PDA

Pogledaj cijelu verziju : ***********Problemi sa LAN-om**************



Zeryx
03-06-2006, 14:11
Ovakva je situacija; svoja 2 racunala pokusao sam spojiti u lan i to mi je uspjelo, ali postoji caka; lan malo radi malo ne. Glavni razlog zasto zelim spojit ta dva racunala je da mogu pricat i igrat igre sa frendovima s wirelessa. Sto se tice pricanja(chatanja) to radim bez ikakavih poteskoca, sve je u redu, pise da je lan enabled ali ne mogu nikako uci u igru koju bilo tko napravi. unaprije puno hvala

D.E.M.O.
03-06-2006, 15:32
kad radis server provjeri da si stavio za lan. kad na drugom kompu trazis server budi siguran da ti nije stavljeno da pregledava net. i refreshaj 8)
ako ti ni ovo ne pomaze... neznam :|

Zeryx
03-06-2006, 16:51
kad radis server provjeri da si stavio za lan. kad na drugom kompu trazis server budi siguran da ti nije stavljeno da pregledava net. i refreshaj 8)
ako ti ni ovo ne pomaze... neznam :|Sma ne pomaže to

NortonCommander
06-06-2006, 21:09
Znam da si vec vjerovatno pokusao i to ali svejedno... isključi firewallove ako ih koristis.

Zeryx
07-06-2006, 18:40
Znam da si vec vjerovatno pokusao i to ali svejedno... isključi firewallove ako ih koristis.Svi su iskljućeni.

NortonCommander
08-06-2006, 08:00
Meni su doma laptop i desktop spojeni u Lan. Kad kreiram igru sa laptopom sve radi ali kad je kreiram sa desktopom, onda je laptop ne vidi. Pokusaj ti kreirat igru pa vidi oce li se ostali moć spojit.