PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa BOLDANIM slovima u windowsima,desktopu,forumu...



MasaKrisT
11-04-2009, 11:30
Dakle,jucer sam cackao u regeditu rezoluciju za warcraft 3, da ju dignem na 1680*1050.To sam uspjesno i napravio no izgleda da nakon toga se dogodilo ovo
http://img14.imageshack.us/img14/8116/problemboldano.th.jpg (http://img14.imageshack.us/my.php?image=problemboldano.jpg)

Sva slova su boldana,postovi na forumu nakoseni i necitljivi itd...ako netko ima rjesenje molim pomoc.Hvala

The Jackal
11-04-2009, 11:33
Probaj vratit rezu preko regedita

MasaKrisT
11-04-2009, 12:03
Prebacivao sam iz hexadecimalnog u decimalno...height 1050 width 1680... i sad neznam koja je bila orginalna u hexadecimalnom da vratim..:(

MasaKrisT
11-04-2009, 18:27
nitko nezna?:(

The Jackal
11-04-2009, 19:16
Trebao si napravit bekap.... Zar nije pisalo tamo di si vidio to mijenjanje reze nešto tipa
Always make a backupSin case something goes wrong?

SkunK
11-04-2009, 19:57
Nek ti netko kome je to normalno u regeditu ( nekom Warcraftašu) kaže koje brojke ima.

C
11-04-2009, 22:08
Mnogima se to dešavalo, čak i nakon instalacije neke igre, ili uninstallacije.
Pokušaj napraviti drugi korisnički račun. Pokrenuti ga normalno i u safe mode-u, te u njemu instaliraj W3, uninstalliraj, ili reinstalliraj, i obriši taj korisnički račun, pa pokreni svoj normalni, i trebaolo bi sve biti OK, jer kada kreira novi korisnički račun, onda stavlja sve na default, a tako će i ostati nakon instalacije W3-a.
Ima puno načina i razloga za taj error. Jendom liku sam isto to popravljao. Kaže da je instaliravao NFS i orekinuo instalaciju i došlo mu tako sve boldano. Ja očistio PC, sve sredio, to tako sve ostalo, i puko novi install NFS-a, i sam mi refresha desktop i sve bilo OK.

MasaKrisT
12-04-2009, 02:18
Ok hvala na idejama,sad nemam snage probavat....Ujutro budem

netko je napisao da lijepo izgleda...budem stavio prtscr foruma...uzas..sve kosa slova sitna,jedino kad pisem boldana velika...sve necitljivo...isto tako siteovi ,msn,skype...

MasaKrisT
12-04-2009, 10:38
To fix this issue follow these steps:
1. Click Start -> Run. If you cannot locate the 'Run' item, then click 'Window Key' + 'R'.
2. In the run box, type: c:\windows\fonts (Replace c: with the drive letter where the OS is installed)
3. The fonts window will open. Click 'Alt' + 'F' to activate the menu. Click 'Install New Font' in the menu.
4. In the folders dialog, browse to c:\windows\fonts where c: is the OS drive letter.
5. All fonts would now appear under 'List all fonts'.
6. Click 'Select All' and then click 'Install'.
7. Confirm the windows permission dialog.
8. A replace file dialog would appear. Click on 'Yes' to each and every dialog that appears. This will ensure that fresh entries for fonts are written in the registry. To avoid clicking, press and hold 'Alt' key - then press 'Y' key for every dialog that appears.
Onda restart.

RIJESENO!!

Overclocker
11-08-2009, 17:39
meni je sad boldano,jel tko moze reci kak se promijeni?

hansi
11-08-2009, 20:42
Imaš u postu iznad tvoga...