PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kafana



D.E.M.O.
15-04-2009, 14:36
Kakva mjesta volite? Fine kafane ili prljave bircuze? Koje je vase omiljneno mjesto? Sto narucujete i koliko kosta? :)

Kostolomac
15-04-2009, 14:42
Pa, ovisno o društvu. Ali možda ipak malo više preferiram "bircuze", pogotovo pivnice. :D
Cijena pića nije bitna, ovisno koliko imam šuške. A pogodi što pijem u pivnici... (hint: crna piva :P )

D.E.M.O.
15-04-2009, 14:42
tomislava? :D

Electromaster
15-04-2009, 14:43
Nikakve...
Kako mi je nenadjebivo kul ekipa iz razreda koja mora svaki drugi sat pobjeć na kavicu, i onda vise u kafiću i preseravaju se...

Hm, on the other hand, kavane uskoro neće više bit toliko zadimljene, što je pozitivna stvar... Kako mi ide na kurac kad uđem 5 minuta u kafić, a vratim se s količinom dima na sebi kao da sam popušio šteku cigareta...

D.E.M.O.
15-04-2009, 14:45
da odes sam u kafanu ili sa ekipom koja ti odgovara, ukoliko ju imas, na kafu, a ne sa razredom mozda bi ti i bilo ok. ovako - sumnjam.

znam jer nema sanse da osobno odem sa razredom van (par ljudi su izuzeci).

Kostolomac
15-04-2009, 14:47
tomislava? :D
Pa iskreno, draža mi je Velebitska. Ali još draža mi je Budvar. A vrh vrhova je Kozel, samo ga više nigdje u Rijeci ne toče :cry:

D.E.M.O.
15-04-2009, 14:48
tomislava? :D
Pa iskreno, draža mi je Velebitska. Ali još draža mi je Budvar. A vrh vrhova je Kozel, samo ga više nigdje u Rijeci ne toče :cry:
kozel je ok, iako nisam ljubitelj piva :)
ako pijem ista alkoholno, onda je to uglavnom vodka :D

Electromaster
15-04-2009, 14:49
da odes sam u kafanu ili sa ekipom koja ti odgovara, ukoliko ju imas, na kafu, a ne sa razredom mozda bi ti i bilo ok. ovako - sumnjam.

znam jer nema sanse da osobno odem sa razredom van (par ljudi su izuzetci).
Prakticirao to prošle godine, ali brzo mi je dopizdilo.
Onak, tu ispred mene je ogroman park s 20+ klupica, a ja ću se tu naguravat na maloj terasi ili zadimljenom kafiću i pijuckat preskupu kaficu... Čak i sa najboljom ekipom, taj setting mi je odbojan. :(

Kostolomac
15-04-2009, 14:52
ako pijem ista alkoholno, onda je to uglavnom vodka :D
Ti drito posred čela :rambo:
Ma ja baš suprotno, žestice pijem samo ako treba ić plesat, da se ohrabrim :oops:

D.E.M.O.
15-04-2009, 14:54
Prakticirao to prošle godine, ali brzo mi je dopizdilo.
Onak, tu ispred mene je ogroman park s 20+ klupica, a ja ću se tu naguravat na maloj terasi ili zadimljenom kafiću i pijuckat preskupu kaficu... Čak i sa najboljom ekipom, taj setting mi je odbojan. :(
s druge strane, ja volim otici sam na kafu, sjediti, pijuckati, pusiti i citati novine :)




ako pijem ista alkoholno, onda je to uglavnom vodka :D
Ti drito posred čela :rambo:
Ma ja baš suprotno, žestice pijem samo ako treba ić plesat, da se ohrabrim :oops:

zesta je multinamjenska :D

edit
prosle godine nam je lik donijeo bocu "rakije" za koju smo poslije skontali da gori i da ima 70%+ alkohola (i njegova majka to koristi za dezinfekciju). i onda mi je bilo jasno zasto sam bljuvao od dva deci toga :( od tada vise nisam isti :(

Electromaster
15-04-2009, 15:01
Prakticirao to prošle godine, ali brzo mi je dopizdilo.
Onak, tu ispred mene je ogroman park s 20+ klupica, a ja ću se tu naguravat na maloj terasi ili zadimljenom kafiću i pijuckat preskupu kaficu... Čak i sa najboljom ekipom, taj setting mi je odbojan. :(
s druge strane, ja volim otici sam na kafu, sjediti, pijuckati, pusiti i citati novine :)
S druge strane, ja ne pušim i ne čitam novine, a za jutarnju kavicu se dižem epski prekasno. :)

EDIT: Ili jednostavno imam školu. :(

###DK###
15-04-2009, 15:09
Volim fine kafane. Nema ništa bolje nego otići s društvom na piće i lijepo razgovarati.
Uglavnom naručim bijelu kavu i kolu. :D

Constantine
15-04-2009, 15:12
Fina kafana,gdje se mogu opustit i čitat novine.

