PDA

Pogledaj cijelu verziju : 30 minuta ID-a



SkunK
07-04-2009, 13:51
Uglavnom radi se o čovjeku koji je mjesec dana prije izdavanja Doom-a, 90tih godina koje se s nostalgijom prisjećamo - otišao vidjeti kako developeri "dišu" i kako napreduje igra koja će izmjeniti gaming a pogotovo njegov FPS segment.

http://vimeo.com/4022128?pg=embed&sec=

Rang€r
07-04-2009, 18:17
wow nice, ljepo je vidjet kak se to radilo, dok se još nisam rodio ^^

SkunK
07-04-2009, 18:39
wow nice, ljepo je vidjet kak se to radilo, dok se još nisam rodio ^^

:D

Teon
07-04-2009, 19:26
Ah, to su bila vremena

Sjecam se kad se Doom i Mortal Kombat igrao kod susjeda :)

Feanor
07-04-2009, 19:48
Ah, to su bila vremena

Sjecam se kad se Doom i Mortal Kombat igrao kod susjeda :)

Jeli taj susjed bio stariji i davao ti bombone???

Hehe salim se....

Prije su igre bile stvari koje su se iz osobnog gusta radile u garazama i nikome nije bio cilj zaradit hrpu para, nego jednostavno zabavit sebe i svoje prijatelje...povucimo paralelu s glazbom i MTV-om hehehe

Arbiter of Change
07-04-2009, 19:53
Sjecam se kad se Doom i Mortal Kombat igrao kod susjeda :)
Također. Na selu za vrijeme kišnih dana na susjedovom prastarom kompu Doom se igrao do kasnih noćnih sati (čitaj, do 10 sati). :)

Teon
07-04-2009, 20:13
He he, to i jedan drugi je pak na Amigi imao X-Com, a Wolfika 3D se igrala na joysticku :D

Uglavnom da, puca nostalgija a nisam ni star preko 20 god. :rotfl:

ArcL!ght
07-04-2009, 21:34
Eto ja imam 21,5g i još uvijek su mi najdraže igre ikad sa amige 500 :). A sve sami hitovi onog doba.

Dune 2, cannon fodder 1 i 2 (jedna od najboljih akcijskih strategija ikad), virtua cop, walker, prvi wormsi (koji su gro bolji i od wormsa 2 i bilo kojih drugih) ma bilo ih je milijardu.

A prelijen sam tražit emulator i igrice jednu po jednu :). Somebody help me lolz.

Uglavnom, prve 3 igre na kompu: C&C 95, KKND i Hexen (1 i 2), pa onda malo Blood 1 i 2 kao iduce igre, pa doom 1 i 2, pa đuka :D pa red alert prvi hehehe. E to su bili dani

Nodakim
08-04-2009, 01:35
Sjecam se kad se Doom i Mortal Kombat igrao kod susjeda :)
Također. Na selu za vrijeme kišnih dana na susjedovom prastarom kompu Doom se igrao do kasnih noćnih sati (čitaj, do 10 sati). :)


Na selu znači?
:P

Teon
08-04-2009, 13:17
Sta je tu cudno... pa u to vrijeme sela su bila prilicno napredna (mislim na ona koja su bili u okolici Zagreba i Koprivnice ... a sad i jesu dijelovi tih gradova, jer je nevjerojatno koliko su takvi gradovi pojeli obliznja sela)

Hellboy
08-04-2009, 14:03
Checklist:
Dalmatinac - check.
Bio nekad na selu - check.
Nosi očale - uncomfirmed.
Zove se Jure - uncomfirmed.
Stariji od 20 godina - check.

Soon, soon we will know thee.


Enikejs, ova tema je rasplamsala plamen nostalgije u meni. Davna vremena kad je Cartoon Network bio Cartoon Network, kada su na istome išli Power Rangersi, Action Man lutke bile u modi, a gaming bio tek sjajna zvijezda u usponu do industrije teške milijarde dolara. Još se u DOS-u igrao Super Mario i nekakve formule u kojima je jedna od staza bila i u Jugoslaviji. :D
Divno doba. :D

Sonic_Moronic
08-04-2009, 14:42
Checklist:
Dalmatinac - check.
Bio nekad na selu - check.
Nosi očale - uncomfirmed.
Zove se Jure - uncomfirmed.
Stariji od 20 godina - check.

