PDA

Pogledaj cijelu verziju : MagicISO problem s konvertiranjem



dasoDD
14-04-2009, 21:19
Imam neke cudne image fajlove koje ne mogu mountati ni s alkoholom ni s daemon toolsom, ali ih mogu konvertirati s Magic ISOm u naravno iso image , ali problem se javlja cim pocnem konvertirati, dođe mi do 4% odnosno konvertira mi 194 i nesto sitno mb i stane . I tako sa sva tri imagea koja trebam pretvoriti. Na disku imam dovljno mjesta i posjedujem MagicISO verziju koja moze konvertirati fileove vece od 300mb.
I da Ekstenzija ovih fileova koje pokusavam konvertirati je DAA ako to sta pomaze. :thumbs2:

Kid A
14-04-2009, 21:21
Ma vjerojatno su corrupted....koja im je ekstenzija?Imas na netu par freeware programa koji ti mogu provjeriti stanje image fajlova tj. jesu li ispravni...

Gwin
16-04-2009, 11:19
ako je .daa ekstenzija onda bi PowerIso trebao radit normalno..


Direct Access Archive, or DAA, is a proprietary file format developed by PowerISO ComputingSfor disk image files. The format supports features such as compression, password protection, and splitting to multiple volumes.

Because of its proprietary nature, popular disk image mounting programs such as Alcohol 120% and Daemon Tools currently do not support the mounting of DAA images.