D.E.M.O.
15-04-2009, 15:16
Volim fine kafane. Nema ništa bolje nego otići s društvom na piće i lijepo razgovarati.


apsolutno se slazem :) mi na kafi dogovaramo revolucije, slavlja, ubojstva i sl. :D
osobno volim fine kafane po mogucnosti s trosjedom. takodjer, volim sjediti na terasi.

a ovdje inace dolazim s ekipom
:D

http://img90.imageshack.us/img90/1352/5976642e0fi3jz.jpg (http://img90.imageshack.us/my.php?image=5976642e0fi3jz.jpg)


kadilak se mjesto zove :D

Electromaster
15-04-2009, 15:17
Jesi ti ovaj s cigaretom, u bijeloj majici? :D

D.E.M.O.
15-04-2009, 15:23
yes. ja sam ovaj iza helene, a u belom je sestra :D

Bartuc
15-04-2009, 15:35
Preko ljeta na terasi, preko zime negdje gdje se minimalno puši ili još bolje gdje se NE puši (uglavnom slastičarne). Ali ako nemam izbora, onda dođem doma i smrdim ko kuga zbog tih prokletih cigara :(

Duke of Earl
15-04-2009, 16:34
Omiljeno mjesto u Samoboru je Scout Pub, sjedim gotovo isključivo na šanku, eventualno ponekad na terasi ako ima mjesta. Naravno, irski štimung, odlična glazba, konobari još bolji i sad najbolja stvar, vjerojatno najveći izbor piva u hrvatskoj, preko 150 vrsta sa svih strana svijeta. Zbog te birtije sam počeo štovati pivu kao najbolje alkoholno piće, i ostavio se gemišta, bambusa i ostalih mješanih gluposti.

Helena
15-04-2009, 17:05
Omiljeno mjesto u Samoboru je Scout Pub, sjedim gotovo isključivo na šanku, eventualno ponekad na terasi ako ima mjesta. Naravno, irski štimung, odlična glazba, konobari još bolji i sad najbolja stvar, vjerojatno najveći izbor piva u hrvatskoj, preko 150 vrsta sa svih strana svijeta. Zbog te birtije sam počeo štovati pivu kao najbolje alkoholno piće, i ostavio se gemišta, bambusa i ostalih mješanih gluposti.
:pray: :pray: :pray:

Dva omiljena mjesta: Scout Pub ili Old Nick`s Pub na trgu u Samoboru. A ljeti Havana, bolje rečeno njihova terasa. :D

Deadwalker
16-04-2009, 00:03
U Varaždinu, birc Kaktoos, gotovo svaki dan sam tamo, i to 2 puta dnevno. Ono, ujutro kava, popodne piva. 8) Stalni gost, znam sve konobare, a konobari znaju sta pijem...eto, ako me bude ko trazio, sad zna gdje me može naci :P :P

Raz
16-04-2009, 00:11
Rijetko kad idem u birc... eventualno znam otići do TNT-a ako mi je usput ili ako se baš dogovorim s pajdašima da se nađemo pa usput odemo na kavu ili whatever...

Kostolomac
19-04-2009, 12:57
prosle godine nam je lik donijeo bocu "rakije" za koju smo poslije skontali da gori i da ima 70%+ alkohola (i njegova majka to koristi za dezinfekciju). i onda mi je bilo jasno zasto sam bljuvao od dva deci toga :( od tada vise nisam isti :(
:rotfl:
Skoro znam kako ti je :(

Insert
19-04-2009, 14:57
Samo da ne puštaju cajke i sve je dobro, ostalo mi ne smeta. Ne bi mi smetalo ni da je tamo pseto sa svojim ganom...

mortician
19-04-2009, 15:06
old city pub u varazdinu (irski stimung,glazba, mnogo vrsta piva, uz kavu dobijes cedevitu kaj je totalno ok po meni a ne dok ju naplacuju 10 kn i vise...) i kaktoos

Lord Jambrek
19-04-2009, 15:40
Omiljeno mjesto u Samoboru je Scout Pub, sjedim gotovo isključivo na šanku, eventualno ponekad na terasi ako ima mjesta. Naravno, irski štimung, odlična glazba, konobari još bolji i sad najbolja stvar, vjerojatno najveći izbor piva u hrvatskoj, preko 150 vrsta sa svih strana svijeta. Zbog te birtije sam počeo štovati pivu kao najbolje alkoholno piće, i ostavio se gemišta, bambusa i ostalih mješanih gluposti.
:pray: :pray: :pray:

Dva omiljena mjesta: Scout Pub ili Old Nick`s Pub na trgu u Samoboru. A ljeti Havana, bolje rečeno njihova terasa. :D

Meni Old Nick's nije nešto, Vanda mi je skroz ok.

Frky
19-04-2009, 16:25
Preko dana: terasa nekog kafića (sad kad je vruće), cvikse, preko njih dredovi da izgledam cool ( :D ), makijato veliki i čaša vode, duvani i ekipa!

Navečer: zidić i par litara vina (ribar ili neko domaće) ili par litara piva, duvani i ekipa!

Ivan_87
19-04-2009, 19:30
najviše volim birtije uz cestu ..

ljepo stojiš na šanku prcaš konobaricu i guštaš .. pogotovo kad je ekipa ..