PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatska na vrhu online igre



IgGy
14-04-2009, 14:35
Hrvatska je postala prvak Europe u Call of Duty 4 (Nations Cup na najpopularnijoj gaming stanici, Clanbase.com), osvojeno je zlato u trenutno najigranijoj pucačini u Hrvatskoj.

U polufinalu je pobijeđena reprezentacija Švedske, dok su u finalu protivnici bili Nizozemci koji su nakon napete borbe svladani 2:1 (bod po mapi).
Na svom putu do pobjede naša reprezentacija izgubila je samo od Nijemaca, dok su ekipe poput Izraela, Belgije, Finske, Ukrajine i Švedske padale kao pokošene.

Za ovo izvanredno dostignuće hrvatskog gaminga zaslužan je tim sljedećih igrača:

Andro"savix"Sakar, / Team -Imex (Croatia)

Josip"djov1"Čavlović / Team -Imex (Croatia)

Leon"ace"Ivanić, / Rabbits (Croatia)

Bojan"boki"Jovanović, / Rabbits (Croatia)

Filip"woozie"Vuglec, / Rabbits (Croatia)

kao i dečki iz backupa (strugi,terror,fakman).
Dečki su nas sve učinili ponosnima i dokazali da u Hrvatskoj postoje itekako kvalitetni i dobri gameri.

Evo kakav je zaključak od strane organizatora ovog Cup-a:

"Conclusion

It was a great match, between two even greater teams. Although the Dutch showed clear mentality in their previous matches, this time they were intimidated by the superior play of the Croats. Team Croatia righteous won this match and the Gold Medal, being more intuitive and having the great djov1 in their line-up. Congratulations to both teams for their success and wishes that the next Nations Cup has so great teams participating as this one."

Izvor: http://clanbase.ggl.com

Vlasnici tvrtke Diabolic-Servers izjavili su: "Diabolic-Servers se naravno može pohvaliti i činjenicom da je finalni meč odigran upravo na jednom od naših servera i naravno zahvaljujemo se ovim putem našoj izabranoj vrsti na povjerenju."

Anarion.Umarth
14-04-2009, 14:40
svaka čast!

cham3leon
14-04-2009, 14:46
Baš me zanima jesu li oni bili gosti u Dobro Jutro Hrvatska, Globalnom sijelu ili sličnim emisijama gdje pozivaju naše raznorazne osvajače medalja sa raznoraznih natjecanja.

W1k1n6
14-04-2009, 15:50
Bili su u "emisiji" MP Gaming u PC Playu 116 kada je ReiKo intervjuirao jednog od člana ekipe, Wooziea iz Rabbitsa.
Na TV emisije o kojima pričaš mogu doći jedino ako netko od njih zgazi kakvog zeca pa ih pozovu na raspravu o tome koliko prvo mjesto u Nations Cupu utječe na njihovu agresivnost u vožnji viličara.

cham3leon
14-04-2009, 15:53
Bili su u "emisiji" MP Gaming u PC Playu 116 kada je ReiKo intervjuirao jednog od člana ekipe, Wooziea iz Rabbitsa.
Na TV emisije o kojima pričaš mogu doći jedino ako netko od njih zgazi kakvog zeca pa ih pozovu na raspravu o tome koliko prvo mjesto u Nations Cupu utječe na njihovu agresivnost u vožnji viličara.

:rotfl:

Baš tako nekako. Inače, svaka čast ekipi, dokazali su da je Hrvatska moćna u mnogim sportovima. Pa i elektroničkim :D

bananac
14-04-2009, 16:04
svaka čast!!

ScorpiuS
14-04-2009, 16:28
Bili su u "emisiji" MP Gaming u PC Playu 116 kada je ReiKo intervjuirao jednog od člana ekipe, Wooziea iz Rabbitsa.
Na TV emisije o kojima pričaš mogu doći jedino ako netko od njih zgazi kakvog zeca pa ih pozovu na raspravu o tome koliko prvo mjesto u Nations Cupu utječe na njihovu agresivnost u vožnji viličara.
Čudime samo to što još nisam našao neku televiziju koja je posvećena samo igrama. Mislim da je već dovoljno veliko tržište za to.

