockati svoje zgodne prijateljice

loo
09-10-2009, 19:20
Lol, svi pričate da je facebook leglo retarda. Pa kog to onda dodajete, sumnjam da imate tolko retardirane rodbine i frendova.

Potpis. Nije vam fejsbuk kriv što nemate normalnih prijatelja.