PDA

Pogledaj cijelu verziju : BATTLEFIELD:HEROES



seba
07-04-2009, 17:29
Totalno sranje od igre , tako se radovao igri kad ono razočaranje godine!
Ljudi držte se team fortressa 10 x je bolji!
To je čista kopija samo 10x gora.
Pod "" je to ww2 cartoon shooter -malo sutra ,nije to vidilo drugog svjetskog rata !
Imat dvije vrste tenkova shermana i panzera, dva aviona, oružja nisu vidila drugi svj rat, a sve to dopizdi ti nakon 2-3 sata.Možete napravit 4 lika koja ni pobrisat nemožete ,u dvije frakcije royal i national army ,3 klase su dostupne koje imaju uvjek iste skilove, kad skupite dovoljno vp za oružje to je to,nema ništa novo samo dižete lvle i podižete skillove ! ZA SAD JE TO SAMO BETA ali ako ovako nastave razočaranje stoljeća! Mogli su puno bolje ,očekivao sam više od battlefielda koji je uvjek bio dobra igra ali ovo je katastrofa ,kao da su ga radili u slobodno vrime ,kao da im nije stalo do igre!I još jedna stvar , BF je preeeeeeeeskup a oprema koju dobijete traje 1 mjesec i skupa je.
Ako je još tko beta tester javite se i recite svoje mišljenje i bez uvreda tipa noob i sličnih sranja ,zanima me vaše mišljenje a ako se oćete vrijeđat nađite drugu budalu!

Markecgrad
07-04-2009, 19:15
Igra ima par loših stvari ali ti malo previše sereš,jadan si :(

Feanor
07-04-2009, 19:53
Hmmmmmm nađi drugu besplatnu zabavnu igru od EA-a....upsss nema ih...Odjeca je totalno nebitna za sami gameplay, a i iskreno nezelim izgledat ko jebeni gusar ili ninja u ww2 pucačini....
Igra je brza zabavna, nezahtjevna,besplatna i dobra za potrosit pola sata dnevno....Ako si je ti iso gledat kao visokobuđetnu igru sa neznam kakvim fps/tps iskustvom onda trazis na krivom mjestu jer je ova igra jako n00b frendly sto mi se jako sviđa...
I ne zaboravi da je TF2 igra kojase placa i koja je kad je izlazila imala samo 3 karte i nebalansirane klase...Pricekaj godinu dana pa vidi kako ce se stvar razvijati jel hej igra je BESPLATNA....

croat1gamer
08-04-2009, 00:51
Reci ti meni sinko, jesi li ikada igrao jos neku igru iz battlefield serijala?

Feanor
08-04-2009, 13:16
Hmmm pa mislim da je malo glupo uspoređivati ''ozbiljni'' battlefield i ovo...Napravili su sve sto su najavljivali, noob frendly,fun,cartoony wwII shooter...Eto ja sam mislio da ce bit fps, al nema veze paše i ovako....
Nego sinko jesi ti vidio koliko prijasnji battlefieldi zauzimaju prostora na kompu i koliko koštaju friški orginali...nego reci ti meni jesi vidio da ovo ima samo 315mb i besplatno je....
Jeste li vi uopce citali najave, fun, free, easy....nemam pojma...Ako si ocekivo ozbiljnost nekog starijeg battlefielda onda si došo pred kriva šarena vrata blejati...

Maloki
08-04-2009, 15:28
Možete napravit 4 lika koja ni pobrisat nemožete ,u dvije frakcije royal i national army ,3 klase su dostupne koje imaju uvjek iste skilove, kad skupite dovoljno vp za oružje to je to,nema ništa novo samo dižete lvle i podižete skillove !


BF je preeeeeeeeskup a oprema koju dobijete traje 1 mjesec i skupa je.

vFeanor - jesi ti ignorirao taj dio njegovog posta ili?

Hellboy
08-04-2009, 15:32
Lik pljuje po besplatnoj igri koju nije morao platiti i još k tome nije u prodaji jer je free zbog toga što je besplatna ( :P ).
Malo morbidno, eh? Pljuvati po poklonjenom zabavnom konju kojem nakon toga izbiješ zube.

Feanor
08-04-2009, 16:10
S/cut

vFeanor - jesi ti ignorirao taj dio njegovog posta ili?

Nisam, nove iteme se moze kupiti sa Valor Pointsima, na principu sto si veci lvl dobijas vise razlicitih itema za kupiti sa valor pintsima(to su oni besplatni sto dobijes sa igranjem)...Normalno je da u ranoj '' open beta'' fazi nema 600 različitih itema za kupiti, al vjerujem da ce ih biti u budućnosti više, likovi se mogu brisati samo se on nije potrudio da sazna, na bf:H stranici imaš poseban podforum za brisanje likova, koliko ja znam u vecini igara o drugom svjetskom postoje dvije frakcije za izabrat u mp-u, alijansa ili njemci... Sto se tice nemogucnosti pravljenja vise od 4 lika...hmmm pa recimo ja nevidim smisla u tome da netko ima vise od 4 lika, dolazi samo do bespotrebnog zakrčenja servera sa raznim likovima s kojima nitko ne igra... dovoljno je da imas toliko da mozes isprobati različite klase da vidiš koja ti paše i to je to, kasnije je lvl-aš....
Al dobro to sam ja...

seba
09-04-2009, 18:48
Dobro igra je besplatna ali to ne znači da mora biti dobra , i meni se sviđa što bf kupuješ samo izgled ,to su dobro napravili !
Igra je u beti, ali meni izgleda kao poluproizvod .
Ljudi im daju prilično dobre ideje kako unaprijediti igru, a sad da vidimo hoće li biti dovoljno pametni da shvate pa da ubace koju.

Neven <R>
09-04-2009, 19:36
Lik pljuje po besplatnoj igri koju nije morao platiti i još k tome nije u prodaji jer je free zbog toga što je besplatna ( :P ).
Malo morbidno, eh? Pljuvati po poklonjenom zabavnom konju kojem nakon toga izbiješ zube.
Igre nam troše vrijeme, vrijeme je novac.

D.E.M.O.
09-04-2009, 20:09
[quote="Hellboy v2.0":38udterh]Lik pljuje po besplatnoj igri koju nije morao platiti i još k tome nije u prodaji jer je free zbog toga što je besplatna ( :P ).
Malo morbidno, eh? Pljuvati po poklonjenom zabavnom konju kojem nakon toga izbiješ zube.
Igre nam troše vrijeme, vrijeme je novac.[/quote:38udterh]
novac je zlo, vrijeme je zlo. ubijmo vrijeme.

Hellboy
09-04-2009, 20:11
Ubijanje je zlo. Demo želi ubijati. Demo je zao. Novac je zao. Novac je vrijeme. Demo je vrijeme.