W1k1n6
14-04-2009, 17:38
Za to moraš otići u Koreju, tamo imaš dvije kablovske telke - Ongamenet i MBCgame, koje 24 sata na dan emitiraju samo gaming, a i druge televizijske postaje često se tuku oko dobijanja prava za prijenose nekih važnih mečeva, prije svega u StarCraftu. Vele da je kod njih gaming na telki gledan otprilike kao reality showovi tipa Big Brother ili Farma kod nas.

Macolla
14-04-2009, 19:28
Svaka im cast !!! Ponosam sam joj kako mi je drago... Ja cu kad stanem za svoje noge i fino sredim kakav privatni posao otvorit Gaming centar u Zagrebu !!! Bit ce to cudo od gradjevine :D:D:D

ScorpiuS
14-04-2009, 19:56
Za to moraš otići u Koreju, tamo imaš dvije kablovske telke - Ongamenet i MBCgame, koje 24 sata na dan emitiraju samo gaming, a i druge televizijske postaje često se tuku oko dobijanja prava za prijenose nekih važnih mečeva, prije svega u StarCraftu. Vele da je kod njih gaming na telki gledan otprilike kao reality showovi tipa Big Brother ili Farma kod nas.
Jedna internacionalna televizija tipa Discovery i HBO (ali bez pretplate, ofc) bi dobro poslovala sa takvim sadržajem, ma da je barem i streamana online.

SkunK
14-04-2009, 20:22
Bili su u "emisiji" MP Gaming u PC Playu 116 kada je ReiKo intervjuirao jednog od člana ekipe, Wooziea iz Rabbitsa.
Na TV emisije o kojima pričaš mogu doći jedino ako netko od njih zgazi kakvog zeca pa ih pozovu na raspravu o tome koliko prvo mjesto u Nations Cupu utječe na njihovu agresivnost u vožnji viličara.

Inače osim Rabbitsa koji su već izašli u "MP" rubrici u PCPlayu, "Imex" klan je već interviewiran pa stoga možete i očekivati njihov interview u nekom od narednih brojeva.

Što se tiče MBC i OnGameNet kanala u J. Koreji, sve što je W1k1n6 naveo je točno, a u sljedećih par brojeva možete isto tako očekivati demistifikaciju tih pojmova eSports gaminga koji je nažalost svih ovih godina od nas skriven na dalekom istoku :)

Isto tako, na tim kanalima nije samo Starcraft ( iako je prisutan 50% vremena) tu su i razne druge igre osim raznih Korejskih MMORPG-a, Kart Rider ( 크레이지레이싱 카트라이더 ), CS, Tekken, WoW i tako... vidio sam neki dan kad sam gledao live OSL finale i reklame za neke druge igre koje se emitiraju,tako da materijala nikad ne fali :)

Ali nema beda, sve će vam biti objašnjeno, kako bi rekao Battlecruiser "Take it slow" :)

flander
14-04-2009, 20:31
bravo naši

The Jackal
14-04-2009, 20:39
Tekken
Stop right there

Di se može to gledat prek neta ako ima koji sajt sa gledanjem prijenosa,

Da vidim kako se pro fajtaju.

str1k3r
14-04-2009, 21:26
Ugodno sam iznenađen, svaka čast! :thumbs2:

cham3leon
14-04-2009, 21:43
Za to moraš otići u Koreju, tamo imaš dvije kablovske telke - Ongamenet i MBCgame, koje 24 sata na dan emitiraju samo gaming, a i druge televizijske postaje često se tuku oko dobijanja prava za prijenose nekih važnih mečeva, prije svega u StarCraftu. Vele da je kod njih gaming na telki gledan otprilike kao reality showovi tipa Big Brother ili Farma kod nas.

Koliko sam čuo preko satelita se emitira neki Game Channel, ne znam koji točno, mislim Astra ili tako nekako (nikad nisam imao sat. TV pa...). Ali mislim da se više bave recenziranjem i srodnim aktivnostima nego praćenjem profesionalne scene.

