PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cheatanje



FaTaL_mRkvA
12-04-2009, 15:17
Jeste li ikad cheatali u online igrama?
Nemojte sad raspravljat o cheatovima na način koji je zabranjen (npr. davati linkove za DL...), Samo recite jeste li cheatali, što mislite o cheaterima, itd...
Evo, ja priznajem, cheatao sam, :cry: ali tek tolko da vidim kakav je to osjećaj. Shvatio sam da je premutavo i nerazumijem zašto bi netko cheatao. Ne samo da drugima uništi igru nego ju uništi i tebi.

EDIT: ako je tema već i bila, sigurno je stara, pa sam stavio da vidimo i današnje čitersko stanje
EDIT 2: nešto mi govori da ću pobrat opomenu a možda i ban zbog ove teme :( ...

ScorpiuS
12-04-2009, 15:23
Nikad nisam i nikad neću. Moje mišljenje o čiterima je: that motherfucking cheating useless asshole, how dare you?
Eto, to je to, cheateri su idioti.

P.S. Što ti plačko označava?

FaTaL_mRkvA
12-04-2009, 15:26
Plačko je tu da anketa izgleda veća :cry:
Nema smisla :D

Deadwalker
12-04-2009, 15:29
ne, nikad nisam jer to smatram jednostavno bezveze. Time se gubi sami smisao igranja...

Raz
12-04-2009, 15:45
Najjače mi je kada dođe bratić do mene pa me pita jer imam šifre za neku igru ili jer se mogu u online igri koristit šifre... http://lnl.com.hr/forum/images/smiles/plac.gif.
Ja nikad nisam koristio šifre u igrama ni u online ni offline igrama, a niti neću.Time se samo se drugim ljudima smeta, a zadovoljstvo je ionako veće ako se pobjedi na pošten način.

Morph_OS
12-04-2009, 16:00
Naravno da jesam.Jednostavno vise nisam mogao trpiti "hakere" i sta cu,nemozes ih kickat,mozes im govorit 3 dana da odjebu no oni ce i dalje cheatat.I lijepo sam si skinio programcice i da vidis veselja.Da napomenem,ubijao sam samo cheatere.

mrs.croft
12-04-2009, 16:01
treba izmislit nekakvu igru koju bi igrali samo cheateri. pa nek se natječu čiji je cheat bolji.

inače fuj mrzim cheatere. nisam bio jedan od njih, neću ni bit. (govorim o MP-u naravno) :?

TeraBajt
12-04-2009, 16:39
Aimboti i to = ne.

josip_kraš
12-04-2009, 16:46
ne.

retajni su cheateri, do pravog skilla treba doći satima igranja a ne cheatevima.
isto mislim i za cheateve u sp igrama, ubiju čar igranja.

Grim
12-04-2009, 17:11
Ne... igram na dobrim serverima gdje nema citera... a ako dode... natjeram admine da ga bannaju :evil:

SkunK
12-04-2009, 17:25
Nikad nisam, niti neću.

Igraš s ljudima od krvi i mesa. Treba shvatiti da ne igraš vs AI-a koji će trpiti varanje, osim što je ne-moralno i glupo je pošto moraš stvarno biti low-life da ti win kroz cheatanje predstavlja neko zadovoljstvo, jer dovoljno inteligentan covjek ce zakljuciti da na kraju dana to nije win nego si varao i nepošteno "pobjedio".

ScorpiuS
12-04-2009, 17:34
treba izmislit nekakvu igru koju bi igrali samo cheateri. pa nek se natječu čiji je cheat bolji.

inače fuj mrzim cheatere. nisam bio jedan od njih, neću ni bit. (govorim o MP-u naravno) :?
Mislim da je to FEAR Combat

###DK###
12-04-2009, 17:57
Online nikada, niti ću ikada.
Ali kada ne igram online, znao sam prije koristiti cheatove.
Dok nisam shvatio da je bez cheatova daleko zabavnije.