Soon, soon we will know thee.


Enikejs, ova tema je rasplamsala plamen nostalgije u meni. Davna vremena kad je Cartoon Network bio Cartoon Network, kada su na istome išli Power Rangersi, Action Man lutke bile u modi, a gaming bio tek sjajna zvijezda u usponu do industrije teške milijarde dolara. Još se u DOS-u igrao Super Mario i nekakve formule u kojima je jedna od staza bila i u Jugoslaviji. :D
Divno doba. :D

Odvalio sam se na ovo. Sonic te označava carem.

Nadam se da imaš iscrpnu bazu podataka na kompu i najmanje 15 kopija. These files are crucial to our survival!

Hellboy
08-04-2009, 14:46
Imam to uvedeno u registar na mobu. Samo je pitanje vremena. :D

SkunK
08-04-2009, 15:59
Imam to uvedeno u registar na mobu. Samo je pitanje vremena. :D

"Sonic_Moronic" te označio carem, mora da se osjećaš povlašteno :)


Inače, nostalgije radi :

Idemooo ;)

5mPmg6ZR ... annel_page (5mPmg6ZR25s&feature=channel_page)

OpnUZVr0 ... feature=iv (OpnUZVr0keo&annotation_id=annotation_607785&feature=iv)

vxdM5_5a ... feature=iv (vxdM5_5adp8&annotation_id=annotation_190035&feature=iv)

vx2jDzlR ... feature=iv (vx2jDzlRfk4&annotation_id=annotation_905904&feature=iv)S<- moj favorit

Slayer
10-04-2009, 01:08
Sjecam se kad se Doom i Mortal Kombat igrao kod susjeda :)
Također. Na selu za vrijeme kišnih dana na susjedovom prastarom kompu Doom se igrao do kasnih noćnih sati (čitaj, do 10 sati). :)


lol ja se jos sjecam dooma, neznam kako je to uopce dospjelo mom starom, bio je orginal!!! ja onako par dana gledo to kod starog u spajzi i ja copim i idem ja igrat, onak sve u redu ja jos klinac i kak imam vremena tad doso ja do nekog nivoa imas minigun i uletis u neku sobu di su neka dva bossa il sta vec :( ja njih nisam mogo ubit skinuli me u 2 shoota i tak jedno 7 puta i ja nis ugasim igru i nikad vise doom-a :D

SkunK
10-04-2009, 09:42
Sjecam se kad se Doom i Mortal Kombat igrao kod susjeda :)
Također. Na selu za vrijeme kišnih dana na susjedovom prastarom kompu Doom se igrao do kasnih noćnih sati (čitaj, do 10 sati). :)


lol ja se jos sjecam dooma, neznam kako je to uopce dospjelo mom starom, bio je orginal!!! ja onako par dana gledo to kod starog u spajzi i ja copim i idem ja igrat, onak sve u redu ja jos klinac i kak imam vremena tad doso ja do nekog nivoa imas minigun i uletis u neku sobu di su neka dva bossa il sta vec :( ja njih nisam mogo ubit skinuli me u 2 shoota i tak jedno 7 puta i ja nis ugasim igru i nikad vise doom-a :D

Mislim da su to bili Baron of Hell-si :) 2 lika koji izgledaju kao Demon-Jarci s puno HP-a.

Slayer
11-04-2009, 16:04
ma ja se samo sjecam da su me gadali s necime rocket launcher il nes tak... a ja sa minigunom i nemrem ni jednog ubit :(

The Jackal
11-04-2009, 16:06
Inače na toj stazi možeš pokupit Invincibility i onaj da si jači. To dvoje pokupiš, Rocket u ruke i peri. Gotovi u manje od minute