SkunK
14-04-2009, 21:49
Za to moraš otići u Koreju, tamo imaš dvije kablovske telke - Ongamenet i MBCgame, koje 24 sata na dan emitiraju samo gaming, a i druge televizijske postaje često se tuku oko dobijanja prava za prijenose nekih važnih mečeva, prije svega u StarCraftu. Vele da je kod njih gaming na telki gledan otprilike kao reality showovi tipa Big Brother ili Farma kod nas.

Koliko sam čuo preko satelita se emitira neki Game Channel, ne znam koji točno, mislim Astra ili tako nekako (nikad nisam imao sat. TV pa...). Ali mislim da se više bave recenziranjem i srodnim aktivnostima nego praćenjem profesionalne scene.

Game Channel je ja mislim Francuski kanal, prije se zvao Game One...možda se varam, ali znam da to nema velike veze s eSprotsom.


@ Commander Dawg


Na youtubeu jedna dva veoma kvalitetna i dobrodušna dečka pod nickovima "Jon747" i "Nevake" svaki dan uploadaju sve što se može vidjeti na TV-u od Korejskog profesionalnog elektroničkog sporta.

Zanima te Tekken? Njega svako malo stavlja "Jon747"

http://www.youtube.com/profile?user=Jon ... ery=Tekken (http://www.youtube.com/profile?user=Jon747&view=videos&query=Tekken)

I to Tekken CRASH.

Uživaj.

cham3leon
14-04-2009, 21:59
"Dobro, možda sam promašio ime, možda je i Gaming Network ili tako nekako"

str1k3r
14-04-2009, 22:05
Ovaj me razgovor podsjeća na emisiju koja je išla davno na HRT-u zvala se "Modul 8" i vodio ju je Kristijan Ugrina
iako su u centru pozornosti bile konzole tj. PlayStation bila je dosta zanimljiva, gledao sam skoro svaku epizodu :D
ali se nikad nisam prijavo na natjecanje i sad mi je žao nekak.

Chieftain
14-04-2009, 22:18
slavlje!!!

Guber
15-04-2009, 09:45
imate na freetube-u par gaming kanala

hydrogen
15-04-2009, 11:56
svaka cast deckima, ponosni smo sto smo HRVATI!!!

Da da se napravi nesto slicno tako kao sto je bio Modul 8... bas sam nekidan o tome pricao sa frendovima kako je to bila dobra emisija... voditelj uvjek na rolama...xD ali da se sad stave racunala a ne playstationi... i da to ide naprimjer u nekom vecernjem terminu... pa onda 1 dan pozovu neka 2 clana da odigraju war u cod2 pa sljedeci dan neka 2 clana da igraju war u cod 4 pa onda jedan dan dotu da igraju, pa starcraft, naslo bi se dosta igara...samo to se nece nikad ostvarit uz ovakav HRT i ovaku politiku... :cry:

str1k3r
15-04-2009, 11:59
svaka cast deckima, ponosni smo sto smo HRVATI!!!

Da da se napravi nesto slicno tako kao sto je bio Modul 8... bas sam nekidan o tome pricao sa frendovima kako je to bila dobra emisija... voditelj uvjek na rolama...xD ali da se sad stave racunala a ne playstationi... i da to ide naprimjer u nekom vecernjem terminu... pa onda 1 dan pozovu neka 2 clana da odigraju war u cod2 pa sljedeci dan neka 2 clana da igraju war u cod 4 pa onda jedan dan dotu da igraju, pa starcraft, naslo bi se dosta igara...samo to se nece nikad ostvarit uz ovakav HRT i ovaku politiku... :cry:

To je dobra zamisao, bio bih među prvima koji bi se prijavili na natjecanja
možda bi ljudi vidjeli kak nije cod2 ili bilo što samo pucanje i ubijanje
tj. ljudi ovdje u HR

hydrogen
15-04-2009, 12:33
tako je... meni bude muka kad vidim na dnevniku ili negdje kad oni psiholozi i psihijatri pocnu srat kako to uzrokuje agresivno ponasanje itd... ali kazem ti to se nece moc ostvarit jer HRT je k u r a c od televizije...nema nista zanimljivog placamo 70kn pretplatu a ne gledam ga ni 2h u danu, a nova i rtl su privatne pa nezz...