Hellboy
12-04-2009, 18:00
Nikad, ali nikad nisam varao u MP-u. I nikad neću varati u MP-u. To je ravno gubitku. Jer izgubio bih da nema čita. A ako gubim, gubim dostojanstveno i ne želim okaljati ugled jer kad tad će se nekome sreća promjeniti, ili će meni skill narasti i poželjet ću opt igrati s tom osobom no ako budem varao, to neću moći. MP igram prvenstveno da se zabavim sa ljudima iz cijelog svijeta. I radije ću pošteno gubiti nego prljavo ownati. A čitere prezirem. Ne toliko zbog samog varanja jer to samo dokazuje da su jadni do neba, nego zato što pritom likuju kad nekog ubiju/opljačkaju/zgenkaju/vatever. Ako varaš i znam da varaš, barem šuti, nemoj mi stajati nad truplom i vikati da sam njub iako je očito da si me vidio kroz zid ili ti je nešto navodilo hitac meni u glavu.

vex
12-04-2009, 18:01
U mp nikada nisam varao , ali u sp jesam i to samo kada sam bio mlađi.. sada mi je užitak kada je igra teška :)

Rang€r
12-04-2009, 23:37
Ne,jer nisam debil kojem je cilj na varanje virtuelno bit najbolji.Gubi se smisao igranja.

narf
13-04-2009, 06:26
nikad, nit ću.

wiseguy
13-04-2009, 08:49
koristio sam cheats u gta sa kada sam ga več prešao radi zabave,rokaš ljude i razne budalaštine ali nikad da bi prešao neku igru,mislim da je to pošteno :D

ScorpiuS
13-04-2009, 09:06
koristio sam cheats u gta sa kada sam ga več prešao radi zabave,rokaš ljude i razne budalaštine ali nikad da bi prešao neku igru,mislim da je to pošteno :D
Ovdje se govori o online čitanjima.

wiseguy
13-04-2009, 10:33
heh,to nikako nisam radio.ubija smisao igre i zabavu

Korpse
13-04-2009, 11:18
MP nikada, ako ću ownati pošteno ownati ću pošteno, ako ću spušiti pošteno, spušiti ću pošteno.
SP da se u GTA:SA iživljavam na ljudima.

Bartuc
13-04-2009, 11:23
Ja niti ne igram OnLine, ali preko LAN-a i tih par tura Hamači Diabla nisam varao, to je glupo, osjaćao bi se kao tard da idem varati u takvim igrama.


Ali zato u SP-u, prvo pređem igru 2-3 puta bez cheatanja, a onda još barem 2x sa cheatanjem, baš za uživanciju :D Mada i to brzo dosadi pošto nemaš napetosti i konkurencije... Ali sve jedno te vuće dalje, sjećam se kada sam u Postalu sve klao sa onim bacačem napalma, to je bio takav neopisivi gušt za popizditi :rotfl:

uberfreak
13-04-2009, 14:28
u multyplayeru nikada, ali u singleplayeru da, jer u multyplayeru mozes razzivcirati igrace

ScorpiuS
13-04-2009, 17:47
u multyplayeru nikada, ali u singleplayeru da, jer u multyplayeru mozes razzivcirati igrace
Siguran sam da na ovom forumu nema osobe koja barem jednom nije varala u SP.

Raz
13-04-2009, 17:54
U multyu nikad a u singleplayeru samo u gta serijalu dok mi je bilo dosadno.

Gamer from Sarajevo
13-04-2009, 20:57
Nisam nikada, niti cu, mrzim cheatere.

Dexter PRO
13-04-2009, 21:29
Cheat = shit
Nekaj prejadno FUJJJJJ!!

Creed
14-04-2009, 01:01
Chetao sam samo kad sam presao igre, ako su imale mogucnost da idem okolo, zabavljam se i izivljavam (postal2 :evil: ) ili kad nisam imao blage veze sta da napravim pa krenem shemu god mode+ infinite ammo i pali pilu pa naglavu kroz bed gaje. I naravno u novije vrijeme neki walktrough znam naci ako zapnem jer su mi cheatovi postali vrlo neinteresantni.

Najbolji cheat ikada: Age of empires za space man-a (neznam jel ga smijem navesti pa da budem siguran necu xD) pa da vidimo kako se macevi i stitovi nose protiv lasera :rotfl:

The Jackal
14-04-2009, 10:08
Nisam. Ni neću u MP ofkors

U sp samo ak bu mi dosadno

Frky
14-04-2009, 14:27
Nisam nikad cheat-ao! Jedino što sam napravio približno tome je "penjanje u oblake" u CoD2! Ali to je više bug, nego cheat!

