PDA

Pogledaj cijelu verziju : Red Dwarf: Back to Earth



Arbiter of Change
10-04-2009, 10:52
Za one koji ne prate ili jednostavno ne znaju, za vrijeme Uskrsnog vikenda će biti pušteno nekoliko novih epizoda (bez specijalnih efeketa i sličnih stvari - naravno, ne na našim televizijama) Red Dwarfa aka. Črljenog Kepeca. Tko zna, možda se možemo nadati i novoj sezoni ove legendarne serije (koliko sam čuo igra originalna postava).

http://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/7851989.stm


In September 2008, the official Red Dwarf website confirmed a new four-episode production had been commissioned by the digital channel Dave. These episodes will be screened in April 2009 during the Easter weekend and will comprise a new three-part story titled Red Dwarf: Back to Earth, followed by Red Dwarf: the Making of Back to Earth, a behind-the-scenes special from the new episodes.[3]

Razzarach
10-04-2009, 11:17
neeeeeeeee
antena od satelita vizuri u stablo pa mogu gledat samo vjesti na njemačom
hloverka... pogini !

Da_killah
10-04-2009, 12:35
uf, ovo čekam, a još bi trebala izaći i peta sezona crne guje...

Windwalker
11-04-2009, 18:56
Can't wait!
Predobra mi je ova serija.

Necto
11-04-2009, 19:42
Sjebali su sta nisu stavili onaj smjeh od publike u pozadini, ... bas se osjeti kako fali :wink:

Korpse
11-04-2009, 21:11
Ovo sam čekao, serija je prelegendarna... :pray:

Windwalker
11-04-2009, 21:26
Sjebali su sta nisu stavili onaj smjeh od publike u pozadini, ... bas se osjeti kako fali :wink:

Da, fali smijeh.

Fale i Holly i Kochanskica; Rimmer je opet hologram (!), što je s posadom iz osme sezone (?),...

No nije važno, glavno da su se vratili (barem na 3 epizode).

Srboje
11-04-2009, 22:23
Sjebali su sta nisu stavili onaj smjeh od publike u pozadini, ... bas se osjeti kako fali :wink:
Kako taj smijeh igdje može falit? Meni to ide na jetru i lupio bi nogom onog tko je to izmislio.

Sonic_Moronic
12-04-2009, 08:59
Slažem se sa Srbojem.

Cthulhu
12-04-2009, 19:53
Mislim da u životu nisam pogledao infatilnije i banalnije smeće od Red Dwarfa. Od iznimno retardirane radnje i lokacije serije, do nehumano iritantnih likova i jednako iritantnih i nesmiješnih situacija, Red Dwarf je prvoklasno smeće od serije, i ne znam zašto bi itko htio snimiti još epizoda tog trasha. Ali ajde, tko voli, nek izvoli...

Hellboy
12-04-2009, 20:03
Mislim da u životu nisam pogledao infatilnije i banalnije smeće od Red Dwarfa. Od iznimno retardirane radnje i lokacije serije, do nehumano iritantnih likova i jednako iritantnih i nesmiješnih situacija, Red Dwarf je prvoklasno smeće od serije, i ne znam zašto bi itko htio snimiti još epizoda tog trasha. Ali ajde, tko voli, nek izvoli...
Molio bih te da onda napraviš seriju koja će privući više publike i pobrati više nagrada od Red Dwarfa.

Arbiter of Change
12-04-2009, 20:11
SF humoristične serije su ionako same po sebi rijetke, ali iskreno, pljuvati po Red Dwarfu? Jedino ako se oslanjaš na prijevode jer je velika većina humora igra riječi na engleskom ili se općenito oslanja na engleski i šale nisu prevodive. Likovi su liga za sebe... druga je stvar što su sad svi navikli na nekakve fenci-šmenci metro likove, a Lister je kategorija sam za sebe koliko je odvratan.

Cthulhu
12-04-2009, 20:15
Ne mislim na prijevode, jerbo poprilično dobro znam engleski. Mislim na odurno loš i djetinjast humor. Ozbiljno, mislim da se nijednom nisam nasmijao tijekom ijedne epizode te serije, a pogledao sam ih nekoliko. Jednostavno, nije mi smiješno, tužno je i banalno.

Plexihack
12-04-2009, 20:34
Ne mislim na prijevode, jerbo poprilično dobro znam engleski. Mislim na odurno loš i djetinjast humor. Ozbiljno, mislim da se nijednom nisam nasmijao tijekom ijedne epizode te serije, a pogledao sam ih nekoliko. Jednostavno, nije mi smiješno, tužno je i banalno.

Prvo sam i ja mislio...nakon sta sam jednom pogledao cijelu epizodu,poceo sam gasit WoW samo da pogledam epizodu.

Sonic_Moronic
13-04-2009, 21:10
Ja sam gledao jednu epizodu i umro. Nakon toga ništa, jer ga puštaju u glupo vrijeme.

Pathetica
13-04-2009, 23:24
AHAHAHAHAHHAHAHHA HAAA HAAA HAHAHHAAHHAHAHAHAHHAA
ajme šta je dobar ovaj forum al stvarnoXDXDXD
ljudi di ste zvukli tu seriju, al ozbiljno... ovo nije sarkazam, već oduševljenje jedne "infantilne" žemske koja voli "banalne" stvari hehe
svoje najbolje godine(daklem prenatalno doba) sam potrošila na warshipanje rimmera-baš je šexy...

ajd nek još neko otvori temu o M.A.S.H.-u, Mućkama il Benny Hillu(neću ja sram me :oops: )

Razzarach
23-04-2009, 14:25
AHAHAHAHAHHAHAHHA HAAA HAAA HAHAHHAAHHAHAHAHAHHAA
ajme šta je dobar ovaj forum al stvarnoXDXDXD
ljudi di ste zvukli tu seriju, al ozbiljno... ovo nije sarkazam, već oduševljenje jedne "infantilne" žemske koja voli "banalne" stvari hehe
svoje najbolje godine(daklem prenatalno doba) sam potrošila na warshipanje rimmera-baš je šexy...

ajd nek još neko otvori temu o M.A.S.H.-u, Mućkama il Benny Hillu(neću ja sram me :oops: )
red dwarf je zakon serija a ne neki trash za kojeg nitko nezna