str1k3r
15-04-2009, 12:37
Ak' je bilo jednom možda bude i opet tj. ak' im se isplati
a za RTL i Novu ne bi nikad jer bi više bilo reklama neg game sadržaja
jedina dobra stvar na novoj RTL-u je kaj između reklama ima i malo filma, tak da nisam baš za Novu i RTL
Možda ak' napišemo neku peticiju?

hydrogen
15-04-2009, 12:44
a dobro i to sto kazes...a peticiju neka naprave ovi koji su osvojili 1. mjesto ja potpisujem odma...i da pc play malo pomogne imali bi dobar gaming program...

str1k3r
15-04-2009, 13:32
Nije nužno da naprave oni koji su osvojili prvo mjesto, može bilo tko sam se treba skupit dovoljan broj potpisa

Čux
15-04-2009, 14:38
svaka čast dečkima.

od gaminga sam jedino naletio na CGS reportaže na Eurosportu 2, pokrili su sve matcheve i sve igre, sam kaj je to jednom na godinu i onda opet niš nakon toga.

sječam se i modula 8, neznam zaš je to propalo mada se dost dugo i držalo

cham3leon
15-04-2009, 15:28
Da se nadovežem na dijalog o emisiji gamerske tematike. Takvo nešto HRT ne želi jer nemaju s čime realizirati. Za njih bi to bilo daleko izvan okvira programa kakav obično rade. Dok tokom godine izvedu pun k studijskih spektakl emisija (Zvijezde plešu/pjevaju/lete/štogod + Evergreen i slične gluposti), ovakvo nešto bi im vjerojatno bilo preveliki zaokret. Šanse su da bi takva emisija sigurno pobrala veću gledanost od potpuno promašenog Evergreena, ali HRT je televizija koja živi na državnoj grbači i apsolutno im je svejedno bio njihov program gledan ili ne.

RTL i Nova, s druge strane, paze na gledanost, ali manijakalno podilaze trendovima. Znaju da će im Vijesti biti gledanije ako ubace više crne kronike i poginulih motorista, a isto tako znaju da im se više isplati proganjati "videoigrice" kao najveće zlo, nego ih na taj način promovirati.

str1k3r
15-04-2009, 15:36
Dok tokom godine izvedu pun k studijskih spektakl emisija (Zvijezde plešu/pjevaju/lete/štogod + Evergreen i slične gluposti), ovakvo nešto bi im vjerojatno bilo preveliki zaokret. Šanse su da bi takva emisija sigurno pobrala veću gledanost od potpuno promašenog Evergreena, ali HRT je televizija koja živi na državnoj grbači i apsolutno im je svejedno bio njihov program gledan ili ne.

RTL i Nova, s druge strane, paze na gledanost, ali manijakalno podilaze trendovima. Znaju da će im Vijesti biti gledanije ako ubace više crne kronike i poginulih motorista, a isto tako znaju da im se više isplati proganjati "videoigrice" kao najveće zlo, nego ih na taj način promovirati.

Sad, but true
ali ipak ideja o oživljavanju Modula8 ili pravljenju nekakve druge emisje o gamingu nije loša,
samo je realizacija problem
BTW,
svaki put kad mi neko na TV počne govoriti o štetnosti igra dobijem infarkt, od gluposti koje pričaju

SkunK
15-04-2009, 16:00
Čekirajte ovaj eSports. ZSVPgt-mRUw

Do koje je to mjere došlo, ha ? Impresivno :)

Zamislite da kod nas prenose uživo mečeve interaktivne PC igre "Trlja" ( ovu igru zovu u različitim djelovima Hrvatske drugim imenima, sorry ja samo znam za ovo ime i "Mlin". :D

hydrogen
15-04-2009, 21:03
ja bi volio da se to ostvari...odlicno napisano...evergrin i ostale emisije su potpuni promasaj....dok bi im gaming program digao gledanost i to puno... sta mislite kako bi oni mogli sjebat novu ili rtl da stave termin od 10-12 navecer...pa to bi bila pustos na novoj i rtl svi bi samo HRT gledali...

cham3leon
15-04-2009, 21:18
Kažem, ne znam koliko bi takva emisija bila gledana. To što je jedina takva ne znači da bi odmah imala vrhunsku gledanost, ali svakako bi bila više gledana od nekih HRT-ovih promašaja. Ipak mi nismo Koreanci.
I ponavljam, HRT-u se beje za gledanost jer su državna firma, a u državnoj firmi uglavnom nikog nije briga za ništa. Oni dobivaju iste pare bez obzira na gledanost. A ove komercijalne valjda privuku više pozornosti kad pristupaju interaktivnoj zabavi poput krapinskih pračovjeka.