Constantine
14-04-2009, 22:22
Nikad nisam cheatao u niti jednoj online igri,samo u SP half life 2 episode one prije negdje godinu dvije onaj tamo dio gdje treba podic vrata od garaže i istodobno pazit da ne dođu oni zeleni likovi.
Mrzim cheatere na serverima i mislim da zaslužuju da im se ukine internet do punoljetnosti.Hvala bogu,rijetko ih susrećem na serverima na kojim igram.

Electromaster
14-04-2009, 23:31
Nikada nisam cheatao u MP, i prezirem one koji to rade.
U SP cheatam samo u freeplayu, ili u skirmishu u strategijama, kad se hoću malo zajebavat...
Također, koristim cheatove u SP ako se pomoću njih dobije neki dodatni sadržaj. [Ubercool auti u Burnoutu.]

Viper33
15-04-2009, 13:09
chetao jesam no samo kad sam presao igru... ali onda znas da mozes preci igru i bez cheatova pa ti ovo koristi za zabavu..a sto se tice citanja u online igrama mislim da bi ceatinje tamo trebalo odmah ban na jedno duze vrijeme 1- 2 tjedna mislim sa se drugi muce ako ti dodes i utipkas par slova i prvi se wow ti koji to rade bas su face :thumbs1:

Insert
15-04-2009, 13:16
ako je cheat zabavan... zašto ne :P (GTA serijal)

Viper33
15-04-2009, 13:22
moram priznat u to serialu sam najvise varao pogotovo gta san andreas :evil:

FaTaL_mRkvA
15-04-2009, 18:38
Ja sam prešao gta bez čitova, i onda još dvaput s čitovima, i sad kad mi je dosadno se zahebavam okolo s čitovima po gradu.

EDIT: pohvale onoj šestorici koji su glasali za plačka :bravo:

Insert
15-04-2009, 18:44
moram priznat u to serialu sam najvise varao pogotovo gta san andreas :evil:

i ja. postojalo je par cheatova da po gradu bude kaos, ono... ljudi trcu uokolo sa ukradenim televizorima, svaki drugi covjek ima gan, pocaju bezveze uokolo, sukobljavaju se s policijom, dimi iz zgrada, hitna/vatrogasci/policija interveniraju :pray:

Wasteful
16-04-2009, 06:58
da! probal sam maphack u War3

ZorgTheBorg
21-04-2009, 10:15
Redovito hvatam cheatere na svom cod4 serveru. Ne računajući one koji isprobaju wh/bot kojih par min i onda igraju pošteno, većina cheatera je neodgojena balavurdija. Ban.

Unkn0wN
21-04-2009, 10:24
samo u warcraft 3 sp, u mp sam jednom probao maphack pa dobio ban :D

croat1gamer
21-04-2009, 20:58
Meh, samo u sp kada dodem do nekoga zbilja fustrirajuceg dijela, ali inace igram cisto.

Za mp, sta reci, jedino gore od toga su teammateovi koji nece kikati citera jer zbog njega pobjeduju.
Dabogda da dobili testne primjerke hellboyevog noz-u-facu-preko-interneta-monitor™.

Ali volim kada neki retaj pocne citati, i to tako lose da je zalosno, pa ga i "Player" ubije par puta. :D

Dok za bug abusing, ovisi, ako ozbiljno smeta prednosti drugih sam protiv, ali ako da nekakav manji boost igracu, ali da pritome ne osakati druge.
Dobar primjer su sctfl (soldat ctf league) rules.


SAny modifications to soldat which directly prohibit your opponent from performing are disallowed in SCTFL. Modifications which give you an advantage without directly hurting your opponent are allowed however. The SCTFL staff reserves the right to make judgment in cases where it is unclear which modifications prohibit your opponents directly and which modifications help you directly. When in doubt, ask one of the administrators before you use the mod. Check directly below for examples on what we mean.

