PDA

Pogledaj cijelu verziju : Direct X 10



DaGamer
17-04-2009, 20:50
E imam problem s Vistom Home Basic, Direct X 10 i grafuljom koja to podržava.
Imam DirectX 10 i instaliram ja The Sims 2. Lijepo se instalira ali dok probam pokrenut napiše "Failed to find any DirectX 9.0c compatible graphics adapters in this system! Please make sure you have a DirectX 9.0c compatible adapters and installed latest drivers provided by the manufacterer. The application will now terminate."
Sve sam to napravil. Ne znam kaj da radim :/. Molim vas pomagajte! :pray:

zvrk22
17-04-2009, 21:01
SPlease make sure you have a DirectX 9.0c compatible adapters and installed latest driversSprovided by the manufacterer



Bilo bi zgodno da si napisao koju konfu imas. Kazes imas dx10 graficku, koju?

Nevezano za to, jesi li ti to svjeze instalirao windowse? Imas li problema sa drugim zahtjevnijimSigrama?

Jesu li ti instalirani najnoviji driveri za graficku sa ati/nvidia stranice.

Jesu li simsi original? Moguce, ako nisu, da je do njih.

Malo nam detaljnije opisi okolnosti prvenstveno jesu li svjezi winsi? Mozda si zaboravio instalirat drivere za grafu. Imas li jos koju igru instaliranu i imas li problema s drugim igrama?

DaGamer
18-04-2009, 09:28
Nemam problema sa drugim igrama, normalno igram Crysis na visokoj grafiki, imam Intel Core 2 Duo 2.72 ghz, Nvidia GeForce 9400 GT s 512 mb, 4 GB RAM, novi je kompjutor pa su Windowsi dobro instalirani, driveri su instalirani, Simsi su kopija ali rade na mojem drugom kompu. Imam sve potrebno da bi mi skoro sve igrice radile. Sve mi radi osim Simsa.:(

keko
18-04-2009, 11:06
Evo ti pomoć, brdo ljudi ima taj problem. (http://lmgtfy.com/?q=Failed+to+find+any+DirectX+9.0c+compatible+grap hics+adapters+in+this+system!+Please+make+sure+you +have+a+DirectX+9.0c+compatible+graphics+adapter+a nd+have+installed+the+latest+drivers+provided+by+t he+manufacturer.+The+aplication+will+now+terminate .)

DaGamer
24-04-2009, 18:03
hvala...sad kužim koj je problem...vista...