Arbiter of Change
15-04-2009, 21:24
Iskrene čestitke ekipi, posebno jer su bili u žešćoj konkurenciji. :thumbs2:

Što se tiče emisije... sada bi bilo pravo vrijeme za ponovno pokušati tako nešto, kad bi ikoga boljela briga za nas gamere, osobe čiji status Nova TV stalno potkopava nekakvim kontra-gamerskim izjavama raznih kvazi-stručnjaka (ironično, budući da su oni nekada imali emisiju o gamingu). Iskreno, ako je Modul 8 bio išao prije toliko godina i to još na DRŽAVNOJ televiziji, onda stvarno ne vidim zašto nešto slično ne bi moglo i sada ići (neka budu konzole ako treba, nema veze, samo da ima zastupljenosti). Ali nećemo u OT sada.

SkunK
15-04-2009, 21:37
To je kod njih gledano a kod nas ne iz očita tri razloga :

- Imaju eSports, mi ga zasad nemamo ( s ostatkom Europe i SAD-a)

- J.Koreja je doživla tehnološki "boom" sredinom 90'tih, a igre su , sretnim okolnostima ljudima koji su ostali bez posla (tehnološki višak) postale - lagani novac. Kako pitate se?

Otvaranjem PCBang-ova. Kod nas u narodu poznate kao igraone. U J.Koreji je praktički tih 90tih preko noći, kao gljive poslje kiše, osvanulo tisuće i tisuće igraonica koje su osnovali isti ti ljudi koji su prije radili u nekim tvornicama i slično. Sve je to skupa dovelo do kompetativnosti koja se prenjela i na veliku želju za pobjedom na virtualnim bojištima.

- Drukčija kultura.

pimp
16-04-2009, 11:48
sta vam je toliko trebalo da objavite da su osvojili?

W1k1n6
16-04-2009, 12:56
ja bi volio da se to ostvari...odlicno napisano...evergrin i ostale emisije su potpuni promasaj....dok bi im gaming program digao gledanost i to puno... sta mislite kako bi oni mogli sjebat novu ili rtl da stave termin od 10-12 navecer...pa to bi bila pustos na novoj i rtl svi bi samo HRT gledali...
Teško da bi bilo pustoši zbog gamerske emisije, pogotovo u tom terminu, velika većina gledatelja telke daleko je sklonija bilo čemu nego gamingu. Sve gamerske emisije kod nas propale su baš zbog pada gledanosti, Modul 8, Playbox, pa čak i Hugo koji je (uvjetno rečeno) bio daleko najgledanija emisija tog tipa. Ipak, svejedno mislim kako bi jedna kvalitetna gamerska emisija u nekom popodnevnom terminu mogla proći kada bi je vodili pravi ljudi na pravi način i slažem se da bi to trebalo biti na HTV-u kojemu svi uredno plaćamo pretplatu pa ne mora čitavu programsku šemu temeljiti na lovi od reklama poput Nove i RTL-a. Ako su već stvorili negativnu klimu svojim pamfletima a nisu uspjeli niti jednog gamera odvratiti od gaminga, onda bi im bilo pametno napraviti gamersku emisiju koja bi uz ostalo pomogla i pri edukaciji roditelja da ne daju igrati Postal klincima od 3 godine, te promovirati kupovinu originalnih igara obzirom da na kutijama uredno piše za koju je dob koja igra primjerena. Postoji puno razloga zbog čega bi državnoj televiziji jedna zabavna gamerska emisija s laganim edukativnim karakterom trebala biti zanimljiva, ali i korisna svekolikom pučanstvu naše zemlje. Dok se takvo što ne desi, prijenosi MP mečeva za sada su još teški SF.

hydrogen
16-04-2009, 16:00
slazem se!!! program bi trebao bit zabavan svima a ne samo odraslima ili maloj djeci koji se uzive u crtice... mi stariji nemamo sto gledati na TV-u...samo repriziraju serije i filmove koje smo pogledali vec 100 puta a o reklamama da ni nepricam...ali dok neko ne napravi prvi korak mi mozemo samo sanjati o gaming emisiji

cham3leon
16-04-2009, 16:37
Slažem se s W1kom, ali treba obratiti pozornost na to da HRT uopće ne zanima eventualna gledanost takve emisije. Ne znam koliko je M8 bio gledan, ali svakako ne može biti manje gledan od onog evergreena koji je ostvario užasnu gledanost.