Making sceneries invisible, deleting sceneries, or anything of that sort which prevents your opponent from hiding are not allowed

Making the size of weapons larger, making gosteks larger, or anything of that sort which prevents your opponent from hiding are not allowed. Health bar above the head is not allowed.

Changing the color of grenades, changing the color of bullets, changing the size of bullets, changing textures of maps, or anything of that sort which directly helps you instead of directly hurting your opponent are allowed

Once again, if you are in doubt about whether a specific modification is allowed or not allowed, ASK THE ADMINISTRATORS before you use the modification. If you do not ask an administrator and you use an illegal modification, you will be punished. It is your responsibility to find out whether a mod is allowed or not if its not explicitly stated in the rules.

grizli
21-04-2009, 21:23
u online igrama jesam sam u cod2 probao wallhack i skuzio kak neznam sta mi je iza zida a sta ispred tak da sam igro 150% losije sa cheatevima neg bez :shock: , a GtA je poseban slucaj :D

lolac
21-04-2009, 21:49
nisam nikad ni neću

Viper33
25-04-2009, 18:49
ja smatram da online cheatanje je retardirano a oni koji to rade retardi sta se drugi muce ako ti samo dodes otipkas par slova i prvi si a sto se tice cheatanja u single playeru ma za to me boli briga ja sam skoro u svakoj single ply. igri varo i sta sad iz zajebancije :evil:

EdiN:)
25-04-2009, 18:54
ja smatram da online cheatanje je retardirano a oni koji to rade retardi sta se drugi muce ako ti samo dodes otipkas par slova i prvi si a sto se tice cheatanja u single playeru ma za to me boli briga ja sam skoro u svakoj single ply. igri varo i sta sad iz zajebancije :evil:

Potpis


Cheat out :rambo:

majstoro2
25-04-2009, 21:39
jesam onak pred curom davidi kako ubijam
nema pojma sta je cs xD

EdiN:)
25-04-2009, 21:50
jesam onak pred curom davidi kako ubijam
nema pojma sta je cs xD

Hahahahahahahahahahahah lika

Nisi trebo ni pred njom :nonono:

Pokazi joj svoj skill :thumbs2:

Karlo_from_Bjelovar
08-05-2009, 18:06
samo jednom-dva put kod frenda... (cs)

migmo
14-05-2009, 16:05
Nisam i neću. Skidam se sa servera kada vidim da igra čiter.

vukopas
14-05-2009, 18:24
dal je cheatanje ak u falloutu upisem tcl da mi lik leti da bi brzo dosao do mijesta do kojeg trebam dohodat

ScorpiuS
14-05-2009, 19:32
dal je cheatanje ak u falloutu upisem tcl da mi lik leti da bi brzo dosao do mijesta do kojeg trebam dohodat
Imaš, Fast Travel, a ako do lokacije još nisi došao, onda više toga propuštaš nego što dobivaš.

vukopas
14-05-2009, 20:26
dal je cheatanje ak u falloutu upisem tcl da mi lik leti da bi brzo dosao do mijesta do kojeg trebam dohodat
Imaš, Fast Travel, a ako do lokacije još nisi došao, onda više toga propuštaš nego što dobivaš.
ma znam ja to kod prvih 2 prelazenja igre to je bilo fora ali nakon toga :yuck:

FaTaL_mRkvA
20-05-2009, 18:19
Ako se tebi sviđa ok je...
Ali cheatanje upropaštava igru (SP i MP)... jednom iskoristiš čit, pa opet, i opet i postaneš ovisnik. Onda tek skužiš da ti igra zapravo nije zabavna kako je bila prije čitova. Ali prekasno je za povratak. Više igra nije zabavna ni s čitovima ni bez. GG :(

Grim
20-05-2009, 18:23
Cheatanje je jedino zabavno u GTA serijalu. :)

Bara
20-05-2009, 22:32
Jedino u World of Warcraftu, wow emu hacker, dodao sam si malo brzine i eto ti ga na, ubrzo je moj pubertetski ispad prouzrokovao bananjem, a toliko sam volio onog taurena :(. Uglavnom, ne ponosim se tim, sigurno više nikada cheatati u online igrama, kvarim igru prvenstveno sebi ali najvažnije drugima...