Kao drugo, HRT-ovo programsko vijeće se sastoji od ljudi u pedesetim godinama koji u životu nisu vidjeli igru, pa ih ni najmanje ne zanima takav sadržaj. I još zbog ove jezive propagande Nove TV imaju i predrasude vjerojatno. Jednog dana ćemo vjerojatno vidjeti tako nešto, ali bit će to vrijeme u kojem su igre potpuni mainstream, a naš puk će ih tek otkriti, i opet ćemo biti seljačine naspram ostatka svijeta.

ScorpiuS
16-04-2009, 17:10
Slažem se s W1kom, ali treba obratiti pozornost na to da HRT uopće ne zanima eventualna gledanost takve emisije. Ne znam koliko je M8 bio gledan, ali svakako ne može biti manje gledan od onog evergreena koji je ostvario užasnu gledanost.

Kao drugo, HRT-ovo programsko vijeće se sastoji od ljudi u pedesetim godinama koji u životu nisu vidjeli igru, pa ih ni najmanje ne zanima takav sadržaj. I još zbog ove jezive propagande Nove TV imaju i predrasude vjerojatno. Jednog dana ćemo vjerojatno vidjeti tako nešto, ali bit će to vrijeme u kojem su igre potpuni mainstream, a naš puk će ih tek otkriti, i opet ćemo biti seljačine naspram ostatka svijeta.
HRT- apsolutno nikako nije briga za mladež, svaki program za mlade stavljaju u najmanje moguće gledane termine.

hydrogen
16-04-2009, 21:51
HRT- apsolutno nikako nije briga za mladež, svaki program za mlade stavljaju u najmanje moguće gledane termine.


da to sam i ja primjetio...oni stavljaju nedeljom one emisije...prizma, meta i sta ja znam u 10 ili 11h a pezici se dizu u 6h ujtro...stvarno nema logike...nek im to stave u 8 a nama oslobode termin u 10h ujtro...dicu se ja i malo raniej za gaminga emisiju...xD

hydrogen
16-04-2009, 22:08
e ljudi sad sam se sjetio..prije mozd 2-3 mjeseca i vise je bila emisija na HRT o igricama...ustvari o WoW-u mozd je neko gledo...kako se to igrice rade itd, ono kako dostavlaju i tako to... nisam gledo cijelu igro sam dotu pa sam malo onak skico...ako nisam nest dobro napio neka me neko ospravi...kad bi tako svaki dan ili jedamput tjedno neku emisiju stavili bilo bi cist ok...ali en o pravljenju igrica nego o igranju...xD

SkunK
16-04-2009, 22:11
Igrice :rotfl:

hydrogen
18-04-2009, 13:21
vise niko nema predloga'??

SkunK
18-04-2009, 15:21
vise niko nema predloga'??

I da ima, misliš li da bi to promjenilo modus operandiu glavama naših TV giganta?

SkunK
18-04-2009, 23:40
Šteta što nemogu editirati no ovo moram postati, sorry za double post.


Dobro je rekao W1k1n6, ovo je za nas SF :


Preko mobitela pratiti uživo eSports live kanale :

Vf0cjyzbaYs


Predobro.

ScorpiuS
19-04-2009, 08:40
Šteta što nemogu editirati no ovo moram postati, sorry za double post.


Dobro je rekao W1k1n6, ovo je za nas SF :


Preko mobitela pratiti uživo eSports live kanale :

Vf0cjyzbaYs


Predobro.
Svi hrvatski mobilni operateri bi ti opustošili račun u roku od 2 sekunda kada bi to napravili ovdje.

SkunK
19-04-2009, 10:00
Šteta što nemogu editirati no ovo moram postati, sorry za double post.


Dobro je rekao W1k1n6, ovo je za nas SF :


Preko mobitela pratiti uživo eSports live kanale :

Vf0cjyzbaYs


Predobro.
Svi hrvatski mobilni operateri bi ti opustošili račun u roku od 2 sekunda kada bi to napravili ovdje.

That's my point mate.

ALG
19-04-2009, 10:28
Baš me zanima jesu li oni bili gosti u Dobro Jutro Hrvatska, Globalnom sijelu ili sličnim emisijama gdje pozivaju naše raznorazne osvajače medalja sa raznoraznih natjecanja.


Neće ti toga biti jer kod nas se smatra da je gejmanje OK do 10 godine starosti, a nakon toga ako još pereš si lagano slučaj za psihijatrijsko promatranje.
Što se tiče Globalnog sijela, tamo je i bolje da se ne pojaviš kao gamer, jer u toj emisiji se uglavnom pojavljuju samo čudaci i tome srodni. :-)))

The Jackal
21-04-2009, 16:58
@ Commander Dawg


Na youtubeu jedna dva veoma kvalitetna i dobrodušna dečka pod nickovima "Jon747" i "Nevake" svaki dan uploadaju sve što se može vidjeti na TV-u od Korejskog profesionalnog elektroničkog sporta.

Zanima te Tekken? Njega svako malo stavlja "Jon747"

http://www.youtube.com/profile?user=Jon ... ery=Tekken (http://www.youtube.com/profile?user=Jon747&view=videos&query=Tekken)

I to Tekken CRASH.

Uživaj.

Hvala care :pray:

Kad sam malo bolje razgledao kojih 20-ak filmića... Iskreno ne čini mi se da su neki teški fakeri.
Npr. Igraju ono više manje jedno te istim pokretima koji mogu ić do beskonačnosti tj. dok ne skinu sav health. Što je ono za mene n00bovski. To je ko da su uzeli onog sumo-hrvaća i roknuli po ''dole-desno, trokut+krug'' što trenutno radi jedan napad koji traje do... beskonačnosti. Dok npr. kad se okupi malo poveća ekipica kod mene na plejka party kad se igra Tekken 4. To su ono... smrtonosni komboi. Dakle kombo koji nakon završetka tog komboa imaš 1mm healtha. Oke... razlika je kod igranja plejke i one ogromne konzole na tim japanskim natjecanjima. Al za boga miloga ako su kakti ''profići'' kaj nebi mogli onda npr. uzet King-a i drapit onaj njegov kombo odmah na početku. Mislim moja najčešča taktika je onaj udarac kaj stun-a (lijevo pa krug) pa odmah na onaj badasskombo. Em jebenije izgleda em kraće runda traje. Si siguran ReiKo da je to ono... profesionalna liga? :o

Arbiter of Change
21-04-2009, 18:02
Jo, kako nitko to ne shvaća. Ne cilja se na to da bude predstava za publiku, već se radi ono što funkcionira i što ima najveću šansu da utječe negativno na živce suparnika. Masivni kombo kažeš? Fulaš jedan potez i neprijatelje te satre svojim combo potezom. Jednostavno, koriste se potezi koji su jednostavno, učinkoviti i nose minimalni rizik za igrača kojih ih izvodi, a ne koji su najviše "flashy" kako bi se zadovoljila publika.

The Jackal
21-04-2009, 18:25
Ali izgleda prokleto jadno. Ko da klinci stišču koje god tipke bitno da udare protivnika.

cham3leon
21-04-2009, 19:55
Moja omiljena taktika za Tekken :D

The Jackal
21-04-2009, 20:14
Moja omiljena taktika za Tekken :D

http://carlnet.no-ip.org/facepalm_implied.jpg

pimp
21-04-2009, 20:27
pseto gledaj to s druge strane , jel ti vidiš nogometaše kako npr. u finalu lige prvaka izvode finte i zahebavaju se s loptom , ne? jako rijetko to rade , ista stvar u tekenu , igraju za pare i idu na sigurno , ne žele riskirati

The Jackal
21-04-2009, 20:49
tako gledano ok. Imaju zgodne trebe pokraj sebe dok igraju mamicu im.